Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 469 άτομα (51 μέλη και 418 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Απογευματινη εξορμηση στο Μεταξουργειο,με το συναγωνιστη Γιωργο Γασπαρη με αρκετα σπιτακια κλειστα, και σημαντικες απουσιες σε κοπελες, λογω των ημερων προφανως, και τ' αποτελέσματα ηταν απογοητευτικα...αλλα με την ειδηση της ημερας, ότι το "αγαπουλοσπιτο" ανοιξε κατά το ημισυ τις πυλες του, και μας περιμενει παλι...Μιλαω για το ισογειο.
Λοιπον ωρα 19:00 - 21:00 είχαμε τα εξης :
Κεραμεικου 13οροφος - Ενας ξανθος τοφαλος που λεγεται Σοφια, και προσφερει και μασσαζ, κατά τα λεγομενα της τσα τσας....κριμα το μασσαζ...χαμενο παει...
Κεραμεικου 13 κατω - Χριστινα...Νισάφι πια....ελεος...όχι άλλο...φτανει...
Κεραμεικου 13 υπογ. - Ευα, αξιολογη, με μαυρο κατσαρο μαλλι, και ωραιο σωμα.
Κεραμεικου 15 κατω - Μια Τζωρτζια, αδιάφορης εμφανισης.
Κολωνου 11 οροφος - Η Μαρινα, και μια μπαλα με μαλλια ονοματι Αννα. Οπου φυγει-φυγει...
Κολωνου 11 υπογ. - Η ξανθια Αννα.
Κολωνου 15 αριστερο - Η Μαγδα
Κολωνου 15 δεξι - Η στυλιαροΧριστινα.
Κολωνου 23 ισογειο - Η σκουροδερμη πιτσιρικα Αντα.
Κολωνου 27 οροφος - Η Μπιανκα, πρωην Λαβινια.
Κολωνου 30β - 1ος  Κλειστα
Κολωνου 30β - 2ος  Η Κατια μονη της, και μετα τις 8 Η Ντιανα.
Koλωνου 32γ - Η Κλαουντια, από κεραμεικου 15 οροφο.
Κολωνου 32α - Η Τζέσικα με τα γυαλακια.
Ιασωνος 10 ισογειο - Μια Αλεξανδρα, συμπαθητικουλα απλα. Ο πανω οροφος συμφωνα με τα λεγομενα της τσα τσας θ' ανοιξει σε 2 με 3 μερες.
Ιασωνος 19 κατω - Η Σιμονα.
Ιασωνος 19 πανω - Η καινουργια νεαρη Βιολετα.
Ιασωνος 20α -  Ημαρτον μ' αυτό που ειδα...Δεν εβρισκα τη πορτα να φυγω....γυρω στα 100 κιλα πρεπει να ηταν.....
Ιασωνος 20β - Η Ντονα ριζωσε κει πανω....
Ιασωνος 30 υπογειο - Η Μαρια από το απέναντι Ιασωνος 33.
Ιασωνος 30 οροφος - Η Ζωη από τα κολωνου 11, και 15.
Ιασωνος 31 - Η Τζέσικα και η Ανναμπελ.
Ιασωνος 33 - Η μοναδικη οαση σημερα που ακουει στο ονομα Νικολ βεβαια, με τα κοκκινα εσώρουχα του το πιπινι, ηταν να το φας ολοκληρο, αλλα το δεκαρικο εμεινε  στη τσεπη μου, γιατι ανασταλτικος παραγοντας ηταν αυτή η τρωγλη που δουλευει αυτή η κοπελα. Κριμα δηλαδή γι αυτην. Ενταξει, ειπαμε, αλλα όχι κι ετσι...Δε θα γαμαμε και στις ποντικοφωλιες....
Ιασωνος 36 - Η μιλφ Ζακλυν μονη της.
Αυτά αγαπητοι συναγωνιστες από τη σημερινη χωρις ενδιαφερον βολτα.
Καλο βραδυ σε ολους.
ο γασπαρης ποσες φορες γαμησε;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ισχύει....το έχω δει με τα μάτια μου,ο αυγανός-κούρδος να λέει στην τσατσά: '' I don't have money.....my money is only fifteen(15) euro!!!  :headbang:

Εγώ απο αύριο στη φυλής θα πηγαίνω στις τσατσάδες και θα λέω το εξής:Είμαι άνεργος και έχω μόνο 15 ευρώ........ΟΚ.....??? :s&m_1:

Εγω δεν εχω την τολμη να το κανω αυτο τυπε, γι αυτο απαξιωνω Φυλης, αλλα μπραβο σε οποιον αρνειται να πληρωσει προστιμο που ειναι Ελληνας!!!
Η κανονικη τιμη στη Φυλης εχει πεσει στα 15 πλεον.
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ηταν ρομαντικη αλλα με την νορμαλ εννοια οχι αυτη που ξερεις.
Το ξέρω! Φαντάσου ότι έχω βγάλει και σέλφι μαζί της  :grin:
Τα ίδια κάνει σε όλους και στο τέλος κάποιος μαλάκας πυρφόρος θα την πληρώσει άσχημα  :gay:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το ξέρω! Φαντάσου ότι έχω βγάλει και σέλφι μαζί της  :grin:
Τα ίδια κάνει σε όλους και στο τέλος κάποιος μαλάκας πυρφόρος θα την πληρώσει άσχημα  :gay:

Φιλε εγω στα μπουρδελα παω για να κανω το κεφι μου. Δεν ειμαι καταθλιπτικος ουτε ψυχαναγκαστικος. Αρα δεν κανω για αγαπουλης.

 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Φιλε εγω στα μπουρδελα παω για να κανω το κεφι μου. Δεν ειμαι καταθλιπτικος ουτε ψυχαναγκαστικος. Αρα δεν κανω για αγαπουλης.
Δεν το λέω για εσένα. Προειδοποιώ τους πυρφόρους δωρεάν  :-*
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ο πιρφορος ΘΕΛΕΙ να τον εκμεταλλευτουν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.979
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κωνσταντινουπολεως 166β Αντζελα ξανθια με πιασιματάκια μπουτου 2.5αρια βυζια απλο προγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νικολ η ξανθια ψηλη μιλφ με τις ματαρες κσνονικο γεματο κορμι 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο, τιμηθηκε για δευτερη φορα, θα ακολουθησει κριτικη.

Χωματιανου 11α Μπεκι ξανθια πιτσιρικα με το μαλλί πιασμενο αλογοουρά κανονικο σωμα στρογγυλό κωλαράκι 1.5-2 αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Λιοσιων 76 Μελινα μελαχρινη μιλφ  νταρντανα 2αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Εξηκιου 18 Ελλη ξανθια μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλο προγραμμα και μια ακομα κοπελα στο δωματιο.

Βεργας 2 Μονικα μελαχρινη χοντρη με 2αρια βυζια με κωλο και αυταρχικο.
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
ερωτηση: η αθηνα απο 27 υπερυψωμενο ξερει κανεις αν δουλευει η λειπει παλι?
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
τώρα live

Κωνσταντινουπολεως 166β Αντζελα ξανθια με πιασιματάκια μπουτου 2.5αρια βυζια απλο προγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νικολ η ξανθια ψηλη μιλφ με τις ματαρες κσνονικο γεματο κορμι 2αρι βυζι με ακα τελειωτικο, τιμηθηκε για δευτερη φορα, θα ακολουθησει κριτικη.

Χωματιανου 11α Μπεκι ξανθια πιτσιρικα με το μαλλί πιασμενο αλογοουρά κανονικο σωμα στρογγυλό κωλαράκι 1.5-2 αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Λιοσιων 76 Μελινα μελαχρινη μιλφ  νταρντανα 2αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Εξηκιου 18 Ελλη ξανθια μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλο προγραμμα και μια ακομα κοπελα στο δωματιο.

Βεργας 2 Μονικα μελαχρινη χοντρη με 2αρια βυζια με κωλο και αυταρχικο.
ρε συ νεοσμυρνιωτη....ο θεος να σε εχει παντα καλα....και τα σεβη μου...και φτου φτου....αλλα ποση τεστοστερονη εχεις?.....κοιτα να την πακεταρουμε να την βγαλουμε στο εμποριο να κονομησουμε...... :kneel:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Φιλε εγω στα μπουρδελα παω για να κανω το κεφι μου. Δεν ειμαι καταθλιπτικος ουτε ψυχαναγκαστικος. Αρα δεν κανω για αγαπουλης.
Για την Λουιζα φωκαιας 25 Πανο λετε?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Πρωινη βολτα στο ζεστο για την εποχη σχετικα Μεταξουργειο, προς αναζητηση καποιου στοχου, και ωρα 11:30 είχαμε : Να σημειωσω ότι και παλι αρκετα μαγαζια ηταν κλειστα.
Κολωνου 11 κατω - Η φρυδατη Αννα.
Κολωνου 11 υπογ.- Η ξανθια γεματουλα Αννα επισης.
Κολωνου 15 δεξι - Η πετιτ Αντζελίνα.
Κολωνου 27 οροφος - Η μελαχρινη με το πεσμενο στηθος Ελενα, από το Ιασωνος 44 διαδρομο. Το τελευταιο καιρο είναι σταθερα εκει.
Κολωνου 30β,1ος οροφος - Η Αντριαννα με την Ελενη. Το γνωστο διδυμο.
Ο 2ος οροφος κλειστα, αντίθετα από χθες το απόγευμα, που ηταν ο 1ος κλειστα.
Καπου εκει απ' εξω στο πεζοδρομιο, εκανε ένα τσιγαρακι η κοκκινομαλλα πιπινα Μπελλα, μαζι με τη τσα τσα της, προφανως για να μπουνε στο Κολωνου 27 ισογειο.
Ιασωνος 10 ισογειο - Η μελαχρινη γλυκεια Αλεξανδρα. Not bad θα ελεγα, και με γεματα τα δωματια. Βλεπω ότι εκει θα "πιασει" η συγκεκριμενη.
Ιασωνος 19 οροφος - Η Ντοινα, με το baby face, αλλα με καποια κιλακια παραπανω.
Ιασωνος 20α - Μια μελαχρινη με μαυρα ισια μαλλια Μαρια, μαζι με το χθεσινο "τερας" των 100 κιλων.
Ιασωνος 20β - Η Μαρινα από το 1α.
Ιασωνος 20γ - Η Συλβια
Ιασωνος 37 ισογ. - Η ΦΟΛΑ Βανεσσα από τα Ιασωνος 20γ, και Κολωνου 30α.
Μεγ. Αλεξανδρου 28,η πισω πορτα της Περδικα - Μια μελαχρινη με ατσουμπαλο σωμα, αλλα με γλυκο προσωπο, ονοματι Γκαμπριέλα.
Και μπροστα στον ορατο κινδυνο να φυγω ετσι για δευτερη μερα στη σειρα, αποφασισα να επισκεφτω τη Καιτη, στο Μεγ. αλεξανδρου 15, για ένα καλο-καλο ξεφόρτωμα, και ομολογουμένως δικαιωθηκα από την επιλογή μου. Η γυναικα το κατεχει το θεμα, και είναι μαστορισα στη πιπα, γιατι σ' αυτην, γι αυτό ειδικα πηγα. Χωρις τη παραμικρη χρησιμοποιηση χεριου, και με οπλα τα "μοναδικα" τσιμπουκοχειλα - βεντούζες που εχει, μου ρουφηξε το μεδουλι στη κυριολεξια. "Στεγνο καθαρισμα" που λεμε κοινως. Να πω επισης, ότι μου εκανε παραπονα, για την ελλειψη καθαριοτητας του κοσμου που ερχεται.
Και το δωματιο δε μπορω να πω ότι μυριζε κι ευχαριστα.....ταδε εφη Καιτη.....
Αυτά από τη μινι εξορμηση μου σημερα. Να ειστε ολοι καλα, και συνεχιζουμε.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.516
Πόντοι
10.686
Πρωινη βολτα στο ζεστο για την εποχη σχετικα Μεταξουργειο, προς αναζητηση καποιου στοχου, και ωρα 11:30 είχαμε : Να σημειωσω ότι και παλι αρκετα μαγαζια ηταν κλειστα.

Ιασωνος 10 ισογειο - Η μελαχρινη γλυκεια Αλεξανδρα. Not bad θα ελεγα, και με γεματα τα δωματια. Βλεπω ότι εκει θα "πιασει" η συγκεκριμενη.
Άντε να ανοίξει και ο όροφος,με 3η βάρδια καμιά... πολεμίστρια!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καμια πρόταση για DUO σε Φυλης και περιχώρων για β βάρδια?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Να συμπληρωσω κ εγω με την σειρα μου την επισκεψη μου σημερα στις 9.15 το πρωι στο
Κολωνου 48 οπου κ παρουσιαστηκε η αγαπητη μιλφ Αντζελα οπου κ τιμηθηκε με αρκετα καλες εντυπωσεις.
Θα γραψω κ κριτικη σημερα πιο μετα.
 

Kologamias

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που δουλεύει η Νίκη απο φωκαίας 25α ?
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Ιάσωνος 1 αριστερά: Μίλα
Ιάσωνος 1 δεξιά: Άννα

Κεραμεικού 15 κάτω: Κλαούντια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom