Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (34 μέλη και 247 επισκέπτες)

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Η μιλφαρα η Ιρις παιζει πουθενα αυτο το καιρο τωρα που μπηκε η ανοιξη;

Η τουλαχιστον καποια αυτης της κατηγοριας μιλφαρα;
Η Ιρις είναι στην Ηλία Ηλιου ή στη Βουρβαχη.
Μιλφάρα είναι η Υβοννη στην Ιωαννίνων αλλά σταθερά πως να τη βρούμε που χάνεται;
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
:fuck1:Καμια live μεσημεριανη προταση για φυλής υπάρχει ;;;
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
190
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
Kαλησπερα
θελω να ρωτησω αν ξερουμε πως λεγεται μια κοπελα απο φωκαιας27 ισογειο μελαχροινη με σκουλαρικακι πανω απο τα χειλη?απογευματινη βαρδια την εχω πετυχει!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Χθες το βραδυ στο Μεταξουργείο πάλι σπασμένα τζάμια.Τι θα γίνει ρε με τους μαλάκες.Εμένα μου σπάσανε το πίσω πριν κανένα μήνα.

Πριν λίγες μέρες {τρίτη βάρδια Μεταξουργείο} με τα ίδια μου τα αυτιά έτυχε και περνούσα δίπλα από κάτι Αλβανούς που έλεγαν μεταξύ τους, θα σπάσουμε τα αυτοκίνητα των γ@@@ν των Ελλήνων.. κρατούσαν κάτι λοστάρια και κάποια αιχμηρά αντικείμενα ακόμα.
Αλλά ΔΕΝ φταίει κανένας άλλος μονάχα εμείς που ΔΕΝ τους έχουμε μαζέψει ακόμα και κυκλοφορούν άνετοι ως επιχειρηματίες!
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)
πήγαινε σονια αν και η Εβελίνα από αχαρνων είναι η καλύτερη
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)

Ξεκινα με τα σχετικα νεα φρουτα Αγ.Πετ7 και Ρεμουνδου21.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)
Σόνια, Φυλής 65Α (πρωί) και Φυλής 84Α (απόγευμα).
Το πολύ μέχρι 21 ετών, μελαχρινή, μουνάρα, ωραίο σώμα, σούπερ βυζί και λαχταριστή κωλάρα. Το πρόγραμμά της είναι ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό, και νορμάλ σεξ. Γλύφει αρχίδια και δίνει φιλιά, με φειδώ. Το πιο Value For Money, αυτή την περίοδο, σε μία Φυλής που ακροβατεί μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
θα βρουμε καμία για deep πιπα μέχρι λαρυγγι? ?απο τοτε π φυγε η λιζαρα απο φιλιπιδου  ψαχνόμαστε για πειτε καμια αν ξερετε μυστες???
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Σόνια, Φυλής 65Α (πρωί) και Φυλής 84Α (απόγευμα).
Το πολύ μέχρι 21 ετών, μελαχρινή, μουνάρα, ωραίο σώμα, σούπερ βυζί και λαχταριστή κωλάρα. Το πρόγραμμά της είναι ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό, και νορμάλ σεξ. Γλύφει αρχίδια και δίνει φιλιά, με φειδώ. Το πιο Value For Money, αυτή την περίοδο, σε μία Φυλής που ακροβατεί μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας.

"μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας" χαχαχαχαχαχα
ωραιο κλεισιμο!
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Αν λες την κοπελα με τα γυαλια κ τα τατου που καμει πρωκτικο,την εχω πετυχει πολλες φορες στο Φωκ25Α.πανω

Πάντως εγω που πήγα μαζί της στη μετά cg εποχή το έκλαψα το 20Ε.. σπαστικια η τσατσα, τίποτα ούτε καν για τα μάτια του κόσμου να προσπαθήσουμε να με κάνουνε πελάτη  αφού πήγαινα πρώτη φορά
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)
Και μια μικρή ανάλυση:
1. Φυλής 65Α: Σόνια, μελαχρινή νεαρή μουνάρα. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό.
2. Πιπίνου 118: Δεν γνωρίζω.
3. Ρεμούνδου 21: Δεν γνωρίζω.
4. Αγίου Πέτρου 7: Δεν γνωρίζω.
5. Λιοσίων 73Β: Έμυ, νεαρό καυλοράπανο. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό. Δεν στην συνιστώ, γιατί μια φορά πέρασα μαζί της και η κοπέλα δεν το έχει στο γαμήσι. Γενικά μακριά από αυτά τα δύο στουντέλα, καθώς οι κοπέλες κερνάνε αβέρτα φόλες.
6. Φιλιππίδου 11Β: Τζοάνα, μεγάλη καύλα από Ρωσία. Δούλευε το καλοκαίρι στο Μεταξουργείο, στο Κολωνού 53. Αφού εξέτισε την ποινή της, δεχόμενη όλα τα ρυπαρά γένη στο κορμί της, με κυρίαρχο το πακιστανικό, οι τριμάλακες που υποδύονται τους νταβατζήδες αποφάσισαν να την φέρουν στην Φυλής. Νορμάλ σεξ, με ελεύθερο στοματικό, όχι τελειωτικό.

 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
θέλω να καταθέσω το 20ευράκι μου και είμαι μεταξύ των παρακάτω επιλογών:

1. Φυλής 65Β Σόνια
2. Πιπίνου 118 Καίτη ή Τζένη
3. Ρεμούνδου 21
4. Αγίου Πέτρου 7
5. Έμυ από Λιοσίων
6. Φιλιππίδου πάνω

Δεν έχω ξαναπάρει ΚΑΜΙΑ από αυτές, επομένως θα ήθελα και μια γνώμη (για να αρχίζω να μειώνω τη λίστα μου!)


Σονια δαγκωτο...την εμυ βγαλτην απο τη λιστα.πεταμενο 20αρι.μονο αν σε καυλωνει τοσο πολυ οποτε ριχτο να δεις και απο μονος σου τι παιζει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Βλεπο σήμερα να περιμενο 2 ώρες στο σαλόνι για να περασο με σονια .. :heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Έχουν έρθει καινούρια τεμάχια - φρέσκο κρέας από την Ρωσία..... και εμείς εδώ κοιμόμαστε όρθιοι!!! :tired: :sleeping:


#Έλλης 3: Αλίνα :rose:
#Πιπίνου 118: Αλεξάνδρα :rose:

Η Αλεξανδρα μονο φρεσκο κρεας δεν ειναι.Κανει περιοδειες,ειναι μεγαλοκοπελα και απλα ειναι διεκπαιρεωτικα καλη.Ευχαριστη ομως,καθαρη και με μονιμο χαμογελο.Εγαμευθει εχθες.Προτεινεται για μια συνεδρια.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
αν και η Εβελίνα από αχαρνων είναι η καλύτερη
Ημαρτον ρε ""φίλε"" με την Εβελίνα!! Και επειδή πιθανών να έχεις έξοδα ιατρών για το δύσοσμο τα παρακάτω δώρο από εμένα!!
Να ζήσετε και να ευτυχησεται και εμάς να μας τα ""ξεπρηξεις""

Φιλικά! :hi:
 

Συνημμένα

  • stefana-gamou-swarovski-petres.jpg
    stefana-gamou-swarovski-petres.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 24

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ημαρτον ρε ""φίλε"" με την Εβελίνα!! Και επειδή πιθανών να έχεις έξοδα ιατρών για το δύσοσμο τα παρακάτω δώρο από εμένα!!
Να ζήσετε και να ευτυχησεται και εμάς να μας τα ""ξεπρηξεις""

Φιλικά! :hi:
δεν υπαρχη δύσοσμο μια χαρά είμαι απλά επηδη είμαι υποχόνδριος το έψαξα και μου είπε ο γιατρός πως είναι προσπερματικα υγρά επηδη είσαι και πολύ καβλιαρης !!  Η Εβελίνα είναι η καλύτερη και σίγουρα μολης τα οικονομική θα φυγή από Αθήνα γιατί εμένα δεν προκήρυξε να με παντρευτη στο λέω σίγουρα !!! Όσο αναφορά τα έξοδα..τα μόνα έξοδα που κάνω είναι στα μπουρδελα στο φάει και στα πούρα όπου καπνίζο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom