Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 214 άτομα (16 μέλη και 198 επισκέπτες)

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Και αφού αναφέρθηκα στη Μαρία θα περιγράψω το τελευταίο γαμήσι μαζί της το οποίο ήταν κορυφαίο. Μπήκε στο δωμάτιο όπου την περίμενα ξαπλωμένος και ξεκίνησε να με γλωσσοφιλάει με πάθος ενώ εγώ ανταπέδιδα τρίβοντας παράλληλα την μούνα της πάνω από το κυλοτάκι. Ακολούθησε τσιμπούκι μαεστρικό με πουτσοσκάμπιλα και στη συνέχεια καβάλα όπου την έπιασα από τη μέση την τράβηξα πάνω μου και άρχισα να την καρφώνω με μανία με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να αρχίσει τους γνωστούς λαρυγγισμούς της ενώ τραντάζονταν από σπασμούς με εμένα να την κωλοσκαμπιλίζω και να της φωνάζω να χύσει. Αφού την άφησα να ηρεμήσει για μερικά δευτερόλεπτα την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου την σφυροκόπημα για 1-2 λεπτά περίπου χύνοντας με μεγάλη ένταση σε σημείο που φεύγοντας από το μαγαζί έτρεμαν τα γόνατα μου. Με ευχαρίστησε για το χύσιμο που της πρόσφερα με την φράση это был очень хороший оргазм και δώσαμε ραντεβού εν ευθέτω χρόνω. Καλό μεσημέρι
Εγώ δύο φορές που την πήρα πραγματικά δεν ένιωθα καμία αντίσταση όταν την γαμούσα. Αερογαμήσι τελείως. Τέτοιο χωνί έχω να πετύχω χρόνια...θυμάμαι παρόμοια κατάσταση με αερογαμήσι είχα κάνει με την Συλβάνα την μαύρη που δούλευε πριν αρκετά χρόνια στο κλειστό μπουρδελάκι της Αδάνων και σε άλλα διάφορα της περιοχής της Λιοσίων...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Εγώ δύο φορές που την πήρα πραγματικά δεν ένιωθα καμία αντίσταση όταν την γαμούσα. Αερογαμήσι τελείως. Τέτοιο χωνί έχω να πετύχω χρόνια...θυμάμαι παρόμοια κατάσταση με αερογαμήσι είχα κάνει με την Συλβάνα την μαύρη που δούλευε πριν αρκετά χρόνια στο κλειστό μπουρδελάκι της Αδάνων και σε άλλα διάφορα της περιοχής της Λιοσίων...
Συνάδελφε στενή δεν είναι αλλά όταν της τον βάζεις έχεις αίσθηση του μουνιού της. Anyway, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Αδάνων 2 _ιστορικόν. Μην ξεχνιόμαστε .. :cheesy:
 

Συνημμένα

  • ADANON 2.jpg
    ADANON 2.jpg
    79,9 KB · Εμφανίσεις: 31

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
166
Πόντοι
1
Εγώ δύο φορές που την πήρα πραγματικά δεν ένιωθα καμία αντίσταση όταν την γαμούσα. Αερογαμήσι τελείως. Τέτοιο χωνί έχω να πετύχω χρόνια...θυμάμαι παρόμοια κατάσταση με αερογαμήσι είχα κάνει με την Συλβάνα την μαύρη που δούλευε πριν αρκετά χρόνια στο κλειστό μπουρδελάκι της Αδάνων και σε άλλα διάφορα της περιοχής της Λιοσίων...

Αυτη η Συλβανα εχει σταματησει? αν ναι καμια αλλη μαυρη παιζει αυτη την περιοδο? ξερεις κανεις?
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Αυτη η Συλβανα εχει σταματησει? αν ναι καμια αλλη μαυρη παιζει αυτη την περιοδο? ξερεις κανεις?
Έχουν περάσει καμιά δεκαριά χρόνια από τότε που δούλευε η Συλβάνα. Έχει κάτι φόλες στο Μεταξουργείο...Λεωνίδου στον όροφο μια Ανίτα, Ιάσωνος 36 απόγευμα και τώρα τελευταία είδα μία Μ.Αλεξάνδρου 28Α στον λαβύρινθο το απόγευμα νομίζω Μπελα την έλεγαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα, την Παρασκευή θα είμαι Αθήνα έχει να μου προτείνετε κάποια, στυλ μοντελε για πρωινή βάρδια;
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προχθές βράδυ στην 3η βαρδια τιμησα ένα ωραίο μωρό στο φυλής 86α (στον όροφο). Η τυχερή της βραδυας ήταν μια πιτσιρικά γύρω στα 22 που ακούει στο όνομα Αγάπη με καταγωγή όπως είπε από μολδαβια. Όμορφο ανοιχτόχρωμο πιπίνι γύρω στο 1,68 με βυζαρα σούπερ 2,5. Το μωρό αν και κάνει απλό πρόγραμμα, έκατσε και γαμηθηκε τίμια χωρίς να κλέβει, χωρίς να κάθεται μακριά για να μην τη φτάνεις και και και. Ο τσάτσος επίσης στο 15λεπτο δεν ενόχλησε, ούτε κατάλαβα να κάνει κάποιο σύνθημα από τα κλασικά που κάνουν. Κριτική δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανεβάσω καθώς δεν υπήρχε κάτι αξιοσημείωτο σε όλη τη συνεύρεση καθώς ήταν μια απλή τίμια και καλή. Έχω ψάξει σε προηγούμενες ενημερώσεις και δεν την έχω δει να αναφέρεται πουθενά στις τελευταίες 50 σελίδες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα συναγωνιστές. Προχθές βράδυ στην 3η βαρδια τιμησα ένα ωραίο μωρό στο φυλής 86α (στον όροφο). Η τυχερή της βραδυας ήταν μια πιτσιρικά γύρω στα 22 που ακούει στο όνομα Αγάπη με καταγωγή όπως είπε από μολδαβια. Όμορφο ανοιχτόχρωμο πιπίνι γύρω στο 1,68 με βυζαρα σούπερ 2,5. Το μωρό αν και κάνει απλό πρόγραμμα, έκατσε και γαμηθηκε τίμια χωρίς να κλέβει, χωρίς να κάθεται μακριά για να μην τη φτάνεις και και και. Ο τσάτσος επίσης στο 15λεπτο δεν ενόχλησε, ούτε κατάλαβα να κάνει κάποιο σύνθημα από τα κλασικά που κάνουν. Κριτική δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανεβάσω καθώς δεν υπήρχε κάτι αξιοσημείωτο σε όλη τη συνεύρεση καθώς ήταν μια απλή τίμια και καλή. Έχω ψάξει σε προηγούμενες ενημερώσεις και δεν την έχω δει να αναφέρεται πουθενά στις τελευταίες 50 σελίδες.

εκατσες και διαβασες 50 σελιδες ρε μορτη ??? εισαι ΗΡΩΑΣ λεμε !!! η τυπισσα μαλλον ειναι καινουρια γι'αυτο δεν εχει γραψει κανεις ακομα. την πετυχα 2 φορες προσφατα μαζι με μια αλλη που βγαινουν μαζι στο σαλονι. απο εξωτερικη εμφανιση ειναι ντεμι pansion, γι'αυτο δεν εχει ασχοληθει κανεις.
 

Επισκέπτης
Εγώ δύο φορές που την πήρα πραγματικά δεν ένιωθα καμία αντίσταση όταν την γαμούσα. Αερογαμήσι τελείως. Τέτοιο χωνί έχω να πετύχω χρόνια...θυμάμαι παρόμοια κατάσταση με αερογαμήσι είχα κάνει με την Συλβάνα την μαύρη που δούλευε πριν αρκετά χρόνια στο κλειστό μπουρδελάκι της Αδάνων και σε άλλα διάφορα της περιοχής της Λιοσίων...
φωνες ψευτικες και βιασυνη.το προβλημα στην τραχεια που εχει το εβγαλαν μερικοι στεναγμους ηδονης.....
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206


Το bou δεν προτείνει, εσύ προτείνεις! Δεν έχεις να πεις τίποτα για τις προηγούμενες προτάσεις σου, Έλλη, Μαρία, Νταϊάνα, που τόσοι συναγωνιστές (και γω μαζί) φάγανε φόλα?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Το bou δεν προτείνει, εσύ προτείνεις! Δεν έχεις να πεις τίποτα για τις προηγούμενες προτάσεις σου, Έλλη, Μαρία, Νταϊάνα, που τόσοι συναγωνιστές (και γω μαζί) φάγανε φόλα?

αν εννοεις μια ΕΛΛΗ απο φυλης... δεν ειναι κατι, παρα ενα μελαχρινο γιουβαρλακι. την πετυχα μια φορα και φαινοταν αδιαφορη απο το σαλοναρισμα. προσωπικα δε μου εκανε κλικ.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
αν εννοεις μια ΕΛΛΗ απο φυλης... δεν ειναι κατι, παρα ενα μελαχρινο γιουβαρλακι. την πετυχα μια φορα και φαινοταν αδιαφορη απο το σαλοναρισμα. προσωπικα δε μου εκανε κλικ.

Λίγες σελίδες πίσω γράφεις για φόλα που έφαγες από την Νταϊάνα, άλλος συναγωνιστής για φόλα από την Έλλη Φ65, εγώ φολίτσα από την Έλλη και φολάρα από την Μαρία. Τρεις στις τρεις, από αυτές που διαφήμιζε ο Jon Smith, τυχαίο? δεν νομίζω!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Λίγες σελίδες πίσω γράφεις για φόλα που έφαγες από την Νταϊάνα, άλλος συναγωνιστής για φόλα από την Έλλη Φ65, εγώ φολίτσα από την Έλλη και φολάρα από την Μαρία. Τρεις στις τρεις, από αυτές που διαφήμιζε ο Jon Smith, τυχαίο? δεν νομίζω!
χαχαχαχαχαχα οντως 3 στα 3 λεμε ο παιχτης. νταξει ομως μην το παιρνεις προσωπικα. ο καθενας τις εμπειριες του γραφει χωρις να σημαινει οτι σε ολους το ιδιο θα συμβει με την εκαστοτε κοπελα, το'χω ξαναπει αλλωστε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
χαχαχαχαχαχα οντως 3 στα 3 λεμε ο παιχτης. νταξει ομως μην το παιρνεις προσωπικα. ο καθενας τις εμπειριες του γραφει χωρις να σημαινει οτι σε ολους το ιδιο θα συμβει με την εκαστοτε κοπελα, το'χω ξαναπει αλλωστε.

Σύμφωνοι, το σημειώνουμε όμως, γιατί δεν μπορεί πάντα να είναι τυχαίο.
 

Eternal1986

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
63
Like
152
Πόντοι
0
Τι περιμέναμε; Τη Σκάρλετ Γιοχάνσον;
γιατί λες άκυρα πράγματα; όχι δεν περίμενα την Σκάρλετ.. Απαντάω στον άλλον και τον έκανα και παράθεση κιόλας που αναζητάει γκιλφ και προ γκιλφ.. Και του λέω ότι κατά κόρον τον Μεταξουργείο τέτοιες έχει καθώς και τα υπόλοιπα που ανεφερα
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Καλησπέρα
Κολωνού 27β ξέρετε εάν η Φωτεινή είναι εκεί το βράδυ???
Ευχαριστώ
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα
Κολωνού 27β ξέρετε εάν η Φωτεινή είναι εκεί το βράδυ???
Ευχαριστώ
διάβαζα εδώ, ότι ένα μέλος ρώτησε την τσατσά κ του είπε ότι απουσιάζει εκτός Ελλάδας κ ότι ίσως θα γυρίσει το Σεπτέμβριο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.751
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Το bou προτείνει:
ΜΟΝΤΕΛΟΑΛΥΣΙΔΑ
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ
#Κάνουν υπεραπλό-αποστειρωμένο πρόγραμμα!
Εσύ προτείνεις..
Τύπε παίρνεις κάτι για την συνεχόμενη κατευθυνόμενη διαφήμιση;
Ή τζάμπα καίει η λάμπα. Γιατί είναι πλέον γνωστό ότι στην ξεπετοαλυσίδα παίζει πολύ το ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε..  :S
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.836
Πόντοι
2.811
Χθες το μεσημέρι 18/8/2019 στο Μεταξουργείο:

Κολωνού 45, αριστερά στο βάθος, η Μαρίνα, ξανθιά νεαρή με κανονικό σωματότυπο και συμπαθητικό βλέμμα. Προσέφερε 69. Θα δοκιμαστεί.

Κολωνού 48, δεξιά, η Ντάσα, ψηλή μελαχροινή με ενδιαφέρουσες καμπύλες, αλλά αρκετή κυτταρίτιδα και χαλάρωση. Η έκφρασή της ήταν σοβαρή, αλλά με μια ελαφριά δόση ξυνίλας. Αν προσέφερε και ελεύθερο στοματικό, θα είχε ενδιαφέρον.

Συμβολή των οδών Μεγάλου Αλεξάνδρου και Περδίκα 1, πάνω στα σιδερένια σκαλοπάτια, δυο κοπέλες, που λανσάρονται για εικοσάχρονες Ρωσίδες: η Μαρία και η Αντελίνα. Η Μαρία είναι υπερμεγέθης νταρντάνα, αλλά με σωστές συμμετρικά καμπύλες και αναλογίες, μελαχροινή με τα μαλλιά πάνω. Η Αντελίνα, αντιθέτως, είναι μικροσκοπική πάνω στα ψηλά τακούνια της, ηλιοκαμένη, με τα μαλλιά βαμμένα ξανθά και διαθέτει κάπως ελκυστικό για μένα πρόσωπο. Φαινόταν κακοδιάθετη, όμως παρ' όλα αυτά αποφάσισα να τη δοκιμάσω. Όπως το περίμενα, υπήρχε μια παγωμάρα κατά τη διάρκεια της σύντομης διαδικασίας, αλλά τουλάχιστον προσπάθησε κάτι να κάνει, με το καλούτσικο σε αίσθηση αιδοίο της, παρά την πεσμένη διάθεση. Το μικρό της στήθος είχε χαλαρή αίσθηση και δεν το ευχαριστήθηκα. Μου είπε ότι η καταγωγή της ήταν από τη Βουλγαρία, ενώ φαινόταν να έχει τσιγγάνικες ρίζες.

 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Εχτές στο πιπινου 118 δούλευε η Καίτη(κοντοπούτανο,ξανθό με σφιχτό και ωραίο σώμα,βυζακι μικρό αλλά τούμπανο)και η Σουζη (ξανθό με κοντό μαλλί δεν έχει παραπάνω κιλά αλλά δεν εχει και το σώμα της Καίτης)επέλεξα το κοντοπουτανο μιας και έχω μια αδυναμία στα κοντουλια,καθαρό μουνακι με ωραία πίπα με προφυλακτικό δε δέχεται χαϊδέματα στο μουνάκι,συμπερασματικά ενα σεξακι το οποίο δε με χάλασε αλλά δε τρελάθηκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom