Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 427 άτομα (54 μέλη και 373 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Επίσης να αναφέρω για να μην τρέχετε άδικα τα 84άρια και το 86 της Φυλής ήταν κλειστά μέχρι προ ολίγου (ήτοι τσιμπούκι ακάποτο Βερόνικα γιοκ σήμερα το πρωί).

Στο Διδύμου 20 η Αναστασία η γεματούλα με τελειωτικό στο στόμα
Στο Διδύμου 22 η Πωλίνα με τελειωτικό στο σώμα
Επίσης στο Φωκαίας 19 με το όμορφο μονδέλο ήταν και η Αννούλα με το γλυκό πρόσωπο που παρέχει κωλαράκι.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Την Ρωσιδα Βαλερια απο Διδουμου 20 την εχει παρει καποιος? Κανει τελειωτικο στα βυζια?
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
Επίσης να αναφέρω για να μην τρέχετε άδικα τα 84άρια και το 86 της Φυλής ήταν κλειστά μέχρι προ ολίγου (ήτοι τσιμπούκι ακάποτο Βερόνικα γιοκ σήμερα το πρωί).





Μονο πρωινά εργάζεται η Βερονικα ??
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ό,τι μαλακία θες εδώ μέσα τη διαβάζεις. Καταρχήν ο χρόνος είναι 10 λεπτά και στο Μετάξι και στη Φυλής. Δεύτερον, ποιος κόλλησε κάτι σοβαρό στο Μεταξουργείο; Εκτός αν θες να γαμάς ακάποτα. Μετά, ναι, στη Φυλής έχει μοντέλα αλλά μη μου λες ότι στο Μετάξι δεν έχει και ωραίες γκόμενες. Η Νικόλ, η Κορίνα, η Ντιάνα, η Ντάρια, η Ντενίσα είναι άσχημες γκόμενες; Γιατί δε λέτε ότι είστε κομπλεξικοί και ρατσιστές με τους Πακιστανούς καλύτερα;

Με τους μαλάκες ρατσιστές είμαστε
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Καλα ασχολειστε με τον Πικερ που τον δεν τον δεχονται ουτε στα σαλονια των μπουρδελων του Μεταξουργειου οι πουτανες και δεχονται στα δωματια τους Πακιστανους και τους αραπαδες!

Επισης ο Πικερ εχει προστατιτιδα και μας το παιζει και γαμιας απο πανω!

Ειναι η ντροπη των μπουρδελιαρδων,αν οντως πηγαινει σε μπουρδελα και δεν την βγαζει χειρογλυκανο  :jerking: :jerking:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ζορμπά μήπως είσαι παντρεμένος; Θα μου λυθούν πολλές απορίες αν απαντήσεις ΝΑΙ. Αν είσαι παντρεμένος κάτσε σπιτάκι σου να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια μου δεν είσαι. 200+ γαμήσια το χρόνο ρίχνω στα μπουρδέλα.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Ό,τι μαλακία θες εδώ μέσα τη διαβάζεις. Καταρχήν ο χρόνος είναι 10 λεπτά και στο Μετάξι και στη Φυλής. Δεύτερον, ποιος κόλλησε κάτι σοβαρό στο Μεταξουργείο; Εκτός αν θες να γαμάς ακάποτα. Μετά, ναι, στη Φυλής έχει μοντέλα αλλά μη μου λες ότι στο Μετάξι δεν έχει και ωραίες γκόμενες. Η Νικόλ, η Κορίνα, η Ντιάνα, η Ντάρια, η Ντενίσα είναι άσχημες γκόμενες; Γιατί δε λέτε ότι είστε κομπλεξικοί και ρατσιστές με τους Πακιστανούς καλύτερα;

Καλα δεν έχω την τρελή εμπιρεία στο Μεταξη αλλά γενικά είναι μαύρα χάλια. Όταν ειχα ξεκινίσει το σπορ και είμουνα ποιο σφιγμένος με τα λεφτά πήγενα συνέχεια. Έχω πετυχει ΠΟΛΥ ομορφες κοπελες (αρεα και που ομως και παντα φευγανε.) Το μεγαλιτερο προβλημα για εμενα είναι η ΒΡΟΜΑ που εχουν τα περισοτερα δωματια εκει περα. Σαν να γαμας σε ερίπια είναι. Σεντόνια μες τα χυσια, βρομοκοπάει το δωματιο, βρομικο πατωμα και άλλα πολλα. Επισης κανεις απλο γαμίση που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου και πολυ συχνά εχω προβλιμα με το χρονο. Τελευτεα φορα πριν απο κανα μηνα πειρα μια Ναταλι απο ρουμανια. Ομορφη σιγουρα, το δωματιο για δεδομένα μεταξη πολυ καλο και υπηρεσιες για 10€ απο την κοπέλα κομπλε. Ελα μου ομως που η τσατσα χτηπησε την πόρτα στο 7λεπτο. Προφανος ουτε για πλάκα δεν προλαβα να τελιοσω. Δεν νευριασα απλα γέλασα. Πουτσα μου για 10€ αλλα είπα οτι δεν ξαναπάω. Απο εκει και περα φυλης δινεις μεν τα διπλα αλλα έχεις ΠΟΛΛΑ εξτρα. Εγω παω μονο studioαλυσηδα + Σονια. Με ολες τις κοπελες εχω παει παρα πολλες φορες, παντα ειναι καθαρα,  δεν εχεις γκρινια, παντα περναω καλα και δεν εχω ΠΟΤΕ θεμα με το χρονο. Παντα καθομαι πανω απο 10 λεπτα και οχι μονο εγω. Σε αυτα τα ντελα τουλαχιστον εγω δεν εχω δει να χτυπανε πορτα. 3 φορες μου εχει τυχη να μην τελιωσω και τις 3 φορες εφτεγα εγω και ειχα ξεπεράσει κατα πολυ το χρονο. Τις 2 πρωτες με την Χριστηνα και την Νανσυ που και στις 2 φορες δεν χτυπησε η τσατσα την πορτα αλλα μου το ειπαν πολυ ευγενικα οι κοπελες και την αλλη φορα με την Ναταλη που το ειπα απο μονος μου γιατι ειχα φτασει το 20λεπτο και δεν εβλεπα τελος. Και παρολαυτα δεν εφυγε αμεσος αλλα εκατσε να μου την παιξει με ρωτισε τι εχω και τα σχετικα. Βαλε οτι και ολες ειναι ποιο ομορφες κανουν προκατακτια και εξτρα πραγματα και για μενα δεν υπαρχει λογος να πας στο μεταξη. Προφανος αυτο δεν ειναι 100% απολυτο μπορει να ξερετε καποια στανταρακια που να αξιζουν τα λεφτα τους και να ειναι καθαρα, ομορφα και τα σχετικα. Αλλα νομιζω για τον μεσο ανθρωπο που θελει ενα καλο γαμιση χωρις ρισκο η φυλης ειναι πολυ καλητερη επιλογη.
 

Επισκέπτης
Καλα δεν έχω την τρελή εμπιρεία στο Μεταξη αλλά γενικά είναι μαύρα χάλια. Όταν ειχα ξεκινίσει το σπορ και είμουνα ποιο σφιγμένος με τα λεφτά πήγενα συνέχεια. Έχω πετυχει ΠΟΛΥ ομορφες κοπελες (αρεα και που ομως και παντα φευγανε.) Το μεγαλιτερο προβλημα για εμενα είναι η ΒΡΟΜΑ που εχουν τα περισοτερα δωματια εκει περα. Σαν να γαμας σε ερίπια είναι. Σεντόνια μες τα χυσια, βρομοκοπάει το δωματιο, βρομικο πατωμα και άλλα πολλα. Επισης κανεις απλο γαμίση που εμένα δεν μου αρέσει καθόλου και πολυ συχνά εχω προβλιμα με το χρονο. Τελευτεα φορα πριν απο κανα μηνα πειρα μια Ναταλι απο ρουμανια. Ομορφη σιγουρα, το δωματιο για δεδομένα μεταξη πολυ καλο και υπηρεσιες για 10€ απο την κοπέλα κομπλε. Ελα μου ομως που η τσατσα χτηπησε την πόρτα στο 7λεπτο. Προφανος ουτε για πλάκα δεν προλαβα να τελιοσω. Δεν νευριασα απλα γέλασα. Πουτσα μου για 10€ αλλα είπα οτι δεν ξαναπάω. Απο εκει και περα φυλης δινεις μεν τα διπλα αλλα έχεις ΠΟΛΛΑ εξτρα. Εγω παω μονο studioαλυσηδα + Σονια. Με ολες τις κοπελες εχω παει παρα πολλες φορες, παντα ειναι καθαρα,  δεν εχεις γκρινια, παντα περναω καλα και δεν εχω ΠΟΤΕ θεμα με το χρονο. Παντα καθομαι πανω απο 10 λεπτα και οχι μονο εγω. Σε αυτα τα ντελα τουλαχιστον εγω δεν εχω δει να χτυπανε πορτα. 3 φορες μου εχει τυχη να μην τελιωσω και τις 3 φορες εφτεγα εγω και ειχα ξεπεράσει κατα πολυ το χρονο. Τις 2 πρωτες με την Χριστηνα και την Νανσυ που και στις 2 φορες δεν χτυπησε η τσατσα την πορτα αλλα μου το ειπαν πολυ ευγενικα οι κοπελες και την αλλη φορα με την Ναταλη που το ειπα απο μονος μου γιατι ειχα φτασει το 20λεπτο και δεν εβλεπα τελος. Και παρολαυτα δεν εφυγε αμεσος αλλα εκατσε να μου την παιξει με ρωτισε τι εχω και τα σχετικα. Βαλε οτι και ολες ειναι ποιο ομορφες κανουν προκατακτια και εξτρα πραγματα και για μενα δεν υπαρχει λογος να πας στο μεταξη. Προφανος αυτο δεν ειναι 100% απολυτο μπορει να ξερετε καποια στανταρακια που να αξιζουν τα λεφτα τους και να ειναι καθαρα, ομορφα και τα σχετικα. Αλλα νομιζω για τον μεσο ανθρωπο που θελει ενα καλο γαμιση χωρις ρισκο η φυλης ειναι πολυ καλητερη επιλογη.

καποτε ακριβως αυτα ελεγα , μετα βρεθηκα με την ανδριαννα ...
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι να μη βιαζετε η κοπελα , τη τσατσα γραφτη στ αρχιδια σου

η ανδριαννα εχει το ποιο ωραιο σε οψη μουνι που εχω δει και θελω να ακουσω τις δικες σας επιλογες
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
@Digweed προσφατα εγραψες οτι πετυχες Aurora απογευματινη βαρδυα. Μπας και ξερεις αν απλα ετυχε για μια μερα η αν θα ειναι και σήμερα? Γιατι κανονικά ξεκινάει στης 12.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Με τα όσα ισχύουν μέχρι τώρα,για όσο διάστημα θα λείπουν οι υπόλοιπες κοπέλες της αλυσίδας,θα δουλεύει απόγευμα και κυρίως προς τα τέλη της εβδομάδας θα δουλεύει και νύχτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
μπαι δε γουει , που ειναι αυτη η ψυχη ??
Εθεάθη πρόσφατα σε κεντρικό σημείο του Μεταξουργείου,από την εμφάνιση και το στυλ εικάζω ότι δύσκολα θα την ξαναδούμε στα σεντόνια των μαγαζιών που την είχαμε συνηθίσει τόσα χρόνια... ;)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τα σεντόνια στα περισσότερα σπίτια μια χαρά είναι και αρρώστιες δεν κολλάς. Επίσης στο Μεταξουργείο αν είσαι καυλιάρης ρίχνεις γαμησάρες. Βρίσκεστε αρκετά επίπεδα κάτω από μένα σε μπουρδελιακή ωρίμανση. Το Μεταξουργείο είναι σαφώς για ανώτερο επίπεδο μπουρδελιάρη. Εσείς βρίσκεστε στο επίπεδο που ήμουν εγώ πριν από 10 χρόνια. Σας καταλαβαίνω.

Πολυ βρωμικα σεντονια Πικερ. Εγω δεν ξαπλωνω ποτε εκει, γαμαω στα γονατα ή όρθιος. Αυτο το αγχος βεβαια χαλαει το γαμισι.

6 λεπτά είναι στο Μεταξουργείο, μπορείς εύκολα να το διαπιστώσεις ρωτώντας το ή ρωτώντας πόσο κοστίζει η μισή ώρα(50 Ευρώ)

Ισχυει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Τώρα πρωί στο Φωκαίας 19 νέο αίμα, μοντέλο πιπίνι από Μολδαβία, Τζέση το όνομά της. Ψηλή, κοντό μαλλί, υπέροχο πρόσωπο και χαμόγελο. Αναλογίες μοντέλου. Ερωτεύσιμη. Απλό πρόγραμμα, 69 και τελείωμα στο σώμα.

:heavymetalbig:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
M.A/28α' (δεξ. κ' δεξ.) Α'βαρδια.-Λωρη συμπαθητικη μικρουλα Ro,κανονικου αναστηματος,με καλο σωμα,
στενο νι-μου και με καινουργια κουπ,μαυρο καρεδακι.Παλιοτερα δουλευε στα βεργαδικα.Εχει απλουστευσει το προγραμμα της απο τοτε.Και εχει γινει πλεον κατεψυγμενο τυποποιημενο,σε ρυθμους ρουτινας.
Σαλοναριζε με μια επισης συμπαθητικη ευσωμη νεαρη Rο,την Ελενα' που ειχε τιμηθει παλιοτερα χωρις ιδιαιτερες εντυπωσεις. Περασα με την α',για μια επαναληπτικη συνεδρια μετα απο αρκετο καιρο, η οποια εχει ξεχαστει ηδη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom