Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (40 μέλη και 247 επισκέπτες)

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
498
Πόντοι
291
Το Φυλής 72 τί ώρες είναι η πρωϊνή βάρδια; Γιατί κανα δυο φορές που πέρασα 4+ ήταν κλειστό (όλα τα άλλα γύρω ανοιχτά...)
:think:
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.496
Πόντοι
10.686
Σε μερικά στο Μεταξουργείο πριν από λίγο:
Κολωνού 11 υπόγειο η Ναταλί, μελαχρινό αγριοκάτσικο.Στο ισόγειο η ψηλή αδύνατη Καρίνα από Ιάσονος 27 ισόγειο πρόσφατα. Στον όροφο μια νεαρή ζουμερή που έχει λίγο καιρό εκεί.
Κολωνού 15 αριστερά η  νεαρή ξανθιά Λάουρα,δεξιά η παλιά Αντελίνα. Στο βάθος αριστερά η Ελένη,ξανθιά λεπτή κοντή με τατού στον μηρό,δεξιά η μελαχρινή κοντόχοντρη Μόνικα.
Κολωνού 30 ισόγειο η ξανθιά με αδαμιαία περιβολή Ντάρια.
Ιάσονος 32 στο πρώτο δύο κοπέλες γνωστές υπεργυρολόγοι,Λαβίνια και Μικαέλα,στο βάθος η Βικτώρια και η Ντιάνα,μελαχρινές κι οι δύο,γνωστές από το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 το παλιό.
Ιάσονος 43 η "Κύπρια" Μάγκι.
Ιάσονος 46 αριστερά η Ερίκα, γνωστή από Ιωαννίνων 5 και άλλα από πιο ακριβά μαγαζιά. Στο μεσαίο η ψηλή Βαλέρια,γνωστή από το Κολωνού 48. Στον όροφο η μελαχρινή Μαρία και μια Χριστίνα στο δωμάτιο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο η ξανθιά υπέρβαρη Νατάσα,στον όροφο δύο κοπέλες,η πάντα κεφάτη και ομιλιτική Καρίνα,ζουμερή κοπέλα με γυαλιά πλέον,γνωστή από Κολωνού 15 και Ιάσονος 19 όροφος,και η πιο συνεσταλμένη τσιγγανορουμάνα Μαρία με λεπτό κορμί και μικρό στήθος,δουλεύει και στο Δεληγιώργη 39.Εδώ έγινε η κατάθεση κι έμεινα ευχαριστημένος,η Μαρία είναι καλό στανταράκι.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Νομίζω έχετε κουράσει. Ειπώθηκε ό,τι ειπώθηκε, ο FORMET είπε τί συνέβη, φαντάζομαι η κοπέλα (ειδικά τώρα) θα έπρεπε να έχει εξετάσεις πρόσφατες διαθέσιμες σε όποιον το σκέφτεται. Προφανώς είναι επικίνδυνο για τον ίδιο και για τους πελάτες το τί έγινε αλλά δεν πέφτουμε από τα σύννεφα.

Το μόνο που καταφέρνετε με τέτοιο συνεχές bullying είναι να κάνετε ακόμα πιό δύσκολο μελλοντικά για κάποιον να μιλήσει για παρόμοιο θέμα εδώ μέσα. Μην κάνετε ότι πέφτετε από τα σύννεφα γιατί από ό,τι φαίνεται τα ακάποτα δίνουν και παίρνουν, ας μην ξεχνάμε ότι υπήρχε και αντίστοιχο νήμα κάποτε με τους "ακάποτους καταδρομείς".

Ό,τι και όπως ειπώθηκε καλώς έγινε, ενδιαφέρει την "ημερήσια ενημέρωση" αλλά φτάνει ό,τι λέγεται παραπάνω είναι εκτός νήματος. Είδα μετά από τόοοοσο καιρό πρωινή ενημέρωση για Μετάξι.. Και να προσέχετε και εκτός μπουρδέλων γιατί το γκομενάκι που τσιμπήσατε σήμερα μπορεί να γαμιόταν χθες με κάποιον βρωμιάρη.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Σωστός, το καλύτερο ειναι να ζητησετε προσφατες εξετασεις αν επιλεξετε να κανετε σεξ με οποια γυναίκα κασκαντερ και να προσεξετε ειδικα και τα επιπεδα σε τιμες που γραφουν ακομα και για τα απλα STD οπως ερπητες και τετοια.

Οτιδηποτε διαβασετε και δεν καταλαβαινετε, απλα μη προχωρησετε, ενημερωθειτε καλυτερα πρωτα και μετα πηγαινετε μαζι της αν θελετε ντε και καλα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Έτσι κάνουν όλες οι πουτάνες όταν έχουν γεμίσει τον κουμπαρά τους!
όχι όλες !!! Θα σου πω ένα παράδειγμα η Χριστίνα Καζακστάν !! Την τελευταία μέρα που έφευγε πήγα !! Ήταν όπως πάντα !!! Όπως όλα τα χρόνια !! Αν υπαρχη φιλότιμο βλέπεις ..
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα! Θα ηθελα να μου δώσετε πληροφορίες για την Όλγα Διδύμου 16Α ... Αξίζει η εμπειρία; Μαρεσουν ετσι οι πολυ σωματώδεις γυναίκες. Κάνει αυταρχικό ή facesitting?
Ευχαριστω!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ρε μύστες έχει κανείς εμπειρία.με την Αμίρα από Διδυμου 27???
Την ειχα παρει παρτουζα με την Αλιονα,στο σαλονι μου αρεσε αλλα στο δωματιο πολυ πατσας ρε αδελφακι μου,πιο μεγαλη κοιλια απο εμενα εχει.
Στο δωματιο ειναι δασκαλεμενη απο την Αλιονα,το ιδιο προγραμμα κανει,πολυ υπερβολικη με τα αχβαχ,ελληνικα δεν μιλαει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Την ειχα παρει παρτουζα με την Αλιονα,στο σαλονι μου αρεσε αλλα στο δωματιο πολυ πατσας ρε αδελφακι μου,πιο μεγαλη κοιλια απο εμενα εχει.
Στο δωματιο ειναι δασκαλεμενη απο την Αλιονα,το ιδιο προγραμμα κανει,πολυ υπερβολικη με τα αχβαχ,ελληνικα δεν μιλαει.

Μου αρέσουν οι κοιλιές δεν έχω θέμα...από πίπα?...και αν στείνεται καλα...και γενικοτερα αν ειναι καυλωτικη..
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μου αρέσουν οι κοιλιές δεν έχω θέμα...από πίπα?...και αν στείνεται καλα...και γενικοτερα αν ειναι καυλωτικη..
Για μια φορα καλη ειναι,πιπα βαθεια κανει,το τρωει ανετα και χωρις μα και μου αλλα εμενα με χαλασαν τα υπερβολικα επιφωνηματα
 

Επισκέπτης
Ξέρουμε εάν στα Λιοσίων 73 προσφέρουν υπηρεσίες και στους Γυφτοπακηδες της περιοχής;
εχω δει Πακη να περιμενει στο σαλονι του κατω και αραβα ιδιοκτητη φαλαφελαδικου να μπαινει στο πανω.

Επισης μια φορα βγηκε απο το δωματιο τυπος κακομοιρης σαν πρεζονι και η τσατσα ειπε οτι ο τυπος βρωμαγε τοσο πολυ που επρεπε να αφησει το δωματιο να αεριστει

γενικα τα εικοσαευρα δεν τα αφηνει κανενα σπιτι να πανε χαμενα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
όχι όλες !!! Θα σου πω ένα παράδειγμα η Χριστίνα Καζακστάν !! Την τελευταία μέρα που έφευγε πήγα !! Ήταν όπως πάντα !!! Όπως όλα τα χρόνια !! Αν υπαρχη φιλότιμο βλέπεις ..

Ελάχιστες είναι σαν τη Χριστίνα.Τόσα χρόνια έχω πετύχει 4-5 στις τόσες κοπέλες.Εκτός της Χριστίνας και η Κατερίνα στην Αγίου Πέτρου 7.Και αυτή έκανε τη δουλειά της άριστα.Επίσης παλιότερα άλλες μια Έλενα στο Φυλής 59,μια γκομενάρα στο 71 νομίζω Άντζελα λεγόταν,και κάποιες άλλες που δε θυμάμαι ονόματα.Η πλειοψηφία κοιτάζει να μαζέψει λεφτά γι'αυτήν και τον νταβατζή της και την κάνει.Είναι και κάποιες άλλες που δουλεύουν χωρίς να το γουστάρουν λόγω των χρημάτων και φαίνεται στη συμπεριφορά τους.Όχι μόνο στις υπηρεσίες τους αλλά στην εν γένει συμπεριφορά στον πελάτη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom