Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (43 μέλη και 261 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.561
Πόντοι
10.686
''Η πίτα αφάγωτη και ο σκύλος χορτάτος'' δεν έχει επιτευχθεί ακόμα από την επιστήμη και την εμπειρία... Αν ενοχλούμαστε απο την αναπόφευκτη πουτσίλα σε κοπέλες που προσφέρουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,απλά δεν τις προτιμάμε και πάμε σ'αυτές που προσφέρουν υπεραπλό πρόγραμμα (κατ'άλλους ''αποστειρωμένο''),και έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο...
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Όχι δεν μου ήρθε πουτσίλα είχε ωραία γεύση σαν φρούτα αλλά ρωτάω από τι κινδυνεύω από το όλο θέμα.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
:takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :thubsdown: :takethis:Σήμερα είναι η μέρα της γυναίκας αύριο όμως η δική μου hapy birthday και θα κυνηγώ ρωσιδακια
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Καλημέρα αλάνια. Έχετε να μου προτείνετε καμιά ιερόδουλη για footjob???
καλησπερα φιλε.πριν καιρο στο κολ.15 δεξια βραδυ δουλευε μια αννα η μαρια η ποντια δεν θυμαμαι....με σγουρο μαλι κ γυαλια.φωραγε λευκα πορνοτακουνα.κανει καλο footjob κ εχει ομορφα κ καθαρα ποδια!τωρα που εχει παει δεν ξερω.....αυτα.15 ε ειχα δωσει!!!!αν ξερει καποιος θα γραψει.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εμένα οι ιερόδουλες που κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μου έχουν πει ότι το σπέρμα μου συνήθως έχει γεύση μπανάνας!

Σιγά μην έχει και γεύση καϊπιρίνια με νότες μάνγκο
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Εμένα οι ιερόδουλες που κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μου έχουν πει ότι το σπέρμα μου συνήθως έχει γεύση μπανάνας!

Αν ήταν το δικό μου μη φοβάσαι γιατί είμαι Ο.Κ., αν ήταν άλλου δεν σου εγγυώμαι!

Τι γεύση φρούτου είχε το στόμα της ιερόδουλης που πήγες;
Αν διαβαζει ο ποδολαγνος ας απαντησει :helpsos: :helpsos:
Ειναι ειδημων σε τετοια θεματα :birdman: :woldman:
                                     
                                            :hi:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Εμένα οι ιερόδουλες που κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μου έχουν πει ότι το σπέρμα μου συνήθως έχει γεύση μπανάνας!

Αν ήταν το δικό μου μη φοβάσαι γιατί είμαι Ο.Κ., αν ήταν άλλου δεν σου εγγυώμαι!

Τι γεύση φρούτου είχε το στόμα της ιερόδουλης που πήγες;

καλά μιά φορά μου είχε πεί η Αντριάννα της Διδύμου τα χύσια σου είναι γλυκά, δεν πας να κάνεις καμμιά εξέταση, της λέω είναι οκ απλά πριν είχα πιεί μιά φάντα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Εμένα οι ιερόδουλες που κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό μου έχουν πει ότι το σπέρμα μου συνήθως έχει γεύση μπανάνας!

Αν ήταν το δικό μου μη φοβάσαι γιατί είμαι Ο.Κ., αν ήταν άλλου δεν σου εγγυώμαι!

Τι γεύση φρούτου είχε το στόμα της ιερόδουλης που πήγες;
εμένα μου έχουν πει τύπε μου ότι έχει γεύση μέλι ....χαρακτηριστικά όταν ρωτάει λένε ακριβός αυτό και με αυτό το στυλ!!(ΜΜΜΜ...ΜΕΛΙ ΜΕΛΙ....) ελπιζο να μην το λένε ειρωνικά χαχα!!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Σαν μπανάνα πρέπει να ήταν αλλά από τσίχλα η κανά αντισηπτικό με τέτοια γεύση.
 

ADAM66

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κάντε καμία τσάρκα και ενημερώστε τι παίζει και αφήστε το γκάλοπ τι γεύση έχουν τα χυσια σας !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.706
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Διδύμου-18Α. Α' βάρδια. Λίζα ρωσίδα συμπαθητικό μίλφ με άφιλτρη πίπα, ισπανική, και διάφορες στάσεις. Απο σώμα όχι και
τόσο καλό. Όμως την ιδρώνει την φανέλα. Έκανε παράπονα ότι δεν την γάζωσε κάνεις σήμερα,και ότι δούλευε μόνο σόλο κλαρίνο. Με έπεισε,και έτσι της έκανα ένα καλό καλιμπράρισμα για να μην παραπονιέται. Αποχώρησα με θετικές εντυπώσεις.   :sunglasses:
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ξέρει κανείς τι βάρδια δουλεύει η πάολα στο κολωνου 30 ;  Και εάν πρόκειται για την κολομβιανή που ήταν πριν μήνες στο ίδιο μαγαζί ;;

Σας  ευχαριστώ  προτέρων
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Σε ποιά διεύθυνση σου συνέβη αυτό το ατύχημα;
[/quote
Σε ποιά διεύθυνση σου συνέβη αυτό το ατύχημα;

Φιλιππίδου η αλλιώς Γεωργίου Γάσπαρη 11 δεν ήταν ατύχημα γιατί ανακοινώνεται Τελειωτικό στόμα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Γιατί η φιλλιπιδου Γεωργίου Γασπαρη;
Είναι ο Γιωργαρας συχνός πελάτης εκεί;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Γιατί η φιλλιπιδου Γεωργίου Γασπαρη;
Είναι ο Γιωργαρας συχνός πελάτης εκεί;
Πριν καιρό, ο Γιώργος γαμούσε καθημερινά την Άνι την πορνοστάρ στο Φιλιππίδου και το έγραφε εδώ πέρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Συλβια μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα - 2.5αρι βυζι και Βερονικα ξανθιά σώμα με πιασίματα κωλαρα 2αρι βυζι, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Άννα Κου  μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 3αρι βυζι και Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Κλεοπάτρα ξανθιά με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Αννυ  κοκκινομάλλα με κανονικό σώμα, πολλά τατουάζ  2αρι σιλικονατο βυζι, με πρωκτικο και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Μαρία με κάστανο μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Άννα ξανθιά κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Σακιρα καστανοξανθη λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Ειρήνη μελαχρινή  με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαιας 9 δεξια Σάσα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο κορμί ωραίο κωλο μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα συν ποδολαγνεια και αυταρχικό

Φωκαιας 9 αριστερά Άννα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ μεγάλο στο αριστερό μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.





 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
συνέχεια με ένα σφηνάκι live μιας και ήταν τα περισσότερα κλειστά.


Πιπινου 65 Τζούλια ξανθιά κοντή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 134β Ιωάννα καστανοξανθη λεπτή ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Νελι καστανή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Καρίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

τα Φυλής 136,134α,134, 109α & 81 κλειστά.



 

200m_poutsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
15
Like
336
Πόντοι
290
Παιδιά την καλησπέρα μου, κάνω εδώ τον 1ο μου post αν και τόσα χρόνια έχω γυρίζει με καμιά 500αριά πουτάνες αλλά βαριέμαι να γράφω.

Μάγκες τις προάλλες πέρασα από Πιπίνου 118 και μου άρεσε η Καίτη, δεν ήταν θεά αλλά είχε κάτι καβλιάρικο. Δεν πέρασα όμως γιατί μου την έσπασε η τσατσόγρια. Το μετάνιωσα όμως, ειδικά όταν διάβασα τις κριτικές.

Εδώ και 3 μέρες περνάω από εκεί για να την φάω αλλά είναι κλειστό γαμώ το κέρατό μου ενώ βλέπω ότι είναι μεσημεριανές ώρες αλλά δεν μπορώ να πάω λόγω δουλειάς. Ξέρει κανείς αν το κορίτσι αυτό δουλεύει κάπου αλλού. Πέρασα και από Αγκύρας 12 (το στενό αυτό είναι το φόβου λέμε) αλλά κι αυτό κλειστό.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας. Καλά γαμήσια εύχομαι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom