Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (33 μέλη και 258 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
Γεια σας μαγκες και καλη χρονια.
Μετα απο πολλους πολλους μηνες τσιλιμπουρδισματος και ταξιδιων, επιστρεφω αθηνα και η αληθεια ειναι οτι μου χει λειψει το φτηνο και βρωμικο μεταξουργειο. Απτα λιγα που διαβαζω η κατασταση εχει γινει πιο σκατενια απο ποτε, αλλα γουσταρω να κανω τον κασκαντερ.

Για να κανω λιγο ζεσταμα λοιπον, η Αννιτα (λεωνιδιου) ζει; Δουλευει καπου αυτη την περιοδο;
 

salbalourdos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18
Like
102
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!
Ξέρει κανείς αν η Αννίτα από Λεωνίδου 28 είναι στο πόστο της;;;

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
5η συνολικά κατάθεση στην Πατρίτσια από Ρεμούνδου 21 ισόγειο και αυτή επιτυχής :takethis: :takethis: :takethis:
Εδώ να πω ότι ήμουν κουρασμένος, αλλά αυτή το κατάλαβε και μου έκανε πολλά προκάτ για να σηκωθεί :hi:
Μάλλον μπορεί να φταίει το ότι ήταν άδειο το μαγαζί και ήταν ξεκούραστη , πέρα απο ένα βηχαλακι που έχει :S
Η τσατσά  στο σαλόνι λέει ελεύθερα πιασίματα, όχι κωλο και νορμάλ πρόγραμμα, αλλά σε πελάτες κάνει ελεύθερο στοματικό, ισπανικό, χύσιμο στα βυζιά ή πρόσωπο.
Κριτική δεν γράφω γιατί έχω ήδη γράψει, απλά σήμερα το μενού είχε:
Προκάτ

Ακα πίπα

69

Φιλιά

Στα 4

Καβαλαρησα

Στην πόρτα όπου την έχυσα δυνατά μέχρι που στραγγιξα :hi:

Μαζί της ήταν η Ρακέλ που κάνει ελεύθερο στοματικό.

Επίσης κάνουν παρτουζα στα 30 ευρώ και η Πατρίτσια παίρνει 2 μέσα με 40 ευρώ.

Καλή εβδομάδα  :hi:
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
Σήμερα το μεσημέρι στις 3 και μισή στο άγκυρας 12β ήταν η Τζανή με την Καίτη !!! Η Καίτη είχε ωραίο στητό στήθος ήταν Κοντούλη με κάστανο μαλλί και γοητευτική φατσούλα !! Δεν πέρασα διότι πήγα με ένα στάνταρ μου!! Αλλά στο σαλόνι μου έβγαλε πως θα κάνει καλό γαμηση !!! Θέλω να ρωτησο αν ξέρει κάποιος μηπος αυτή η Καίτη είναι η κλεοπατρα που εργαζετε Λιοσίων 73β; Διότι μοιάζει πολύ!!! :think:

Καμία σχέση η Κλεοπάτρα είναι πιο ψηλή και ξανθιά
Η καιτουλα Ειναι φιλότιμη στο δωμάτιο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τσάρκα κατά τις 21:00
Βέργας 3 αριστερά Βίκυ η γνωστή όμορφη αβυζη ξανθιά βγήκε βαριεστημενη από δωμάτιο...  :zombie: :tired:

Δεξιά μια κοκκινομαλλα Χριστίνα, μιλφ με μέτριο σώμα.
Μου υποσχέθηκε ότι θα περάσω πολύ καλά...

Στο Βέργας 7 επάνω μια φωτεινή που δεν την είδα.

Διδύμου 8β η Ντιάνα, μιλφ με σωματαρα,που υστερεί (για μένα πάντα) λίγο σε βυζί (ούτε δυάρι) και πολύ σε πρόσωπο.
Και αυτή μες στην βαρεμάρα  :tired:
Ρώτησα για την Λίλιαν, για την οποία πήγαινα, γιατί έχω διαβάσει ότι είναι μιλφαρα (πιο παλιά μάλιστα υπερμουναρος), αλλά είναι αδιαθετη και επιστρέφει από την Πέμπτη :headbang:.

Φώκαιας 27 όροφος, η Καρολίνα με 3αρι πεσμένο βυζί,νταρντανα, ξανθιά και ακωλη. Η τσατσά λέει ότι κάνει την καλύτερη πίπα της περιοχής :jerking:

Φώκαιας 25 πήγαινα να δω τον δεύτερο μου στόχο που έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια την Ζάνα.
Δυστυχώς ήταν η Χριστίνα με την οποία έχω περάσει πολύ καλά, αλλά δεν γουσταρα σήμερα.
Πρόκειται για μιλφ, ξανθιά με μέτριο σώμα που σε εμένα έκανε 2 γαμησαμε, αλλά έχει γραφτεί από άλλα έγκριτα μέλη ότι ήταν μέτρια.
Σήμερα το σαλόνι άδειο, μάλλον πέρασε η μπογιά της :-
Η τσάντα και αυτή ξενερωσαν όταν δεν πέρασα.
Ξυδακι... :hi:

Φώκαιας 17 όροφος η Σακίρα, μελαχρινή,με καλό σώμα, πεταχτό κωλαρακι και τσαχπινα στο σαλόνι.
Ο βαψομαλλιας Τσάτσος έλεγε ύμνους για την κοπέλα και ότι παρά την λίγη κίνηση στην φυλής σήμερα από τις 17:00 έως της 21:30 περίπου που ήμουν εκεί έλεγε ότι είχε 35 ραντεβού!!!
Μάλιστα...
Δηλαδή αυτή ΧΩΡΊΣ διάλειμμα αν πήγαινε σερί από δωμάτιο σε δωμάτιο έκανε μέσο όρο 7,42 λεπτά.
Και αν έχει τόσο κόσμο γιατί δεν υπάρχουν οι πολλές κριτικές όπως υπήρχαν για την Βερόνικα ή την Άννυ όταν ήταν στην φυλής 86 ή την Τζένη στην Φώκαιας 17 ή την Αθηνά.
Ρε που τα πουλάτε αυτά!!!
Προσωπικά αν ακούς μαλακίες στο σαλόνι, όσο και να σου αρέσει η κοπέλα ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΣ  :woldman:

Πήγα και Μεταξουργείο σε μερικά, αλλά δεν βρήκα κάτι καινούργιο ή ενδιαφέρον  :-( :S :S :S
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.015
Πόντοι
496
Βέργας 6 υπογα κριτική για Ελένη 4-1-19

οντως πολύ καλη προταση για γκιλφ προσυπογραφω και εγω !!!

Μοντελε κορμάκι για σκισιμο η θεια.  :wanker:
Και ρομαντική επίσης, σύμφωνα με κριτικές που διάβασα στο Τροφωνίου 13 από έναν μεγάλο μύστη  :rolleyes: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.161
Κριτικές
150
Like
2.905
Πόντοι
6.925
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
τελευταία φορά που πήγα (10 μέρες πριν ) είχα να χυσο 15 μέρες ... της ξεχηλησαν από το στόμα !!! Είχα σχόλαση από την δουλειά ειμουν ιδρωμένος και παρόλο που σκούπισε το καυλι μου με μωρομαντηλο ... από της καυλες και τα είδη προσπερματικα υγρά στην βάλανο ..μύριζε το καυλι σαν τραγί .. δεν την χάλασε

Καλημέρα διαβάζω αυτές τις θλιβερές παραθέσεις και καταλαβαίνω ότι και οι κοπέλες πόσο δύσκολες καταστάσεις έχουν να αντιμετωπίσουν οπότε λογικά και η πιο όμορφη κοπέλα της πιάτσας η Βίκυ έχει ξενερώσει.Τις κοπέλες οφείλουμε να τις σεβόμαστε τις κρίνουμε για τις υπηρεσίες τους και αν δεν μπορούν να μας ικανοποιήσουν σε λογικά πλαίσια απλά δεν τις επιλέγουμε.
FORMET Πραγματικά λυπάμαι με αυτό που γράφεις αν νομίζεις ότι τιμωρησες την Βίκυ  πλανασαι πλανην οικτρα
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
179
Like
103
Πόντοι
1
καλημέρα στη παρέα..
Η αθηνά απο φωκαίας φάνηκε πουθενά?
 

Sergiox35

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2018
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα .. θέλω μια ενημέρωση οποίος γνωρίζει για Τζένη αν είναι στην πιπινου που γράφουν .. εντυπώσεις και αν γνώριζει τι απέγινε η Μαίρη με τα τατουάζ ευχαριστώ !!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Για την Αννίτα από Λεωνίδου που αναφέρθηκαν κάτι φίλοι, ρώτησα την τσατσά πριν καμιά βδομάδα και μου είπε ότι η Αννίτα έχει φύγει μήνες.. Δεν διευκρίνισε περαιτέρω.. Βέβαια, πριν κάνα δυο μήνες δούλευε αλλά έκτοτε χάθηκε..

 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Καλημερα συναγωνιστες.

Να κανω μια ενημερωση για τις τελευταιες μου καταθεσεις

Ορορα Φ54 ωραιο μωρο αλλα πλεον καβαλημενη. Εν τελει γουσταρα

Αννιτα Λεωνιδου 28 καλη καταθεση αλλα μετα απο τοσες φορες (καμια 10αρια) τη βαρεθηκα

Αννα πιπινι απο Βουλγαρια Φωκαιας 27 οροφος. Ενω στην αρχη την παρακαλουσα για τα βασικα εν τελει ανταποκριθηκε καθως με ειχε καυλωσει αρκετα. Εψαξα μετα απο καιρο να τη βρω αλλα αγνοειται. Αν ξερει κανενας κατι ας μας ενημερωσει

Νικολ απο Φυλης 56 Ωραιο πιπινι ζουμερο με ωραιες βυζαρες αλλα δε δεεεεν το'χουμε. ενω ξεκιναει δυναμικα και ερχεται απο πανω σου, στην πορεια αρχιζουν τα μη και μη.

Eμμυ απο λιοσιων 73β, ομορφο ζουμερο πιπινι, καλουτσικη πιπα χωρις σκουφι, στο γαμησι καθεται σαν τσουβαλι. Ειναι αποδεδειγμενο πλεον οτι απο τα ομορφα και μικρα σε ηλικια πιπινια δεν πρεπει να εχουμε ιδιαιτερες απαιτησεις. Με χαλασε παρα πολυ που μπηκε στο δωματιο αμεσως ενω δεν ειχα προλαβει ουτε τα παπουτσια μου να βγαλω, ουτε να ξεντυθω (ουτε τα χερια μου να πλυνω) οποτε μεχρι να γινουν ολα αυτα, εμενα μου εφαγε χρονο. Εν τελει ημουν αρκετα φορτωμενος και εχυσα. Επισης τα εν λογω μαγαζια ειναι πιο πολυ βιτρινα. Τι να την κανω τη ντουζιερα ρε φιλε ενω μετα δεν εχω παντοφλες να πατησω;;; ή μηπως να πατησω κατω ξυπολιτος;;; οκ, λιγα τα 20 ευρω αλλα μη μου εμφανιζεις υπηρεσιες που δε μπορω να χρησιμοποιησω.

Ινα απο λιοσιων 73β επισης. Για την πολιτικη του μαγαζιου ισχυουν φυσικα τα ιδια με πιο πανω. Η κοπελα φιλοτιμη και ευχαριστη θα ελεγα, αλλα οταν ειδα το προσωπο της σε αποσταση λιγων εκατοστων, μου φανηκε σαν να milfιζε λιγο, κατι που δε φαινοταν στην παρουσιαση στο σαλονι. Καλη αλλα δε θα ξαναπηγαινα σε καθε περιπτωση.

Νικολ Φ71 κατω. Ομορφο κοντο κοριτσι, τιμια στο δωματιο, δεν κλαις το 20αρικο, επειδη ομως εχει γεννησει προσφατα, σε συνδυασμο με το λεπτο σωματοτυπο της, τα σημαδια εγκυμοσυνης περιμετρικα της κοιλιας ειναι πολυ εντονα.

Ειρηνη Αγκυρας 12. Πιπινακι ρωσσικο σαν τα κρυα τα νερα, με μια χωριατικη καπως φατσα, αρκετα λεπτη, τιμια στο δωματιο, φιλοτιμη προσπαθεια για deepthroat αλλα απ'οτι διαβαζω δυστυχως μας κουνησε μαντηλι.

Αυτα απο εμενα, ολο και κατι θα εχω ξεχασει.

Οσο για τους συναγωνιστες που ρωτανε για την Αννιτα, ειδα μια Αννιτα καινουρια σε στουντιο, αλλα δε μπορω να ειμαι σιγουρος οτι ειναι αυτη. Μοιαζει παντως
http://www.*****.com/lady/5964
Αν το επιβεβαιωσει κανεις, ας ενημερωσει τους συναγωνιστες που την ψαχνουν.
 

giwrikasacab

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα που  μπορω να βρω λατινες με κωλαρα ρε παιδες?Αν ξερει καποιος ας μου πει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
Και ρομαντική επίσης, σύμφωνα με κριτικές που διάβασα στο Τροφωνίου 13 από έναν μεγάλο μύστη  :rolleyes: :rockon:

λέμε για την ελένη με το κοντό μαλλί που ήταν αλκιβιάδου αχαρνών και φωκαίας όροφο παλιότερα??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom