Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (4 μέλη και 61 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
And the winner is :


#Πάρτε μολύβι και χαρτί και γράψτε τα SOS..↓ ↓ ↓ ↓

#Διδυμου 27: ΜΑΡΙΑ :respect:
Ανωμαλάρα 40άρα ρωσιδάρα ξανθιά με αξιοπρεπέστατο καλό σώμα και σχετικά ωραίο καθημερινό πρόσωπο.

Το πρόγραμμα: 1) Ακάπωτη υγρή στριφογυριστή τσιμπουκλάρα.2)Γλωσσόφιλα με μανία.3)Γουστάρει να γλείφει αξύριστες αρχειδάρες.4)Γλείφει κώλο(Σε μερακλήδες).5)Την διέταξα να μου πάρει πίπα το χοντρό δάκτυλο του ποδιού μου.6)Ψωλοχύσιμο στο στόμα.7)Σφικτομούνα.8) Στο δωμάτιο έκατσα 15' ολόκληρα λεπτά! :rockon:

Η 40 κάνει για 23+27 .
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
ξερουμε η νελλυ απο φ109 αν δουλευει απογευμα η βραδυ γενικα ?
Η μικρή ταπεινη χαμηλοβλεπουσα θα είναι σήμερα απο της πεντε στην.απογευματινη βαρδια.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Απογευματινή μπουρδελοτσαρκα μετάξι όπου μπήκα τίποτα το ιδιαίτερο... κατέληξα στην Καλέργη με την Ζέτα κ αυτή από Μολδαβία νταρντανακι της ρούφηξα τις μεγάλες Ρώγες της εγλυψα και το μουνι αγευστο... την γάμησα ιεραποστολικά ακόμη η πουτανα κλείνει τα μάτια της να μην βλέπει την κωλοφατσα μου όταν την γαμαω, τελικά την έχυσα στα τέσσερα σαν σκύλα γαμιωντας την για κάνα πενταλεπτο. Κουρασμένη γκόμενά δεν το έχει η καριολα. Άρε που είναι η περσινή χρονιά με το ξυπολητο ατίθασο αστερακι που μας τρέλανε!!
Συνέχισα την βόλτα κ κατέληξα στην φωκαιας24 ανέβηκα τα σκαλοπάτια κ κατέληξα στην αφόρητη άλλα λεπταιπιλεπτη πίεση της τσατσάς κ της Κορινοβυζομπαλους να δοκιμάσω την παρέα της καινούριας άφιξης Νάταλι εκ Ρωσίας. Την δοκίμασα λοιπόν κ κατέληξα πως όσο ζεις μαθαίνεις. Το κορίτσι είναι ψεύτικο σε όλα του. Ένα πεταμένο τριάντα στα σοκάκια της αμαρτίας. Ούτε το πρώτο είναι άλλα ούτε και το τελευταίο!
Άντε καλή συνέχεια σε όλους παιδιά.

Τις καταλαβα οτι δε ξερουν μπαλα. Με πιεζε και εμενα η τσατσα να μπω αλλα δεν.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Λοιπόν κύριοι τις τελευταίες δύο ημέρες τζόγαρα 3 εικοσάρικα$$$ στις κοριτσάρες μας! :gumtits: :jade: :gumtits:

#Πάρτε μολύβι και χαρτί και γράψτε τα SOS..↓ ↓ ↓ ↓

#Αχιλλέως & Μαραθώνος: ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
Ξανθιά 23χρόνη λευκόσαρκη ρώσικη μουνάρα με τούμπανο ωραίο σώμα και όμορφο πρόσωπο.

Το πρόγραμμα: 1) Ακάπωτη βιδωτή τσιμπουκλέισον.2) Γλύφει αρχειδάκια(μόνο αν είναι ξυρισμένα & καθαρά).3)Λίγα αραιά πεταχτά φιλάκια(όχι γλωσσόφιλα).4)69 & μουνοδάκτυλο.5)Χύσιμο στα βυζορογίδια.6)Ανοιχτομούνα με Gel.7) 10' λεπτά στο δωμάτιο.



#Φιλλιπίδου 11(όροφος): ΝΤΑΡΙΑ :rose:
24χρόνη ρώσικη μοντελάρα...καυλάουααα!!!

Το πρόγραμμα: 1)Τσιμπούκι χωρίς πλαστικό.2)Φιλάκια πεταχτά στο στόμα(όχι με γλώσσα).3)69(δεν αφήνει μουνοδακτύλιασμα,επίσης να αναφέρω ότι ούτε αρχείδια γλύφει).4)Μετριομούνα με λίγο Gel.5)Ψωλοχύσιμο στο σώμα.6) 10' λεπτά περίπου στο δωμάτιο.



#Διδυμου 27: ΜΑΡΙΑ :respect:
Ανωμαλάρα 40άρα ρωσιδάρα ξανθιά με αξιοπρεπέστατο καλό σώμα και σχετικά ωραίο καθημερινό πρόσωπο.

Το πρόγραμμα: 1) Ακάπωτη υγρή στριφογυριστή τσιμπουκλάρα.2)Γλωσσόφιλα με μανία.3)Γουστάρει να γλείφει αξύριστες αρχειδάρες.4)Γλείφει κώλο(Σε μερακλήδες).5)Την διέταξα να μου πάρει πίπα το χοντρό δάκτυλο του ποδιού μου.6)Ψωλοχύσιμο στο στόμα.7)Σφικτομούνα.8) Στο δωμάτιο έκατσα 15' ολόκληρα λεπτά! :rockon:




                                       

                                        :hi:

#Διδυμου 27: ΜΑΡΙΑ σε ποια βάρδια την βρίσκουμε φίλε μου @jon ;;
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
301
Καλημέρα συναγωνιστές
γνωρίζετε που δουλευει η Μαρινα που ηταν στο Ιασωνος 37Β;
οποιος γνωριζει ας μας ενημερωσει;
που ειναι και τι βαρδια δουλευει;
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Παιδια Καλύμνου φυλης που ακριβώς ειναι γνωρίζετε? ?ειναι μακρυά απ τα γνωστά σπιτακια στα ρδελα στη φυλης??
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.940
Πόντοι
41.129

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Παιδια Καλύμνου φυλης που ακριβώς ειναι γνωρίζετε? ?ειναι μακρυά απ τα γνωστά σπιτακια στα ρδελα στη φυλης??

Είνα δύο στενάκια πάνω παράληλα (προς Πατησίων )απο την φυλλης στο υψος του 106 νομίζω
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Η μικρή ταπεινη χαμηλοβλεπουσα θα είναι σήμερα απο της πεντε στην.απογευματινη βαρδια.
Άκυρο, σήμερα η Νέλλη δεν είναι στο πόστο της έχει ρεπό. Κάθε Τετάρτη ρεπό η μικρή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Πριν λίγο  κατάθεση  στην φωτεινή :heavymetalbig: και το ποιό  περίεργο  χωρίς αναμονή  μόνο 5 λεπτά  :happy: τα πάντα όλα.και 2 φωτο από δωμάτιο  τέρμα αριστερά  αρκετά καθαρό
φωτό απο το ρομαντικό δωματιο!!ωραίος,
Τον τελευταίο καιρό εχει γίνει παταγωδης  πτώση της δουλειάς στο συγκεκριμένο μαγαζι,τόσος κόσμος πήγαινε 40-50λεπτα αναμονή
Μιλάμε οχι για λίγο αλλά βουτιά..
Ποιος να ξερει άραγε γιατι..
πάντως εκει σχετικα με τις απολαβές τους το έχουν νιώσει σίγουρα πολύ καλα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

django1871

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
238
Like
12
Πόντοι
1
η μπελλα σαν να βιαζετε λιγο το τελευταιο καιρο η είναι ιδεα μου

παραταυτα είναι το καλλυτερο αλογακι φοραδιτσα με παρθενα κωλοτρυπα και γουσταρει και αγριο γαμησι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
τώρα (σφηνάκι) live

Αλκιβιάδου 16γ Ανκα μελαχρινή νταρντανα με 2.5-3αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16β κλειστό.

Αλκιβιάδου 16α Ντιαννα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι τεράστιο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδυμου 27 Μαρία ξανθιά μιλφ ψιλοκανονικο σώμα 2. 5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου, Όλγα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο κότσο 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο, Αλιονα ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν παρτουζα με 30 ευρώ, Αλιονα και Μαρία κάνουν και λεσβιακο με 50 ευρώ.



 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Μπηκα σε πωλινα καλυμνου..πιπα κορυφή.αλλα δν έβρισκα πιπινου 118 για να μπω με τζενη..ας βοηθησει καποιος.να την τιμήσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
εγιναν 4 καταθεσεις με 3 εκτονωσεις σήμερα..σε πολινα ντορινα απο κολωνου..μεγκυ απο φωκαιας νέο μωρό εγγύηση! και μαρια απο ιασωνος 33 δν μπόρεσα να χυσω 4η φορά.μαγκες το μαρακι το ξωτικο είναι καβλα δν αξιζει να ναι ιασωνος εκει με τα πακια..τερμα σωματαρα έχει 
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Μάγκες, το απόγευμα Τετάρτης 07.11.2018
μπήκα στο φυλής 84α που δούλευε η Σόνια
και πήγα ένα φίλο μου να τη δει.
Του άρεσε, αλλά δεν πέρασε διότι είχε να πάει
σε μια δουλειά. Έφυγε και εγώ έκανα τσάρκα
σε άλλα μαγαζιά, αλλά σκεφτόμουν ότι ήταν
στις ομορφιές της η Σόνια. Οπότε πλήρωσα το 20ευρο
και περίμενα στο δωμάτιο, σκεπτόμενος ότι
μπορεί να φάω ψιλο-φόλα. Όμως όταν ήρθε η Σόνια
τα πράγματα ήταν τελείως διαφορετικά ,απ΄ότι τα περίμενα !
Είχε πολύ κέφι και ήταν πολύ καλή μέσα !

Μου θυμίζει κάπως την πιο κάτω,
όταν ήταν πολύ νέα
6-123355-cher-1446848521.jpg



Είναι σε κέφια αυτές τις μέρες,
είναι καλή μέσα.

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τώρα live κωνσταντινουπωλεος 166 α, Σόνια, ξανθιά, με μέτριο σώμα και κωλο, αλλά με βυζάρες που δυστυχώς έχει εγκλωβισει με το σετ που φοράει  :headbang:.
Στο σαλοναρισμα επερνε πορνοσταρικες εκφράσεις  :vomit:
Περα από τα βυζιά τίποτα το ιδιαίτερο.
Κάθε μέρα 6:00-10:00

Την έχει πάρει κανείς;  :think:

Καλημέρα και καλή συνέχεια  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom