Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 370 άτομα (51 μέλη και 319 επισκέπτες)

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
αναρωτιεμαι για το μεταξουργειο πως ακομη καποιοι γραφουν ενημερωση , ειναι εντελως παρακμη το μερος , ακομη και να ξερεις οτι μπορεις να πετυχεις μερικα καλα , μονο ο συνωστισμος στα σαλονια απο καθε λογης κοσμο σε ξενερωνει .
Υπάρχει κόσμος που δεν έχει να πληρώσει 20αρικο και ρισκάρει την ζωή του με το να γαμησει στο βρώμικο και απαξιωμενο Μεταξουργείο
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Υπάρχει κόσμος που δεν έχει να πληρώσει 20αρικο και ρισκάρει την ζωή του με το να γαμησει στο βρώμικο και απαξιωμενο Μεταξουργείο
Μόνο Μεταξουργείο αξίζει να γαμάς. 4 φορές την εβδομάδα με 40 ευρώ.  :sunglasses:

σεβαστα αυτα αλλα προσωπικα μου χαλα τη διαθεση, δυσκολο μερος.
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Εγώ οπότε πάω στο Μεταξουργείο πάω για να ξεφορτωσω. 10 λεπτά ψευτογαμησι είναι και τα 10 ευρώ πολλά είναι με τους κινδύνους που εγκυμονεί από ασθενειες φερμες και φολες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ό,τι μαλακία θες εδώ μέσα τη διαβάζεις. Καταρχήν ο χρόνος είναι 10 λεπτά και στο Μετάξι και στη Φυλής. Δεύτερον, ποιος κόλλησε κάτι σοβαρό στο Μεταξουργείο; Εκτός αν θες να γαμάς ακάποτα. Μετά, ναι, στη Φυλής έχει μοντέλα αλλά μη μου λες ότι στο Μετάξι δεν έχει και ωραίες γκόμενες. Η Νικόλ, η Κορίνα, η Ντιάνα, η Ντάρια, η Ντενίσα είναι άσχημες γκόμενες; Γιατί δε λέτε ότι είστε κομπλεξικοί και ρατσιστές με τους Πακιστανούς καλύτερα;
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Στη Φυλής δεν είναι 10 λεπτά ούτε είναι βρώμικα τα σεντόνια και τα μπουρδέλα να βρωμάνε ούτε έχει πρεζόνια στους δρόμους! Όλες αυτές που λες στην Φυλής θα βαραγαν μύγες από δουλειά! Μπορείς να κολλήσεις ένα κάρο αρρώστιες και με προφυλακτικό.Ποσες από το Μεταξουργείο επειδή είχαν δουλειά πήγαν Φυλής και βαραγαν μυγες με επακόλουθο να επιστρέψουν στο Μεταξουργείο


Σε λίγο θα πεις ότι στο Μεταξουργείο πάνε όσοι έχουν λεφτά και θέλουν να γαμανε γκομεναρες! Το 90% των πελατών είναι από Πακιστάν,Μπαγκλαντές και από Αφρική ενώ στη Φυλής έχει Αλβανούς από ξένους και δεν ξεπερνούν ούτε το 10% οι ξένοι πελάτες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τα σεντόνια στα περισσότερα σπίτια μια χαρά είναι και αρρώστιες δεν κολλάς. Επίσης στο Μεταξουργείο αν είσαι καυλιάρης ρίχνεις γαμησάρες. Βρίσκεστε αρκετά επίπεδα κάτω από μένα σε μπουρδελιακή ωρίμανση. Το Μεταξουργείο είναι σαφώς για ανώτερο επίπεδο μπουρδελιάρη. Εσείς βρίσκεστε στο επίπεδο που ήμουν εγώ πριν από 10 χρόνια. Σας καταλαβαίνω.
 

Επισκέπτης
Ό,τι μαλακία θες εδώ μέσα τη διαβάζεις. Καταρχήν ο χρόνος είναι 10 λεπτά και στο Μετάξι και στη Φυλής. Δεύτερον, ποιος κόλλησε κάτι σοβαρό στο Μεταξουργείο; Εκτός αν θες να γαμάς ακάποτα. Μετά, ναι, στη Φυλής έχει μοντέλα αλλά μη μου λες ότι στο Μετάξι δεν έχει και ωραίες γκόμενες. Η Νικόλ, η Κορίνα, η Ντιάνα, η Ντάρια, η Ντενίσα είναι άσχημες γκόμενες; Γιατί δε λέτε ότι είστε κομπλεξικοί και ρατσιστές με τους Πακιστανούς καλύτερα;
6 λεπτά είναι στο Μεταξουργείο, μπορείς εύκολα να το διαπιστώσεις ρωτώντας το ή ρωτώντας πόσο κοστίζει η μισή ώρα(50 Ευρώ)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Το Κολωνου 30 πανω (ελατε και πανω πολυ καλο σεξ) νομιζω ειναι το πιο καθαρο της περιοχης? Η τσατσα τουμπανο

Μια και το ανέφερες ήταν την προηγούμενη εβδομάδα η Βέρα με παντελόνι φόρμα και κολλητό από μέσα ... δεν κοίταζα τι μου παρουσίαζε, δεν έπαιρνα τα μάτια μου από πάνω της ... έχασε νομίζω και λίγο βάρος
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
810
Πόντοι
81
Στη Φυλής δεν είναι 10 λεπτά ούτε είναι βρώμικα τα σεντόνια και τα μπουρδέλα να βρωμάνε ούτε έχει πρεζόνια στους δρόμους! Όλες αυτές που λες στην Φυλής θα βαραγαν μύγες από δουλειά! Μπορείς να κολλήσεις ένα κάρο αρρώστιες και με προφυλακτικό.Ποσες από το Μεταξουργείο επειδή είχαν δουλειά πήγαν Φυλής και βαραγαν μυγες με επακόλουθο να επιστρέψουν στο Μεταξουργείο


Σε λίγο θα πεις ότι στο Μεταξουργείο πάνε όσοι έχουν λεφτά και θέλουν να γαμανε γκομεναρες! Το 90% των πελατών είναι από Πακιστάν,Μπαγκλαντές και από Αφρική ενώ στη Φυλής έχει Αλβανούς από ξένους και δεν ξεπερνούν ούτε το 10% οι ξένοι πελάτες
Μυστη τι αρρώστια θα κολλήσεις στο Μεταξουργείο που δεν θα κολλήσεις στην Φυλής? Συμφωνών το επίπεδο της Φύλης είναι πιο ψηλό όπως και η ταρίφα φυσικά. Αλλά πολλες γκομενες είναι κοινές και στα δύο μέρη. Υπάρχουν και μεταγραφές. Για αυτό τι έχεις να πεις
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Μυστη τι αρρώστια θα κολλήσεις στο Μεταξουργείο που δεν θα κολλήσεις στην Φυλής? Συμφωνών το επίπεδο της Φύλης είναι πιο ψηλό όπως και η ταρίφα φυσικά. Αλλά πολλες γκομενες είναι κοινές και στα δύο μέρη. Υπάρχουν και μεταγραφές. Για αυτό τι έχεις να πεις

Στην Φυλής τα ακάποτα, full κλπ είναι σχεδόν κανόνας σε αντίθεση με τα υπεραπλά στο Μετάξι. Δεν είναι ποιο εύκολο να κολλήσεις Φυλής ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Στην Φυλής τα ακάποτα, full κλπ είναι σχεδόν κανόνας σε αντίθεση με τα υπεραπλά στο Μετάξι. Δεν είναι ποιο εύκολο να κολλήσεις Φυλής ?
Δεν ειναι πιο ευκολο γιατι οπως προαναφερθη το ποσοστο πελατιας ειναι 90% ελληνες και 10%αλβανοι!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Το Κολωνου 30 πανω (ελατε και πανω πολυ καλο σεξ) νομιζω ειναι το πιο καθαρο της περιοχης? Η τσατσα τουμπανο
Υπάρχουν κι άλλα που είναι ανακαινισμένα και με το μάτι τουλάχιστον καθαρά,όπως Κολωνού 23,27 πάνω,48,Ιάσονος 2,10,20,Λεωνίδου 28 πάνω,κ.ά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Δεν ειναι πιο ευκολο γιατι οπως προαναφερθη το ποσοστο πελατιας ειναι 90% ελληνες και 10%αλβανοι!!!
Δεν έχω πειστεί ότι στην πλειοψηφία τους οι Έλληνες είμαστε λάτρεις της υγιεινής και της πάστρας...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Τώρα πρωί στο Φωκαίας 19 νέο αίμα, μοντέλο πιπίνι από Μολδαβία, Τζέση το όνομά της. Ψηλή, κοντό μαλλί, υπέροχο πρόσωπο και χαμόγελο. Αναλογίες μοντέλου. Ερωτεύσιμη. Απλό πρόγραμμα, 69 και τελείωμα στο σώμα.
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Δεν ειναι πιο ευκολο γιατι οπως προαναφερθη το ποσοστο πελατιας ειναι 90% ελληνες και 10%αλβανοι!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τυπε αυτό που έγραψες ισχύει μονο για τα στούντιο
Με έκανες και γέλασα να σαι καλά  :kneel: :kneel:
 

Επισκέπτης
ψευτογαμησια εγω ριχνω στη φυλης , ψωνισμενες και κακογαμημενες στη καλυτερη να πετυχεις καμια σονια που την εχει δει cash cropping machine , στο μεταξι το οτι ειναι ποιο κακογαμημενες μερικες φορες λειτουργει υπερ μου , οτι δεν ειναι ολες με το σωμα της σονιας και αυτο λειτουργει υπερ μου

ειμαι 39 χρονων μεχρι τα 37 μονο φυλης πηγαινα , περι το 2000 μια φορα με ειχε παει ενας φιλος μεταξι και ειχα ξενερωσει με τη ζωη μου και με το φιλο μου με τη καταντιες παει και τη βρισκει , δε ξαναπατισα γενικως , γκαζι με χαλαγε γιατι ηξερα τι υπηρχε λιγο ποιο κατω
πριν δυο χρονια παλυ ο ιδιος φιλος μου προτινε τσαρκα και με ξαναπηγε μεταξι , ειχα ξενερωσει αλλα λεω δε γαμιεται παμε για βολτα να θυμιθω γιατι εχω κοψει γενικως τα μπουρδελα , τελικα γαμισα και οχι απλα γαμισα αλλα τα δυο τελευταια χρονια εχω χτισει κανα δυο μπουρδελα στη κωλονπου και ιασωνος ,

το καλο με το μεταξι ειναι οτι δε κλαις το 10αρικο σου , δε σου αρεσει τι γινετε μεσ το δωματιο ? χωρις να χαλιεσε καθολου το λιγεις και πας στο επομενο , φυγε συ ελα εσυ, "παρτουζα" με 20 ευρο

το θεμα με το χρονο εχει να κανει ποιο πολυ με το μαγαζι/τσατσα υπαρχουν συγκεκριμενα μαγαζια που πιεζουν με το χρονο ( γατοσπιτο ασ πουμε) , υπαρχουν τα αλλα μαγαζια που φερνουν κοριτσια που δε ξερουν τη δουλεια και τους μαθαινουν στο ψευτοηαμησι ( κολωνου 32 γωνια ας πουμε )
αν και δε μου αρεσει , συμφωνω με το πικερ , θελει μια γενικοτερη εμπειρια το μεταξι για να περασεις καλα , θελει και μια γενικοτερη ανεση με τις γυναικες , θελει να εχεις και τα ρανταρ σου εξελιγμενα να μπορεις να αποφευγεις κακοτοπιες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom