Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 192 άτομα (17 μέλη και 175 επισκέπτες)

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
633
Κριτικές
9
Like
1.063
Πόντοι
86
Καλησπέρα, εχτές στο φιλλιπιδου 11 όροφο πήγα καρφί για την γνωστή σάρα και έκπληκτος έμαθα ότι λείπει διακοπές, η Ελληνίδα υπηρεσία είπε πως δουλεύει η Νάταλι, κασταμομαλλα Ρωσίδα με ελεύθερο στοματικό, πολύ καλή μέσα θα ακολουθήσει κριτική

Μια φορά που δοκίμασα την Σάρα δεν το ευχαριστήθηκα. Ένιωσα πως έκανε αγγαρεία....
Αναμένουμε κριτική για Ναταλία...
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
και γιατί άλλαξε τώρα όνομα ας πούμε ρε τυπε κι όχι όταν επέστρεψε στη Φωκαίας;;;;

Είναι τσακωμένες η Βερόνικα με την Αννυ επειδή έχουν τον ίδιο νταβά και η Βερόνικα δουλεύει με το όνομα Βίβιαν κρυφά από την Άννυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
περπατάς στην Αχαρνών και πραγματικα νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε υποβαθμισμένο προάστιο του Μεξικού.
η Αθηνα παλεύεται μόνο χάρη στις πουτάνες οπότε τον Αυγουστο που την κάνουν απλά δεν παλεύεται,υπομονη απο Σεπτεμβριο και μετά και ας ελπισουμε οτι κατι θα αλλάξει γιατι το φετινο καλοκαιρι ειναι ισως το πιο απογοητευτικο των τελευταιων χρόνων σε ολα τα επίπεδα ,μεσα στη γενικοτερη ξεραΐλα πάντως πέτυχα προχθές στο Φυλής 81 στη 2η βάρδια να παιζει ενα μικρο ονοματι Αννυ ,κοντο ,σφιχτό αδύνατο,αξιολογο εμφανισιακα ψιλοβιαστικο μέσα,κανονικο πρόγραμμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
και εγω την ειδα την ναταλια με το τατουαζ  την δοκιμασα  αρκετα  καλη  ειδα και αυτη την αννα την μελαχρινη απο φωκαιας 24 μια στο 71 που εκανε καλη εντυπωση βραδινη βαρδια στον οροφο  ο αλλα δεν ειχα δει και την γνωστη μαιρη στο κατω ωραια κοπελα αλλα δεν  ειδα και μια λαουρα στο  86  
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
την σαρα που λετε την ειχα πετυχει και στο 25  μια μερα στον οροφο νυχτα 
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Η Άννυ είναι η γνωστή ξανθιά που είχε γυρίσει και ταινία;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλημέρα σε όλους,μια Ειρήνη από Άγκυρας 12Α ξερει κάνεις τι ώρες δουλεύει;
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Είναι τσακωμένες η Βερόνικα με την Αννυ επειδή έχουν τον ίδιο νταβά και η Βερόνικα δουλεύει με το όνομα Βίβιαν κρυφά από την Άννυ.

αλλη αννυ λενε αυτη την αννυ που λεσ θα την πετυχεις σε στουνιο κατεχακη 8 με αλλο ονομα ως σαμπρινα 

η Βίβιαν είναι η Άννυ με νέο όνομα αν δεν κάνω λάθος  :think: :think: :think:


Της πουτάνας.
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.857
Πόντοι
456
την σαρα που λετε την ειχα πετυχει και στο 25  μια μερα στον οροφο νυχτα 
ερωτηση προς γιωργο αλλα και σε οποιον αλλο συναγωνιστη γνωριζει..μια ελληνοβραζιλιανα μελαχρινη που εμφανιστηκε πριν 1 βδομαδα στο φωκαιας 25..ειναι μονιμη η κανει extra εμφανισεις? δεν εχω αποψη απο τα πεπραγμενα σε φυλης και στα γυρω μερη..οποιος ξερει..αν θελει ας πει!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Χθες σε μεσημεριανη περιπλανηση στο Μεταξι με τα μισα περιπου κλειστα και τα ζακια στο πρωτο τετραγωνο της Ιασωνος να ειναι ισως περισσοτερα απο οσα ατομα ειδα να σουλατσαρουν γενικως. Σε πολλα οι κοπελες ηταν κλεισμενες για παραπανω χρονο καθως η μερα ενδεικνυτω.

Δυστυχως ονοματα δεν πολυ-συγκρατησα και πηγα σε μερικα στοχευμενα περισσοτερο.

Κολ. 15 Δεξια δυο κοπελες σε απλο απο ο,τι ειπε η υπηρεσια, μια καστανη κοπελα με λιγα παραπανω κιλα και μια ξανθια μιλφ με πολυ καλο σωμα ομως (Μαλλον η Αλινα που ανεφερε ο Hatsumi προσφατα σελ. 7992). Μου αρεσε.

Κολ. 27Α (δεξι) πηγα να δω αυτην την Μαρια, οπως και πολυς αλλος κοσμος καθως περιμεναν αρκετοι. Μετα απο αρκετη αναμονη βγηκε μια Εμιλυ, επισης  λατινα, νεαρη λεπτη, ανοιχτωχρωμη με 2 ταττου στο σωμα της αρκετα καλη παρουσια σε απλο νομιζω.

Κολ. 30Β 1ος Δυο κοπελες μια ρωσιδα γεματη αλλα με σφιχτο σωμα, ομορφο προσωπο και βυζαρες σε κοινη θεα. Μαζι της μια ακομα καστανη με κανονικο σωμα που δεν θυμαμαι πολλα..
                                                    ( Ισως να τα θυμαμαι αντιστροφα)
Κολ. 30Β 2ος Παλι δυο νεαρες κοπελες καστανες σε απλο, αδυνατες με καλο σωμα η μια πολυ ομορφη για την περιοχη στα 15 Ευρω ομως.

Κολ. 32Γ (υπογειο) η κυρια επι της υποδοχης μου παρουσιασε την Βενεζουελανα Κριστα, χαμογελαστη, ομορφουλα, μαυρισμενη γυρω στα 30, καστανοξανθη με ωραιο σωματακι που φορουσε ενα ωραιο δαντελωτο κορμακι. Η τσατσα ανακοινωσε απλο διαβεβαιωνοντας με οτι ειναι καλη μεσα. Της ειπα οτι θα συνεχισω την βολτα και "θα δω" με εκεινη να κατσουφιαζει λεγοντας μου οτι "θα χασω". Τελικα επεστρεψα αργοτερα και οντως περασα καλα! Θα ακολουθησει κριτικη.

Ιασ. 30 (πανω οροφος) Μου αυτοπαρουσιασθηκε μια κοπελα γυρω στα 25 μαλλον Μολδαβη, καστανη με piercing στο φρυδι με ωραιο αδυνατο σωμα. Χαμογελαστη και φανηκε καλη περιπτωση.

Ιασ. 19Α (ισογειο) Η τσατσα μου παρουσιασε την εκατοστη Ντιανα που δουλευει εκει, "Ρωσιδα" 2η μερα στην δουλεια, καστανη με λιγα πιασιματακια σε απλο. Καλη αλλα προτιμω λιγο πιο fit..

Απο αυτες που ειδα μου αρεσαν περισσοτερο οι:

 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Είναι τσακωμένες η Βερόνικα με την Αννυ επειδή έχουν τον ίδιο νταβά και η Βερόνικα δουλεύει με το όνομα Βίβιαν κρυφά από την Άννυ.
η Άννυ σταμάτησε ή δουλεύει κάπου αλλού;;;
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
361
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα ξερουμε κανα προ-γκιλφ,μιλφ ακομα και γκιλφ αν παιζει τωρα πουθενα...;
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Καλησπερα ξερουμε κανα προ-γκιλφ,μιλφ ακομα και γκιλφ αν παιζει τωρα πουθενα...;
εντωμεταξύ το 70% από τα σπιτάκια στο Μεταξουργείο καθώς και κάποια περιφερειακά όπως βιργνιας καθώς και περιφερειακά της φυλής πκ βεργας παίζουν αποκλειστικά μιλφ και προ γκιλφ σε όλες τις βάρδιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.836
Πόντοι
2.811
Χθες 17/8/2019 μεσημέρι στο Μεταξουργείο:

Κολωνού 11 πάνω, η Λάουρα, ψηλή νεαρή με μακρυά καστανά μαλλιά και όμορφα οπίσθια. Η έκφρασή της ήταν σοβαρή και ταυτόχρονα καβλωτική.

Κολωνού 32α η Λίζα, ξανθιά νεαρή μετρίου αναστήματος, με γλυκό πρόσωπο και ευδιάκριτες ρώγες.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, η Μαρία, μελαχροινό μιλφόνι με σωστές αναλογίες, όμορφες καμπύλες και καβλωτικό πρόσωπο. Την ίδια στιγμή αποχωρούσε συναγωνιστής, καταφανώς έμπειρος, ο οποίος εξήρε τις υπηρεσίες της κοπέλας. Θα τιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία, αφού εκείνη τη στιγμή είχα στο μυαλό μου τον οίκο της Ιάσωνος 2.

Στον οίκο της Ιάσωνος 2 πάνω, επέστρεψε μετά από αρκετούς μήνες η Μαρίνα. Πρόκειται για καστανόξανθη ουκρανή μετρίου προς χαμηλού αναστήματος, πολύ μέτρια σε εμφάνιση με αφράτο σωματότυπο, αλλά σφιχτό στήθος. Η Μαρίνα είναι άτομο συγκρατημένο, με χαμηλούς τόνους, που επιδίδεται με αφοσίωση και υπομονή στο έργο της, αλλάζοντας στάσεις και τσιμπουκώνοντας με ζήλο.

 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
εντωμεταξύ το 70% από τα σπιτάκια στο Μεταξουργείο καθώς και κάποια περιφερειακά όπως βιργνιας καθώς και περιφερειακά της φυλής πκ βεργας παίζουν αποκλειστικά μιλφ και προ γκιλφ σε όλες τις βάρδιες


Τι περιμέναμε; Τη Σκάρλετ Γιοχάνσον;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Χθες 17/8/2019 μεσημέρι στο Μεταξουργείο:

Κολωνού 11 πάνω, η Λάουρα, ψηλή νεαρή με μακρυά καστανά μαλλιά και όμορφα οπίσθια. Η έκφρασή της ήταν σοβαρή και ταυτόχρονα καβλωτική.

Κολωνού 32α η Λίζα, ξανθιά νεαρή μετρίου αναστήματος, με γλυκό πρόσωπο και ευδιάκριτες ρώγες.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, η Μαρία, μελαχροινό μιλφόνι με σωστές αναλογίες, όμορφες καμπύλες και καβλωτικό πρόσωπο. Την ίδια στιγμή αποχωρούσε συναγωνιστής, καταφανώς έμπειρος, ο οποίος εξήρε τις υπηρεσίες της κοπέλας. Θα τιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία, αφού εκείνη τη στιγμή είχα στο μυαλό μου τον οίκο της Ιάσωνος 2.

Στον οίκο της Ιάσωνος 2 πάνω, επέστρεψε μετά από αρκετούς μήνες η Μαρίνα. Πρόκειται για καστανόξανθη ουκρανή μετρίου προς χαμηλού αναστήματος, πολύ μέτρια σε εμφάνιση με αφράτο σωματότυπο, αλλά σφιχτό στήθος. Η Μαρίνα είναι άτομο συγκρατημένο, με χαμηλούς τόνους, που επιδίδεται με αφοσίωση και υπομονή στο έργο της, αλλάζοντας στάσεις και τσιμπουκώνοντας με ζήλο.
Η Μαρία είναι σταθερή αξία και από τις 2-3 καλύτερες σε υπηρεσίες μιλφ στο Μεταξουργείο, για την εμφάνιση όλα είναι θέμα γούστου
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.057
Πόντοι
1.651
Με συνεχόμενα δωμάτια η Βικτώρια στο Μ.Α 22ορ.σημερα το πρωί.
6 προς 1 συγκρητικά με την έταιρη εταίρα Ντάσα .
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Και αφού αναφέρθηκα στη Μαρία θα περιγράψω το τελευταίο γαμήσι μαζί της το οποίο ήταν κορυφαίο. Μπήκε στο δωμάτιο όπου την περίμενα ξαπλωμένος και ξεκίνησε να με γλωσσοφιλάει με πάθος ενώ εγώ ανταπέδιδα τρίβοντας παράλληλα την μούνα της πάνω από το κυλοτάκι. Ακολούθησε τσιμπούκι μαεστρικό με πουτσοσκάμπιλα και στη συνέχεια καβάλα όπου την έπιασα από τη μέση την τράβηξα πάνω μου και άρχισα να την καρφώνω με μανία με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να αρχίσει τους γνωστούς λαρυγγισμούς της ενώ τραντάζονταν από σπασμούς με εμένα να την κωλοσκαμπιλίζω και να της φωνάζω να χύσει. Αφού την άφησα να ηρεμήσει για μερικά δευτερόλεπτα την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου την σφυροκόπημα για 1-2 λεπτά περίπου χύνοντας με μεγάλη ένταση σε σημείο που φεύγοντας από το μαγαζί έτρεμαν τα γόνατα μου. Με ευχαρίστησε για το χύσιμο που της πρόσφερα με την φράση это был очень хороший оргазм και δώσαμε ραντεβού εν ευθέτω χρόνω. Καλό μεσημέρι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom