Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 390 άτομα (30 μέλη και 360 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Το θέμα μου προσωπικά είναι άλλο.. ΔΕΝ με ενδιαφέρει εάν τους δέχονται ή ΟΧΙ όλους τους ΜΗ Έλληνες.. απλά το γαμώτο είναι πως εμένα και όλους εσάς ακόμα και 1€ να μας υπολείπεται για να συμπληρώσουμε το μπλε χαρτονόμισμα ΔΕΝ θα μας αφήσουν να περάσουμε δωμάτιο δίχως δεύτερη κουβέντα.. σε αντίθεση με όλους αυτούς που τους βάζουν με 15€ Φυλής..!!!!
Τα συμπεράσματα δικά σας!
Προσωπικά έχω μπει σε δωμάτιο με 17 και 19 ευρώ δυο συνεχόμενες φορές στον ίδιο οίκο. Δε θα πω σε ποιον. Και όχι, δεν είμαι μαυριδερός. :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
κάποιες από τις καταθέσεις μου τις τελευταίες δυόμιση εβδομάδες

Αλκιβιάδου 16α   , σε  απογευματινή βάρδια δοκίμασα την Ντιάνα , Βουλγάρα μελαχρινή χοντρή μίλφ με τεράστια κωλάρα όπου την δίνει, 2άρι συν βυζί και κάποια τατουάζ , για ειδικά γούστα λόγω σωματότυπου , κάνει και ελεύθερο στοματικό όπου δεν έμεινα ευχαριστημένος μίας και για την εμπειρία της το περίμενα καλύτερο , μέσα στο δωμάτιο βέβαια δεν βιάζεται καθόλου και είναι πολύ επικοινωνιακή . 
φώτος από το δωμάτιο
16-3.jpg

16-1.jpg
16-2.jpg
16-4.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Βέργας 6α
σε πρωινή βάρδια τίμησα την Μπάρμπορα , ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα 2.5-3άρι βυζί , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ,κωλαράκι ενώ και για τους μερακλήδες και αυταρχικό , ότι και να πείς για την Μπάρμπορα είναι λίγο , μια κατηγόρια μόνη της , αν είναι στα καλά της θα περάσεις απίθανα .
φώτος από το δωμάτιο
6-4.jpg
6-3.jpg

6-2.jpg
6-1.jpg
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Λιοσίων 73α
στην απογευματινή βάρδια δοκιμάσα την Χέλεν ή Ελεν το ίδιο είναι  , ξανθιά κοπέλα χοντρή με 3.5-4άρια βυζιά , λέει ότι είναι 25 χρονών απο το Καράκας της Βενεζουέλας , δεν είναι για πολλά πράγματα , ναι μεν κάνει ελεύθερο στοματικό και μάλιστα σχετικά καλό αλλά όχι φιλιά όχι 69 και πολύ φτωχή συμμετοχή , για μία φορά για να χαρείς τις βυζάρες της .
φώτο από το δωμάτιο
73-3.jpg
73-2.jpg

73-1.jpg
73-4.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Φωκαίας 24
σε βραδινή βάρδια δοκίμασα την Βερόνικα , ξανθιά παχουλή κοπέλα με κωλάρα και 2-2.5άρι βυζί , πρωτοεμφανίστηκε τον τελευταίο καιρό δίδυμο με την Ναταλία/Νάτα στο Φωκαίας 27α υπόγειο , έχει και μία αντιαισθητική ελιά στα χείλη , κλασσική κοπέλα που με την συμμετοχή της προσπαθεί να αναπληρώσει τα σωματικά της προσόντα... πολύ καλή πίπα χωρίς σκουφάκι πολλά φιλιά φοβερό στήσιμο της κωλάρας της στα τέσσερα όπου δέχεται και ξυλιές για να μην πω της επιζητεί...
φώτος από το δωμάτιο 
24.jpg
24-3.jpg

24-2.jpg
24-4.jpg

24-5.jpg
24-6.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.527
Κριτικές
1.275
Like
229.048
Πόντοι
46.232
Ιάσωνος 2β
σε πρωινή βάρδια δοκίμασα την Μαρίνα (ανακάλυψη του Επιρρεπή ) , ξανθοκάστανη κοπέλα απο την Ουκρανία μέτριας εμφάνισης , με κανονικό σώμα και 1.5-2άρι βυζί , λόγω τις πολύ μεγάλης δουλειάς που έχει με συνεχόμενα δωμάτια την δοκίμασα την τρίτη φορά που την επισκέφτηκα μίας και λόγω περιορισμένου χρόνου έφευγα , δεν το μετάνιωσα καθόλου όμως και ας περίμενα αρκετά  , μέσα είναι πολύ καλή , φιλιά κάργα , πίπα χωρίς προφυλακτικό και γλύψιμο αρχιδιών , 69 όπου το μουνάκι της μυρίζει τάλκ... και χύσιμο στο πρόσωπο , πολύ καλή επιλογή στο δεκαρικάκι σε έναν ακόμα όικο που παρόλο την επισκεψημότητα που έχει δεν χτυπάνε πόρτες .
φώτος από το δωμάτιο
2.jpg

2-1.jpg

2-2.jpg
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Φωκαίας 24
σε βραδινή βάρδια δοκίμασα την Βερόνικα , ξανθιά παχουλή κοπέλα με κωλάρα και 2-2.5άρι βυζί , πρωτοεμφανίστηκε τον τελευταίο καιρό δίδυμο με την Ναταλία/Νάτα στο Φωκαίας 27α υπόγειο , έχει και μία αντιαισθητική ελιά στα χείλη , κλασσική κοπέλα που με την συμμετοχή της προσπαθεί να αναπληρώσει τα σωματικά της προσόντα... πολύ καλή πίπα χωρίς σκουφάκι πολλά φιλιά φοβερό στήσιμο της κωλάρας της στα τέσσερα όπου δέχεται και ξυλιές για να μην πω της επιζητεί...
φώτος από το δωμάτιο 


Ηρωας!

Την ειδα κι εγω αυτη αλλα ναι το αντιαισθητικο εκει στο στομα κοντα η ελια ειναι οντως απωθητικο καπως..
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
530
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Στη Φυλης οντως υπαρχουν καποια μαγαζακια που δεχονται πακιστανους γιατι τελειωνουν στο 2λεπτο. Το εχουν πει αυτολεξει τσατσα και κοπελα μαζι.
Οι Πακιστανοί πάσχουν από πρόωρη εκσπερμάτωση;  :think:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Τα ίδια λέγαμε περί των ίδιων ζητημάτων οταν γινόταν επέλαση "επενδυτών".Μπαίνουν με 15€ στην φυλής εδώ και τρία χρόνια αγαπητοί μύστες.Οι τύπισσες που δεν σταυρώνανε πελάτης τους μάζευαν.Άλλες που είχαν την πελατεία τους και ήθελαν εξτραδάκια επίσης.Μόνο αν δεν γουστάρουν μαυριδερους δεν τους δεχόταν η πουτάνα και δεν είχε να κάνει ο οίκος με αυτό.Είναι μάγκες που το κάνουν εκείνοι,καθώς αποδεικνύουν πόσο πίρφορος και μαλάκας είναι ο Έλληνας που πάει και τα σκάει.Και μην σπεύσουν διάφοροι να πούν τις γνωστές πίπες ότι στο Μεταξουργείο είναι έτσι,στην Φυλής αλλιώς και κάπου αλλού παραλλιώς.Τα λεφτά είναι λεφτά και το μουνί μουνί.Πανε,λένε τόσα έχουμε και αμα θέλεις και γαμάνε.Τώρα αν χύνουν στο δίλεπτο ή όχι,δεν λέει κάτι.Μπήκε στο ίδιο μουνί που θα μπείς και εσύ αγαπητέ συναγωνιστά και ξάπλωσε στα ίδια σεντόνια που θα αφήσει όλη την μπίχλα και τις αρρώστιες του.Και με λιγότερα λεφτά.Το Είδα το αλησβερίσι αυτό τελευταία στο Φ86 με μια ξινομουνα που δουλευε εκεί προς διμήνου περίπου.Ξενέρωσα και έφυγα και εν γένει πλέον δεν πατάω σε μπουρδέλα συχνά.Μου την έσπασαν.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Τα ίδια λέγαμε περί των ίδιων ζητημάτων οταν γινόταν επέλαση "επενδυτών".Μπαίνουν με 15€ στην φυλής εδώ και τρία χρόνια αγαπητοί μύστες.Οι τύπισσες που δεν σταυρώνανε πελάτης τους μάζευαν.Άλλες που είχαν την πελατεία τους και ήθελαν εξτραδάκια επίσης.Μόνο αν δεν γουστάρουν μαυριδερους δεν τους δεχόταν η πουτάνα και δεν είχε να κάνει ο οίκος με αυτό.Είναι μάγκες που το κάνουν εκείνοι,καθώς αποδεικνύουν πόσο πίρφορος και μαλάκας είναι ο Έλληνας που πάει και τα σκάει.Και μην σπεύσουν διάφοροι να πούν τις γνωστές πίπες ότι στο Μεταξουργείο είναι έτσι,στην Φυλής αλλιώς και κάπου αλλού παραλλιώς.Τα λεφτά είναι λεφτά και το μουνί μουνί.Πανε,λένε τόσα έχουμε και αμα θέλεις και γαμάνε.Τώρα αν χύνουν στο δίλεπτο ή όχι,δεν λέει κάτι.Μπήκε στο ίδιο μουνί που θα μπείς και εσύ αγαπητέ συναγωνιστά και ξάπλωσε στα ίδια σεντόνια που θα αφήσει όλη την μπίχλα και τις αρρώστιες του.Και με λιγότερα λεφτά.Το Είδα το αλησβερίσι αυτό τελευταία στο Φ86 με μια ξινομουνα που δουλευε εκεί προς διμήνου περίπου.Ξενέρωσα και έφυγα και εν γένει πλέον δεν πατάω σε μπουρδέλα συχνά.Μου την έσπασαν.
Ετσι ειναι παιδια για τα λεφτα ολα γίνονται.... και η περιβόητη βερονικα απο φυλης (που χαθηκε, και καλυτερα..)δεν αφηνε κανεναν να φυγει...μαυρος,κιτρινος,λευκος ολα μεσα.
...μου ειχε τυχει εμενα 2 φορες με αραπη και πακιστανο που ειχαν σειρα αυτοι να περασουν τους εκανε νοημα η τσατσογρια να περασω εγω πρωτος και μετα αυτοι...ταχα μου μην το δω το σκηνικό.
Εφυγα και περιμενα στις σκαλες βα δω αν θα κατεβουν αλλα αρχιδια τους ειχε αρπαξει το βερονικακι...
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
ξερετε που εχει χαθει η Μαιρη απο αχαρνων85?? η που μπορουμε να την βρουμε?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
201
Τό Διδυμου 27 έχει μαζέψει όλο το χαρτί.
Τίποτα δέν είναι τυχαίο.
Η Αλιόνα και οι παρέα της δίνουν ρέστα απο υπηρεσίες.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τό Διδυμου 27 έχει μαζέψει όλο το χαρτί.
Τίποτα δέν είναι τυχαίο.
Η Αλιόνα και οι παρέα της δίνουν ρέστα απο υπηρεσίες.
Καλησπέρα το Διδυμου 27 είναι αυτή την στιγμή ο ορισμός της απόλυτης κατάντιας παρακμής οι γυναίκες που έχει μέσα αυτή την στιγμή δεν μπορούν να σταθούν ούτε στο Μεταξουργείο ούτε 5€ο δεν αξίζουν χοντρές με κυτταρίτιδα πατσοκοιλιες ξεδοντιαρες υδροκεφαλες και θλίβομαι ιδιαίτερα όχι γιατί έχω κάνει την μαλάκια να πετάξω κάποια 20€ δοκιμάζοντας κάποια από αυτά τα χαρβαλα, θλίβομαι γιατί στο μαγαζί αυτό δούλευε μια σούπερ eleganta
Μιλφαρα η Φωτεινή και από τότε που έφυγε το μαγαζί βυθίζεται στην παρακμή.
Όσο για τις υπηρεσίες να τις βρασω 20€πουλα είναι πάρα πολλά γι'αυτα τα τιρλικια
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλημέρα επειδή γίνεται λόγος για το 10€ο στο Μεταξουργείο και για κάποια μαγαζιά που ανέβασαν την τιμή στα 15€ο και πάλι θα έχουν δουλειά αρκεί να έφεραν κάποιες καινούργιες κοπέλες όπως μια πολύ όμορφη Μελαχρινή στο Κολωνου15 αριστερά πριν λίγους μήνες αν θυμάστε την Ρίτα και φυσικά να βελτιώσουν την καθαριότητα στους χώρους.
Η κατάσταση που διαμορφώθηκε ειδικά τον τελευταίο χρόνο είναι τραγική πάμε να εξειδικευσουμε σε δρόμους και θα πω από προσωπική εμπειρία πια μαγαζιά είναι άξια να μπει κανείς
Κολωνού μόνο στο30 πρώτος και δεύτερος όροφος υπάρχουν κάπως ανεκτές κοπέλες και κάποια στοιχειώδης καθαριότητα σε όλα τα άλλα δυστυχώς βρωμιά χυμένα σεντόνια γυναίκες στα όρια της σωματικής ψυχικής κατάρρευσης αφού δούλευαν για μεγάλο χρονικό διάστημα 15ωρα οπότε λογικά έπαψαν να προσφέρουν τις υπηρεσίες που προσέφεραν όταν είχαν πρωτοερθει.
Μεγάλου Αλεξάνδρου μόνο στο 22 υπάρχουν δύο τρεις Μιλφ που το παλεύουν όλα τα άλλα γύρω ειδικά αυτά από Πέρδικα ο Λαβύρινθος τα 28 χαλιά μαύρα.
Ιάσωνος τιποτα κάποτε υπήρχαν σπουδαίες γυναίκες θυμάστε την Τουρκάλα Βερόνικα στο19 ισόγειο
Γενικότερα το Μεταξουργείο πλέον εξελίσσεται η πλέον έσχατη λύση κρίμα για πριν κάνα χρόνο γάμουσε με10€ και ο φτωχός τώρα εκτός από τις άσχημες γυναίκες χαλιά υπηρεσίες ελάχιστος χρόνος 4λεπτα έχουν αρχίσει και τα νοσήματα γνωστός φίλος του την έπεσαν Γεωργιανοί να τον ληστέψουν στην Λεωνιδιου και Κολοκυνθούς γωνία για κακη τους ώρα έπεσαν σε λάθος άνθρωπο,αφού τους τσάκισε στην κυριολεξία μιλάμε τους κατάφερε
συντριπτικά κατάγματα ασθενοφόρο τους μαζεψε.Το παληκαρι είχε παει να ρίξει ένα πουτσο στην Κολωνού και κολλήσε σταφυλόκοκκο στην πλάτη αποτέλεσμα να χάσει το μεροκάματο του για κάποιες μέρες και να χρειαστεί αντιβίωση και νοσηλεία δηλαδή ο κίνδυνος στο Μεταξουργείο βρίσκεται παντού πως λοιπόν να ξαναπατήσει ποτέ στη ζωή του αυτός ο άνθρωπος εκεί ούτε απ' έξω μην έχοντας φράγκα για κάτι παραπάνω δεν κατάφεραν οι κακοποιοί να τον πειράξουν αλλά τον λύγισε η βρωμιά του μαγαζιού.
Αυτά τα περιστατικά ληστειών κλοπών πάντα συνεβεναν στο Μεταξουργείο δεν είναι κάτι καινούργιο δυστυχώς όμως τώρα έχουν γίνει πολύ άσχημα τα πράγματα απ'ολες τις απόψεις

τυπε τα εχουμε πει για το μεταξουργειο, η περιοχη ειναι γκετο και στις ειδησεις μας λενε για εξαρχεια και μαλακιες.
στο μεταξουργειο βραδυ ΔΕΝ περπατας ειδικα μονος σου
με αμαξι δεν πηγαινεις γιατι θα βρεις σπασμενο
με μηχανακι δεν πηγαινεις γιατι θα γυρισεις με τα ποδια
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Ετσι ειναι παιδια για τα λεφτα ολα γίνονται.... και η περιβόητη βερονικα απο φυλης (που χαθηκε, και καλυτερα..)δεν αφηνε κανεναν να φυγει...μαυρος,κιτρινος,λευκος ολα μεσα.
...μου ειχε τυχει εμενα 2 φορες με αραπη και πακιστανο που ειχαν σειρα αυτοι να περασουν τους εκανε νοημα η τσατσογρια να περασω εγω πρωτος και μετα αυτοι...ταχα μου μην το δω το σκηνικό.
Εφυγα και περιμενα στις σκαλες βα δω αν θα κατεβουν αλλα αρχιδια τους ειχε αρπαξει το βερονικακι...
εμενα παντως φιλε μου ειχε τυχει πολλες φορες να τους λεει η Βερόνικα 50ευρω το δεκαλεπτο και τους εβλεπες και την κανανε τα πακιστανια.Και αφου ηταν πεντακαθαρη στα παπαρια μ και ποτε δεν μ ειχε τυχει πριν απο μενα η μεταα ν ηταν κανα πακιστανι.Δεν αντιλεγω οτι τους δεχοτανε απλως σ λεω εγω τι εβλεπα.Και γιατι ειναι καλυτερα που εφυγε ?φοβοσουνα μηπως ειχε κατι?σαν τις μαλακιες που λεγανε οτι ειχε κονδυλώματα και τελικα αποδειχτηκε οτι δεν ειχε.Θα κανουμε πολυ καιρο ν δουμε τετοιο μουνακι οπως η Βερόνικα αν δεν επιστρέψει.
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
εμενα παντως φιλε μου ειχε τυχει πολλες φορες να τους λεει η Βερόνικα 50ευρω το δεκαλεπτο και τους εβλεπες και την κανανε τα πακιστανια.Και αφου ηταν πεντακαθαρη στα παπαρια μ και ποτε δεν μ ειχε τυχει πριν απο μενα η μεταα ν ηταν κανα πακιστανι.Δεν αντιλεγω οτι τους δεχοτανε απλως σ λεω εγω τι εβλεπα.Και γιατι ειναι καλυτερα που εφυγε ?φοβοσουνα μηπως ειχε κατι?σαν τις μαλακιες που λεγανε οτι ειχε κονδυλώματα και τελικα αποδειχτηκε οτι δεν ειχε.Θα κανουμε πολυ καιρο ν δουμε τετοιο μουνακι οπως η Βερόνικα αν δεν επιστρέψει.
Φιλε οχι προς θεου δεν ειπα οτι ειχε η ειχα δει κατι περιεργο αλλα να ξερεις οτι οταν μια τανα σε ολους λεει ναι και μιλαω για τους μαυρους κ.τ.λ χωρις να τους εχει <αναγκη> γιατι δοξα τον θεο ειχε πολυ μα πολυ κοσμο...για μενα σημαίνει οτι δεν φοβαται τιποτα...
Που για μενα αυτο σημαινει οτι η εχεις κατι και δεν σε νοιάζει η για τα λεφτα τα ρισκαρεις ολα....και προπαντός την υγεια.
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Φιλε οχι προς θεου δεν ειπα οτι ειχε η ειχα δει κατι περιεργο αλλα να ξερεις οτι οταν μια τανα σε ολους λεει ναι και μιλαω για τους μαυρους κ.τ.λ χωρις να τους εχει <αναγκη> γιατι δοξα τον θεο ειχε πολυ μα πολυ κοσμο...για μενα σημαίνει οτι δεν φοβαται τιποτα...
Που για μενα αυτο σημαινει οτι η εχεις κατι και δεν σε νοιάζει η για τα λεφτα τα ρισκαρεις ολα....και προπαντός την υγεια.
Καλα ναι φιλε σ αυτο εχεις δικιο και οπως σου ειπα δεν ειμαι σιγουρος οτι δεν τους δεχόταν απλως σ ειπα εγω τι ειχα πετύχει.Και η συγκεκριμένη οντως ειχε την σταθερη πελατεια της στην οποια ανηκα και εγω οπως και πολλοι αλλοι συναγωνιστές για αυτο και τα μεγαλα προγράμματα και ολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xk1182
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom