Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (29 μέλη και 214 επισκέπτες)

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Εγω γαμησα την γνωστη καμελια απο ορωφο φιλιππιδου 11 μετα γαμησα την μαρια φωκαιας 27 υπογειο και τελος γαμησα την ανζυ απο φιλιππιδου 11 ισογειο αυτο τον καιρο φιλοι γαμαω με μανια

ποιες οι εντυπωσεις σου για την μαρια απο φωκαιας 27 υπογειο ??? εγω την εχω παρει σε παρτουζα, ανεβασα και κριτικη γραφοντας οτι δεν με ενθουσιασε. εχει ομως κορμι που κολαζει και σκεφτομαι να κανω μια δευτερη προσπαθεια διοτι μου αρεσουν τα γυμνασμενα κορμια.
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
καλησπερα σε ολους. Πηρα επιτελους την αποφαση να γραφτω μετα απο καιρο που διαβαζω. ΠληροφοριΑΚΑ να πω οτι σε οσες εχω μπει στο Μεταξουργειο τον τελευταιο καιρο, ειναι φολες. Παμε με τη σειρα

Μονικα η πιτσιρικα στο Ιασωνος 20
Σαρα στο Ιασωνος 44 (εχω καιρο)
Ελενη στο Κολωνου 30
Μεγκυ στο Κολωνου 32
Χριστινα Ιασωνος 37 με τη μυτογκα πριν καιρο
Ροζα Κολωνου 15 νομιζω

Οι μονες που δεν εχω κλαψει τα λεφτα μου ειναι
Αννα το μαιμουδακι που ελεγε και ενας συναγωνιστης στο Κολωνου 11 (μακαρι να την ξαναπετυχω, εχω χασει τα ιχνη της)
Ζωη στο ιδιο σπιτι (κολωνου 11) η οποια εχει μεταφερθει καπου στην Ιασωνος

 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Φυλής[/size]


13:55-15:46

Αλκιβιάδου 16 αριστερά (ημιυπόγειο), η θηριώδης Ιζαμπέλλα. ΠΡΩΚΤΙΚΟ.
Αλκιβιάδου 16 μεσαίο (ημιυπόγειο), κλειστό.
Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο), η βυζαρού Σόνια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.

DSC00699.jpg


DSC00696.jpg


Ιουλιανού 71, η Γκαλίνα —από Κολοκυνθούς 38, 63, Κολωνού 47—, μία μιλφογκίλφ με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, μετριότατο πρόσωπο, τεράστιο στήθος, κοντόχοντρη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ, 69.
Διδύμου 16, η Νίκη˙ η γνωστή μιλφ με το ίσιο, ξανθό, κοντό, καρέ μαλλί, το μέτριο, συμπαθητικό πρόσωπο, το μεγάλο στήθος, το κανονικό κορμί. Σε «στοματικό».
Διδύμου 18 δεξιά (ημιυπόγειο), η επίσης γνωστή Ελένη —από Αλκιβιάδου 16Α—, μία γκιλφ με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μετριότατο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί με χαλάρωση. ΚΑΡΑΦΟΥΛ και ίσως κάτι παραπάνω...
Διδύμου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), άλλη μία γνωστή: η Κατερίνα η Σέρβα, με ωραίο μαλλάκι, μέχρι τους ώμους, από κομμωτήριο, μεγάλο στήθος. ΚΑΡΑΦΟΥΛ.
Διδύμου 20, η 'Αννα η μυστήρια ('Αννα 'Ινγκυ Ποπ) — κι αυτή γνωστή. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Διδύμου 22, Γνωστή και η Ελληνίδα Μαίρη, με ξυρισμένα τα πλαϊνά της κεφαλής της και στην κορυφή κοντό ξανθό μαλλί και πολλά τατουάζ στο σώμα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ, 69.
Διδυμου 27, η νταρντάνα Τζούλια˙ με σγουρό μαύρο μαλλί, μεσαίο στήθος, μετριότατο πρόσωπο. ΦΟΥΛ.
'Ελλης 3, η Ντενίσα —από Αλκιβιάδου 16Γ—, με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. ΦΟΥΛ.
Διδύμου 8 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο), η Βερόνικα, με μαλλί περίεργα χτενισμένο, μέτριο, γλυκό πρόσωπο, τσουπωτή και η Λίλιαν — ήταν στο δωμάτιο. Σε 69.
Διδύμου 7 αριστερά, η Ντενίσα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, αψηλούτσικη και καλλίκορμη. Σε 69.
Διδύμου 7 δεξιά, κλειστό.
Φυλής 40, κλειστό.
Φυλής 54 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Φυλής 54 αριστερά (ισόγειο), η 19άχρονη Ρωσίδα Χριστίνα, με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο δεξιά-αριστερά, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στητό στήθος, κανονικό σώμα, αψηλούτσικη πάνω στα πορνοπάπουτσα. Σε 69, ισπανική.

DSC00822.jpg


Φυλής 56, η γνωστή και όμορφη Βαλέρια. Σε 69.

DSC00812.jpg


Φυλής 66 δεξιά, η Ρενάτα, με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, ψιλοέκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένη. Σε απλό.

DSC00800.jpg


Φυλής 66 αριστερά, η όμορφη, καλλίκορμη, μελαχρινή 'Αντζελα. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 72, κλειστό στο πήγαινε, ανοιχτό στην επιστροφή, με την 'Αννα˙ μία νεαρή, όμορφη μελαχρινή, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τη μέση, μικρό στήθος που ασφυκτιούσε μέσα στον στηθόδεσμο, καλλίκορμη. Σε 69, ισπανική.
Φωκαίας 9 δεξιά, η Μόνικα —από Μ.Α 22 όροφος—, με ίσιο κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, κοντοχοντρούλα. Σε απλό.
Φωκαίας 9 αριστερά, η Μαρία —από Φυλής 74 δεξιά—, με ίσιο ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο με γαμψή μύτη, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί με κάπως στραβά πόδια, χαμηλομέτριο ανάστημα. ΠΡΩΚΤΙΚΟ.
Φωκαίας 7, δεξιά, κλασικά η όμορφη, καλοφτιαγμένη Ναταλί. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ. Ευθεία, κλειστό.
Φωκαίας 17 αριστερά (ισόγειο), η εντυπωσιακή Τζοάνα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αψηλή πάνω στα πορνοτάκουνα και καλλίκορμη. Σε 69, ισπανική ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ.

DSC00805.jpg


Φωκαίας 17 δεξιά (όροφος), η γνωστή νεαρή Μολδαβή Μιχαέλα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ, 69.

DSC00802.jpg


Φωκαίας 19, η Σόνια, με ίσιο, σκούρο μαλλί πιασμένο πίσω, γλυκό πρόσωπο, καλοσχηματισμένο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. Σε «ΣΠΕΣΙΑΛ τσιμπουκάκι», 69, ισπανική.
Φωκαίας 25 αριστερά (όροφος), η Λουίζα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Φωκαίας 25 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η 'Αννα η Πολωνέζα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Φωκαίας 27 μπροστά (ημιυπόγειο), η Χριστίνα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, αδύνατη με ταττού —ΚΩΛΟΣ, 69—, και η Ροζαλίντα, με καστανόξανθο σγουρό μαλλί πιασμένο πίσω, επίσης καλούτσικο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, επίσης αδύνατη με ταττού στο κάτω μέρος της πλάτης —ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Φωκαίας 27 πίσω, υπερυψωμένο ισόγειο, η γνωστή νεαρή Ρομπέρτα. ΤΑ ΠΑΝΤΑ εκτός από κώλο. 'Οροφος, η αδύνατη, μικρόστηθη, αθιγγανοειδής Χριστίνα — από το απέναντι 24. ΦΟΥΛ, 69.
Φωκαίας 24, η 'Αννα —από Φιλιππίδου 11 υπερυψωμένο ισόγειο, η πορνοστάρ—, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την οσφύ, μέτριο, φιλήδονο πρόσωπο, καλλίκορμη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69.
Φυλής 74, δεξιά, κλειστό. Αριστερά, η Σύλβια, με καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, χαμηλό ανάστημα. ΚΩΛΟΣ, 69
Φυλής 59, κλειστό.
Φυλής 61, κλειστό.
Φιλιππίδου 11 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Καμέλια/Ντάνα — από Φωκαίας 27 όροφο και Αλκιβιάδου 16. Σε ΚΑΡΑΦΟΥΛ.
Φιλιππίδου 11 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο), η 19άχρονη Ρουμάνα Τίνα, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, χαμηλό ανάστημα κανονικό κορμί. Σε 69.
Φυλής 84 αριστερά (1ος όροφος), η Λίνα, με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρόστηθη, αψηλή, με αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί. Σε 69, ισπανική.
Φυλής 86 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Φυλής 86 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η νεαρή, Μολδαβή Γκάμπι, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, 69, ΚΩΛΟΣ, ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ.
Φυλής 65 δεξιά (ισόγειο), η Χριστιάνα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, ταττού στη δεξιά ωμοπλάτη. Σε ισπανική.
Φυλής 65 αριστερά (όροφος), η μουνάρα Αντζελίνα. Σε 69.
Φυλής 67, η Μαρία, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη και καλοσχηματισμένη. Σε 69, ισπανική, ΚΩΛΟ.
Φυλής 69 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Μαρία, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, κανονικό σώμα. Σε ισπανική ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ.
Φυλής 69 αριστερά (όροφος), κλασικά η Τζούλια — από Αλκιβιάδου 16, Φυλής 71 όροφο. Σε 69 και ΦΟΥΛ.
Φυλής 71 μεσαίο (ισόγειο), η Λολίτα, με ξανθωπό σγουρό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό σώμα, χαμηλό ανάστημα, φαρδουλός κώλος. Η Τζίνα, με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, μέτριο ανάστημα, κανονικό κορμί. Σε 69, ισπανική. Η παρτούζα στα 30 ευρώ.
Φυλής 71 αριστερά (όροφος), η μελαχρινή Λίλλυ —από Φωκαίας 9 αριστερά—, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, έκφυλο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, νταρντάνα — ΚΩΛΟΣ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ισπανική. Η Βίκυ —από Φωκαίας 9 δεξιά, Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο)—, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλό πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό σώμα, χαμηλομέτριο ανάστημα — ΦΟΥΛ, 69, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ. Η παρτούζα στα 40 ευρώ.
Αγκύρας 12 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό — απ' έξω, η θηριώδης πρόεδρος των ιερόδουλων (από Αχαρνών 104) συζητούσε με μία υπηρεσία.
Αγκύρας 12 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η στρογγυλοπρόσωπη, βυζαρού Ελένη και η ξανθιά, αδύνατη, κοντομαλλούσα Σούζη.
Αγκύρας 1, η Μαριάννα. Στα 30 το "μαλλί".
Αχαρνών 85, η ξανθιά, θηριώδης Ελένη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Φυλής 99 (με το ρόπτρο), η Δέσποινα. Στα 25 ευρώ το "μαλλί".
Μαγνησίας 11, η μετριότατης εμφάνισης, Βραζιλιάνα Σούζη. «Εκτός από κωλαράκι, ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.
Μαγνησίας 1, κλειστό.
Καλύμνου 48 δεξιά (όροφος), η Χριστίνα, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, γεροδεμένη. Η 'Ολγα, μία άσχημη γκιλφ, με κοντό κοκκινωπό μαλλί, μεγαλούτσικο πεσμένο στήθος, χοντρά βραχιόνια όπως και πόδια. Σε απλό τα κορίτσια.

DSC00709.jpg


Καλύμνου 48 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλασικά η Πωλίνα.

DSC00706.jpg


Καλύμνου 36, κλασικά η Ναταλί, με ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μετριότατο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, γεματούλα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Πιπίνου 54, κλειστό.
Πιπίνου 65, η Μαρία, η γνωστή αθιγγανοειδής Ρουμάνα με το ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, το έκφυλο πρόσωπο, το μικρό στήθος, το κανονικό κορμί. Σε απλό.

DSC00705.jpg


Φυλής 136, η Καμέλια, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, αρκετά αδύνατη. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο), η γνωστή Τζέσικα —σε απλό— και η στρουμπουλοειδής, ξανθιά Χριστίνα — σε 69, ισπανική.
Φυλής 134 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο), κλασικά η μελαχρινή Γκαμπριέλα. Εξήντα εννιά, ισπανική.
Φυλής 134 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Φυλής 109 δεξιά (ισόγειο), η Μίρα.
Φυλής 109 αριστερά (όροφος), η Τζούλια, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλο στήθος. ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Φυλής 200, η Τάνια.


καταμετρημενοι και οι οικοι,

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
:hi:

Φανούρη Τζούρα είσαι τρελός.  :S

Σωστά, Γιασμίν τη λένε την τσιγγάνα που είδα κι εγώ το πρωί στο Κεραμεικού 15 κάτω.
:tooth:

Χάρις στο Φανούρη μάθαμε και πόσα μπουρδέλα έχει η Αθήνα...169
:)
Υπολόγισε κι άλλα 23 (διπλά, τριπλά μπουρδέλα, που τα συμπεριλαμβάνω ως ένα στις ενημερώσεις μου) συν το Φιλιππίδου 11 δεξιά (όροφος), που λειτούργησε λίγο μετά την τελευταία υπερτσάρκα μου, σύνολο 193. Βέβαια, εάν αφαιρέσουμε τα: Δροσοπούλου 97, Λεωφ. Ιωνίας 12, Κνίδου 18, Λιοσίων 76 αριστερά (ισόγειο) και Ακομινάτου 2 δεξιά (όροφο), ως μαγαζιά που μια μέρα είναι ανοιχτά, πέντε μέρες κλειστά, ενώ κάποια απ' αυτά μάλλον έχουν κλείσει οριστικά, τότε έχουμε 188 ενεργά μπουρδέλα στην Αθήνα. Τώρα ξέρω, σου χάλασα το "69", αλλά τι να γίνει...

απαιχτος ο φανουρης....169 μαγαζια μονο μια μαυρουλα, στο ιωαννινων 3,αν τα λεω σωστα
Δύο — και η Κριστάλ.

Κάνω ό,τι μπορώ :hi:

Φανουρη respect ευρωπαικο .Υποκλινομαι
:hi:

Γεια σας κύριε ΦανούρηΗ Μόνικα από Αλκιβιάδου 16Γ πριν 3 χρόνια που έκανε ελεύθερο στοματικό και κώλο; Αν είναι αυτή,η πληροφορία σας είναι σημαντική.
Παρακαλώ να απαντήσoυν ο κ.N.Smirni και ο κ.professorx επίσης.
Και μένα μου φάνηκε γνωστή...

http://[URL unfurl="true"]www.gifbin.com/bin/1233257786_the%20moment%20before%20ko.gif[/img[/URL]]
[/quote]
:o  :tooth:  :thumbsup:

[QUOTE="Zorro, post: 6843861"]
Καταρχήν ένα μεγάλο ΕΥΓΕ στον Φανούρη. Απαιχτο ρεπορτάζ.
[...]
[/quote]
Θενξ.

[QUOTE="mimikos2000, post: 6843870"]
ναι αξιος πορνο ενημερωτης ....
[...]
[/quote]
Να 'σαι καλά.

[QUOTE="mimikos2000, post: 6843870"]
[...]
αλλα εκλειπουν οι καθημερινες ενημερωσεις απο το παρον νημα !
[/quote]
'Οσον αφορά εμένα, μακάρι να μπορούσα να ενημερώνω πιο συχνά.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Καλώς ήρθες μέγιστε Φανούρη.Αψογος όπως πάντα.
 

player28

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. ερχομε απο επαρχεια αυριο αθηνα και θελω να κανω μερικεσ καταθεσεισ στην περιοχη τις φυλης ποιεσ κοπελεσ μου προτεινετε να παω να εχουν ολο το πακετο και να κανουν καλη πιπα?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Εγω την μαρια την γαμησα με καλες εντυπωσεις μονη της εχει κορμι που κολαζει
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Γαμησα με καλες εντυπωσεις την ρομπερτα φωκαιας 27 ισογειο και ξεσκισα στο φωκαιας 24 την γνωστη αννυ πορνοσταρ με καυλωσε ασχημα το μουνακι αυτο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Γαμησα με καλες εντυπωσεις την ρομπερτα φωκαιας 27 ισογειο και ξεσκισα στο φωκαιας 24 την γνωστη αννυ πορνοσταρ με καυλωσε ασχημα το μουνακι αυτο
ΓΙΩΡΓΟ μου εγω τη Ρομπερτα την εχω παρει 2 φορες και ακομα κλαιω με μαυρο δακρυ τα 40 ευρω. :headbang:
Μαλλον εισαι μεγαλο playboy και εχεις τον τροπο σου με τα κοριτσια. :rockon: :rockon: :rockon:
Εχουμε απλα πελωρια αναγκη να μας διδαξεις το μυστικο της επιτυχιας σου :wanker: :wanker: :wanker:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Φήμες λένε ότι ο ΓΑΣΠΑΡΗΣ είναι ξώγαμο του Γκουσγκούνη.  :sunglasses:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Τρια με δυο γαμησια αν πηγαινα στον σειρηνακιθα χεζομουνα στο ταληρο λεφτα εχω
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Να ενημερωσω την πορνοκοινοτητα οτι ο μυστης Parakmiakos θα απουσιαζει για καποιο διαστημα απ τα πορνικα και ιντερνετικα δρωμενα καθως εχει μπλεξιματα με το νομο. :S
Ελπιζουμε εντος της εβδομαδας να επιστρεψει και παλι στην ενεργο δραση. :rockon: :rockon: :rockon:

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Να ενημερωσω την πορνοκοινοτητα οτι ο μυστης Parakmiakos θα απουσιαζει για καποιο διαστημα απ τα πορνικα και ιντερνετικα δρωμενα καθως εχει μπλεξιματα με το νομο.
τυπε εριξε στο σκουπιδοτενεκε της φυλης το αλλο μελος που ελεγε;  :think:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Η ρομπετα γαμηθηκηκε μαζι μου πολυ ρομαντικα θα την ξεσκισω αυριο σιγουρα το πουτανακι αυτο το ξεσκιζω για πρωινο
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Περασα να δω και εγω  :sunglasses:καποιες καινουργιες πουτανες.Η Χριστινα απο το Ιασωνος 10 οροφος δεν μου αρεσε :-.Μια τυπικη κοπελα για το Μεταξι.Η Αννα απο το ισογειο ειναι συμπαθητικη αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.Εχει φατσουλα με Σλαβικα :cum: χαρακτηριστικα.Ομως το σαλοναρισμα της δεν εμπνεει :-.

Επισης στη βραδυνη αλλαγη πετυχα ενα ντροπαλο :rolleyes: προμιλφ στο Κολωνου 30β δευτερος οροφος.Ειχε σχετικα μεγαλο φυσικο στηθος :wanker: , κορμι με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα! :wanker: Νομιζω Χριστινα την ειπε η τσατσα.Ξερουμε κατι?! :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Η καινουργια Μαρινα απο Βεργας 3 οροφος μου αρεσε αλλα δεν την δοκιμασα.Εχει ομορφο προσωπο με Σλαβικα χαρακτηριστικα :cum: , κανονικο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλο :wanker:.Το σαλοναρισμα της ομως ειναι υποτονικο :-.Την εχει παρει καποιος? :think:

Τελος , ξερουμε αν η γκιλφαρα Βερονικα απο Μεγ.Αλεξανδρου 22 οροφος , αυτη που ηταν Διδυμου 16 , δεχεται τελειωτικο στη μαπα? :sunglasses:

:hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Eνημέρωση απο την απογευματινή βάρδια του Σαββάτου.

Στο Φυλής 84 στον όροφο σε ντουέτο η Λίνα απο Μολβαδία,ψηλή,με καστανόξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους,κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια μαζί με καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία η Ιζαμπέλλα με πανομοιότυπη εμφάνιση και σώμα με την Λίνα αλλά με καστανά μαλλιά προς το καρέ.Κανονικό πρόγραμμα και για τις 2 κοπέλες.Πέρασα με την Λίνα την οποία έχω δοκιμάσει και έχω γράψει.Παραμένει αρκετά καλή,αλλά ελεύθερο στοματικο δεν κάνει πλέον μέσα.
Μοιαζουν παρα πολυ! :rockon: Λες και ειναι αδελφες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom