Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (32 μέλη και 240 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο που λες mhtsos69 και το ξερεις γιατι μαλλων την πηρες ακαποτα γιατι αλλιως δεν το ξερεις οποτε μαλλων εσυ πρεπει να προσεχεις !!!
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Αυτο ειναι πολυ σοβαρο που λες mhtsos69 και το ξερεις γιατι μαλλων την πηρες ακαποτα γιατι αλλιως δεν το ξερεις οποτε μαλλων εσυ πρεπει να προσεχεις !!!

Βάβυ, ο σινεμπουρδελιάρης έθιξε ένα θέμα που κατά καιρούς πιθανά έχει τύχει σε αρκετούς
από εμάς, δηλαδή την φάση όπου η Τάνα σε γουστάρει πολύ σαν άντρα και θέλει να σε πάρει
μέσα της όπως σε γέννησε η μανούλα σου χωρίς λάστιχα στο ενδιάμεσο (και μάλιστα χωρίς
έξτρα χρήματα).
Το τί κάνει ο καθένας σε τέτοια περίπτωση εξαρτάται από το πόσο ώριμα βλέπει τον εαυτό
του και την κατάσταση της υγείας του. Το να τύχει σε κάποιον αυτή η φάση δεν σημαίνει οτι
και καλά η κοπέλα το κάνει έτσι με όλους, αλλά συνήθως οτι ο συγκεκριμένος συναγωνιστής
'σιγκλόνισε τα εγκεφαλικά πορνοιλεκτρόνια της ξεβρακοκέφαλις πόρνις' όπως θα έλεγε και ο
Τρις Μέγιστος Πίτσι. ...χεχεχε
 

Επισκέπτης
Τα ξερω αυτα ρε Σκορπιδι απλα λεω στο παλληκαρι οτι καλο ειναι να λεει κατι τετοιο οταν ειναι εξακριβωμενω 100% με αλλα λογια οταν του εχει τυχη και εαν του εχει τυχη τοτε να προσεχει να μην του τυχαινει και πολυ συχνα .
Οποιος καταλαβαινει , καταλαβαινει.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Έλα βρε σινεμπουρδελιάρη Δημήτρη, τώρα καταλάβαμε !!!
Κοίτα για να μαθαίνεις, που στο είπε κι ο άλλος συναγωνιστής,
η Μπαρμπάρα 'τα δίνει όλα' και γι΄αυτό ζητάει κι από σένα (τον καθένα)
ανταπόκριση στην κάβλα της, δεν επιτρέπεται να σου ζητάει η κοπέλα να
την γλύψεις κι εσύ να λές όχι. Φυσικό κι επόμενο είναι να σε ξεπετάξει
μετά (με τον τρόπο που το βλέπει η συγκεκριμένη κοπέλα πάντα). Εγώ, 2-3
φορές που την πήρα και ρομαντικά φιλάκια μου ζήτησε, και γλύψιμο μου ζήτησε
και γλυφοκόλι μου ζήτησε και δυνατές σφαλιάρες στα κολομέρια μου ζήτησε.
Τί να έκανα, να άφηνα παραπονεμένο το κορίτσι ? Ε, Όχι !!! Της τα έκανα όλα
και χύναμε δυνατά σα ζώα μιλάμε !!! Έτσι είναι το πραγματικό σέξ, εάν εσύ
δεν γουστάρεις κάτι τέτοιο απλά πάς με άλλη κοπέλα.
πλακα κανεις αδερφε?
εκανες ολα αυτα με την μπαρμπαρα?
για εξετασεις πηγες τωρα τελευταια?
ξερω εγω ρε φιλε χαρας το κουραγιο σου...
μεγαλο το ρισκο που παιρνεις!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
φ92 η κλασικη βυζαρου με τα τσιμπουκοχειλα που δεν κανει εξτρακια και μαλλον θα τιμηθει στο μελλον περιμενω συστασεις
Μαρινα λεγεται και οι συστασεις που την συνοδευουν δεν ειναι καλες  ;)
 

Επισκέπτης
Έλα βρε σινεμπουρδελιάρη Δημήτρη, τώρα καταλάβαμε !!!
Κοίτα για να μαθαίνεις, που στο είπε κι ο άλλος συναγωνιστής,
η Μπαρμπάρα 'τα δίνει όλα' και γι΄αυτό ζητάει κι από σένα (τον καθένα)
ανταπόκριση στην κάβλα της, δεν επιτρέπεται να σου ζητάει η κοπέλα να
την γλύψεις κι εσύ να λές όχι. Φυσικό κι επόμενο είναι να σε ξεπετάξει
μετά (με τον τρόπο που το βλέπει η συγκεκριμένη κοπέλα πάντα). Εγώ, 2-3
φορές που την πήρα και ρομαντικά φιλάκια μου ζήτησε, και γλύψιμο μου ζήτησε
και γλυφοκόλι μου ζήτησε και δυνατές σφαλιάρες στα κολομέρια μου ζήτησε.
Τί να έκανα, να άφηνα παραπονεμένο το κορίτσι ? Ε, Όχι !!! Της τα έκανα όλα
και χύναμε δυνατά σα ζώα μιλάμε !!! Έτσι είναι το πραγματικό σέξ, εάν εσύ
δεν γουστάρεις κάτι τέτοιο απλά πάς με άλλη κοπέλα.


αν ηταν χιουμοριστικο το ποστ σου ομολογω πως ηταν πετυχημενο.Αν αυτα τα εγραψες σοβαρα oh well.......
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
αν ηταν χιουμοριστικο το ποστ σου ομολογω πως ηταν πετυχημενο.Αν αυτα τα εγραψες σοβαρα oh well.......
καλημερα παιδια! τον πιστευω τον φιλο τα κανη το φ71 ανω αυτα......
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
piatsa και δημοσια τα συγχαρητηρια μου,να σαι καλα
η κοπελα απο φωκαιας 17 χτες το απογευμα ηταν πραγματικα εντυπωσιακη αν και λιγο κατω απο 1,70,νομιζω θα σου αρεσει πολυ
οσο για τον hotσκορπιο παρελειψε να μας πει οτι λιγο πριν τη συνευρεση με τα κοριτσια οταν ξαπλωνουν διπλα του μ ενα ανεπαισθητο τσιμπημα που τις κανει εκχυει το δηλητηριο που εξουδετερωνει ολες τους τις αναστολες και παραδιδονται στις ορεξεις του και κυριως στη γλωσσα του :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Βάβυ, ο σινεμπουρδελιάρης έθιξε ένα θέμα που κατά καιρούς πιθανά έχει τύχει σε αρκετούς
από εμάς, δηλαδή την φάση όπου η Τάνα σε γουστάρει πολύ σαν άντρα και θέλει να σε πάρει
μέσα της όπως σε γέννησε η μανούλα σου χωρίς λάστιχα στο ενδιάμεσο (και μάλιστα χωρίς
έξτρα χρήματα).
Το τί κάνει ο καθένας σε τέτοια περίπτωση εξαρτάται από το πόσο ώριμα βλέπει τον εαυτό
του και την κατάσταση της υγείας του. Το να τύχει σε κάποιον αυτή η φάση δεν σημαίνει οτι
και καλά η κοπέλα το κάνει έτσι με όλους, αλλά συνήθως οτι ο συγκεκριμένος συναγωνιστής
'σιγκλόνισε τα εγκεφαλικά πορνοιλεκτρόνια της ξεβρακοκέφαλις πόρνις' όπως θα έλεγε και ο
Τρις Μέγιστος Πίτσι. ...χεχεχε

Ομολογώ (και συμφωνώ) ότι συμβαίνουν αυτά τα γεγονότα.

Ιδιαίτερα και ειδικά συμφωνώ ότι συνέβαιναν (και σε εμένα) στην δεκαετία του 1980.

Τελευταία (πιθανόν λόγω της "ωρίμανσης" μου) δεν μπορώ να πώ ότι μου συμβαίνουν όπως παλιά (...κρίμα  :headbang:)

Σαφώς υπάρχουν ευδιάκριτες και σημαντικές διαφορές στις εργαζόμενες ιερόδουλες των διαφόρων δεκαετιών. Εννοώ υπάρχουν διαφορές στις συμπεριφορές, στις προτεραιότητες, στην γενικότερη "κουλτούρα" και αντίληψη που έχουν και αποκομίζουν. Τέτοιες (ανάλογες) διαφορές επισημαίνονται σε πολλά άλλα φάσματα της κοινωνικής ζωής και δράσης.

ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ...

...αρκετοί υποστηρίζουν ότι έχουν αλλάξει προς το "χειρότερο"
δηλαδή παρατηρείται υπέρμετρη αποξένωση των ατόμων στις οποιεσδήποτε σχέσεις και ...συνεργασίες.

Παλαιότερα, αν μια ιερόδουλος είχε ιδιαίτερη "συμπάθεια" σε κάποιον πελάτη, τότε τις περισσότερες (αν όχι όλες) φορές δεν ήθελε να κάνει έρωτα μαζί του στον οίκο ανοχής. Τώρα, διαπιστώνω, ότι δεν υπάρχει ανάλογη αντίληψη...

Πιθανόν να είναι (για ορισμένους) καλλίτερα ...

...και σαφώς εύχομαι να συμβούν και να συμβαίνουν τα καλλίτερα (από κάθε πλευρά)

είναι (πάντως) "δύσκολες" περιπτώσεις  :cool2:



 

Επισκέπτης
Βάβυ, ο σινεμπουρδελιάρης έθιξε ένα θέμα που κατά καιρούς πιθανά έχει τύχει σε αρκετούς
από εμάς, δηλαδή την φάση όπου η Τάνα σε γουστάρει πολύ σαν άντρα και θέλει να σε πάρει
μέσα της όπως σε γέννησε η μανούλα σου χωρίς λάστιχα στο ενδιάμεσο (και μάλιστα χωρίς
έξτρα χρήματα).
Το τί κάνει ο καθένας σε τέτοια περίπτωση εξαρτάται από το πόσο ώριμα βλέπει τον εαυτό
του και την κατάσταση της υγείας του. Το να τύχει σε κάποιον αυτή η φάση δεν σημαίνει οτι
και καλά η κοπέλα το κάνει έτσι με όλους, αλλά συνήθως οτι ο συγκεκριμένος συναγωνιστής
'σιγκλόνισε τα εγκεφαλικά πορνοιλεκτρόνια της ξεβρακοκέφαλις πόρνις' όπως θα έλεγε και ο
Τρις Μέγιστος Πίτσι. ...χεχεχε
απονεμετε στον κιριο σινεμπουρδελιαρι σκορπιο το πορνοοσκαρ του μεγαλιτερου πορνοσιγραφεα!τελος! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
χτες το βραδυ κατα τις 12 περναγα απο Αχαρνων και ηταν μια "κοπελα" με την τσατσα και περιμενανε taxi.Η κοπελα γυρω στο 1.65 μαυρο μακρυ μαλλι,γαλαζια σχιστα ματια(φοβερα),ΒΥΖΑΡΑ και το κυριοτερα τρελλα ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΧΕΙΛΑ.αν κρινω απο το υψος της Αχαρνων που περιμεναν ταξι ισως βγηκε απο Φωκαιας.Γνωριζει καποιος συμφωνα με την περιγραφη ποια ειναι???? :huh:
ελα ρε PIATSAS εσυ ξερεις σιγουρα ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
χτες το βραδυ κατα τις 12 περναγα απο Αχαρνων και ηταν μια "κοπελα" με την τσατσα και περιμενανε taxi.Η κοπελα γυρω στο 1.65 μαυρο μακρυ μαλλι,γαλαζια σχιστα ματια(φοβερα),ΒΥΖΑΡΑ και το κυριοτερα τρελλα ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΧΕΙΛΑ.αν κρινω απο το υψος της Αχαρνων που περιμεναν ταξι ισως βγηκε απο Φωκαιας.Γνωριζει καποιος συμφωνα με την περιγραφη ποια ειναι???? :huh:
ελα ρε PIATSAS εσυ ξερεις σιγουρα ;)
Ετσι οπως την περιγραφεις οχι μονο θα την ηξερα αλλα θα ημασταν ηδη παντρεμενοι  :2funny: :2funny:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Τα ξερω αυτα ρε Σκορπιδι απλα λεω στο παλληκαρι οτι καλο ειναι να λεει κατι τετοιο οταν ειναι εξακριβωμενω 100% με αλλα λογια οταν του εχει τυχη και εαν του εχει τυχη τοτε να προσεχει να μην του τυχαινει και πολυ συχνα .
Οποιος καταλαβαινει , καταλαβαινει.

Φίλτατε Baby, είναι εξακριβωμένο 100%, όχι μονο μου το ζήταγε, με παρακάλαγε, μάλιστα πήγε να το βάλει μέσα και μόνη της.

Και αυτό έγινε απο την 1η φορά, ούτε πελάτης της είμαι ούτε τπτ...προσοχή μεγάλη.

Α και το καλυτερο, όχι μονο γούσταρε να την γαμήσω χωρίς καπότα, αλλα ήθελε να την γαμήσω χωρίς καπότα και απο τον κώλο...

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
πόσο μακρύ μαλλί έχει ???

αν έχει πάρα πολύ μακριά μαλλιά και είναι σχετικά αδυνατούλα, τότε σύγουρα την γνωρίζω  :cool2:

Πιθανόν να είναι η Βανέσσα (ενίοτε ίσια μαλλιά, ίσια νεύρα ή σπαστά μαλλιά και σπαστά νεύρα)

Δουλεύει Φυλής 59

Συγγνώμη φίλε Πιάτσα για την "διεκδίκηση της απάντησης" αλλά το πήρα "προσωπικά" ... :2funny: :2funny: :2funny:

Εμείς οι υπόλοιποι κατα την εκτίμηση του Βασιλιά, δεν  :knockinb: δηλαδή καθόλου ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
πόσο μακρύ μαλλί έχει ???

αν έχει πάρα πολύ μακριά μαλλιά και είναι σχετικά αδυνατούλα, τότε σύγουρα την γνωρίζω  :cool2:

Πιθανόν να είναι η Βανέσσα (ενίοτε ίσια μαλλιά, ίσια νεύρα ή σπαστά μαλλιά και σπαστά νεύρα)

Δουλεύει Φυλής 59

Συγγνώμη φίλε Πιάτσα για την "διεκδίκηση της απάντησης" αλλά το πήρα "προσωπικά" ... :2funny: :2funny: :2funny:

Εμείς οι υπόλοιποι κατα την εκτίμηση του Βασιλιά, δεν  :knockinb: δηλαδή καθόλου ???  :2funny: :2funny: :2funny:
οχι αδυνατουλα προς το νταρντανε ειναι
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
πόσο μακρύ μαλλί έχει ???

αν έχει πάρα πολύ μακριά μαλλιά και είναι σχετικά αδυνατούλα, τότε σύγουρα την γνωρίζω  :cool2:

Πιθανόν να είναι η Βανέσσα (ενίοτε ίσια μαλλιά, ίσια νεύρα ή σπαστά μαλλιά και σπαστά νεύρα)

Δουλεύει Φυλής 59

Συγγνώμη φίλε Πιάτσα για την "διεκδίκηση της απάντησης" αλλά το πήρα "προσωπικά" ... :2funny: :2funny: :2funny:

Εμείς οι υπόλοιποι κατα την εκτίμηση του Βασιλιά, δεν  :knockinb: δηλαδή καθόλου ???  :2funny: :2funny: :2funny:
Κι εγω την Βανεσσα σκεφτηκα αλλα....
Τσιμπουκοχειλα δεν εχει...
Βυζαρα δεν εχει....
Κι εχει τσατσο οχι τσατσα... :dancing:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τότε δεν είναι η Βανέσσα μας

Μήπως, λόγω νύκτας,
λέω μήπως δεν την είδες καλά ???
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μάλλον είναι μια καινούργια που δουλεύει στο Φωκαίας 25α (όροφος).

Έχει μαλλιά μέχρι τους ώμους, μελαχροινή, ωραία μάτια (πως είδες ότι ήταν γαλάζια τα μάτια της, βράδυ και από μακρυά? ...πράγματι είναι γαλάζια) και ωραία χείλη. Αρκετά γεματούλα με διακριτές καμπύλες

Βραδυνή βάρδυα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom