Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
190
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
μαγκες απογευματινη βολτα χτες στη φυλης ευτυχως δεν ειχα πανω μου 100 ευρο γιατι μαλλον θα τα καιγα..φωκαιας 17 μουναρα ιονελα μετα παω φ.66 και βλεπω αλινα την οποια δεν ειχα ξαναδει και με τα παω φυλης 54 και στα 2 στο ενα τζεσικα και στο αλλο χριστινα...οοολες αυτες μιλαμε για μοντελα μαγκες ..απο υπηρεσιες γνωριζω μονο για χριστινα η οποια ορισμενες φορες νομιζεις οτι μπαινει δωματιο για να παιξετε μονοπολυ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει τελικά η Μπάρμπορα τα πρωινά στο Βέργας 6 ή όχι?
 

giorgiodelafuentes

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
8
Like
9
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει τελικά η Μπάρμπορα τα πρωινά στο Βέργας 6 ή όχι?
Την προηγούμενη εβδομάδα πέρασα και ρώτησα την τσατσά. Μού είπε ότι θα επιστρέψει σε 3 εβδομάδες. Αλλά ώς γνωστόν η αξιοπιστία τσατσάδων-πορνών κλπ είναι κάτω τού μηδενός.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Καλησπέρα σας,ο λαμιωτης σας χεραιτα ,λοιπόν δεν θα πολυλογησω ,επέστρεψα λαμια με ένα παράσημο,έπαθα ουρολοίμωξη,τώρα από ελεύθερο στοματικό ήταν,από τα φτυσιματα ήταν,από κάνα βρωμοχερο ήταν,δεν ξέρω,σήμερα είμαι καλύτερα εχτές πυρετό,και τσούξιμο/πόνος όταν κατουραγα,η υγεία παιδιά παν από όλα,γιατί η μισοί οίκοι προσφέρουν ακα,ηρωίδες μερικές που ρουφάνε τόσες βρωμοψωλες κάθε μέρα,κάπου κάποτε θα κολλήσετε κάτι,καλό καλοκαίρι εύχομαι και προσοχή

Πολύ επικίνδυνα τα ακάποτα, κυρίως από κάτι κυράδες π.χ. Κολωνού 27Β, γιατί τα πακιστάνια βολεύονται μεταξύ τους, μετά κάποιο πηδάει την κυρά ακάποτα, πάρε την ουρολοίμωξη.
Προσοχή συναγωνιστές, εάν φτάσει η ουρολοίμωξη στα νεφρά χρειάζεται τουλάχιστον δύο
εβδομάδες αντιβίωση.
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς τι έγινε με το Φυλής 61 υπόγειο και είναι κλειστό;
 

punk_man

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Άδεια από δουλειά κατέβηκα ξανά Αθήνα γτ στην Λαμία η αγαμια βάρα κόκκινα...εντοπιστικε νέα άφιξη φυλής 54β νομίζω είναι απόγευμα μια Τζέσικα ψηλή μελαχρινή σώμα λεπτό,, ψηλά πόδια κλπ...η τσατσά ανακοίνωσε απλό και είπε κ για αυταρχικό όσους ενδιαφέρονται (τι είναι το αυταρχικό?  :think:) αυτό.. Θα την δοκιμάσω αύριο...Μαλλον θα κάτσει λίγο κ θα πάει στούντιο, είναι λίγο λεπτή αν πάρει λίγα πιασίματα θα είναι μουναρα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπέρα.. Άδεια από δουλειά κατέβηκα ξανά Αθήνα γτ στην Λαμία η αγαμια βάρα κόκκινα...εντοπιστικε νέα άφιξη φυλής 54β νομίζω είναι απόγευμα μια Τζέσικα ψηλή μελαχρινή σώμα λεπτό,, ψηλά πόδια κλπ...η τσατσά ανακοίνωσε απλό και είπε κ για αυταρχικό όσους ενδιαφέρονται (τι είναι το αυταρχικό?  :think:) αυτό.. Θα την δοκιμάσω αύριο...Μαλλον θα κάτσει λίγο κ θα πάει στούντιο, είναι λίγο λεπτή αν πάρει λίγα πιασίματα θα είναι μουναρα

καλησπερα φιλε , το αυταρχικο μη το παρεις .... εκτος αν εισαι φιλος του γκλετσου ... το ψαρι ψηνεται και απο τις 2 πλευρες ...
Βγαζει πλαστικο ματσουκι και σε πηδαει ... αυτο ειναι το αυταρχικο
 

punk_man

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα φιλε , το αυταρχικο μη το παρεις .... εκτος αν εισαι φιλος του γκλετσου ... το ψαρι ψηνεται και απο τις 2 πλευρες ...
Βγαζει πλαστικο ματσουκι και σε πηδαει ... αυτο ειναι το αυταρχικο
ΑΑ οκκ.. Σεβαστό.. Τα μπουρδελα είναι για αυτά κιόλας... Αν είναι να ντρεπομαστε και στα μπουρδελα ζητώ που καηκαμε
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Σημερα το απογευμα στο Μαγνησιας 1 και αυριο ρεμουνδου 21α (στον οροφο) παλι απογευμα θα ειναι η Ηρις η ελληνιδα κοκκινομαλα (απο ελλης 3 και Αγκυρας 9)
 

Κωστας_χ

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας άφιξη καινούργια στο φυλής 54β μια Τζέσικα, την δοκίμασα θα ανεβάσω κριτική καλό καλοκαίρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας άφιξη καινούργια στο φυλής 54β μια Τζέσικα, την δοκίμασα θα ανεβάσω κριτική καλό καλοκαίρι

Καινουργια δεν ειναι.
Υπαρχει κριτικη  ηδη πριν απο 2 μηνες ()
Εγραψα και εγω εδω (2 σελιδες πισω)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Κωστας_χ

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Ήρθε η ανάπτυξη για τους ...Πακιστανούς!

Οι Έλληνες θα περιμένουν πολλά χρόνια ακόμα!
Την προηγούμενη εβδομάδα πέρασα και ρώτησα την τσατσά. Μού είπε ότι θα επιστρέψει σε 3 εβδομάδες. Αλλά ώς γνωστόν η αξιοπιστία τσατσάδων-πορνών κλπ είναι κάτω τού μηδενός.
Και πριν απο ένα μήνα το ίδιο μου είχε πεί.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Κάποια Διδύμου ή Βεργας που να κάνει Καλό αυταρχικό?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Κάποια Διδύμου ή Βεργας που να κάνει Καλό αυταρχικό?
Στο Φυλής 109, να πας. Είναι το καλύτερο στούντιο της Ελλάδας και ένα από τα καλύτερα της Ευρώπης, όσον αφορά το αυταρχικό πρόγραμμα.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
μαγκες απογευματινη βολτα χτες στη φυλης ευτυχως δεν ειχα πανω μου 100 ευρο γιατι μαλλον θα τα καιγα..φωκαιας 17 μουναρα ιονελα μετα παω φ.66 και βλεπω αλινα την οποια δεν ειχα ξαναδει και με τα παω φυλης 54 και στα 2 στο ενα τζεσικα και στο αλλο χριστινα...οοολες αυτες μιλαμε για μοντελα μαγκες ..απο υπηρεσιες γνωριζω μονο για χριστινα η οποια ορισμενες φορες νομιζεις οτι μπαινει δωματιο για να παιξετε μονοπολυ..
Συναγωνιστή, μην αναθεματίζεις την τύχη σου. Τα γλίτωσες τα 100€, γιατί οι περισσότερες κοπέλες που ανέφερες είναι φόλες και το πρόγραμμα που προσφέρουν είναι υπέρ-απλό.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
66
Like
1.154
Πόντοι
6.830
μαγκες απογευματινη βολτα χτες στη φυλης ευτυχως δεν ειχα πανω μου 100 ευρο γιατι μαλλον θα τα καιγα..φωκαιας 17 μουναρα ιονελα μετα παω φ.66 και βλεπω αλινα την οποια δεν ειχα ξαναδει και με τα παω φυλης 54 και στα 2 στο ενα τζεσικα και στο αλλο χριστινα...οοολες αυτες μιλαμε για μοντελα μαγκες ..απο υπηρεσιες γνωριζω μονο για χριστινα η οποια ορισμενες φορες νομιζεις οτι μπαινει δωματιο για να παιξετε μονοπολυ..
Ουρολοιμωξη να πάθεις  από γυμνο τσιμπούκι είναι πολύ δυσκολο!Από μουνί η κωλο γαμώντας ακάποτα ή σπάσει το προφυλακτικό κολας
Ισως και αλλού να το κολησες
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Καλή Παρασκευή σε όλους τους συναγωνιστές!
Καθώς επέστρεφα από δουλειά {μεταμεσονύκτιες ώρες} έκανα μια σύντομη βόλτα στο αποκρουστικό Μεταξουργείο.. δίχως καμιά υπερβολή η απόλυτη παρακμή...
Πρέζα δίχως αύριο.. μια αποπνικτική οσμή {ούρα, σπέρμα, ναρκωτικά} στην ατμόσφαιρα σε συνδιασμό με την υγρασία που γινόταν ανυπόφορη..
Δεν άντεξα περισσότερο από 10' και πήρα το δρόμο της επιστροφής.. καθ'οδόν προσπάθησα να κάνω μια στάση και Φυλής αλλά λόγω έργων (ρίχνουν άσφαλτο) ΔΕΝ κατάφερα να βρω να παρκάρω οπότε και συνέχισα...
Εν τέλει γλύτωσα τα χρήματά μου..
Να περνάτε καλά όπου κι αν βρίσκεστε...
    :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom