Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 318 άτομα (39 μέλη και 279 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.390
Πόντοι
41.129
Αλλο ενα κατάστημα που ανέβηκε στα 15ε. Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο, Αλεξανδρα/Σάρα. Ομορφο τσουπωτο μωρό με ομορφο σεξυ πρόσωπο στα 15ε πλέον και με τα δωμάτια γεμάτα.
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
..μια φορα την πηρα στο Αγκυρας οταν αρχισε.Με παρατησε με την μπουτσα στο χερι στο 10λεπτο με το ρολοΐ και εκ τοτε ποτε ξανα.Εχει κορμι η καργιολα αλλα απο εμενα μαυρο.Οποτε με βλεπει σαλονι παιρνει μαυρο δρομο.Δεν ξεχνα....

Προφανως δε ξεχνανε οι πουτανες!Με εμενα παλι οσες φορες την εχω παρει-κ ειναι πολλες- ηταν ΠΑΝΤΑ στην πενα ...Κ ναι!!εχει ΚΟΡΜΑΡΑΑΑ η πουτανα..αλφαδι!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.763
Πόντοι
1.936
Προφανως δε ξεχνανε οι πουτανες!Με εμενα παλι οσες φορες την εχω παρει-κ ειναι πολλες- ηταν ΠΑΝΤΑ στην πενα ...Κ ναι!!εχει ΚΟΡΜΑΡΑΑΑ η πουτανα..αλφαδι!!

...εγω δεν βλεπομαι ομως!!!!
για σενα δεν ξερω φιλαρακι αλλα με εμενα η πουτανα θελει αντερα....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.763
Πόντοι
1.936
Πραγματι με πονο ψυχης εδωσα τα +5 ευρω. Η γνωμη μου ειναι οτι καμια γυναικα δεν πρεπει να κοστιζει πανω απο 10 ευρω.

....ειναι σαν τα κομμωτηρια τα χριστουγεννα και τους σκουπιδιαρεους της γειτονιας.Θελουν το μποναμα τους.Τ'αρχιδια μου θα παρουν.Ουτε λεΐ απο εμενα.
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
...εγω δεν βλεπομαι ομως!!!!
για σενα δεν ξερω φιλαρακι αλλα με εμενα η πουτανα θελει αντερα....
[/quote

Συναδερφε...δε ξερω αν σοβαρολογεις η αστειευεσαι..Αλλα με ΠΕΘΑΝΕΣΣΣΣΣΣΣ.. χαχαχαχαχαχα
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Απο την οδο των milf-gif-bbw-και βυζαρουδων ΔΥΔΙΜΟΥ εχουμε κανενα νεο?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.763
Πόντοι
1.936

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Χτες Φιλιππιδου οροφο ηταν μια μικροκαμωμενη κοπελιτσα με ατιμελητα δοντακια, Σονια αν θυμαμαι καλα, ημουνα μονος στο σαλονι εκεινη την ωρα.

Μου εκανε πολυ επιθετικο σαλοναρισμα.

Ο κωλος της ολοκληρος χωρουσε στην μια παλαμη μου.

Την εχει παρει κανεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Πριν απο 1 ωρα στο Μεταξι:

- Kολωνου 11 ισογειο: Ντορινα. :rolleyes:  Εκανα μια εξαιρεση και εδωσα τα 15 ευρω για να γαμησω για μια και μοναδικη φορα (εκτος αν μειωσει την τιμη) αυτον τον αγγελο. Ενταξει, τι να πω τωρα; Yπαρχουν οι ωραιες γυναικες, υπαρχουν και οι θεες.
μύστη αν σκεφτείς ότι άλλοι δίνουν 20 € στην φυλής (που δουλεύει τα πρωινά) για την ίδια γκόμενα στην ουσία γλύτωσες 5€ λόγω περιοχής
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Σε ποιά διεύθυνση στη Φυλής και με ποιό όνομα εργάζεται η Ντορίνα τα πρωϊνά;
πριν καμιά 20αρια μέρες ήταν με το όνομα Τόνια δεν θυμάμαι πολύ καλά στο Φ 61 ή στο Φ 71 είχα περάσει από πολλά εκείνη την ημέρα και την είδα , από τις σπάνιες φορές που γύρισα πρωί
 

jonakos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες μπορειτε να μου πειτε μπουρδελα με κοπέλες που κανουν ελευθερο στοματικό με τελείωμα στο στομα;
 

Επισκέπτης
..μια φορα την πηρα στο Αγκυρας οταν αρχισε.Με παρατησε με την μπουτσα στο χερι στο 10λεπτο με το ρολοΐ και εκ τοτε ποτε ξανα.Εχει κορμι η καργιολα αλλα απο εμενα μαυρο.Οποτε με βλεπει σαλονι παιρνει μαυρο δρομο.Δεν ξεχνα....
Αυτο ειναι πολιτικη του οικου και οχι της κοπελας.
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
 Σε μια συντομη περατζαδα μου κατα τις 21.00 , ειδα τα εξης ...Στην Κολωνου σε αυτο με τις σκαλες (11)?) , βγηκε μια κοπελλα με κανονικο σωμα,καλο προσωπο,πιθανον ρουμανα, με υφος βεβαια ξεπετας.Δεν ξερω αν ηταν η "Ροντικα" που προανεφερε καποιος,ονομα δεν ειπε,ο τσατσος ηταν στε ενδοτερα και το μονο που ειπε απο τα ιδιαιτερα διαμερισματά του ,ητο "περιμενετε,ερχεται η κοπελλα" (παντως, αυτη που ειδα,ουτε μουναρα,ουτε "Θεά" ηταν, σε καμμια περιπτωση)
. Στο υπογειο του ιδιου κτηριου, μια του σωρου. Πιο κατω στο 15, με τη σουδα που χωριζει τα αντικρυστα μπουρδέλα, καποιες ασημαντες περιπτωσεις.Ευγενης η τσατσα του δεξια μπουρδελου.  Στο Κολωνου (27?) με την σκαλα που ανεβαινεις λιγα σκαλια και στριβει δεξια στο τεραστιο σαλονι , ( ποιός άρχοντας να εχτισε άρα γε αυτο το σαράι ? ) , βγηκε μια πολυ ψηλη αλλα αδυνατη ,οχι κοκκαλιαρα ,αλλα πολυ λεπτη, ξεχασα το ονομα , τρισυλλαβο - το ειπε ο ευγενης κυριος της υπηρεσίας, μελαχροινη ,ειπε "αντε τωρα ,πηγαινετε", προφανως ξεροντας οτι ολοι θα φυγουν ,ως και εγενετο.
Πιο κατω μπηκα και ειδα τη Ντανα,μια νταρντανα κοπελλα γυρω στα 23, καλης εμφανισεως,στο Κολωνου 45 το μοναχικο ,που η πορτα του διδει απ' ευθειας στο δρομο .
Στο Κολωνου 47 ηταν η Κυρια Ζάνα, παντα πεντακαθαρη και ευγενέστατη,χωρις τσατσα (?) . Ισως η Ζανα θα έπρεπε να διδάξει την δυσκολη τεχνη της Ιεροδούλου στα χαζοβιόλικα που νομιζουν οτι θα κανουν δυο σαλοναρισματα και οι πελατες θα πεφτουν κατω σαν μπεκατσες...
  Στη Μεγ. Αλεξανδρου , τιποτε το ιδιαιτερο,απλα οι κοπελλες ειναι αρκετα ευγενικες .Εξαιρεση, σε ενα (νεοτευκτο???) μεταξυ του γωνιακου καφενειου με Ιασονος και του ψιλικατζιδικου, το οποιο βρωμαει  ολοκληρο. Η άθλια τσατσα στο ενα απο τα δυο "μαγαζια" του αισχους,που υπαρχουν στον οροφο, μια κοντη ρωσιδα με μαυρη τουαλεττα (!!!) (μαλλον η δυστυχη νομιζει οτι ειναι σε καποιο αριστοκρατικο σαλονι της Σεβαστουπολης του 1850 ...) , εκανε το εξης σε ενα κυριο που εβαλε μεσα - του εκλεισε την πορτα και τον εγκλωβισε και μετα απο λιγο ακουσα να λεει αυτος στην αθλια πουτανα "Μην κανεις τετοια, δε θα περασω" , η κατι τετοιο  και καταλαβα απο την κινηση οτι τις παραμερισε και ξεφυγε. Στα απεναντι (λαβυρινθος κλπ) , καποιες μετριότητες. Ντροπη και αισχος του Καμινη,που δεν στελνει δυο ανθρωπους να καθαριζουν λιγο τους δρομους αυτους,και ιδιως την Ιάσονος .  
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Αλλο ενα κατάστημα που ανέβηκε στα 15ε. Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο, Αλεξανδρα/Σάρα. Ομορφο τσουπωτο μωρό με ομορφο σεξυ πρόσωπο στα 15ε πλέον και με τα δωμάτια γεμάτα.
ο μονος λογος που αξιζε να πας στο μεταξυ για γαμησι ειναι το 10ρικο,τωρα δεν υπαρχει κανενας λογος πλεον,γλυτωνεις και απ ολη την βρωμα του μεταξιου
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
μαγκες φωκαιας 17α τωρα τζενη, ψηλη κοπελα μοντελε με απιστευτο κωλαρακι τρομερη υπηρεσια δεν λεει οχι και ειναι τερμα ευλυγιστη!! ειναι αλλου το μωροο!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Και τωρα που η Ουκρανια εχει θεματα με τη Ρωσια, θα την κρατησουν απο εκει οπως και μερικες αλλες;
Εννοω συνηθως οταν υπαρχουν θεματα τα αεροδρομια υπολειτουργουν κτλ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom