Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (30 μέλη και 228 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
ας ξεκινησει η εναρξη του ετους με τις πρωτες συνευρεσεις μας με τις ιεριες του ερωτα !

Ρε χοντρέ εσείς του ΠΙΚΠΑ πάτε σε συγκεκριμένα μπουρδέλα  :uglystupid: :think:.Έχετε και την κάρτα α.μ.ε.α μαζί για καμιά έκπτωση  :2funny: :2funny:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Καλή Χρονιά συναγωνιστές ! Χρόνια καλά γεμάτα με ότι γουστάρει ο καθένας!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
τωρα live το 60% των οικων κλειστο.

Ιουλιανου 71 Κατερινα ξανθια μιλφ χοντρη με 3αρια βυζια, με ακα και κωλο.

Φυλης 40 Μόνικα μελαχρινη κανονικο σωμα 2.5αρι βυζι, με ακα και κωλο και Ευα η μεταξουργειωτισσα ξανθια λεπτη αβυζι, με ακα και κωλο.

Διδυμου 7α Γιάννα επεστρςψε παλι στην αλυσιδα ξανθια νταρντανα με 3αρι βυζι και το χαρακτηριστικο τατου στην δεξια ωμο πλάτη, απλο προγραμμα.

Διδυμου 8β Βερονικα ξανθια μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο.

Φωκαίας 27Β πανω Σιμονα στο δωματιο, με ακα.

Φωκαίας 27Β κατω Σοφια η μιλφ με ξανθοκαστανο κατσαρο μαλλι πια, κοντη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, με ακα και κωλο.

Φωκαιας 17α Τζοανα ξανθια κανονικο σωμα 3αρι βυζι, με ακα τελειωτικο στο στήθος.

καλη χρονια σε όλους
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!
Να καταργηθεί κ η βίζα στις ρωσίδες κ να ερχεται το ποιοτικό μουνί αβέρντα ..........κ να ξαναζήσουμε τις παλαιές κορυφαίες εποχές !!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
συνεχεια  live

Παιωνιου 47 Αννα ξανθια παχουλη με 3αρι βυζι, με ακα.

Βεργας 2 Αλεξανδρα στο δωματιο, με ακα.

Βεργας 3α Ναντια καστανη παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και Λιζα ξανθια νταρντανοχοντρη με 2αρι βυζί, με ακα, κανουν και παρτουζα με καλό λεσβιακο.

Βεργας 3 οροφος Αννα ξανθια μιλφ ψηλη κανονικο σωμα 2αρι βυζί, απλο προγραμμα και δωρο μασαζ και Λολα καστανη με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα κανουν και παρτουζα.

Βεργας 6α Ναταλι τσιαντακης καστανη μιλφογκιλφ χοντρη με 2.5αρια βυζια με ακα τελειωτικο και κωλο.

Βεργας 6β Αντριανα ξανθο γκρανι με πιασιματα και σιλικονατα βυζια, με ακα τελειωτικο και αυταρχικο.

Λιοσιων 79β Μπιανκα μαλλον εφυγε από το Μεταξουργειο οπου μεχρι προσφατα δουλευε Ιασωνος 36 &  Κολωνου 30α καστανη λεπτη αβυζι πιτσιρικα, απλο προγραμμα.

καλο βραδυ
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Διδυμου 7α Γιάννα επεστρςψε παλι στην αλυσιδα ξανθια νταρντανα με 3αρι βυζι και το χαρακτηριστικο τατου στην δεξια ωμο πλάτη, απλο προγραμμα.
Λιοσιων 79β Μπιανκα μαλλον εφυγε από το Μεταξουργειο οπου μεχρι προσφατα δουλευε Ιασωνος 36 &  Κολωνου 30α καστανη λεπτη αβυζι πιτσιρικα, απλο προγραμμα.
Kαλως ηρθες και παλι μυστη μου  :rockon:
Σε ειχαμε μεγαλη αναγκη  :wanker:

Μονο σε παρακαλω μην αναφερεις αυτη τη σιχαμενη λεξη γιατι μου προκαλει ναυτια
anigif_original-grid-image-29778-1389388548-8.gif
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Λιοσιων 79β Μπιανκα μαλλον εφυγε από το Μεταξουργειο οπου μεχρι προσφατα δουλευε Ιασωνος 36 &  Κολωνου 30α καστανη λεπτη αβυζι πιτσιρικα, απλο προγραμμα.

καλως ηρθες και παλι. Μαλλον ειχες βαλει στοχο οτι μεσα στο 2015 δε θα ξαναγραψεις!! οπως και να'χει, εγω προσωπικα χαιρομαι με την επιστροφη σου!!

Οσο για τη συγκεκριμενη, να ξερεις οτι ειναι η πρωην Λαβινια που δουλευε Φωκαιας 19/24/27, Διδυμου 8, και σε καποιο τσαρδι ειχες γραψει κριτικη με τιτλο "ρουμανοπιπινι φολα" που τοτε την ονομαζαν Λαρισα!
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
1
και ΝΑΙ φιλοι μου... Μετα απο αρκετα ετη απουσιας, ειμαι και παλι εδω. Μετα απο 7 ολοκληρα χρονια στη Φρανκφουρτη, και μετα απο απαισιες πουτανες που εχω συναντησει ολα αυτα τα χρονια σε Γερμανια κυριως αλλα και εξωτερικο, επεστρεψα στην πιο vfm μπουρδελοεπιλογη. Σε τσαρκα που εγινε την Τριτη, ειδα κατι πρωτογνωρο... Ενας συναγωνιστης ηθελε να μπει με μια ξανθια μουναρα στο Φυλης 109 πανω (αληθεια, τι γνωμη εχετε γι'αυτην;;) και δεν ειχε ολο το ποσο που χρειαζοταν για να μπει και προτεινε να την πληρωσει με ticket restaurant!!! Η τσα2 επαιρνε τηλεφωνο καποιον για να ρωτησει αν τελικα θα το δεχτουν, και ωστοσο εφυγα. (Δε νομιζω να τα δεχτηκε παντως). Πραγματικα, πως το σκεφτηκε ο τυπος;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.695
Πόντοι
46.232
καλως ηρθες και παλι. Μαλλον ειχες βαλει στοχο οτι μεσα στο 2015 δε θα ξαναγραψεις!! οπως και να'χει, εγω προσωπικα χαιρομαι με την επιστροφη σου!!

Οσο για τη συγκεκριμενη, να ξερεις οτι ειναι η πρωην Λαβινια που δουλευε Φωκαιας 19/24/27, Διδυμου 8, και σε καποιο τσαρδι ειχες γραψει κριτικη με τιτλο "ρουμανοπιπινι φολα" που τοτε την ονομαζαν Λαρισα!

εννοείτε ότι τι ξέρω....
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Ιουλιανου 71 Κατερινα ξανθια μιλφ χοντρη με 3αρια βυζια, με ακα και κωλο.
Tωρα μου ρθε φλασια. Την ειδα και γω σε τσαρκα και εσπαγα το κεφαλι μου που την ξερω... :headbang:
Αυτη δεν ειναι η Κατερινα που δουλευε πριν 2-3 χρονια στο Φωκαιας24;;;(πριν ανακαινιστει).
Γνωστη και επονομαζομενη απο τον φιλο μου τον Πορνομαστορα ως "Αιματωμα Βαλανου" .
Ο Πορνομαστορας θα ενθουσιαστει με τα νεα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Στο Μετάξι σήμερα κατά τις 18 30 που μπήκα μόνο  στο Μ. Αλεξάντρου 22  ισόγειο  ήταν γεμάτο κόσμο πάνω από 12 άτομα. Τι έγινε ρε παιδιά όλοι σήμερα? Ανοιχτοί οι περισσότεροι οίκοι σε Ιάσωνος και Κολωνού.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Στο Μετάξι σήμερα κατά τις 18 30 που μπήκα μόνο  στο Μ. Αλεξάντρου 22  ισόγειο  ήταν γεμάτο κόσμο πάνω από 12 άτομα. Τι έγινε ρε παιδιά όλοι σήμερα? Ανοιχτοί οι περισσότεροι οίκοι σε Ιάσωνος και Κολωνού.
Ποια δουλευε στο 22 μυστη;
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
δυο  Ρωσίδες δεν συγκράτησα ονόματα η μια μιά τεράστια καστανομάλλα γνωστή εκεί  η άλλη μίλφ αδύνατη μελαχρινή με κοντό  μαλλί προσπαθούσεε ένα κρατήσει το κόσμο που έφευγαν όλοι. Και οι δύο είχαν μόλις βγει από το δωμάτιο. Στο συγκεκριμένο έχω τιμήσει μόνο την Γκμοχ.
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
νυχτερινη εφορμηση.......μεταξι 10,30
ιασωνος 30 οροφος μια μελαχρινη κανονικων αναλογιων μεσα στο σκοταδι μου φανηκε τσιγγανοειδες
ιασωνος 30 ισογειο...για αλλη μια φορα δεν μπορεσα να δω την κοπελα λογω καθυστερησης στην παρουσιαση....σταδιακα αδειασε το δωματιο
ιασωνος 31 μια ξανθια με μικρο στηθος κανονικες αναλογιες
ιασωνος 33 κοκκινομαλα με πλουσιο στηθος ,
κολωνου47 οροφος ψηλη ρωσιδα μελαχρινη με γεματο στηθος και ατσουμπαλο σωμα οχι ιδιαιτερα νταρντανα.....φωναζε για.... τουρμπο σεξ ....με αποτελεσμα κατι αθιγγανακια να σκοτωθουν ανεβαινοντας τα σκαλια
ιωαννινων 3 ισογειο κλειστο
ιωαννινων 3 οροφος μου ανοιξε μια...θελγητροειδης τσατσα για να με πληροφορησει οτι η κοπελα επαιρνε τον τελευταιο πελατη και οτι ....αυριο παλι
χρονια πολλα σε ολους
 

Xaris_0026

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
κανεις αλλος καμια προσφατη αποψη για ντιανα απο δροσοπουλου?
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
κολωνου47 οροφος ψηλη ρωσιδα μελαχρινη με γεματο στηθος και ατσουμπαλο σωμα οχι ιδιαιτερα νταρντανα.....φωναζε για.... τουρμπο σεξ ....με αποτελεσμα κατι αθιγγανακια να σκοτωθουν ανεβαινοντας τα σκαλια
Μαλλον λες την Κατερινα με προυπηρεσια σε Βεργας3, Αγκυρας12, Διδυμου20,27 και αλλα...
Παρα τις αρνητικες κριτικες εγω την δοκιμασα προσφατα και δεν περασα ασχημα...
Ισως την πετυχα στα κεφια της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom