Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.132
Πόντοι
3.936
Όλη αυτή η συμπεριφορά έχει ξεκινήσει με τις τσιγγανό ρουμάνες, απο τότε που έκαναν την εμφάνιση τους στους οίκους. Σε συνδυασμό με τις παλιές καραβάνες ελλεεινίδων  ..τσάδων, που έχει συμπαρασύρει και τις υπόλοιπες σαν ντόμινο η στάση ξεπέτας. :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Κολωνού 30 2ος όροφος δύο κοπέλες, η γνωστή βυζαρού Ήρα και η ψηλή Κολομβιανή σκουρόδερμη Πάολα, δοκίμασα τη δεύτερη με μέτριες εντυπώσεις,στα συν ότι έχει καλό κορμί,είναι ευλύγιστη και σεξουλιάρα, στα μείον η σχετική βιασύνη της και η μηδαμινή αίσθηση λόγω του gel.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Σε λίγα ακόμα:Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στον παλιό λαβύρινθο ο τσάτσος "Βιολάρης" παρουσίασε τη Σύλβια από το Φυλής 66Δ ως Κρητικιά... Στο ίδιο νούμερο στο τσαρδί με την κουρτίνα η γνωστή μητρομανής milf Μαρία.
Ιάσονος 46 όροφος δύο κοπέλες σχετικά καινούργιες, η Μαρία και η μοντελέ Ροξάνα, αρνήθηκαν να σαλονάρουν επειδή δεν περνάω μ'αυτές...
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Πανζουρλισμός το πρωί στο Βέργας 3
Σε όλα τα σπίτια,  δωμάτια και σαλόνι γεμάτα!!
Πάνω η Νικόλ
Κάτω αριστερά η διηπειρωτική μούνα Βίκυ
Κάτω δεξιά μια με μακριά μαλλιά και νάζι .Δεν θυμάμαι όνομα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Πανζουρλισμός το πρωί στο Βέργας 3
Σε όλα τα σπίτια,  δωμάτια και σαλόνι γεμάτα!!
Πάνω η Νικόλ
Κάτω αριστερά η διηπειρωτική μούνα Βίκυ
Κάτω δεξιά μια με μακριά μαλλιά και νάζι .Δεν θυμάμαι όνομα

αυτο το βεργας που ειναι 3 σε 1 μπορει να λεγεται και mall
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Σήμερα κατα τις 13:00 Κολωνου 27Γ ένα υπόγειο. Κατάθεση σε μια βυζαρού λατίνα, Βενεζουέλα είπε (δεν είμαι του ηθών, διαβατήρια δεν ζητάω, δεν με νοιάζουν)! Οραία τίμια κοπέλα, ούτε κλεψιές ούτε βιασύνες και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ζεστο δωματιο! Χειμώνα πολλές φορές το χω δαγκώσει μέσα σε δωμάτια!

Επίσης παρακαλώ διαφωτήστε με: Παραμονή (Δευτέρα) επειδή δεν έχω πάει ξανά τόσο κοντά σε γιορτινές μέρες, θα ναι ανοιχτά τα σπιτάκια ή μπα?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Χθες το βράδυ στη δεύτερη βάρδια κατέβαινα τα σκαλάκια στο ίδιο μαγαζί και πέτυχα την τρελο-Νέλη να έχει στριμώξει έναν φουκαρά να τον βάλει με το ζόρι δωμάτιο,έφυγα πριν μαγκώσει κι εμένα οπότε δεν είδα ποια δούλευε.Τι γίνεται ρε πο@στη μου,παντού φάντης μπαστούνι είναι;  >:(
Κάποια είναι ανοιχτά ακόμα και ανήμερα τα Χριστούγεννα,οι καλές όμως γενικά λείπουν στις πατρίδες τους και δουλεύουν ο πάγκος κι οι ρεπατζούδες...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κολωνού 30 2ος όροφος δύο κοπέλες, η γνωστή βυζαρού Ήρα και η ψηλή Κολομβιανή σκουρόδερμη Πάολα, δοκίμασα τη δεύτερη με μέτριες εντυπώσεις,στα συν ότι έχει καλό κορμί,είναι ευλύγιστη και σεξουλιάρα, στα μείον η σχετική βιασύνη της και η μηδαμινή αίσθηση λόγω του gel.
Ελα,τι κάνεις? :)καιρό είχα να σε ακούσω.Πες μου σε παρακαλώ η Νατάσσα που συνήθως δουλευε πρω'ι' ,η Γκαμπριέλα,η Αλίνα και η Βάλια δουλεύουν ακόμα εκεί?Ηταν φοβερά μουνάκια.Φχαριστιωμουν γαμησάκι με ένα δεκάρικο  :)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Χθες το βράδυ στη δεύτερη βάρδια κατέβαινα τα σκαλάκια στο ίδιο μαγαζί και πέτυχα την τρελο-Νέλη να έχει στριμώξει έναν φουκαρά να τον βάλει με το ζόρι δωμάτιο,έφυγα πριν μαγκώσει κι εμένα οπότε δεν είδα ποια δούλευε.Τι γίνεται ρε πο@στη μου,παντού φάντης μπαστούνι είναι;  >:(

Έτσι είναι φιλαράκι πλέον κυνηγούν με το τουφέκι τον πελάτη!
Και αρκετές φορές γίνονται ακόμα και επικίνδυνες ώστε να σε βάλουν δωμάτιο.. γυαλίζει το μάτι τους!  :jerking2:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Ελα,τι κάνεις? :)καιρό είχα να σε ακούσω.Πες μου σε παρακαλώ η Νατάσσα που συνήθως δουλευε πρω'ι' ,η Γκαμπριέλα,η Αλίνα και η Βάλια δουλεύουν ακόμα εκεί?Ηταν φοβερά μουνάκια.Φχαριστιωμουν γαμησάκι με ένα δεκάρικο  :)
Μάλλον έφυγαν για γιορτές και οι όροφοι λειτουργούν με μειωμένο προσωπικό ή και κλείνουν,όπως συνέβη χτες που ο δεύτερος όροφος ήταν κλειστός στη δεύτερη βάρδια.Στον πρώτο ήταν μια Έλλη (νομίζω) με 15 ευρώ και δεν περίμενα να τη δω.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Σήμερα κατα τις 13:00 Κολωνου 27Γ ένα υπόγειο. Κατάθεση σε μια βυζαρού λατίνα, Βενεζουέλα είπε (δεν είμαι του ηθών, διαβατήρια δεν ζητάω, δεν με νοιάζουν)! Οραία τίμια κοπέλα, ούτε κλεψιές ούτε βιασύνες και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ζεστο δωματιο! Χειμώνα πολλές φορές το χω δαγκώσει μέσα σε δωμάτια!

Επίσης παρακαλώ διαφωτήστε με: Παραμονή (Δευτέρα) επειδή δεν έχω πάει ξανά τόσο κοντά σε γιορτινές μέρες, θα ναι ανοιχτά τα σπιτάκια ή μπα?
καποιες περισσοτερες πληροφοριες(περιγραφη κοπελας, βυζια ,υπηρεσιες κτλ)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
καποιες περισσοτερες πληροφοριες(περιγραφη κοπελας, βυζια ,υπηρεσιες κτλ)

Mεγάλο στήθος (όχι κρεμαστάρια) κανονικό πρόγραμμα, άφηνε χουφτώματα κτλ (δεν στηνότανε σε πόζες που σου κόβουν κάθε απόπειρα για πιασίματα), φυσιολογικό σώμα, μακρύ ίσιο μαύρο μαλλι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πέρασμα με Άντζυ Φυλης 66 που παρακάλαγε στο σαλόνι ένα κοντό, φαλακρό παππούλη να περάσει. :vomit: Απο υπηρεσίες λιγάκι μη μου άπτου. Μη στις ρώγες γιατί πονάνε, μη πολλά φιλιά στο πρόσωπο και τα χείλη γιατί βγάζω σπυράκια, μη τα μαλλιά, μη 69... Έδωσα και 2ο παράβολο γιατί με την πρώτη δε μου σηκώθηκε καλά όπως είναι λογικό με όλα αυτά, οπότε είπα μήπως δώσω μια δεύτερη ευκαιρία. Επίσης της ζήτησα ελεύθερο στοματικό το οποίο θυμάμαι να μου έκανε την πρώτη φορά και άκουσα και την τσατσά να το ανακοινώνει, αλλά ισχυρίστηκε ότι δεν κάνει και λάθος θυμάμαι. Γενικά λέει πολλά ψέματα και μόνο για την εμφάνισή της αξίζει. Αρνήθηκε και ότι δούλευε στο Κωνσταντινουπόλεως, όπως μας είχε πληροφορήσει ο Μασαζονομάχος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ενας τυχαιος διαβατης που θα κανει την απερισκεψια να χαθει στους δρομους της ηδονης θα πρεπει να ειναι προετοιμασμενος για την μεταλλαξη της ιδιοσυγκρασιας του και την επιστροφη του στα ζωωδη ενστικτα. Γι αυτο δεν θα πρεπει να παραμενει παραπανω ωρα απο οση ο οργανισμος του μπορει να αντεξει σε τετοιες καταστασεις ακροβατωντας σε μια ιδιοτυπη ζωνη του λυκοφωτος της ανθρωπινης υπαρξης.

ειμαι ετοιμος για τσαρκα εξοπλισμενος με ισχυρη θεληση ωστε να μην εντυπωσιαστω σαν αλλος ιθαγενης της αμερικανικης ηπειρου με τα γυναικεια θελγητρα των συγχρονων σειρηνων αλλα να επιλεξω εγω χρησιμοποιωντας την αυστηρη κριση μου.

χθες λιγο μετα τις 23.00 λοιπον στην δευτερη βαρδυα

Φωκαιας 24 η Χριστιννα ρωσιδα ξανθια μιλφ με πιασιματα με ελ στοματικο η κοπελα θα συνεχιζε και τριτη βαρδυα

Φωκαιας 17α ισογειο, η μανταμ Ευα παρουσιασε δυο κοπελες με ιδια πανω κατω χαρακτηριστικα η πρωτη ειναι η Αντρεα απο ρουμανια μελαχροινη και η αλλη η Πεπη η Ποπη ελληνιδα μελαχροινη και αυτη, οι κοπελες κανουν ελ στοματικο μονο σε ελληνες συμφωνα με την υπηρεσια

Φωκαιας 17β οροφος, η Σακιρα ξανθια αδυνατη κοπελα καλη παρουσια μου φανηκε με μια πρωτη ματια

Φωκαιας 27α υπογειο, πετυχα την Χριστιννα ελληνοουκρανεζα με φουλ καθως εφευγε

Φυλλης 65α οροφος, ηταν κλειστο στη β βαρδυα ανοιξε αργοτερα στην τριτη βαρδυα λογικα με την Εμμανουελα

Φυλλης 84α ισογειο, η Σονια με κλασσικα γεματα δωματια

Φυλλης 54α οροφος, η Αλεξανδρα η αδυνατη μελαχροινη ρωσιδα απο το 66α

Διδυμου 7α, η Χριστιννα ρωσιδα μουναρα με μαυρα εσωρουχα ζαρτιερες καλτσες σε απλο προγραμμα

Διδυμου 7β, μια κοπελα με πολλα τατου λιγο εκφυλοκατασταση δεν ειπε ονομα αλλα την εχω ξαναδει εκει

Διδυμου 8β, η Ντιανα μια πανυψηλη μελαχροινη αλογα αδυνατη γυναικαρα

Χωματιανου 11β, μια ξανθια ρωσιδουλα με λιγα πιασιματακια γλυκουλα θα συνεχιζε και τριτη βαρδυα

συνεχιζω με μερικα σπιτακια τριτη βαρδυα

Φυλλης 54α οροφος, η Χριστιννα απο Διδυμου 7α

Φυλλης 54β ισογειο, η Ορορα

Φωκαιας 17α ισογειο, θα συνεχιζε η Αντρεα απο πριν

Φωκαιας 17β οροφος, η Μπιανκα

Φωκαιας 27α υπογειο, δυο κοπελες η Ναταλυ καπως ετσι που δουλευε και στο Φυλλης 67 με ωραιο σωμα αλλα απο προσωπο οπως ελεγα και σε παλιες ενημερωσεις να βαλεις χαρτοσακουλα και μια Ολγα νομιζω εντελως αδιαφορη

Φωκαίας 27Β οροφος, η Συλβια ηρθε και εκατσε πανω μου και δε γουσταρα καθολου.Μελαχροινη, ρωσιδα υποτιθεται με νταρντανικο σωμα

αυτα τα λιγα ελπιζω να βοηθησα  :hi:

Υ.Γ.
Φυλλης 74, δευτερη και τριτη βαρδυα(που δεν μπηκα ομως απλα το ειδα ανοικτο) η Τονια η Ντορινα αδυνατη ρωσιδα με λευκο δερμα ωραια χαρακτηριστικα

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Συγνωμη ενα λαθος

η Τονια Ντορινα δουλευει στο Φυλλης 61 υπογειο οχι 74 που εγραψα στην ενημερωση
απο οτι ειδα και στην προηγουμενη ενημερωση εκανα αυτο το λαθος

απλα μπερδεψα τα υπογεια στο χαρτη με τα σπιτακια :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.792
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:
M.Αλεξανδρου και Περδικα γωνια συνεχιζει να ανακουφιζει καθε χρωματος ψωλες η Μαρια-Μπεμπα -απο την Πατρα της Αλβανιας :-
τιμια ΒΒW.
Bγαινοντας απο το δωματιο πριν μπω ελεγε στο σαλονι οτι εζησε σκηνικο Scary Movie :zombie:
Mετα απο λιγο βγηκε ενας στραβοχυμενος ΙνδοΠακι :zombie: :priest:

Αυτες ειναι οι συνθηκες που καλουμαστε να γαμησουμε στο ειδυλλιακο Μεταξι παιδια :huh:

:S :S :S
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες και χρόνια πολλά. Να ενημερώσω για κάτι πατούσες που έχω κάνει λαμπίκος  :P, μιας και είμαστε πολλοί. Ντάσα, Ιάσωνος 20 στο μεσαίο με τις σκάλες, πιπινάκι ωραίο που βγαίνει με σαγιονάρες. Όταν της είπα να της φιλήσω τα πόδια με κοίταξε με βλέμμα "άλλος ένας μαλάκας", αλλά δεν αρνήθηκε. Έχει πολύ μαλακά πατουσάκια, τα οποία δεν μυρίζουν. Ναταλί, Ιάσωνος 37 πάνω, τσιγγανοπιπινάκι, δεν μου αρνήθηκε να περιποιηθώ τα τσιγγάνικα αλλά καθαρά της πόδια. Σαμπρίνα, Ιάσωνος 10 πάνω. Τσιγγάνα, τέτοια μπόχα δεν ξανασυνάντησα  :rolleyes:. Μάγκι, Ιάσωνος 43. Πιπινάκι κι αυτή, μυρίζουν όμως περισσότερο απ' όσο πρέπει τα πόδια της. Ιάσωνος 31 στο υπόγειο, δεν θυμάμαι όνομα γιατί ήμουνα λιώμα και αν και λιώμα δεν μου άρεσαν τα πόδια της  :s&m_1:. Επίσης, Χριστινάκι τσιγγανάκι και στα τρία της Ιάσωνος 31, αλλά την έχω χάσει. Ξέρει κανείς τι γίνεται; Επίσης, η Αννίτα από Λεωνίδου όροφος, που κι αυτή την έχω χάσει, ξέρει κανείς άμα στα δίνει στη μάπα για καθάρισμα;  :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom