Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (29 μέλη και 301 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλησπερα εχω βαρεθει πλεον τα στανταρακια μου αν ξερει κανεις τιποτα δυνατο στην μεταμεσονυχτια βαρδια σε οδο φυλης και γυρω γυρω ασ μου πει να δοκιμασω ευχαριστω !

γεια χαρα φιλε... εξαρταται τι γουστο εχεις & τι εννοεις δυνατο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακομα η Πατρίσια απο ρεμουνδου 21?

φιλε εχω να την δω καιρο.... δουλευει απογευμα η τζεσικα και η μισελ..πηρα την τζεσικα να ξερεις πολυ καλη σαν την πατριτσια και αυτη απο βενεζουελα ...θα γραψω κριτικη αργοτερα
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
:smitten:Η Κάρολ πού είναι ρε παιδια αυτή ή καυλιάρα η απίθανη μουνιτσα  :respect:
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Καλύμνου 48α Φωτεινή καστανή μιλφογκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ντιαννα γκιλφ με άσπρο κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικό.

Μιλάμε για την Ντιάνα την γκίλφ από Μαγνησίας 1 που δούλευε απογευματινή βάρδια πριν κλείσει ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:
Kαταδρομικη Μεταξι σε αναζητηση BBW να μου αδειασει τα αρχιδια :alivedick:

Ιασονος 44 αριστερα

Ρωξανα-BBW -μαλλον Μολδαβη-καστανη-βυζαρες-ωραιο προσωπο-ψηλη με πιασιματαρες :bigdick:
Τσατσος ο γραβατακιας--καλα στησιματα-μου ανακουφισε την πουτσα-θα ακολουθησει κριτικη :takethis:

Ιασονος 20-δεξια-η Τζιωρτζιαννα-περιπου 2 χρονια στο Μεταξι.

Σαλοναρισμα καθε φορα ολο και πιο αποτομο :thubsdown:
Μουτρα σε συνεχη βαση :-(
Ωραια γυναικα αλλα πλεον δεν... :thubsdown:

Βγηκε ισα-ισα μεχρι την εισοδο του κουζινακιου και με τα χερια στην μεση πεταξε νευριασμενα ενα 'Κανονικα' και χωθηκε αστραπιαια παλι μεσα :thubsdown: :zombie:

Αντιο Τζιωρτζιαννα-θα εχουμε παντα το Κολωνου 23 :thebigfinger:

:S :S :S
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Μιλάμε για την Ντιάνα την γκίλφ από Μαγνησίας 1 που δούλευε απογευματινή βάρδια πριν κλείσει ?

αυτή είναι αλλά δε χρειάζεται να μιλάμε γιατί είναι ανάγκη να βγεί πλέον στη σύνταξη
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Ξέρουμε εάν στα Λιοσίων 73 προσφέρουν υπηρεσίες και στους Γυφτοπακηδες της περιοχής;

οσες φορες εχω παει στο μαγαζι, στο σαλονι δεν εχω δει γυφτοπακια...ισως να μην τους ανοιγουν καν
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Είμαι για κατάθεση σήμερα, αλλά δεν έχω καθόλου χρόνο για τσαρκα.. Έχει κανένας μύστης να προτείνει κοπέλα για 1η βάρδια σήμερα;ε τίμιες υπηρεσίες αλλά να βλέπεται κιόλας... (και το απλό πρόγραμμα καλοδεχούμενο)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Είμαι για κατάθεση σήμερα, αλλά δεν έχω καθόλου χρόνο για τσαρκα.. Έχει κανένας μύστης να προτείνει κοπέλα για 1η βάρδια σήμερα;ε τίμιες υπηρεσίες αλλά να βλέπεται κιόλας... (και το απλό πρόγραμμα καλοδεχούμενο)
Εβελίνα αχαρνων 85 , ξανθιά γαλανομάτα μουναρα κώλαρα  βυζαρα  ποδάρες χριλαρες πρωτοπαρα και πολύ καλή στο γαμηση ευγενική και σωστή πήγαινε εκεί !!!!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Πήρα χθες βράδυ την Άννυ στο Φωκαίας 25 πάνω.
Το πρόγραμμα της τώρα πίπα με λάστιχο και κώλο.
Καμία σχέση με την παλιά κάλη Άννυ.
Πίπα με χέρι σε γρήγορο αντικαυλωτικό ρυθμό :headbang:
Στα 4 και ήταν σαν να γαμάς ψεύτικη κούκλα  :headbang:

ΦΟΛΑ εντελώς  :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Πήρα χθες βράδυ την Άννυ στο Φωκαίας 25 πάνω.
Το πρόγραμμα της τώρα πίπα με λάστιχο και κώλο.
Καμία σχέση με την παλιά κάλη Άννυ.
Πίπα με χέρι σε γρήγορο αντικαυλωτικό ρυθμό :headbang:
Στα 4 και ήταν σαν να γαμάς ψεύτικη κούκλα  :headbang:

ΦΟΛΑ εντελώς  :headbang:
πάντα έτσι δεν ήταν ρε τύπε ; Μόνο με αυτούς που γουσταρη τους κάνει και καυλονουν !!! Στους υπόλοιπους ...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Εβελίνα αχαρνων 85 , ξανθιά γαλανομάτα μουναρα κώλαρα  βυζαρα  ποδάρες χριλαρες πρωτοπαρα και πολύ καλή στο γαμηση ευγενική και σωστή πήγαινε εκεί !!!!!!

ευχαριστώ φίλε! συνήθως αυτό το δελο είναι κλειστό τα πρωινά... κάτι άλλο σε 1η βάρδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ευχαριστώ φίλε! συνήθως αυτό το δελο είναι κλειστό τα πρωινά... κάτι άλλο σε 1η βάρδια?
Ήταν κλειστό γιατί έλειπε !!! Αλλά γύρισε !!! Τελοσπαντον αν δεν είναι σήμερα πήγαινε φυλής 65α στην σονια .... μου στις μελαχρινός μακρύ μαλλο μαυρομαλλα , μικρό βυζι στητό με τέλειες ρογες !! Κολαρακι ποίημα !! Τσιμπουκι ρουφηχτοστραγγαλιστο !!! Μεσουλα δαχτυλίδι !!! Προσωπάκι γοητευτικό και μια φωνούλα καυλι ατιμία όλο ναζί !! Να την πιεις στο ποτήρι !!! Γκυφη και τα μπαλάκια τέλεια !!!! Ακα τσιμπουκακι !!! Τι άλλο θες ; Και χυνεις στο σώμα όμως !!!!!!  Απλά αν πας να της πεις στην πίπα μην βάλεις πολύ δόντι .... το νιώθει πολύ και ξεφεύγει λίγο με το δόντι !!! Κατά τα αλλά όλα οκ!!! Αλλά σαν την Εβελίνα δεν είναι αν πας με Εβελίνα θα δεις τον ουρανό σφοντιλη που λέμε
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Εβελίνα αχαρνων 85 , ξανθιά γαλανομάτα μουναρα κώλαρα  βυζαρα  ποδάρες χριλαρες πρωτοπαρα και πολύ καλή στο γαμηση ευγενική και σωστή πήγαινε εκεί !!!!!!
Αλλά σαν την Εβελίνα δεν είναι αν πας με Εβελίνα θα δεις τον ουρανό σφοντιλη που λέμε
Ουδέν σχόλιο,!!!
  :think:  :think:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα σύντομο πέρασμα πριν κάνα δυωρο από τα εξής μαγαζιά
Ιασωνος2 όροφος η νεαρή μελαχρινή αδυνατουλα κοπέλα Άννα κουρασμένη κάπως
Κολωνού 45 διάδρομος στο βάθος μια κοντή Μιλφ ξανθιά Ρωσσιδα Τάνια που λένε ότι είναι πολύ καλή πάντως στο σαλόνι είχε πολύ καλή διάθεση
Κολωνου53 Πάολα η μελαχρινή εύσωμη κοπέλα

Και στο Φωκαιας25 ισόγειο έχει έρθει πάλι μια κοπέλα με κοντό καστανό μαλλί που πριν μερικούς μήνες δούλεψε Αχιλλέως48 και Μαραθώνος στο δωμάτιο τότε που την είχα δοκιμάσει ήταν πολύ καλή με θαυμάσια όρεξη και ενέργεια μπορεί εμφανισιακά να μην της φαίνεται αλλά το έχει ξέρει να ικανοποιήσει σε πολύ καλό επίπεδο υπηρεσιών.

Τώρα κάτι Άννυ, Βερόνικα πιστεύω ότι ισχύει απόλυτα η σοφη ρήση όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι και το παράδοξο είναι πως εμφανισιακά είναι άσχημες μέτριες  απορώ πω τι της βρίσκουν όσοι κάνουν την επιλογή.
Όσο για την Εβελίνα αυτή δεν ήταν ποτέ καλή από παλιά πριν κάτι χρόνια που είχε πρωτοερθει στο Άγκυρας 12 αν θυμάστε θα έχει βελτιωθεί τώρα αδύνατον

Επίσης η καινούργια Στέλλα στο Διδυμου22 άρχισε ήδη να εμφανίζει σημάδια κόπωσης από την πρώτη κιόλας βδομάδα λογικό όμως αφού δουλεύει όλες τις μέρες διπλοβαρδια όποιος πρόλαβε πρόλαβε τις πρώτες μέρες τώρα δεν λέει εγώ χτες που πέρασα μαζί της το διαπίστωσα όχι ότι η κοπέλα δεν είναι τίμια έτσι για λεπτομέρειες θα ανεβάσω κριτική
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
#Φυλής 72 → Αρίνα.
Πολύ ωραίο γκομενάκι...μιάζει πολύ με 18χρόνη πρωτοετή φοιτητριούλα από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο Αθηνών(τμήμα φιλολογίας). :takethis:

#Το πρόγραμμα της:

Ακάποτες τσιμπουκλάρες*

Αρχιδογλυψιματάρες*

Γλωσσοφιλάρες*
:respect: :heavymetalbig:

ειδα και αλλη κριτικη για αυτο το μωρακι... δυνατο απο οτι φαινεται...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
#Φυλής 72 → Αρίνα.
Πολύ ωραίο γκομενάκι...μιάζει πολύ με 18χρόνη πρωτοετή φοιτητριούλα από το καποδιστριακό πανεπιστήμιο Αθηνών(τμήμα φιλολογίας). :takethis:

#Το πρόγραμμα της:

Ακάποτες τσιμπουκλάρες*

Αρχιδογλυψιματάρες*

Γλωσσοφιλάρες*
:respect: :heavymetalbig:
πω πω πω αυτά είναι αν προλαβο θα περασο σε κανα μισάωρο !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom