Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (28 μέλη και 243 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Στα  υπόγεια της  αλκιβιάδου η  Πατρίτσια,  και η  Σύλβια  από  Διδύμου  υπόγειο,είναι  το ίδιο  πρόσωπο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
[size=11pt]Μεταξουργείο, Κολωνός, Ψυρρή[/size]


11:33-14:18

:rockon: :rockon: :rockon:
giphy.gif
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Φιλε φανουρη ωραια ενημερωση οπως και ο σμυρνης. Καλη ενημερωση
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.742
Πόντοι
7.885
Φανούρη νομίζω ότι από 11:30-14:18 έκανε απίστευτη ζέστη απλά και μόνο για να περπατήσεις,όχι να μπεις και σε τόσα τσαρδιά  :S :S.Είσαι ένας αληθινός survivor της πιάτσας  :rockon: :rockon: :hi:.Θα μπορούσα να σε παρομοιάσω με αυτόν  :grin: :grin:

1434447352-9dec1389c0a44b2b8f8a5b328ae20a17.jpg
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μετα την χθεσινη αποτυχημενη καταθεση ... σημερα η ρεβανς παιχτηκε στο βεργας 6 ισογειο 3η βαρδια !

η ινκα εξαιρετικη ρωσιδα μιλφ , με γλυκα χαρακτηριστικα !
ωραια συνευρεση !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
[size=11pt]Μεταξουργείο, Κολωνός, Ψυρρή[/size]


11:33-14:18

Εγώ πάντως φίλε mimiko, στο λέω ξεκάθαρα, δεν θα διστάσω κάτω από μία δική σου ενημέρωση ν' ανεβάσω μία δική μου για την ίδια βάρδια :2funny:
:sunglasses:
:hi:

Τα σεβη μου ! ΑΞΙΟΣ ! ευτυχως που υπαρχεις εσυ και μερικοι ακομη και υπαρχουν οι ενημερωσεις !

 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
επισκεψη στην φωτεινη ιουλιανου 71 το μεσημερι με αρκετη ζεστη.
η καβλα ειχε χτυπησει κοκκινο, πηγα ειχε λιγο αναμονη , καινουργια στρωματα στα κρεβατια , ηρθε η φωτεινη , της λεω γουσταρω μια καλη πιπα με περιποιηση, ξεκινησε ομορφα και ωραια , μου εκανε και δαχτυλακια που της ειπα , μετα απο λιγο τα πηρε στο στομα , σηκωθηκε τα εφτυσε στο νιπτηρα , χαιρετηθηκαμε και εφυγα.
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 10 πάνω: Χριστίνα. Καλή είναι αλλά τα νυχάκια της πάσχουν κι εγώ είμαι ποδολάγνος.
- Ιάσωνος 10 κάτω: Αλεξάνδρα. Είναι από τις όμορφες χοντρούλες και τη γαμάω πού και πού. Όπως και σήμερα.

κανονικα πρεπει να γραφεις "πριν απο 2 ωρες στα αγαπουλοσπιτα"
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
[size=11pt]Μάλλον εννοεί ότι είναι Αλβανίδα με τάσεις ξεπέτας...

Δεν πειράζει, κρέατα υπάρχουν πολλά  :zfuck:[/size]

Ξεπέτα δεν είναι. Το αντίθετο μάλιστα. Το μόνο κακό είναι ότι παίρνει αφγανοπάκηδες. Δεν ξέρω όμως αν τους κάνει φουλ.
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
Ξεπέτα δεν είναι. Το αντίθετο μάλιστα. Το μόνο κακό είναι ότι παίρνει αφγανοπάκηδες. Δεν ξέρω όμως αν τους κάνει φουλ.

καλο μεσημερι. ξεπετα δεν ειναι γιατι την ειχα τιμησει μια-δυο φορες. το κακο ειναι οτι πριν καιρο -κανα2μηνο- ειχαν περασει μαζι της 2 παλικαρια απο επαρχια και μετα απο δυο μερες εβγαλαν πυον απο την κατω κεφαλη τουσ. μαλλον κολλησαν κατι -ευτυχως κατι ελαφρυ- απο το ελευθερο στοματικο της. πλεον απο τοτε δεν εχω ξαναπει μαζι της και ουτε προκειται. black list >:( >:( >:(
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Ξεπέτα δεν είναι. Το αντίθετο μάλιστα. Το μόνο κακό είναι ότι παίρνει αφγανοπάκηδες. Δεν ξέρω όμως αν τους κάνει φουλ.
[size=11pt]Τύπε μου, έχω γράψει και κριτική γι αυτήν με τίτλο: ΠΥΡΩΘΕ Ο ΚΩΛΟΘ ΤΗΘ ΧΡΙΘΤΙΝΑΘ  :zfuck:

Εξηγώ τα πάντα εκεί...  :)


Άχυστος δε θα φύγεις, αλλά αν δε σε γουστάρει θα προσπαθήσει να ξεμπερδέψει το συντομότερο, όπως έκανε και σε ένα φιλαράκι....  :S[/size]

καλο μεσημερι. ξεπετα δεν ειναι γιατι την ειχα τιμησει μια-δυο φορες. το κακο ειναι οτι πριν καιρο -κανα2μηνο- ειχαν περασει μαζι της 2 παλικαρια απο επαρχια και μετα απο δυο μερες εβγαλαν πυον απο την κατω κεφαλη τουσ. μαλλον κολλησαν κατι -ευτυχως κατι ελαφρυ- απο το ελευθερο στοματικο της. πλεον απο τοτε δεν εχω ξαναπει μαζι της και ουτε προκειται. black list >:( >:( >:(
[size=11pt]Μαύρο κι από μένα τότε στο φθισικό Σκιπτάρι  :birdman:[/size]
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλο μεσημερι. ξεπετα δεν ειναι γιατι την ειχα τιμησει μια-δυο φορες. το κακο ειναι οτι πριν καιρο -κανα2μηνο- ειχαν περασει μαζι της 2 παλικαρια απο επαρχια και μετα απο δυο μερες εβγαλαν πυον απο την κατω κεφαλη τουσ. μαλλον κολλησαν κατι -ευτυχως κατι ελαφρυ- απο το ελευθερο στοματικο της. πλεον απο τοτε δεν εχω ξαναπει μαζι της και ουτε προκειται. black list >:( >:( >:(

Πιπες λέγανε στο άλλο σαιτ 'τα παιδιά από επαρχία', ένας τύπος
ήταν που έλεγε ότι του είπανε, και είμαι σίγουρος γιατί το
μωρό είναι ένα από τα στανταρακια μου και την είχα πάρει
εκείνη την περίοδο. Προφανώς κόβει περισσότερα ραντεβού
από ανταγωνιστριες και μάλλον από εκεί προήλθε η φήμη... χεχεχε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Φανούρη νομίζω ότι από 11:30-14:18 έκανε απίστευτη ζέστη απλά και μόνο για να περπατήσεις,όχι να μπεις και σε τόσα τσαρδιά  :S :S.Είσαι ένας αληθινός survivor της πιάτσας  :rockon: :rockon: :hi:.Θα μπορούσα να σε παρομοιάσω με αυτόν  :grin: :grin:

1434447352-9dec1389c0a44b2b8f8a5b328ae20a17.jpg

ο φιλος ο φανουρης δεν ειναι απλος ενας surviror της πιατσας αλλα ο bear grylls της πιατσας, πραγματικο κομαντο

bear-grylls__130205133616.jpg
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Πιπες λέγανε στο άλλο σαιτ 'τα παιδιά από επαρχία', ένας τύπος
ήταν που έλεγε ότι του είπανε, και είμαι σίγουρος γιατί το
μωρό είναι ένα από τα στανταρακια μου και την είχα πάρει
εκείνη την περίοδο. Προφανώς κόβει περισσότερα ραντεβού
από ανταγωνιστριες και μάλλον από εκεί προήλθε η φήμη... χεχεχε
[size=11pt]Πόρνε μου, εσένα σε σέβεται γιατί δεν την παίρνει να σου κάνει μαλακίες  :rockon:

Πάντως, η συγκεκριμένη έχει παραδεχθεί μπροστά σε μένα και στο Scooby / Άκα Κωλάντερο ότι δεν αισθάνεται ηδονή στο πρωκτικό κι ότι προσπαθεί να ξεπετάει τους βρώμικους πελάτες.  :uglystupid:

Συνεπώς, κι αυτούς που δε γουστάρει.  :S

Άρα, μαύρο από μένα  :birdman:[/size]
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
[size=11pt]Πόρνε μου, εσένα σε σέβεται γιατί δεν την παίρνει να σου κάνει μαλακίες  :rockon:

Πάντως, η συγκεκριμένη έχει παραδεχθεί μπροστά σε μένα και στο Scooby / Άκα Κωλάντερο ότι δεν αισθάνεται ηδονή στο πρωκτικό κι ότι προσπαθεί να ξεπετάει τους βρώμικους πελάτες.  :uglystupid:

Συνεπώς, κι αυτούς που δε γουστάρει.  :S

Άρα, μαύρο από μένα  :birdman:[/size]
την έχω πάρει 3 φορές και  έχω περάσει καλά. Τώρα αν κάποιος έχει να πλυθεί κανα μήνα και συμπεριφέρεται και άσχημα τότε, ας κλαίει τα 20.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
[size=16pt]-ALERT-[/size]

Να ενημερώσω την κοινότητα ότι η τσατσά που δούλευε στο Ιάσωνος 31 χόστελ το υπόγειο,
τώρα δουλεύει στο Ιάσωνος 20 το μεσαίο στην 2η βάρδια, και στο Κολωνού 23 υπόγειο στην 3η βάρδια,
μια Βουλγάρα με σχιστά μάτια που φοράει κάτι μπούρκες στο κεφάλι και κάτι
σεντόνια για ενδύματα και έχει αρκετά ιδιότροπη συμπεριφορά,

χθες της έδωσα 50ευρω μου είπε πως θα μου φέρει τα ρέστα.
Δεν ήρθε μέχρι να έρθει η κοπέλα, λέω εντάξει θα μου τα δώσει μετά.
Όταν βγήκα πήγα και κοντοστάθηκα έξω από το κουζινάκι και έκανε κάτι δουλειές,
λέω τα ρέστα ? μου λέει αααα ναι τι μου έδωσες 20αρικο ? όχι της λέω 50αρικο.
ααα ναι μου λέει να πάρτα και μου τα έδωσε!!!

Να σημειώσω ότι συμβαίνει 2η φορά το ίδιο πράγμα με την ίδια τσατσά !!!  :sunglasses:
[size=20pt]Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΤΖΟΥΝΗ ΓΙΑ ΚΛΟΠΕΣ ΣΤΑ ΡΕΣΤΑ ΑΠΟ ΒΡΩΜΕΡΕΣ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ[/size]

WP_20160124_21_22_54_Pro.jpg


[size=11pt]Παράκμα μου, προμηθευόμαστε πλαστα τάληρα και δεκάρικα από την πιάστα και τους πιάνουμε εμείς κότσο!  :birdman:[/size]
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
    Βιάστηκες ,συναγωνιστή,  ΔΕΝ ανεφερε κλοπή στα ρέστα,αλλά ότι ξέχασε να του τα δωση. Με την ευκαιρία,πάντως, ξέρω ότι αυτή  η συγκεκριμένη εχει πρόβλημα με μάλλον αρχομενο αλτσχαιμερ,οποτε το καλυτερο είναι να της δινετε ακριβως το ποσόν, η να της ζητατε τα ρεστα αμέσως.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
[size=11pt]Πόρνε μου, εσένα σε σέβεται γιατί δεν την παίρνει να σου κάνει μαλακίες  :rockon:

Πάντως, η συγκεκριμένη έχει παραδεχθεί μπροστά σε μένα και στο Scooby / Άκα Κωλάντερο ότι δεν αισθάνεται ηδονή στο πρωκτικό κι ότι προσπαθεί να ξεπετάει τους βρώμικους πελάτες.  :uglystupid:

Συνεπώς, κι αυτούς που δε γουστάρει.  :S

Άρα, μαύρο από μένα  :birdman:[/size]
αληθεια junis,o κωλαντερος τι κανει?
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom