Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (37 μέλη και 267 επισκέπτες)

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...ρε συ Smirni...
...που έχει πάει η πρώην Ροδικα?...αυτη που δούλευε στο μεταξουργείο σαν Ροδικα...και στην Φυλής72 σαν Αλίνα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Καλή χρονιά για όλους...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
τύποι η Ντενίζα η τσέχα ρεμούνδου 20 δουλεύει ακόμα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Αλκιβιάδου 16γ Ντιαννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με μεγάλο κωλο 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16β κλειστό.

Αλκιβιάδου 16α  Κατερίνα καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27  Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι,  με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Τζούλια το θωρηκτό καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22  Λιδια μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Λίζα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Διδύμου 8α Τατιάνα καστανή νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 δεξιά κλειστό.

Διδύμου 7 αριστερά Αλινα ξανθοκαστανη πιτσιρικά με πολύ ωραίο κορμάκι ωραίο κωλαράκι 1.5-2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.




 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
συνέχεια live

Αλκιβιάδου 16γ Ντιαννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με μεγάλο κωλο 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16β κλειστό.

Αλκιβιάδου 16α  Κατερίνα καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδυμου 27  Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι,  με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Τζούλια το θωρηκτό καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22  Λιδια μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Λίζα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Διδύμου 8α Τατιάνα καστανή νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 δεξιά κλειστό.

Διδύμου 7 αριστερά Αλινα ξανθοκαστανη πιτσιρικά με πολύ ωραίο κορμάκι ωραίο κωλαράκι 1.5-2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.
Ωραίος φίλε για άλλη μια φορά  :hi:


Ξέρεις αν το απόγευμα στο Διδύμου 8β θα είναι μία μιλφ Λίλιαν και αν η Γιάννα από μοντελοαλυσιδα δουλεύει σήμερα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
και ένα σφηνακι live για τέλος

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Τζέσικα καστανοξανθη κοπέλα σχετικά ψηλή, με μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι  βυζι ψιλοπεσμενο κωλο και Σελίνα καστανή κοπέλα κοντή σώμα με πιασίματα κυρίως στην περιφέρεια 2-2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ρεμουνδου 21α Ειρήνη μελαχρινή κοντή μιλφ με κανονικό κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημέρα παιδιά Καλή Χρονιά!!

Σήμερα είχα λίγο χρόνο το πρωί και έκανα μια γρήγορη βόλτα στο Μεταξουργείο οι ίδιες θειτσες με τα ίδια προγράμματα.... Πριν φύγω μιας και είχα παρκάρει στην Κολωνού μπαίνω και στον απογοητευτικό επί το πλείστον για τις χάλια κοπέλες που έχει οίκο της Κολωνού 48.
Η κυρία του σπιτιού μου παρουσιάζει μια κοντοχοντρη με προγράμμα τα πάντα ολα και την Μαρία μια κοπέλα γύρω στα 30 σχεδόν ευγενική κ ήσυχη παρουσία. Δίχως άλλη σκέψη αφού πλήρωσα το αντίτιμο της εισόδου γεύτηκα κ περίμενα την ευγενική αυτή κοπέλα στο ζεστό και σχετικά καθαρό δωμάτιο.

Η Μαρία είναι μια αποκάλυψη κυρίως για το υπέροχο μουνάκι της ισως το πιο τροφαντο και το πιο ωραίο της περιοχής το τίμησα με βαθειά δαχτυλιασματα άλλα και με ένα τελειωτικό γλύψιμο κανοντας την υπέροχη Μαρία να σπάρταρα χύνοντας πλουσιοπάροχα τους νοστιμους ερωτικούς χυμούς της.  Μπηκα μεσα της αργα ηδονικα το απολαυσαμε κσι οι δυο στο τελειωμα παρέμεινε στην αγκαλια μου για ένα ισως κ δύο λεπτά.

Πολύ ζέστη κοπέλα για τις κρύες αυτες ημέρες που μάλλον την βρίσκουμε μόνο πρωινά.

Καλή Χρονιά με υγεία
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Τεστ ντράιβ με Σελίνα από Ρεμούνδου. Όμορφο, γλυκό πρόσωπο και σώμα χυμώδες,όχι χοντρό με ωραία πιασιματάκια. Φιλάκια πεταχτά, αλλά στον αγώνα μια χαρά.

Υ.Γ Χύνει σαν τρελή.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Τεστ ντράιβ με Σελίνα από Ρεμούνδου. Όμορφο, γλυκό πρόσωπο και σώμα χυμώδες,όχι χοντρό με ωραία πιασιματάκια. Φιλάκια πεταχτά, αλλά στον αγώνα μια χαρά.

Υ.Γ Χύνει σαν τρελή.

Πρόκειται για την ίδια κοπέλα που δούλευε πριν 1 χρόνο περίπου στα στουντέλα της Λιοσίων 73 με το ίδιο όνομα. Κάνει ελεύθερο στοματικό.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Τα στουντιομπουρδελακια της Λιοσιων μου βγαζουν κατι που δε μπορω να το εξηγησω. Απο τη μια φαινονται καθαρα, προσεγμενα, τα δωματια φαινονται επισης προσεγμενα, οι κοπελες δεν ειναι μπαζα, εχουν κατι κωλαρες κτλ, η υπηρεσια πολυ ευγενικη και φαινεται προθυμη να βοηθησει στην καλυτερη συννενοηση (εχει τυχει βεβαια και υπηρεσια να ειναι νεαρη και καυλα αλλα εβγαζε γλωσσα), το ελαχιστο ειναι 20ευρω να πληρωσεις κτλ.

Απο την αλλη ποτε δεν εχω επιχειρησει να μπω μεσα. Μια φορα σε ενα απο τα λιοσιων ειχε 4-5 κοπελες μεσα και ενω μου αρεσε καποια αρνηθηκα να μπω.

Ενας που θα εβλεπε αυτα για πρωτη φορα, δε θα ξαναπατουσε στα τριμπουρδελα της Φυλης και τις ποντικοτρυπες της Διδυμου.

Παρολα αυτα τα μαγαζακια αυτα ειναι σχεδον αδεια απο κοσμο και εμενα δεν με κινει η περιεργεια να μπω. Ισα ισα με απωθει καπως αυτη η βιτρινα. Μου φαινεται καπως υποπτη αυτη η βιτρινα.

Τι γινεται με αυτα τα μαγαζακια εκει;
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Τα στουντιομπουρδελακια της Λιοσιων μου βγαζουν κατι που δε μπορω να το εξηγησω. Απο τη μια φαινονται καθαρα, προσεγμενα, τα δωματια φαινονται επισης προσεγμενα, οι κοπελες δεν ειναι μπαζα, εχουν κατι κωλαρες κτλ, η υπηρεσια πολυ ευγενικη και φαινεται προθυμη να βοηθησει στην καλυτερη συννενοηση (εχει τυχει βεβαια και υπηρεσια να ειναι νεαρη και καυλα αλλα εβγαζε γλωσσα), το ελαχιστο ειναι 20ευρω να πληρωσεις κτλ.

Απο την αλλη ποτε δεν εχω επιχειρησει να μπω μεσα. Μια φορα σε ενα απο τα λιοσιων ειχε 4-5 κοπελες μεσα και ενω μου αρεσε καποια αρνηθηκα να μπω.

Ενας που θα εβλεπε αυτα για πρωτη φορα, δε θα ξαναπατουσε στα τριμπουρδελα της Φυλης και τις ποντικοτρυπες της Διδυμου.

Παρολα αυτα τα μαγαζακια αυτα ειναι σχεδον αδεια απο κοσμο και εμενα δεν με κινει η περιεργεια να μπω. Ισα ισα με απωθει καπως αυτη η βιτρινα. Μου φαινεται καπως υποπτη αυτη η βιτρινα.

Τι γινεται με αυτα τα μαγαζακια εκει;


Περα απο τον χωρο, τιποτα το διαφορετικο και ανωτερο απο αλλου.
Καλα το ειπες  βιτρινα...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Τα στουντιομπουρδελακια της Λιοσιων μου βγαζουν κατι που δε μπορω να το εξηγησω. Απο τη μια φαινονται καθαρα, προσεγμενα, τα δωματια φαινονται επισης προσεγμενα, οι κοπελες δεν ειναι μπαζα, εχουν κατι κωλαρες κτλ, η υπηρεσια πολυ ευγενικη και φαινεται προθυμη να βοηθησει στην καλυτερη συννενοηση (εχει τυχει βεβαια και υπηρεσια να ειναι νεαρη και καυλα αλλα εβγαζε γλωσσα), το ελαχιστο ειναι 20ευρω να πληρωσεις κτλ.

Απο την αλλη ποτε δεν εχω επιχειρησει να μπω μεσα. Μια φορα σε ενα απο τα λιοσιων ειχε 4-5 κοπελες μεσα και ενω μου αρεσε καποια αρνηθηκα να μπω.

Ενας που θα εβλεπε αυτα για πρωτη φορα, δε θα ξαναπατουσε στα τριμπουρδελα της Φυλης και τις ποντικοτρυπες της Διδυμου.

Παρολα αυτα τα μαγαζακια αυτα ειναι σχεδον αδεια απο κοσμο και εμενα δεν με κινει η περιεργεια να μπω. Ισα ισα με απωθει καπως αυτη η βιτρινα. Μου φαινεται καπως υποπτη αυτη η βιτρινα.

Τι γινεται με αυτα τα μαγαζακια εκει;
φολοσπιτα τσατσαδες να λένε ασάφειες,αερολογίες κ λόγια χωρις νόημα του τυπου εςυ ξανάρθες..πριν ποσο καιρο..
κ πέρα απο αυτα έχουν τους μπράβους σε κοντινά καφε έτοιμοι για τσαμπουκάδες..ειχα πάθει σκηνικό παλιότερα ανεβαίνοντας στον πάνω όροφο κόπηκε το ρεύμα δεν το κατάλαβα λεω κ εγω χαμηλώς φωτισμός χτυπάω δεν άνοιγαν επέμενα κάτι έλεγε στη γλώσσα της η κοπελα δεν πέρασε κανά λεπτό ανέβαινεναν με φακό 3τυποι 2φουσκωτοι οχι τιποτα ιδιαίτερο κάτι τέτοιους τους έχεις για εξάσκηση στην σκοποβολή κ ενας Νορμαλ μου λένε οι μπραβοι τρέχει τιποτα παλικάρι με υφακι που όλοι ξερεται λεω πελάτης..
Πετάγεται ο Νορμαλ ήταν πιτσιρικάς γύρω στα 25 καλοντυμένος για Αλβανό τον έκοψα σκαστε τους λέει, κόπηκε το ρεύμα συγνωμη έλα σε μισή ωρα μου λέει,ok απαντώ..
Δεν μου άρεσε το όλο συμβάν
Πειςτευω κατω απο άλλες συνθήκες ιςως να είχαν εξελιχτεί αλλιώς τα πράγματα ..
Μη σας κουράζω με πολλα πουλάνε φύκια για μέταξοτες κορδέλες. ..
Κατ'εμενα πηγαίνατε πιο κατω καμία βέργας καμια τροφωνιου..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ίσως πριν έλθει στην Ελλάδα να εργαζόταν ως δοκιμαστής σπέρματος!

Φαίνεται να της αρέσει στη γεύση το πουτσόζουμο !!!
τελευταία φορά που πήγα (10 μέρες πριν ) είχα να χυσο 15 μέρες ... της ξεχηλησαν από το στόμα !!! Είχα σχόλαση από την δουλειά ειμουν ιδρωμένος και παρόλο που σκούπισε το καυλι μου με μωρομαντηλο ... από της καυλες και τα είδη προσπερματικα υγρά στην βάλανο ..μύριζε το καυλι σαν τραγί .. δεν την χάλασε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
τελευταία φορά που πήγα (10 μέρες πριν ) είχα να χυσο 15 μέρες ... της ξεχηλησαν από το στόμα !!! Είχα σχόλαση από την δουλειά ειμουν ιδρωμένος και παρόλο που σκούπισε το καυλι μου με μωρομαντηλο ... από της καυλες και τα είδη προσπερματικα υγρά στην βάλανο ..μύριζε το καυλι σαν τραγί .. δεν την χάλασε

ΜΗΝ γράφεις τέτοια ρεεέεεεε θα φτιάξεις διάφορους τέτοια ώρα!
*Σαν τραγί.  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Σήμερα το μεσημέρι στις 3 και μισή στο άγκυρας 12β ήταν η Τζανή με την Καίτη !!! Η Καίτη είχε ωραίο στητό στήθος ήταν Κοντούλη με κάστανο μαλλί και γοητευτική φατσούλα !! Δεν πέρασα διότι πήγα με ένα στάνταρ μου!! Αλλά στο σαλόνι μου έβγαλε πως θα κάνει καλό γαμηση !!! Θέλω να ρωτησο αν ξέρει κάποιος μηπος αυτή η Καίτη είναι η κλεοπατρα που εργαζετε Λιοσίων 73β; Διότι μοιάζει πολύ!!! :think:
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
514
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Πρίν λίγες μέρες στο Φιλλιπίδου πάνω πήγα να δω την Ζάνα. Ήμουνα στο σαλόνι μαζί με άλλους 2 συναγωνιστές. Η Ζάνα ήταν στην τουαλέτα και όταν βγήκε πήγε κατευθείαν στην κουζίνα. Εγώ την είδα γιατί καθόμουνα στο μπαρ, τα άλλα 2 παιδιά όχι. Μετά από κανά 2λεπτο πήγε κατευθείαν στο δωμάτιο που είναι δίπλα στην κουζίνα χωρίς να έρθει στο σαλόνι. Την είδα λόγο της θέσης μου και είπα στην τσατσά γιατί δεν ήρθε σαλόνι; και μου απάντησε κάτι μαλακίες ότι ο πελάτης είναι πολύ ώρα μέσα. Τόση μεγάλη δουλειά είναι να έρθει 2 δευτερόλεπτα στο σαλόνι; Μετά φύγαμε όλοι.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Σήμερα το μεσημέρι στις 3 και μισή στο άγκυρας 12β ήταν η Τζανή με την Καίτη !!! Η Καίτη είχε ωραίο στητό στήθος ήταν Κοντούλη με κάστανο μαλλί και γοητευτική φατσούλα !! Δεν πέρασα διότι πήγα με ένα στάνταρ μου!! Αλλά στο σαλόνι μου έβγαλε πως θα κάνει καλό γαμηση !!! Θέλω να ρωτησο αν ξέρει κάποιος μηπος αυτή η Καίτη είναι η κλεοπατρα που εργαζετε Λιοσίων 73β; Διότι μοιάζει πολύ!!! :think:

Φιλε μου δεν την εχω δει την Καιτη, παντως η Κλεοπατρα απο Λιοσιων δεν ειναι κοντη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom