Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 537 άτομα (44 μέλη και 493 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γενικότερα φίλε στα Μαγαζιά μοντελοαλυσιδες και τά υπόλοιπα γύρω επικρατεί η αντίληψη της αρπαγής του20€ου το τελευταίο που τους νοιάζει είναι αν εσύ και ο καθένας έχει ξεσκιστει στη δουλειά για να βγάλει τα φράγκα ειδικά τώρα με τους Άραβες Αφγανούς κλπ που τους ξεπετανε στο5λεπτο μην περιμένεις καμία βελτίωση.
Πρόσοψη όμως γιατί οι επιδημίες και η Γρίπη θερίζει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Σιμερα το προι πιγα να μου ρουφιξη τη ψολη η Στελα στο διδιμου 22.Μου την ρουφιξε αλλα ιταν βιαστικι.Κριμα.
Χιρομαλαξη νεβρικη ξενεροτικη.Εχισα στο στομα της.Θα γραψο κρητικη.
Διαβασα πολα για τον φορματ.Ο φορματ τιν εχισε στο στομα? Θα παθουμε τιποτα?
πήγα και τύπε μου και ξαφνιάστηκα διότι τα κατάπιε !!
 

Paupalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
17
Like
589
Πόντοι
310
καλησπέρα παιδιά καταδρομικός επισκέπτης στην Αθήνα,  θέλω την καλυτερη  πρόταση που νομίζεται πως θα δουλεύει σήμερα με τατουάζ και αν δίνει και κώλο ακόμα καλύτερα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
καλησπέρα παιδιά καταδρομικός επισκέπτης στην Αθήνα,  θέλω την καλυτερη  πρόταση που νομίζεται πως θα δουλεύει σήμερα με τατουάζ και αν δίνει και κώλο ακόμα καλύτερα
Φώκαιας 25 όροφο Βερόνικα πρωινά  φουλ πρόγραμμα  φουλ τατουάζ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Λάουρα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Καρολίνα ξανθιά  παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Κορινα ξανθιά νταρντανα με 3.5-4αρια βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 27α Νταρια ξανθιά κανονικό σώμα ωραία πόδια 1.5αρι βυζι και Βικτόρια ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Λίνα καστανή κοπέλα μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Βερονικα κοκκινομάλλα κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι τατουάζ πολλά, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 17β Σακιρα καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο κότσο  ,λεπτή 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Παολα ξανθιά με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φωκαιας 9 δεξιά Κατερίνα ψηλή καστανοξανθη , κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 9 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ  νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Ελένη ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Υ.Γ θέλω να αναφέρω ότι σε κανέναν οίκο που μπήκα δεν πέτυχα πελάτη είτε στο σαλόνι είτε στο δωμάτιο... Μπορεί να φταίει και ο βροχερός καιρός
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261

φιλε νομιζεις οτι για ενα γαμησι, θα κατσω να διαβασω ολες τις κριτικες που γραφει ο καθενας ??? ειλικρινα στα παπαρια μου. οπως εχω ξαναγραψει... αν δεν παθεις δε θα μαθεις αλλωστε (ετσι αποκτας εμπειρια). η καθε κοπελα δε λειτουργει το ιδιο με ολους και ολες τις μερες, δεν ειναι robot. ευτυχως δεν εχω φαει πολλες φολες, γιατι τις περισσοτερες φορες τις καταλαβαινω απο το βλεμμα τους. για τη συγκεκριμενη οπως εγραψα, την ειχα δει πολλες φορες και ΗΘΕΛΑ να τη δοκιμασω επειδη ειναι ομορφουλα, παρολο που (ηξερα οτι θα ηταν) φαινοταν 50-50 φολα. ΗΘΕΛΑ ομως, αυτο ειναι το βασικο. τα linx που εδωσες by the way, ειναι για αλλα νουμερα. που θες να καταλαβω οτι ειναι η ιδια κοπελα στην τελικη ??? η μια εχει για ονομα ΝΙΚΟΛΕΤΑ και η αλλη ειναι για πρωινη βαρδια. τη συγκεκριμενη την εχω πετυχει παντα απογευμα και παντα στο 54α οροφο μαζι με την αλινα. ποτε μονη της.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261

φιλε νομιζεις οτι για ενα γαμησι, θα κατσω να διαβασω ολες τις κριτικες που γραφει ο καθενας ??? ειλικρινα στα παπαρια μου. οπως εχω ξαναγραψει... αν δεν παθεις δε θα μαθεις αλλωστε (ετσι αποκτας εμπειρια). η καθε κοπελα δε λειτουργει το ιδιο με ολους και ολες τις μερες, δεν ειναι robot. ευτυχως δεν εχω φαει πολλες φολες, γιατι τις περισσοτερες φορες τις καταλαβαινω απο το βλεμμα τους. για τη συγκεκριμενη οπως εγραψα, την ειχα δει πολλες φορες και ΗΘΕΛΑ να τη δοκιμασω επειδη ειναι ομορφουλα, παρολο που (ηξερα οτι θα ηταν) φαινοταν 50-50 φολα. ΗΘΕΛΑ ομως, αυτο ειναι το βασικο. τα linx που εδωσες by the way, ειναι για αλλα νουμερα. που θες να καταλαβω οτι ειναι η ιδια κοπελα στην τελικη ??? η μια εχει για ονομα ΝΙΚΟΛΕΤΑ και η αλλη ειναι για πρωινη βαρδια. τη συγκεκριμενη την εχω πετυχει παντα απογευμα και παντα στο 54α οροφο μαζι με την αλινα. ποτε μονη της.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Διδυμου22 πέσαν οι ασφάλειες σκοτάδι τελείως πολύ αστείο σκηνικό πήγα αλλά στάθηκα άτυχος καθώς σκέφτηκα ότι τώρα είναι η πιο κατάλληλη στιγμή
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλημέρα κρίμα φίλε που έδωσες τα φράγκα και δεν πέρασες καλά αν μπορείς και όποτε έχεις χρόνο ανέβασε κριτική καθώς είναι πολύ σημαντικό να γνωρίζουμε για την κάθε ανίκανη και ακατάλληλη κοπέλα όπως αυτή η Νικόλ, γενικότερα όλη η Φυλής είναι ακατάλληλη το βλέπετε και από τις αναφορές που γίνονται οι περισσότεροι που πάνε μετανιώνουν.Δεν είναι τυχαίο που η Φυλής είναι άδεια ενώ σε κάποια άλλα μαγαζιά γίνεται χαμός όπως Διδυμου22 εκεί μάλιστα η τσατσα όπως είδα διώχνει Αφγανούς και Αραβες

δε χρειαζεται να γραψω κριτικη φιλε, αφου δεν εκανε απολυτως τιποτα οπως εγραψα. απλα ηταν μια κοπελα που δεν ειχα δοκιμασει. τη δοκιμασα, δεν πετυχε, στα παπαρια μου, ....και παμε για αλλες. γενικα η φαση τη συγκεκριμενη περιοδο, ειναι μονο για τα στανταρακια που εχει ο καθενας πιστευω. εγω τουλαχιστον ετσι λειτουργω. τωρα αν δω καποια που δεν εχω παρει, θα τη δοκιμασω για να εχω αποψη. αν πετυχει εχει καλως, αν οχι no worries.... ετσι παιζεται το συγκεκριμενο παιχνιδι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλημέρα κρίμα φίλε που έδωσες τα φράγκα και δεν πέρασες καλά αν μπορείς και όποτε έχεις χρόνο ανέβασε κριτική καθώς είναι πολύ σημαντικό να γνωρίζουμε για την κάθε ανίκανη και ακατάλληλη κοπέλα όπως αυτή η Νικόλ, γενικότερα όλη η Φυλής είναι ακατάλληλη το βλέπετε και από τις αναφορές που γίνονται οι περισσότεροι που πάνε μετανιώνουν.Δεν είναι τυχαίο που η Φυλής είναι άδεια ενώ σε κάποια άλλα μαγαζιά γίνεται χαμός όπως Διδυμου22 εκεί μάλιστα η τσατσα όπως είδα διώχνει Αφγανούς και Αραβες

δε χρειαζεται να γραψω κριτικη φιλε, αφου δεν εκανε απολυτως τιποτα οπως εγραψα. απλα ηταν μια κοπελα που δεν ειχα δοκιμασει. τη δοκιμασα, δεν πετυχε, στα παπαρια μου, ....και παμε για αλλες. γενικα η φαση τη συγκεκριμενη περιοδο, ειναι μονο για τα στανταρακια που εχει ο καθενας πιστευω. εγω τουλαχιστον ετσι λειτουργω. τωρα αν δω καποια που δεν εχω παρει, θα τη δοκιμασω για να εχω αποψη. αν πετυχει εχει καλως, αν οχι no worries.... ετσι "παιζεται" το συγκεκριμενο παιχνιδι.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Τωρα μολις προσεξα τις εξωτερικες μοναδες air condition του Ρεμουνδου 21 εξω το μπαλκονακι...

Γενικα και εγω οπβς το παρατηρησα απο τη φωτο η και απο το εσωτερικο χωρο π εχω επισκεφτει νομιζω πως χρήζει άμεσης ανακαίνισης το καταστηα
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.883
Πόντοι
731
Τωρα μολις προσεξα τις εξωτερικες μοναδες air condition του Ρεμουνδου 21 εξω το μπαλκονακι...

Γενικα το μαγαζι χρήζει άμεσης ανακαίνισης εξωτερικα αλλα κ εσωτερικα αν σκεφτεις οτι προσφερει υπηρεσιες με 20 ευρω και οχι 10 του τυπου μεταξουργειου πρεπει να αναβαθμιστει λιγο !
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πριν κάνα 45λεπτο πέρασα από Βεργας3 ισογειο αριστερά Μαίρη ψηλή με κοντό μαλλί κακάσχημη πολύ χαλί απωθητική και μια πιο κοντή Καίτη με μια μούρη προβοσκίδα ως το πάτωμα εντελώς αδιάφορες παρουσίες,δεξιά μια ψηλή Σάρα αδιάφορη και αυτή στο σαλόνι αμήχανη χωρίς διάθεση το πιο αστείο σε ρόλο υπηρεσίας η Μελαχρινή νεαρή κοπέλα Λεϊλά πολύ ωραία με κανονικά ρούχα ωραίο σώμα και παρουσία δυστυχώς όμως στο δωμάτιο εντελώς ψοφια την είχα δοκιμάσει παλιότερα
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
Διδυμου22 πέσαν οι ασφάλειες σκοτάδι τελείως πολύ αστείο σκηνικό πήγα αλλά στάθηκα άτυχος καθώς σκέφτηκα ότι τώρα είναι η πιο κατάλληλη στιγμή
Έτσι είναι άμα έχεις πολύ σεξουαλική ενέργεια,ούτε η ΔΕΗ δεν το αντέχει!!!
 

Paupalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
17
Like
589
Πόντοι
310
Τελικά ακολούθησα τις οδηγίες και πήγα παιδιά και μου άρα και νεαρή και καλό παιδί φάνηκε να μη μιλήσω για την κωλαρα της ονειρικό γαμησι
Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά για την ενήμερωση
Σκέφτομαι να περάσω και μια βόλτα το βραδάκι εάν έχετε τπτ να προτείνεται και για βραδινή είμαι όλος αυτιά
Πραγματικά ευχαριστώ παιδιά !!!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Κωνσταντινουπόλεως 166 άνω, μεσημέρι

Αλέξια και Κατερίνα
Σαραντάρες, ψηλή - ξανθιά η Αλέξια, ενώ η μελαχρινή Κατερίνα με παραπάνω κιλά, οπότε και βυζάρες - κωλάρες.
Και οι δύο γαμιούνται μια χαρά.

Το σημαντικό νέο είναι ότι επιτέλους ο Οίκος έβαλε καινούργια κρεβάτια και στρώματα.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Τελικά ακολούθησα τις οδηγίες και πήγα παιδιά και μου άρα και νεαρή και καλό παιδί φάνηκε να μη μιλήσω για την κωλαρα της ονειρικό γαμησι
Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά για την ενήμερωση
Σκέφτομαι να περάσω και μια βόλτα το βραδάκι εάν έχετε τπτ να προτείνεται και για βραδινή είμαι όλος αυτιά
Πραγματικά ευχαριστώ παιδιά !!!
ωραίος  παίχτη  να σε καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος φίλος να γράψει τα ωράρια της κάθε βάρδιας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom