Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Πραγματικά κρίμα αν έχει γίνει ξεπετα. Έχω να την πάρω πάνω από μήνα οπότε δεν μπορώ να πω κάτι.
Από αυτό που λες ότι έγινε είναι η μέρα με την νύχτα σε σχέση με μένα.
Πάντως με την πρώτη ευκαιρία θα την ξαναπάρω, γιατί παρά την άσχημη εμπειρία σου τέτοια πακέτα δεν υπάρχουν στα 10 και 20 ευρώ
την έχω πάρει δύο φορές και ήταν πολύ καλή , επίσης καμία από τις δύο φορές δεν τέθηκε θέμα χρόνου ούτε από αυτήν ούτε από την υπηρεσία .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Η Πατρίτσια πρέπει να είναι επιλεκτική με τους πελάτες και να περιποιείται καλύτερα όσους την είχαν τιμήσει στο στούντιο που δούλευε. Και μαζί μου ήταν κάπως ψυχρή σε σχέση με την Τζέσικα και τη Μισέλ στο ίδιο μαγαζί.
δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λές μπορεί να έχεις και δίκιο , εγώ πάντως σε στούντιο δεν την έχω πάρει παρά μόνο στο Αγίου Πέτρου δυο φορές και ήταν πολύ καλή .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Πόσους πελάτες πρόλαβε να κάνει στο λίγο διάστημα που δούλεψε? Έφυγε κακήν κακώς γιατί δεν είχε κόσμο. Ούτε κουδούνια δεν βαραγανε. Και είχε και promotion.
Πάντως σε duo που την πήρα με την Τζέσικα  Στο αγίου Πέτρου ήταν καλή.
εγώ και μόνη της που την πήρα καλή ήταν
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Καλησπερα συναγωνιστη δηδλαδη ολες ειναι αρρωστες εκτος απο εκεινη δεν σου φαινεται καπως περιεργο?
Μαλακιες την τζουλια το θωρικτο την πετυχα πριν λιγες μερες κωνσταντ166 απογευματινη βαρδια
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
σημερα ηταν ανοιχτο το διδυμου 20 μετα απο καιρο παλι !

χωρος φρεσκαρισμενος! αναμονη για να βγει η κοπελα απο το δωματιο ... και δυστυχως ηταν η μαρια απο το διδυμου18πανω/κατω αυτη που θελει να λεγετε βραζιλιανα με την κωλαρα και την κοιλαρα ! οπου φυγει φυγει!

κριμα και ηθελα να δω τα ενδωτερα του ανακαινισμενου χωρου!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λές μπορεί να έχεις και δίκιο , εγώ πάντως σε στούντιο δεν την έχω πάρει παρά μόνο στο Αγίου Πέτρου δυο φορές και ήταν πολύ καλή .
Δεν ξέρω τύπε, μπορεί εγώ να είμαι πολύ απαιτητικός ή η κοπέλα να μη με γούσταρε ή να μη την πέτυχα στις καλές της. Πάντως σε σύγκριση με τις άλλες δύο ήταν πιο τυπική, θα έλεγα. Όταν ήρθε στο δωμάτιο, από όσο θυμάμαι, δεν ξεκίνησε προκαταρκτικά, αλλά κατευθείαν με ρώτησε αν θέλω το τσιμπούκι με ή χωρίς προφυλακτικό. Φιλιά άφηνε μόνο χωρίς γλώσσα που μετά από λίγα δευτερόλεπτα τα έκοβε. Γενικά δε μίλαγε σχεδόν καθόλου. Δε λέω ότι ήταν τελείως χάλια, αλλά δεν έκανε και το κάτι παραπάνω.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Συναγωνιστές, από αύριο θα συμμετέχω στην αποχή. Έτσι και αλλιώς έχω διάβασμα για τις εξετάσεις, αυτό τον μήνα και θα αποσυρθώ για λίγο. Στην αυριανή αποχή, καλό είναι να κάνουμε την αυτοκριτική μας, όλοι. Δεν γίνεται να μπαίνουμε στο site, για να ενημερωθούμε και να διαβάζουμε ότι, εν έτη 2019, πολλοί ψάχνουν για τύπισσες όπως Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και άλλα σαπακοειδή σαπάκια.

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πάρα πολλά μαγαζιά στη Φυλής κυριακάτικα. Ξέρετε αν υπάρχει τίποτα αξιόλογο αυτή τη στιγμή στο 20ρικο; Απογοητεύτηκα που βρήκα το Αγίου Πέτρου και το Πιπίνου 65 κλειστά πριν 2 ώρες και σηκώθηκα κι έφυγα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
κατα τις 7 με περνουν δυο φιλοι που θελαν ξενάγηση στα ρδελα....
πιπινου 118 στελλα ωριμη νταρντανα με βυζαρες δεν την εχω ξεναπετυχει ... και χριστινα
βεργας 3 μονο κατω δεξια ανοικτο με λανα
βεργας 7 μια ασπροδερμη παχουλη
λιοσιων 73 κατω ηταν δυο βενεζουελανες μελαχρινες και μια με κολο και βυζια στο ιδιο λατινοαμερικανικο μοτιβο
που η τσα ειπε πως ειναι ουκρανεζα Αλινα τι λεγαν
στο λιοσιων 73 πανω ειχε δυο λατινες μια με προσθετα βυζια παολα και η αλλη με μαλλον φυσικα βυζια δεν θυμαμαι ονομα
τρεχω χωματιανου κατω Α η τατιανα η οποια μου αρεσε γενικα ..αλλα εγω ειχα ερθει για αλεξανδρααα
δυστυχως και ενω σε παραπλησιο site ειχαν βγει απτις 12 το μεσημερι και διαφημιζαν την αλεξανδρα εκει απο γευμα ηταν η ανδριαννα ... δεν ξερω γιατι και πως αλλα αυτο ηταν απαραδεκτο ... γιατι καποιος μπορει να ερχεται απο μακρια , επισης στο προγραμμα του δελου εχει παντα και καθε μερα αλεξανδρα απο γευμα και βραδυ ενω αυτο δεν συμβαινει (πχ την τελευταια βδομαδα....
αυτα μιστες μου και να πω μπραβο για την αντιδραση και αποχη .... περιμενω ενημερωση απο αρχηγοπουλα για νεα ημερομηνια ....

 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, από αύριο θα συμμετέχω στην αποχή. Έτσι και αλλιώς έχω διάβασμα για τις εξετάσεις, αυτό τον μήνα και θα αποσυρθώ για λίγο. Στην αυριανή αποχή, καλό είναι να κάνουμε την αυτοκριτική μας, όλοι. Δεν γίνεται να μπαίνουμε στο site, για να ενημερωθούμε και να διαβάζουμε ότι, εν έτη 2019, πολλοί ψάχνουν για τύπισσες όπως Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και άλλα σαπακοειδή σαπάκια.
Έκανα login για να σου πατήσω like  :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 27β Σοφία ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 37α Ναόμι μαυρουλα με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι και Ρίτα ξανθιά με γυαλάκια σήμερα,  κανονικό σώμα πολύ ωραίο κωλο 2αρι βυζι,  αμφότερες σε απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30α Άννα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί ψιλοκανονικο σώμα αλλά και κοιλίτσα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Μαίρη ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Έλενα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Λαρίσα ξανθιά κοπέλα  λεπτή με 1.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 48  Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ  χοντρουλα , με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 53 Χριστίνα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Κατερίνα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ναταλί μελαχρινή χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Άντζελα ξανθιά χοντρή με με 2αρι βυζι και Μήλα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Δανάη ξανθιά λεπτή μιλφογκιλφ με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Μελισα ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Ζωζώ ξανθιά τρανς με κανονικό σώμα, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο Όλγα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περδικα 3 δεξιά Μόνικα κοκκινομάλλα πολύ χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Περδικα 3 αριστερά Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 από τα καινούργια το δεξί στο ισόγειο Κατερίνα καστανή κοντή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 1.5-2αρι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 από τα καινούργια το μεσαίο στον όροφο Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σύμφωνα με την ξανθιά χοντρή υπηρεσία αν έχεις καθαρό πουλί κάνει ελεύθερο στοματικό αλλιώς νορμάλ.

Ιάσωνος 44 από τα καινούργια το αριστερά στον όροφο Βίκυ μελαχρινή κοντή σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
σφηνακι live από Κωνσταντινουπολεως

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία ξανθιά πανηψηλη μιλφ με νταρντανε σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 206 Μαρία μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, πρόκειται για την πρώην Αλεξάνδρα από Μαραθωνος 59 και 59α και πρώην Άννα από Φυλής 134α...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
και ένα σφηνακι live από Βεργας

Βεργας 2 Βίκυ καστανή κοντή χοντρουλα με κοντό μαλλί 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 6α Ναταλι η τουρλωκωλιαστρα, ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6β Ινκα το ξανθό μιλφ με τις πολλές φακίδες στο σώμα, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

καλό ξημέρωμα καλή εβδομάδα.
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 2β Τζένη ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2αρι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα καστανή λεπτή μιλφ με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 1β αριστερά Εμιλη, στο δωμάτιο για μισάωρο, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β δεξιά Καμελια καστανή κοντή παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1γ Αντριανα ξανθιά γκιλφ νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί 1.5αρι βυζι και Τζέσικα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 όροφος κλειστό.

Κολωνού 11α όροφος Ρωξανη/Ρωξανα μελαχρινή κοντή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Κολωνού 11α ισόγειο Μαργαρίτα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαρίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Λάουρα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 ευθεία αριστερά κλειστό.

Κολωνού 15 ευθεία δεξιά Βίκυ μελαχρινή χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα/Άννα καστανή μιλφ χοντρουλα με 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 27β Λυδία μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27γ η υπηρεσία περίμενε να έρθει η Φλορα.

Κολωνού 27α  Λάουρα κοπέλα με κάστανο σκούρο μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά κοπέλα με γυαλάκια κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Αλινα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι απλό πρόγραμμα και μια κοπέλα στο δωμάτιο, λογικά η Μεγκι που δουλεύει πρωινά.

Κολωνού 32γ ο τσάτσος περίμενε την Νίκη.

Κολωνού 32α Λάουρα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Άννα γυρολόγος του 20αρικου μέχρι πρόσφατα εμφανιζόταν στο 45 δεξια, μελαχρινη σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ μεγάλο στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά ευθεία Αλινα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Ντανα η νταρντανα όλο και παίρνει κιλά... 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Αλινα μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη χοντρή μιλφ με 3.5-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Μαρία ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε αλλά την έχω πάρει και μέσα κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53 Στέλλα ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Εύα το "βασιλικό τσιμπουκι" ξανθια κοντή παχουλη γκιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Η νικη στο 32 γ κολωνου, ειναι η παλια Νικη, ρουμανα μελαχρινη αρκετα αδυνατη που ειχε ελειπε αρκετο καιρο.?
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
πήρα χθες την εμμανουέλα στο φωκ27 υπόγειο. έκανε κάποια προκαταρκτικά ενώ η πίπα της ήταν βαθιά και υγρή αλλά κάπως σύντομη. στο σεξ κάναμε μία στάση ιεραποστολικό όπου διαπίστωσα πως το μουνάκι της είχε μια μέτρια αίσθηση και δεν ήταν τελείως ανοιχτό. την άρχισα στο σφυροκόπημα και παρόλο που έδειχνε να ζορίζεται δεν διαμαρτυρήθηκε. θετική εμπειρία.
 

Brixton

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
σημερα ηταν ανοιχτο το διδυμου 20 μετα απο καιρο παλι !

χωρος φρεσκαρισμενος! αναμονη για να βγει η κοπελα απο το δωματιο ... και δυστυχως ηταν η μαρια απο το διδυμου18πανω/κατω αυτη που θελει να λεγετε βραζιλιανα με την κωλαρα και την κοιλαρα ! οπου φυγει φυγει!

κριμα και ηθελα να δω τα ενδωτερα του ανακαινισμενου χωρου!
Μπήκα κι εγώ χθες περισσότερο από περιέργεια επειδή το είδα ανοικτό μετά από τόσο καιρό και σκέφτηκα ότι μπορεί να έχει τίποτα καινούριο αλλά...μόλις είδα τη Μαρία σπρινταρησα!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7  :takethis: :takethis: :takethis:
Φουλ προκαταρκτικά, πίπα υγρή, φιλιά παντού και σεξ σε 3 στάσεις (ιεραποστολικό,καομποισα,στην πόρτα).
Ούτε πεσμένη απόδοση είχε ούτε τίποτα.
Στα προκαταρκτικά μάλιστα μου έκανε από μόνη της ποδολαγνεία με τις μικρές πατούσες της.
Τώρα αν είναι επιλεκτική καλό...για μένα :S
Πάντως δεν υπήρχε αποχή από τα μαγαζιά που πέρασα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 η Έλσα που την πήρε ο χχχ. Από το σαλόνι φαίνεται φόλα :thubsdown:
Ιωαννίνων 3 η Σόνια σε πρόγραμμα μισής ώρας!!!! :new_shocked: Βαριέμαι να την περιγράψω, αλλά η φωτογραφία της στην σελίδα του μπουρδέλου είναι παραπλανητική.
Πιπίνου 118 Λάνα και Στέλλα, η πρώτη αδιάφορη με κυτταρίτιδα και η δεύτερη καυλοφατσα, 3αρι βυζι, αλλά παραμελημένο σώμα :thubsdown:
Πήγα σήμερα παρά την αποχη, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει καμία σωτηρία :woldman:
Και πως να υπάρξει όταν λέτε όλοι για μία Λίζα από την μοντέλο αλυσίδα ότι είναι φόλα και συνεχίζει να έχει σερί δωμάτια :headbang: :uglystupid:;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Κατάθεση στην Πατρίτσια από Αγίου Πέτρου 7  :takethis: :takethis: :takethis:
Φουλ προκαταρκτικά, πίπα υγρή, φιλιά παντού και σεξ σε 3 στάσεις (ιεραποστολικό,καομποισα,στην πόρτα).
Ούτε πεσμένη απόδοση είχε ούτε τίποτα.
Στα προκαταρκτικά μάλιστα μου έκανε από μόνη της ποδολαγνεία με τις μικρές πατούσες της.
Τώρα αν είναι επιλεκτική καλό...για μένα :S
Πάντως δεν υπήρχε αποχή από τα μαγαζιά που πέρασα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 η Έλσα που την πήρε ο χχχ. Από το σαλόνι φαίνεται φόλα :thubsdown:
Ιωαννίνων 3 η Σόνια σε πρόγραμμα μισής ώρας!!!! :new_shocked: Βαριέμαι να την περιγράψω, αλλά η φωτογραφία της στην σελίδα του μπουρδέλου είναι παραπλανητική.
Πιπίνου 118 Λάνα και Στέλλα, η πρώτη αδιάφορη με κυτταρίτιδα και η δεύτερη καυλοφατσα, 3αρι βυζι, αλλά παραμελημένο σώμα :thubsdown:
Πήγα σήμερα παρά την αποχη, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει καμία σωτηρία :woldman:
Και πως να υπάρξει όταν λέτε όλοι για μία Λίζα από την μοντέλο αλυσίδα ότι είναι φόλα και συνεχίζει να έχει σερί δωμάτια :headbang: :uglystupid:;
Δυναμη παραμενει η Πατρισια στα ελεγα,τωρα γιατι οι αλλοι λενε οτι φωλεψε δεν καταλαβαινω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom