Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (7 μέλη και 76 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Ενημερωση από την απογευματινη βαρδυα(δευτερη) της Μεταξουπολης σε μερικα σπιτακια, και ωρα 21:00 - 22:30, οπου είχαμε τα εξης :

ΣΤΗΝ ΙΑΣΩΝΟΣ

10 ισογειο - Η μιλφ Αννα, με τη γεματουλα πιτσιρικα Νικολ.
10 οροφος - Η πιπινα Αννα, με τη Τανια με τα αγοριστικα μαλλια.
19 ισογειο - Εκλεινε εκεινη την ωρα, αλλα ηταν η χοντρη ξανθια Τζέσικα.
19 οροφος - Η Ντορινα με το μεγαλο στηθος, στα 15 ευρω.
20Α - Η Καρινα, το γνωστο στυλιαρι από Ιασωνος 37 ισογειο.
20Β - Κλειστο.
20Γ - Κλειστο.
27 υπογειο - Η γνωστη Ελενα, σταθερα εκει.
30 υπογειο - Η "εγχρωμη" Τζουλια.
30 οροφος - Η ξανθουλα πετιτ Αντζελίνα.
36 - Η Νικα.
37 ισογειο - Η Ανκα, ξανθια κοπελα, με ωραιο σωμα, αρκετα καλη παρουσια για τη περιοχη.

ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΟΥ

11 ισογειο - Η Λουιζα, μαλλον σταθεροποιείται εκει.(στα 15 ευρω).
11 οροφος - Η Ναντια, ένα γυφτοειδες απογαμίδι, και η Ελενα, ενας "βουζας", με ελευθερο στοματικο τελειωτικο μαλιστα...
11 υπογειο - Η Τζωρτζια.
15 δεξιο - Η Αντζελα με μακρια μαυρα μαλλια, που την ειχα δει πριν από λιγους μηνες, και στο Κεραμεικου 13Γ υπογειο, μαζι με τη Καρινα, από Κολωνου 11 υπογειο.
23 ανακτορο - Μια Μαρια, με μαυρα μαλλια λιγο κατω από τους ωμους, με μετριο βυζι, αδιαφορη γενικως.
23 υπογειο - Η Ειρηνη, από Ιασωνος 44 δεξιο.
27 υπογειο - Η Ελενα, το γλυκο πλασμα του Πικερ.
27 ισογειο - Το ΗΟΤ διδυμο(αλλα μονο στην εμφανιση), Μπελλα, με μαυρα μαλλια πλεον, που επισης της πανε), και η Λαουρα.
30Α - Η Μαιρη,συμπαθητικη μελαχρινη κοπελα που είναι το τελευταιο καιρο εκει. Ενας συναγωνιστης που βγηκε από το δωματιο, μου' πε ότι προκειται περι φολας παντως.
30Β,1ος οροφος - Η Ολγα με την Αλμπινα, ξανθια κοπελα, με πολύ κοντα μαλλια.
30Β,2ος οροφος - Η Μελινα, με καταπληκτικούς βυζους σε πρωτη θεα...
32Γ υπογειο - Η Μαρια, από Ιασωνος 30 και 33.
32Α ισογειο - Η Μαρινα, η πιο ωραια της βολτας μου σημερα.. Συμφωνα με το τσατσο, είναι καινουργια. Να σημειωσω τη μεγαλη αναμονη στο σαλονι.

ΣΤΗ ΛΕΩΝΙΔΟΥ

28 ισογειο - Η "υγειονομικη βομβα", Η Κατερινα, μονη της χωρις τη Ρωξαννη.
28 οροφος - Η θηριωδης Παολα, από Κολωνου 53, με ελευθερο στοματικο τελειωτικο.
Η Ανιτα επανέρχεται τη Κυριακη στη θεση της.

Καλλεργη 33 - Η γυρολόγος ξανθια Κλαουντια.

Κεραμεικου 13 υπογειο - Μια πιτσιρικα, Ελενη, καλουλα, δε την ειχα ξαναδει.

Κεραμεικου 15 ισογειο, και οροφος, κλειστα.

Καλο βραδυ σε ολους.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ωραιος εκλεκτικε η μελινα με τις βυζαρες ωραιο θεαμα  την εχω γαμησει τρεις φορες   
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Νωρίτερα το απόγευμα σε ένα σύντομο πέρασμα από την Φυλής επιγραμματικά είδα τα εξής.

Βόλτα στην απογευματινή βάρδια μιας και βρέθηκα τυχαία στην περιοχή λόγω κάποιας δουλειάς που είχα.Από τις σπάνιες φορές που απλά έκανα βόλτα και δεν πέρασα κάπου μιας και δεν το είχα στο πρόγραμμα.

Καλό Σαββατοκύριακο!

Ενημερωση από την απογευματινη βαρδυα(δευτερη) της Μεταξουπολης σε μερικα σπιτακια, και ωρα 21:00 - 22:30, οπου είχαμε τα εξης :


Καλο βραδυ σε ολους.

giphy.gif


giphy.gif
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Καλημέρα στους περισσότερους!
Για ακόμα μια φορά πιστός στην αγαπημένη μου τρίτη βάρδια.
Η κίνηση πεσμένη παρόλο που ήταν Παρασκευή βράδυ σημάδι (εκτός του ότι ο κόσμος δεν έχει λεφτά πράγμα γνωστό) ότι οι Αθηναίοι έχουν αρχίσει να φεύγουν για τα χωριά καταγωγής τους.Αρκετές κοπέλες όμως τις πέτυχα στο δωμάτιο.
Πάμε λοιπόν να δούμε τι είδαμε.
Φωκαίας 27 πάνω-Η Γκάμπυ η ακεντράριστη σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ή αλλιώς φουλ εκτός κώλου όπως το λένε τελευταία σ αυτά τα μαγαζιά και η Σάρα η πολύ λεπτή κοπέλα της αλυσίδας με απλό.
Φωκαίας 27 ισόγειο-Η Τζανίνα η ξανθιά μουνάρα σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα.
Φωκαίας 27 υπόγειο-Η Καρολίνα με τις βυζάρες και η Κατερίνα το ζεύγος κακά όπως έχουμε ξαναπεί σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαίας 24-Η μιλφ Σοφία και η Ελένη η κοντοπούτανη που εδώ και λίγο καιρό είναι ξανθιά.Φουλ και οι δύο.Η Σοφία μόλις είχε βγει από το δωμάτιο και ο συναγωνιστής φώναξε την τσατσά οπότε μιλούσαν και οι τρεις τους στην πόρτα χωρίς να δείχνει ευχαριστημένος κανείς τους.Έστησα αυτή αλλά το "αλέ αλέ" που παίζει να το άκουσα και τρεις φορές σήμερα δεν με άφηνε να ακούσω.
Φωκαίας 25 κάτω-Η Άνκα που από κοντοπούτανο τείνει πλέον να γίνει χοντροπούτανο.
Φωκαίας 19-Η Τζούλια η Ρωσογερμανίδα σε απλό πρόγραμμα.Μου χαμογέλασε όλο υποσχέσεις αλλά δεν στάθηκε αρκετό για να ανανεώσουμε τον έρωτα μας σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Φωκαίας 17 πάνω-Η Ιονέλα με τουπέ.Δεν πειράζει είχα κοντά δύο χρόνια να την δοκιμάσω και το έκανα απόψε.Αν εξαιρέσεις την παντελή έλλειψη προκαταρκτικών και την υπερβολικά γρήγορη πίπα έκατσε να τον φάει ρυθμικά και δυνατά χωρίς ίχνος παραπόνου.Αν συνεχίσει να είναι εδώ και τον επόμενο χρόνο ίσως την ξαναπροτιμήσουμε καθαρά λόγω εμφάνισης.
Φωκαίας 17 κάτω-Εμμανουέλα ψηλή μελαχροινή πιτσιρίκα με γεροδεμένο κορμί και ωραίο πρόσωπο.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στις βυζάρες.
Φωκαίας 9 αριστερά-Η Άντζυ με πρωκτικό.
Φωκαίας 7 δεξιά-Η Μόνικα μια χοντρούλα με κόκκινα μαλλιά σε ελεύθερο στοματικό.
Φωκαίας 7 ευθεία-Η μουνάρα η Ελένη η ξυπόλητη σε ελεύθερο στοματικό.Αν δεν είχα καταθέσει στην Ιονέλα μάλλον θα έμπαινα εδώ.
Φιλιππίδου 11 κάτω-Η Λίζα μια ασχημούλα με ωραίο όμως attitude στο σαλόνι.Ελεύθερο στοματικό.
Φιλιππίδου 11 πάνω-Η Ηλέκτρα και η Κατερίνα.Την δεύτερη δεν την είχα ξαναδεί.Πρόκειται περί λεπτούλας κοπέλας με μαύρα μαλλιά και μικρά βυζάκια.Ωραίο προσωπάκι όμως και γενικά θελκτική σαν σύνολο.Φουλ ανακοινώθηκε και για τις δύο κοπέλες από τον Κύπριο τσάτσο Άντυ.
Φυλής 54 πάνω-Η Βικτώρια η καινούρια της αλυσίδας.Ψηλή γεροδεμένη με μονοκόμματο κορμί.Γενικά δεν...
Φυλής 54 κάτω-Η Ορόρα στο δωμάτιο σιγά μην περίμενα να βγει.
Φυλής 56-Η Βαλέρια που φαίνεται να είναι μονίμως στην τρίτη βάρδια εκεί πέρα.
Φυλής 66 δεξιά-Η Άννα-Ιλόνα.
Φυλής 72-Η Βανέσσα η ξανθούλα με το πλαδαρό κορμί και η Μαίρη ψηλή μελαμψή με μακριά μαύρα μαλλιά.Απλό η πρώτη ελεύθερο στοματικό η δεύτερη.
Φυλής 74 δεξιά-Η Χριστίνα το στυλιάρι με το πρωκτικό.
Φυλής 74 αριστερά-Η ώριμη η Ελένη με ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 61-Η Νίκη η κοντούλα με την αφάνα σε πρωκτικό και η Τζούλια η ψηλή εμφανίσιμη σε απλό.
Φυλής 59 κάτω-Άννα και Χριστίνα.Κοντή η πρώτη ψηλή η δεύτερη χοντρούλες και οι δύο.Φουλ.
Φυλής 65 πάνω-Η φόλα η Εμμανουέλα σε απλό και η Γιασμίν η καινούρια με το καρεδάκι σε ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 65 κάτω-Η υποκριτικά ευγενική Έλενα η μπασκετμπολίστρια σε σπέσιαλ τσιμπουκάκι και τελείωμα στο πωπουδάκι όπως ανακοινώνει χαρακτηριστικά προσπαθώντας να δείξει ότι είναι γούτσου γούτσου που δεν της πάει.
Φυλής 67-Το κωλγκέρλ (το κωλ θεωρείστε ότι είναι είτε από το τηλέφωνο είτε επειδή έχει ωραίο κώλο) με τα κακοφτιαγμένα βυζιά και το βουνίσιο πρόσωπο.Σε απλό.
Φυλής 69 πάνω-Η Τζουλιάνα στο δωμάτιο.Φουλ.
Φυλής 69 κάτω-Η Χριστίνα σε απλό.Η γνωστή μουνάρα από το δίπλα.Η Στέλλα δεν ήταν αυτή τη φορά.
Φυλής 71 ισόγειο-Η μουνάρα η Μαίρη στο δωμάτιο.
Φυλής 109 ισόγειο-Η Ήρα.Δεν την είχα ξαναδεί.Πρόκειται περί πολύ λεπτής κοπέλας με μικρά βυζιά και νόστιμο πρόσωπο.Ηλικία κοντά στα 30 την έκοψα.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ανακοινώθηκε.
Φυλής 134 πάνω-Η Κατερίνα η λεπτή στο δωμάτιο.
Φυλής 134 κάτω-Η Άννα που είναι σταθερά εκεί τα τελευταία χρόνια σε απλό πρόγραμμα.
Φυλής 136-Η Αλίνα με μεγάλα βυζιά τα οποία καλύπτει με ριχτάρια και πολλά τατού σε επίσης απλό.
Αυτά παιδιά.Καλό ξημέρωμα!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλημέρα στους περισσότερους!
Για ακόμα μια φορά πιστός στην αγαπημένη μου τρίτη βάρδια.
Η κίνηση πεσμένη παρόλο που ήταν Παρασκευή βράδυ σημάδι (εκτός του ότι ο κόσμος δεν έχει λεφτά πράγμα γνωστό) ότι οι Αθηναίοι έχουν αρχίσει να φεύγουν για τα χωριά καταγωγής τους.Αρκετές κοπέλες όμως τις πέτυχα στο δωμάτιο.

Ισχυροποιειται η παρουσια των Αφγανων στη Φυλης τον Αυγουστο, οι δε εκδιδομενες βαριουνται. Ισως ειναι πιο υψικαυστη η πιατσα Μαραθωνος-Κωνσταντινουπολεως-Ιωαννινων.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
τωρα live επιγραμματικα

Χωματιανου 11α κλειστο.

Χωματιανου 11β Αντριανα με ακα τελειωτικο στο στήθος.

Λιοσίων 76 κλειστό.

Λιοσιων76β Ναντια με ακα και κωλο.

Λιοσιων 73α κλειστό.

Εξηκιου 18 Μιραντα η βραζιλιανα με ακα τελειωτικο.

Εξηκιου 18α Αλεξανδρα η ελληνογερμανιδα με ακα τελειωτικο στο στήθος.

Εξηκιου 18γ Σοφία η γκιλφ απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 αριστερά Ευα με ακα τελειωτικο στο στήθος.

Βεργας 3 δεξιά Στέλλα και Αλεξια σε απλό πρόγραμμα αμφότερες η Στελλα κάνει και τελειωτικο στο στήθος.

Βεργας 3 όροφος Μαρίνα με ακα.

Βεργας 2 Βερονικα με ακα και Αντριανα με ακα και κωλο.

Βεργας 6α Μπαρμπαρα με ακα τελειωτικο.

Βεργας 6β Μαριανα με ακα τελειωτικο.

Παιωνιου 47 Κωνσταντίνα η τεραστια απλό ανακοινωνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο κλειστό.

Τροφωνιου 11 όροφος Άννα το γκιλφ με ακα τελειωτικο και Τζουλια η βυζαρου με ακα τελειωτικο στο στήθος και αυταρχικο.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ολγα με ακα τελειωτικο.

Τροφωνιου 13 όροφος Μπετυ η ξανθιά μιλφ πρώτη φορά ανακοίνωσε στο σαλόνι ακα τελειωτικο στα βυζια τις άλλες φορές ανακοινώνει απλό και στο λέει στο δωμάτιο.

Πιπινου 118 Χριστίνα και Λανα αμφότερες σε ακα τελειωτικο στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Περγάμου 27 Εύα με ακα τελειωτικο, ανοιχτό αν και λόγω της λαϊκής στην Αλκαμενους η πρόσβαση ήταν δύσκολη μιας και υπήρχε τραπεζάκι ακριβώς απ έξω και έτρωγαν σουβλάκια.

Αλκαμενους 113 & 117 κλειστά.

Ρεμουνδου 20 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 Όλγα και Ναταλι αμφότερες σε ακα τελειωτικο στο σώμα.

Περγάμου 1 Κορινα σε απλό πρόγραμμα γνωστή από διάφορα σπίτια του Μεταξουργειου... τελευταίο στιγμα της στο Κολωνου 11β.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εκανα  μια μικρη τσαρκα    στα σπιτακια  γαμησα δυο  φορες  πηγα φιλιππιδου 11  α  ηταν  η γνωστη σαρα μπηκα  δωματιο και περασα παρα  πολυ ωραια  η τσατσα  δεν ενοχλησε καθολου διοτι δεν ειχε κοσμο  η κοπελα πολυ ευγενικη και  χαδιαρα  ημουν και μπανιαρισμενος και φορουσα ωραιο  αρωμα  και μια ωραια  μπλουζα  με την μονα  λιζα    μου εκανε κομπλιμεντα για την εμφανιση μου της  εκανα  και εγω    εκατσα δωματιο  20 λεπτα    μετα πηγα  φυλης 84 ορωφος  ηταν η μονικα  η μελαχρινη  μετα πηγα φυλης 65  ισογειο ηταν η φολα η χριστιαννα Φυλής 67  ειχε τρεις κοπελες  η μαρια  η γνωστη λαουρα η οποια μου ελεγε να μπω δωματιο μαζι της  αλλα  δεν  μπηκα    φωκαιας 24  ηταν η λαουρα η ξανθια  και μια αλλη κοπελα  καινουργια  και η δυο με φουλ προγραμμα  και η δευτερη καταθεση εγινε φωκαιας 27 υπογειο  στην γνωστη βιολετα    φουλ  προγραμμα    περασα πολυ καλα  και  εκει  η κοπελα ειναι πολυ τιμια της πηρα και το κολαρακι  της 
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
η ξανθιά μιλφ πρώτη φορά ανακοίνωσε στο σαλόνι ακα τελειωτικο στα βυζια τις άλλες φορές ανακοινώνει απλό και στο λέει στο δωμάτιο.

Έχουμε δηλαδή αλλαγή πολιτκής?

Έτσι νομίζω λέγεται αυτό.
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Συναγωνιστες μου, σημερα διαβασα σε προηγουμενες σελιδες για το συμβαν με την Ολγα απο Φωκαιας 24 και μπορω να πω οτι στεναχωρηθηκα αν οντως ηταν αυτη που αναφεροταν στο αρθρο. Περα απο αυτο ομως, να διευκρινισω οτι οπως γραφει το αρθρο, οδος Αμπλιανης 12 στον Αγιο Παντελεημονα δεν υπαρχει. Εχουμε καμια επιπλεον πληροφορια;;
τι γράφτηκε για την Όλγα δεν το βρήκα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
οτι σκοτωθηκε  διοτι επεσε απο ενα μπαλκονι οταν τσακωθηκε με την αδερφη της  εγω σημερα που πηγα φωκαιας 24 η τσατσα η ρενα η χοντρη  με τα μαυρα μαλια  μου ειπε οτι σταματησε και οτι πηγε μολδαβια η ολγα 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.447
Πόντοι
10.686
Στο Κολωνού 30 2ος όροφος η σεξομηχανή η Νατάσα και η επιστροφή της Ντάνας της νταρντάνας μετά από σχεδόν δύο μήνες,ήρθα στη γνωστή δύσκολη θέση ποιά από τις δύο να αδικήσω,μπήκα με την Ντάνα, η καύλα και για τους δυο μας παρέμεινε αναλλοίωτη στα ύψη!
 

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
οτι σκοτωθηκε  διοτι επεσε απο ενα μπαλκονι οταν τσακωθηκε με την αδερφη της   εγω σημερα που πηγα φωκαιας 24 η τσατσα η ρενα η χοντρη  με τα μαυρα μαλια  μου ειπε οτι σταματησε και οτι πηγε μολδαβια η ολγα   
δεν ξέρω τι γίνεται αλλά όλες οι καλές εξαφανιζονται την έχω παρει 2 φορές και ειχα περάσει καλά κρίμα αν ισχύει ότι σκοτώθηκε αν πάλι έχει φύγει πιστεύω θα γυρίσει
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 27 ισόγειο: Λάουρα. Παρόλο που είναι μη μου άπτου, τρελαίνομαι να τη γαμάω.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο μουνάκι του Saint. Όλα μέσα καριόλη. (Νο 1)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.447
Πόντοι
10.686
Αυτό που έγραψες έχει διφορούμενη έννοια,συναγωνιστή...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Λίγα λόγια για τη πρωινή βόλτα...
Διδύμου 16..ήταν η Αναστασία και η Νίκη...τουμπανομιλφάρα η πρώτη..με βυζάρες και γοητευτικό πρόσωπο..σε ελεύθερο στοματικό..και η Νίκη προτζίλφ...καλό σώμα για την ηλικία της ωραίο πρόσωπο..πολύ καλό σώμα...σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό...έχει τιμηθεί στο παρελθόν με μέτριες εντυπώσεις....την Αναστασία όλο το σκέφτομαι ,αλλά κάτι μου λέει να μη τη τιμήσω....
Διδύμου 18 ισόγειο...ήταν μια Μαρία....ξανθιά χοντρή τετράγωνη Ρωσσίδα όπως λέει η βετεράνος τσατσά..σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Διδύμου 18 υπόγειο..ήταν η Αλίνα...χοντρή μελαχροινή μιλφ..σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό....σε ερώτηση για την Αννούλα..μου είπε ότι είναι κάπου σε διακοπές στην Ελλάδα..αλλά δεν ξέρει αν θα ξαναγυρίσει...
Διδυμου 27...πήγα για τη Ρενάτα..αλλά είδα τη Φωτεινή και τη Τζούλια...η πρώτη ψηλή μιλφάρα με γαμάτο σώμα χλώμό πρόσωπο κάπως κουρασμένο...κακό σαλονάρισμα..αλλά όπως λένε συναγωνιστές πολύ καλή μέσα...σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό........η δεύτερη...ψηλή και αυτή χοντρούλα με καμπύλες πιο λάγνο βλέμμα με πολλές υποσχέσεις....κωλάρες βυζάρες μπουτάρες...σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικό......υπηρεσία ήταν μια ξανθιά όαση για τη περιοχή....με οραίο σωματάκι και εμφανές sideboob....την επόμενη φορά θα πέσει και η κατάλληλη πρόταση.....
Φυλής 69 ισόγειο..ήταν η Λάουρα και άλλες δύο δε θυμάμαι ονόματα δυστηχώς οι δυο μελαχροινές μουνάρες και μια ξανθιά άσχημη....λάουρα σήμερα ηταν πόλυ καύλα..
Φυλής 65β η Χριστιάνα...ξανθιά μουνάρα με βυζάρες...πολύ όμορφη έχει κάνει περάσματα στο φωκαίας 27 υπόγειο΄όροφος αλλά και βέργας..πολλίοί συναγωνιστές κατα καιρούς την αναζητούσαν..παλαιότερα ήταν Χριστίνα....απλό ανακοινώθηκε.
Φυλής 84 όροφος πήγα για την Ισαμπέλλα μήπως και γύρισε..αλλά εκέι ήταν μια μελαχροινή μουνάρα.Αλεξάνδρα τη λέγανε..σώμα μοντέλου κούκλα..σε απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86 β..ήταν η Σάρα...ρωσσίδα κατά τη βδέλλα τσατσά που δε σε αφήνει να φύγεις....όμορφη τσατσά με βυζάρες και peircing στη μύτη με καυλώνει πάντα όταν τη βλέπω...της έκανα και επίσημα πρόταση σήμερα..μου λέει δε μπαίνει αυτή μέσα....αλλά έτσι όπως μου το είπε..μου άφησε περιθώρια.....στάνταρ θα τη πείσω αυτή...μετά από λίγο έρχετε η Σάρα καστανό μωρό από ρωσσία με πανέμορφα μάτια..μου την έπεσε άγρια...παίζοντας χαλαρά τον πούτσο μου στο σαλόνι με σαλιομένη παλάμη..πιο πολύ με καύλωμε που έβλεπε η τσατσά....εντέλει με έπεισε....πέρασα με αρκετά καλές εντυπώσεις,,θα ακολουθήσει κριτική...
Καλή συνέχεια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γιγαντα κλεο
εχεις εμπειρια απο αναστασια
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Bόλτα στη πρωινή βάρδια και είδα τα εξής:
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Βίκη.Ψηλή,με πιασιματάκια,καστανά μαλλιά προς το καρέ,μάτια γουρλωτά.Σε ελεύθερο στοματικό.Πρόκειται για την κοπέλα που έχει εργαστεί για μεγάλο διάστημα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στο ισόγειο ήταν δύο Ρωσόφωνες μιλφ η Ντάνα και η Ρωξάνη.Η πρώτη κοντή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους και έντονο μεικ απ στο πρόσωπο.Φορούσε μαύρο ολόσωμο.Η δεύτερη κοντή,κανονιικών κιλών με πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και αυτή με ανοιχτόχρωμο ολόσωμο.Ελεύθερο στοματικό αμφότερες.
Στο Μεγάλου Αλέξανδρου 15 ήταν κλασσικά η Καίτη,ψηλή,νταρντάνα,με πιασίματα και κοντά ξανθά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.Σταθερή θαμώνας του μαγαζιού αυτού εδώ και χρόνια.'Εχει εργαστεί και ως Άντζελα παλιότερα στο Αγκύρας 12 το αριστερό.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 ήταν η Χριστίνα, ώριμη,αθίγγανη,ημεδαπή,ψηλή,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά.Παλιά καραβάνα η οποία έχει εργαστει και στα Κωλοκυνθούς 38 και Αχιλλέως 40 ως κοπέλα αλλά και ως υπηρεσία.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.
Στο Ιάσωνος 46 στον όροφο κοπέλα με λίγα πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Παίζει εκεί τις τελευταίες 3 εβδομάδες.Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε τσιμπούκι σπέσιαλ.
Στο Ιάσωνος 46 στο μεσαίο ισόγειο ήταν η Σόνια.Ψηλή,γεματούλα με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους της και μαύρο ολόσωμο.Πρόκειται για την κοπέλα που εργάστηκε προσφάτως στο Αλκιβιάδου 16Β.Γυμνό τσιμπούκι.
Το Ιάσωνος 46 αριστερό ισόγειο και το Ιάσωνος 44 δεξιό ισόγειο κλειστά αμφότερα.
Στο Κωλοκυνθούς 63 ευθεία μπροστά κλασσικά η ώριμη Ελένη απο Λευκορωσία.Λεπτή,με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους της,ανοιχτόχρωοους οφθαλμούς.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Πρώτη στάση στην κοπέλα αυτή η οποία και αποτελεί στανταράκι.
Στο Κολωνού 48 στο ισόγειο κλασσικά η ώριμη Ρωσόφωνη Άντζελα,ψηλή,κανονικών κιλών με κοντά καστανανόμαυρα μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό το οποίο και δεν ανακοινώνεται στο σαλόνι.
Στο Κολωνού 47 στο ισόγειο η Άνδρεα,γεματούλα με καστανόξανθά μακριά μαλλιά γνωστή θαμώνας των Ιάσωνος 44&46 παλιότερα.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 47 στον όροφο το ίδιο ντουέτο με την προηγούμενη εβδομάδα δηλαδή οι ώριμες Μόνικα και Ρόζα πρώην Ντίνα Κορεάτισα. Η Μόνικα ψηλή,γεματούλα,με καστανόξανθα σγουρά φουντωτά μαλλιά στο ύψος των ώμων της και η Ρόζα κοντή,γεματούλα,με μακριά μαύρα μαλλιά και ασιατικά ασφαλώς χαρακτηριστικά.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα αμφότερες.
Στο Κολωνού 11 στο ισόγειο η Αννούλα που εργάζεται και στα Κολωνού 15.Κοπέλα,πιπίνι,λεπτή,κοντή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και σέξυ γυαλιά γραμματέως.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 11 στον όροφο μία γεματούλα,με ατσούμπαλο σώμα και κοντά ξανθά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Ιάσωνος 2 στον όροφο καινούρια άφιξη απο Ουκρανία η ώριμη Κατερίνα.Με μαλλιά ξανθά κοντά,πρόσωπο σπασμένο,ανοιχτόχρωους οφθαλμούς, απο την μέση και κάτω γεματούλα με κωλάρα.Η δεύτερη δοκιμή έγινε εδώ και βγαίνοντας αναρωτήθηκα γιατί πέρασα μιας και δεν ήταν του γούστου μου.Κατά τα άλλα είναι πολύ δυνατή μέσα αν εξαιρέσουμε ελάχιστα αρνητικά σημεία και τιμάει τα λεφτά της.Το πρόγραμμα της είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και θα ανεβάσω και κριτική εντός ολίγου.
Συνέχισα την βόλτα μου και λίγο προς Φυλής μεριά.
Στο Φωκαίας 25 ισόγειο κλασσικά η Άννα η Πολωνέζα,κανονικών κιλών με καστανόξανθα μαλλιά προς το καρέ σε ελεύθερο στοματικό.Ο όροφος κλειστός.
Στο Φυλής 84 στον όροφο δεν ήταν ούτε η Ρόζα αλλά ούτε και η Σάρα που την έψαχνα.Αντιθέτως ήταν μία κοπέλα με όνομα Αλεξάνδρα και ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα.Κανονικών κιλων με καστανόμαυρα μαλλιά πιασμένα πίσω.
Στο Φυλής 67 ήταν τρεις κοπέλες.Η μουνάρα Λάουρα,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά και βυζάρες, η επίσης μουνάρα Μαρία λεπτή με μαύρα μαλλιά και μαύρα μαλλιά προς το καρέ και η Σίση νοστιμούλα κοπέλα με ξανθά πλατινέ μαλλιά στο ύψος των ώμων της,κανονικών κιλών με λευκό δέρμα. Η πρώτη σε κανονικό πρόγραμμα,η δεύτερη σε πρωκτικό και η τρίτη σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 109 στο ισόγειο κλασσικά τα πρωινά εργάζεται η Βίκη απο Διδυμου 27,κοντή,κανονικών κιλών με πιαισματάκια,καστανόμαυρα μαλλιά πάνω απο τους ώμους της,σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Πιπίνου και Φυλής γωνία τέλος ήταν η μιλφ Τζούλια που έχει εργαστει λίγο παλιότερα Διδυμου 27 και Ιουλιανού 71,λεπτή,με ξανθά μαλλιά πλατινέ στο ύψος των ώμων της και τατού τον σκορπιό στον ένα της γλουτό.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και νομίζω και πρωκτικό.
Καλά να περνάτε!
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
177
Like
380
Πόντοι
21
Bόλτα στη πρωινή βάρδια και είδα τα εξής:

Καλά να περνάτε!
Κορυφαία ενημέρωση!!! Πραγματικά φίλε μπράβο.Πολύ καλή.Αν ανέφερες και κάτι για τα βυζια τους
θα ήσουν ο καλύτερος. πχ για εμας τους βυζολάγνους δεν δίνεται καμία πληροφορία στην συγκεκριμένη ενημέρωση για τα μεγέθη των βυζιών. Απλά είναι μια μικρή παρατηρηση απο μένα αν ειναι δεκτη. Απλα μου κάνει εντυπωση. τα ξέχασες τα βυζια?δεν στην λεω σε καμια περιπτωση απλα μου φανηκε περιεργο διοτι εκανες καταπληκτικη δουλεια!!! απο μενα μπραβο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom