Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.127
Πόντοι
3.936
Καλή Παρασκευή σε όλους τους συναγωνιστές! {μεταμεσονύκτιες ώρες}
μια σύντομη βόλτα στο αποκρουστικό Μεταξουργείο..  δίχως καμιά υπερβολή η απόλυτη παρακμή...
Πρέζα δίχως αύριο.. μια αποπνικτική οσμή {ούρα, σπέρμα, ναρκωτικά} στην ατμόσφαιρα
σε συνδιασμό με την υγρασία που γινόταν ανυπόφορη..  Δεν άντεξα περισσότερο από 10'
Να περνάτε καλά όπου κι αν βρίσκεστε...  :hi:
:zombie:
 

Συνημμένα

  • CleverLegitimateDorado-size_restricted.gif
    CleverLegitimateDorado-size_restricted.gif
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 54

nonameman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
116
Κριτικές
8
Like
97
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας παιδιά. καμια προταση μέχρι 20€ με μεγάλα βυζια ή με ωραίες πατουσες για να παω βόλτα το απόγευμα σήμερα; Θα εκτιμηθεί αν τα παίρνει και πάνω της.
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.Παιζει καμια προταση για skinny μωρο εως 20 ετων ή τελος παντων κοντα σ αυτη την ηλικια?Ευχαριστω...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες. Ο τόπος έχει γεμίσει μουνί κι εγώ κατέληξα πάλι στο Μετάξι  :-, το απογευματάκι. Στην Ιάσωνος στο καινούργιο, στο 32, ευθεία μέσα είχε δύο ωραία μουνάκια, μια ξανθιά και μια μελαχρινή, μέχρι 25-26 το πολύ, η ξανθιά πιο νέα και πιο αδύνατη. Μέχρι να αποφασίσω ποια από τις δύο να επιλέξω μπήκα και στο άλλο του ισογείου, όπου εμφανίστηκε μια Λόρη, μελαχρινή, με ωραίους βύζους δυομισάρια  :tits2: και ωραία μεγάλη κωλάρα! Νεαρή κι αυτή, γύρω στα 26 με 28 την έκοψα. Μ' άφησε να της πασπατεύω-γλύφω τις βυζάρες, δύο στάσεις, γενικώς δεν ήτανε άσχημα για το δεκαρικάκι. 

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Καλησπέρα μάγκες. Ο τόπος έχει γεμίσει μουνί κι εγώ κατέληξα πάλι στο Μετάξι  :-, το απογευματάκι. Στην Ιάσωνος στο καινούργιο, στο 32, ευθεία μέσα είχε δύο ωραία μουνάκια, μια ξανθιά και μια μελαχρινή, μέχρι 25-26 το πολύ, η ξανθιά πιο νέα και πιο αδύνατη. Μέχρι να αποφασίσω ποια από τις δύο να επιλέξω μπήκα και στο άλλο του ισογείου, όπου εμφανίστηκε μια Λόρη, μελαχρινή, με ωραίους βύζους δυομισάρια  :tits2: και ωραία μεγάλη κωλάρα! Νεαρή κι αυτή, γύρω στα 26 με 28 την έκοψα. Μ' άφησε να της πασπατεύω-γλύφω τις βυζάρες, δύο στάσεις, γενικώς δεν ήτανε άσχημα για το δεκαρικάκι. 

Πήγαινε και στο κοντινό Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 , είναι
στην ίδια αλυσίδα
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
20
Καλησπέρα,η Μαριάννα από διδύμου 22 τι λέει στο δωμάτιο,αξίζει να περάσω?
Εγω προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Πρώτα από όλα πολύ skinny και αβυζη για τα δικά μου γούστα. Έκανα την βλακεια κ πέρασα λόγω καλών σχολίων κάποιων συναγωνιστων. Για κάποιον που δεν το νοιάζει να γαμησει αλλά να είναι η άλλη στο γλύψιμο ίσως να την θεωρούν καλή. 2-3 φορές χρειάστηκε να της πως να έρθει από πάνω κ ότι φτάνει το γλύψιμο των αρχιδιων κ αυτή έκανε λες και φοβόταν το γαμησι ή τελοσπαντων... τον χοντρό μου πουτσο. Όταν τελικά ανέβηκε από πανω έκανε μορφασμους ότι πόναγε κ έτσι το πήγα σιγά σιγά. Όταν άρχισα λίγο να δίνω περισσότερο για να χωθώ πιο μέσα... τραβήχτηκε μου είπε ότι πονάει κ δεν το αντέχει κ αν ήθελα να με τελειώσει με το στόμα. Ξενέρωσα...και της είπα να φύγει. Έφυγα και πήγα σε στανταρακι μου σε στούντιο που με υποδέχθηκε με μεγάλη χαρά καθώς υπάρχει χημεία μεταξύ μας και  ακολούθησε κόλαση με τρέλα γαμησια όπου τελειώσαμε και οι δύο. Στο θέμα μας πάντως... Από διδύμου 22 δεν ξαναπερναω ότι και να γράφουν οι συναγωνιστές!
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.789
Πόντοι
2.811
Η Μαριάννα είναι πολύ στενή, μικροσκοπική. Παρ' όλα αυτά, καταβάλλει φιλότιμες προσπάθειες. Μ' εμένα το πάλεψε ειλικρινά, αλλά σε κάποιο σημείο κατέρρευσε. Δεν νομίζω να την πάρω ξανά, για δεύτερη φορά, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν θα μπορούσα να την κατηγορήσω ότι αποφεύγει να διεκπεραιώσει τις υπηρεσίες της στο μέτρο των δυνατοτήτων της.
 

tsopanareas

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
71
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες. Βάζοντας ένα λιθαράκι κι εγώ με την σειρά μου, θα σημειώσω ότι παίρνοντας την Μαριάννα, την βρήκα κάπως διεκπεραιωτική στο ματσάκι.

Anyway, δεν βιάστηκε οπότε πάλι καλά.
Ίσα βάρκα, ίσα πανιά θα έλεγα.

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...Smith νομίζω ότι έχει πάρει 3-4 κιλάκια η Μαριάννα...και έφτιαξε λίγο το κορίτσι...τι λες και εσύ?...

...σαν να την θυμάμαι πιο αδύνατη στο προηγούμενο πέρασμα που έκανε από Διδύμου...φαίνεται καλοπερνάει όταν φεύγει με τα λεφτά μας από την Ελλάδα... :grin: :grin: :grin:...

...δυνατό χαρτί η κοπέλα...επενδύστε άφοβα...και απολαύστε υπεύθυνα... :grin: :grin: :grin:...

...έγραψε ένας μαλάκας την παπαριά του...και τρέξατε όλοι ε?... :grin: :grin: :grin:...

...Smith ρίξε και έναν για μένα σε παρακαλώ... :takethis:...
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ψηνεται κανεις να παμε στην κωνσταντινα απο βεργας 7 δουλευει μεχρι τις 5 ειναι πολυ χοντρη αλλα κανει καλη δουλεια
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ειναι για πολύ- πολύ ειδικά  γούστα , Εγω πχ  που αντέχω τα BBW , παλιά  στο Παιωνίου 47 δεν αντεξα το  θέαμα και έφυγα σχεδον  αμεσως. Εκτός αν τωρα  αδυνάτισε,,, :hi:
 

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
Μια που τ' αναφέραμε, αυτό το Φωκαίας 7 είναι κλειστό όποτε περνάω από κει.
 

Επισκέπτης
Η Μαριάννα είναι πολύ στενή, μικροσκοπική. Παρ' όλα αυτά, καταβάλλει φιλότιμες προσπάθειες. Μ' εμένα το πάλεψε ειλικρινά, αλλά σε κάποιο σημείο κατέρρευσε. Δεν νομίζω να την πάρω ξανά, για δεύτερη φορά, αλλά σε καμμία περίπτωση δεν θα μπορούσα να την κατηγορήσω ότι αποφεύγει να διεκπεραιώσει τις υπηρεσίες της στο μέτρο των δυνατοτήτων της.
Νομιζω η κριτικη που ανεβασα ειναι η πιο σφαιρικη.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Εγω προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Πρώτα από όλα πολύ skinny και αβυζη για τα δικά μου γούστα. Έκανα την βλακεια κ πέρασα λόγω καλών σχολίων κάποιων συναγωνιστων. Για κάποιον που δεν το νοιάζει να γαμησει αλλά να είναι η άλλη στο γλύψιμο ίσως να την θεωρούν καλή. 2-3 φορές χρειάστηκε να της πως να έρθει από πάνω κ ότι φτάνει το γλύψιμο των αρχιδιων κ αυτή έκανε λες και φοβόταν το γαμησι ή τελοσπαντων... τον χοντρό μου πουτσο. Όταν τελικά ανέβηκε από πανω έκανε μορφασμους ότι πόναγε κ έτσι το πήγα σιγά σιγά. Όταν άρχισα λίγο να δίνω περισσότερο για να χωθώ πιο μέσα... τραβήχτηκε μου είπε ότι πονάει κ δεν το αντέχει κ αν ήθελα να με τελειώσει με το στόμα. Ξενέρωσα...και της είπα να φύγει. Έφυγα και πήγα σε στανταρακι μου σε στούντιο που με υποδέχθηκε με μεγάλη χαρά καθώς υπάρχει χημεία μεταξύ μας και  ακολούθησε κόλαση με τρέλα γαμησια όπου τελειώσαμε και οι δύο. Στο θέμα μας πάντως... Από διδύμου 22 δεν ξαναπερναω ότι και να γράφουν οι συναγωνιστές!
Δυστυχώς δεν είδα την απάντηση σου και πήγα.Ούτε εγώ έμεινα ευχαριστημένος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
τώρα live

Αγκυρας 9 Συλβια καστανή ασπρουλιαρα κοπέλα με  ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι βυζι 2-3μικρα τατουάζ, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Αγκυρας 12α Όλγα μελαχρινή πολύ χοντρή με 3αρι βυζι και Σουζι ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12β Γιαννα καστανοξανθη μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 81 Αννουλα καστανοξανθη κοντή πιτσιρικά με ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο κορμάκι 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε  ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Άννα καστανοξανθη με κοντό μαλλί, λεπτη με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ναντια ξανθιά νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Βαλερία καστανή ψηλή με το μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Ραισα μελαχρινή πολύ λεπτή κοπέλα με γυαλάκια,  2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος

Φυλής 65β Σονια μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Εμιλη ξανθιά κοντή λεπτή πιτσιρικά με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Βερονικα ξανθιά με γεμάτο κορμί κωλαρα 2αρι συν βυζι και Νικόλ καστανοξανθη κοντή κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 κλειστό.

Φυλής 72 Κασσάνδρα καστανή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ κλειστό.

Φυλής 66α Αλινα μελαχρινή
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μεταμεσονυχτιο περασμα απο πιατσα χθες τριτη βαρδυα

λιγα σπιτακια ανοικτα ως συνηθως και ακομα λιγοτερα τα ατομα ειδικα στα σαλονια στα περισσοτερα ημουν μονος

εφταιγε και η ζεστη

στα σπιτακια που μπηκα οι γνωστες που ξερετε θα πω μερικες λιγες οι καλες παντως στην τριτη βαρδυα

Φυλλης 71α ισογειο, Μαιρη η γνωστη μελαχροινη κοπελα με νορμαλ προγραμμα ωραιο σωμα ηταν στο δωματιο οταν πηγα και εφυγα

Φυλλης 71β οροφος, κλειστο

Φυλλης 69β ισογειο, κλειστο

Φυλλης 69α οροφος, κλειστο

Φυλλης 67, Ελενα η γνωστη ξανθια με τις καραμουζες που βαζει στις ρωγες

Φυλλης 65β ισογειο, Μονικα η γνωστη ξανθια με ωραιο χαμογελο ηταν στο δωματιο και αυτη

Φυλλης 84α ισογειο, Μπιουτη η μαυρουλα

Φυλλης 74, ανοικτο ηταν μονο το πρωτο οπως μπαινεις δεξια και ειχε μια αδιαφορη μελαχροινη αλβανιδα μαλλον, δεν εδωσα σημασια και εφυγα

Φυλλης 66α, Μπιουτη και αυτη μαυρουλα

Φυλλης 66δ, Αλεξανδρα η αδυνατουλα σκιννυ Ρωσιδουλα ηταν σε δωματιο

Φυλλης 56, κλειστο

Φυλλης 54β ισογειο, Χριστιννα η μουναρα Ρωσιδα ηταν σε δωματιο

Φυλλης 54α οροφος, κλειστο

Φωκαιας 17α ισογειο, Σακιρα ωραια κοπελα αδυνατη μελαχροινη απο Μολδαβια-Ρουμανια

Φωκαιας 17β οροφος, Ιονελα ξανθια μουναρα

Φωκαιας 27α υπογειο, Ναταλυ με ελ στοματικο

Φωκαίας 27Β ισογειο, Αλεξια (τα ιδια και τα ιδια)

Φωκαίας 27Β οροφος, Αλινα ,να σταθω εδω μιας και ηταν μια νεα παρουσια Ρωσιδα αδυνατουλα καστανη η τσατσα ειπε οτι η κοπελα ειχε λιγες μερες στη δουλεια με ελ στοματικο τελειωτικο στο κορμι και καλη παρουσια στο δωματιο συμφωνα με τα λεγομενα και συναγωνιστη που βγηκε, δεν δοκιμασα αλλα την εβαλα στα υποψιν



 
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Το Μαριαννάκι μας είναι τρομερή στο πρόγραμμα της:

#Γλωσσόφιλα.
#Ακάπωτη τσιμπουκλάρα.
#Γλείψιμο αρχειδιών.
#Γλειφοκώλι.
#69.
#Δάκτυλο στο στενούλικο  μουνάκι της.
#Ψωλοχύσιμο σε στόμα & μάπα.


ΥΓ: Έχω καυλώσει άσχημα...αύριο το πρωί θα πάω να της ρίξω έναν μπούτσο! :takethis:
Μπράβοοο!
Έβαλε και γλείψιμο αρχιδιώνε η Μαριάννα! Μία φορά που την είχα πάρει την πρώτη φορά που παρουσιάσθηκε στην Δ22 δεν έγλειψε αρχίδια!
Τώρα θα πάω πάλι!
Τζον Σμιθ, τα παίρνει και στην μάπα; :2on1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom