Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (10 μέλη και 103 επισκέπτες)

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Άνοιξε επιτέλους το Διδύμου 7β με την εκπληκτική Τζώρτζια, ή οποία επέστρεψε από τις διακοπές της.

Αναγκαστικά εκει εγινε το τελευταίο  :fuck2: του 2015  :rockon:με εξαιρετικές εννοείται όπως πάντα εντυπώσεις !

Chapeau Georgia  :hi: :hi: :hi:

ΥΓ: μου είπε ότι θα δουλεύει κ την πρωινή κ την απογευματινή βάρδια
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Ταχυγρηγορο περασμα απο φυλης, τωρα δευτερη απογευματινη.

φυλης 65α οροφος: Εμμανουελα καλο σωμα, πολυ μετριο προσωπο.
φυλης 65β ισογειο: Σονια μελαχρινη. -λιγο να παω και διπλα, λεω στην υπηρεσια, μιας και τα δωματια ηταν ολα αδεια. Με το που ξαναπαω μετα απο δυο λεπτα για να περασω, και τα 3 δωματια γεματα. Την εκανα αμεσως, βαριομουν να περιμενω.
φωκαιας 17α ισογειο: Ρωξαννη το μελαχρινο λαγουδακι.

Πληροφορια της ημερας. Η Ντιανα, που την εψαχνα πανω απο μηνα, ειναι στην πατριδα της και επιστρεφει μεσα Ιανουαριου  :).
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΜΑΚΡΙΑ απο την Τανια απο τα μπουρδελακια Αχιλλεως, Μαραθωνος.
0 προκαταρκτικα, καποτα σε πεσμενη πουτσα, αθλια πιπα με πολυ δοντι, ξινη, κακο στησιμο, ψευτικες δυνατες κραυγες "ηδονης" που μονο εναν 14χρονο η καποιον εγκεφαλικα αναπηρο τυπου Picker θα ξεγελαγαν, μη το ενα μη το αλλο και με παρατησε πριν το 10 λεπτο αχυστο και σηκωθηκε και εφυγε.
Την ειχα παρει πρωτη φορα πριν καιρο με αρκετα καλες εντυπωσεις τοτε αλλα τις επομενες 2 φορες που δοκιμασα ηταν ακρως απογοητευτικη οποτε μπαινει οριστικα στη black list.
Κριμα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:

Τύπε και σε εμένα τα ίδια έκανε
αλλά μπήκα στο VIASTIS MODE και δεν
έφυγα άχυστος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ΜΑΚΡΙΑ απο την Τανια απο τα μπουρδελακια Αχιλλεως, Μαραθωνος.
0 προκαταρκτικα, καποτα σε πεσμενη πουτσα, αθλια πιπα με πολυ δοντι, ξινη, κακο στησιμο, ψευτικες δυνατες κραυγες "ηδονης" που μονο εναν 14χρονο η καποιον εγκεφαλικα αναπηρο τυπου Picker θα ξεγελαγαν, μη το ενα μη το αλλο και με παρατησε πριν το 10 λεπτο αχυστο και σηκωθηκε και εφυγε.
Την ειχα παρει πρωτη φορα πριν καιρο με αρκετα καλες εντυπωσεις τοτε αλλα τις επομενες 2 φορες που δοκιμασα ηταν ακρως απογοητευτικη οποτε μπαινει οριστικα στη black list.
Κριμα.

Ποια ειναι αυτη τυπε; Μια μικρη κοκκινομαλα Ρωσιδα;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Δευτερη βαρδια τωρα φυλης παιζει κωλος πουθενα? μονικα πχ φυλης 40 αν ξερει κανεις αν ειναι κατω τωρα...  :erection:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Μίκυ

Γνώρισα τη Μίκυ τέτοια ακριβώς εποχή πριν από 1 χρόνο. Είχα φύγει απογοητευμένος από το Κολωνού 23 μετά την άρνηση της Κορίνας να δεχτεί τα σοκολατάκια συγνώμης Ferrero Rocher που της είχα αγοράσει. Κοντοστάθηκα για λίγο έξω από την πόρτα της και τελικά αποφάσισα να τα χαρίσω σε κάποια άλλη. Μπήκα απέναντι στο Κολωνού 30 ισόγειο και είδα αυτό το ωραίο κορίτσι με τα πράσινα μάτια, την πήρα και τα έδωσα σε αυτήν. Από τότε έχω πάρει τη Μίκυ πολλές φορές σε αρκετά διαφορετικά σπίτια, μέχρι που έφτασα πλέον να την παίρνω στο ίδιο σπίτι που λίγες ώρες νωρίτερα βρίσκεται η Κορίνα.
εχεις οντως την ψυχολογια του βιαστη :erection: :erection: :erection:
 

Επισκέπτης
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Μίκυ

Γνώρισα τη Μίκυ τέτοια ακριβώς εποχή πριν από 1 χρόνο. Είχα φύγει απογοητευμένος από το Κολωνού 23 μετά την άρνηση της Κορίνας να δεχτεί τα σοκολατάκια συγνώμης Ferrero Rocher που της είχα αγοράσει. Κοντοστάθηκα για λίγο έξω από την πόρτα της και τελικά αποφάσισα να τα χαρίσω σε κάποια άλλη. Μπήκα απέναντι στο Κολωνού 30 ισόγειο και είδα αυτό το ωραίο κορίτσι με τα πράσινα μάτια, την πήρα και τα έδωσα σε αυτήν. Από τότε έχω πάρει τη Μίκυ πολλές φορές σε αρκετά διαφορετικά σπίτια, μέχρι που έφτασα πλέον να την παίρνω στο ίδιο σπίτι που λίγες ώρες νωρίτερα βρίσκεται η Κορίνα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Σήμερα το μεσημέρι στο Μετάξι:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Μίκυ

Γνώρισα τη Μίκυ τέτοια ακριβώς εποχή πριν από 1 χρόνο. Είχα φύγει απογοητευμένος από το Κολωνού 23 μετά την άρνηση της Κορίνας να δεχτεί τα σοκολατάκια συγνώμης Ferrero Rocher που της είχα αγοράσει. Κοντοστάθηκα για λίγο έξω από την πόρτα της και τελικά αποφάσισα να τα χαρίσω σε κάποια άλλη. Μπήκα απέναντι στο Κολωνού 30 ισόγειο και είδα αυτό το ωραίο κορίτσι με τα πράσινα μάτια, την πήρα και τα έδωσα σε αυτήν. Από τότε έχω πάρει τη Μίκυ πολλές φορές σε αρκετά διαφορετικά σπίτια, μέχρι που έφτασα πλέον να την παίρνω στο ίδιο σπίτι που λίγες ώρες νωρίτερα βρίσκεται η Κορίνα.

Ότι και να κάνεις
τον Billy δε τον φτάνεις

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Πώς μια στριμμένη,στραβοχυμένη και κακογαμημένη τσατσά,μπορεί να καταστρέψει την καύλα,και να τη μετατρέψει σε τσαντίλα;Πανεύκολο,και να πώς:
Βγήκα από τη μιγάδα Σακίρα στο Ιάσονος 36,χλιαρά πράγματα,καλύτερα να πέρναγα με τη σχετικά ευτραφή Ζακλύν,που φαίνεται πως ''το’χει'' πιο πολύ.Πέτυχα την απογευματινή υπηρεσία του Κολωνού 30 2ος όροφος,και σε ερώτησή μου ποιά κοπέλα ήταν πάνω,μου απάντησε ότι δούλευε η Ντιάνα,και στον 1ο όροφο η Κάτια με την Όλγα.Ανέβηκα με πρόθεση να τη χαιρετίσω σε πρώτη φάση,και να τη ρωτήσω μέχρι ποια ώρα θα την έβρισκα,για να πάω να φάω και να ''ξαναφορτώσω'' με δυνάμεις.-''Καλησπέρα!''-''Η Ντιάνα είναι,θα περάσεις;''-''Μπορώ να της πω κάτι''; -''Τι θέλεις να της πεις;''-''Θέλω να της μιλήσω!''-''Πες μου εμένα να της πω''!-''Δεν μπορώ να της μιλήσω;'',και τα νεύρα να αρχίζουν να τεντώνουν... -''Μέσα είναι ξεκουράζεται!'' :headbang:-''Δεν είναι συμπεριφορά αυτή,να μας τραβάτε από το μανίκι να περάσουμε!'' Βγήκε η Ντιάνα τρέχοντας να... σώσει την παρτίδα,με κοίταξε με γλύκα και τη δικαιολόγησε λέγοντας ότι τους πελάτες τούς βλέπει από την κάμερα.Η ζημιά όμως είχε ήδη γίνει,με εκνευρισμό δεν βγαίνει αποτέλεσμα,έφυγα χάνοντας ένα καυλωτικό αποχαιρετιστήριο γαμήσι για το 2015.Κρίμα!
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Απογευματινη βολτα στο Μεταξουργειο, παρεα με το συναγωνιστη ΓΙΩΡΓΟ ΓΑΣΠΑΡΗ, και ωρα 20:00, είχαμε τα εξης :
Ιασωνος 1α - Το διδυμο Αννα - Μπιανκα μετακομισε από το παραδιπλανο 1γ.
Ιασωνος 1γ - Η τσουπωτη με τη τιγρε ενδυμασια Αννα.
Ιασωνος 2α - Η Σαρα
Ιασωνος 2β - Το πολύ ευγενικο μπαζο Μονικα.
Ιασωνος 20α- Η ΦΟΛΑ Μονικα, που πρωτη φορα την ειδα χαμογελαστη στο σαλονι, να μοιραζει φιλακια....Περιεργα πραγματα.....
Ιασωνος 20β - Η Ντανα με τα τατουάζ ακλονητη εκει.
Ιασωνος 20γ - κλειστα
Ιασωνος 19α - Η Σιμονα
Ιασωνος 19β - Η Ροντικα, μαζι με μια newcomer ονοματι Βιολεττα. Απλα συμπαθητικη. Να σημειωσω τα συνεχομενα δωματια για τη Ροντικα.
Ιασωνος 30α - Η Μαρια από το γειτονικο Ιασωνος 33.
Ιασωνος 30β - Η ψιλη μελαχρινη Χριστινα.
Ιασωνος 31νεο-Η Ελενη Πετρακη...και καλα...μαζι με την Ανναμπελ. Μετα τις 11, Θα σας περιμενει η εντυπωσιακη Τζέσικα.
ιασωνος 31 ποντικοφωλια - Ένα μπαζοειδες ονοματι Αννα.
Ιασωνος 33 - Το πολύ καλο πιπινι Νικολ, από Κολωνου 11,15, κεραμεικου 13γ, Ιασωνος 20β, και Λεωνιδου 28 ισογειο. Αν δε δουλευε σ' αυτή τη τρωγλη, θα της εκανα μια δεκαλεπτη συντροφια.
Ιασωνος 36 γατοσπιτο - Η τροφαντη Ζακλυν, και η μιγαδα Σακιρα.
Ιασωνος 44 - Η Ελενη, από Ιασωνος 20α, 20β,20γ, 37 ισογειο.
Μεγ. Αλεξανδρου 25 - Η Βικυ
Μεγ. Αλεξανδρου 22 οροφος - Η ξανθια Κλαουντια από Ιασωνος 19 οροφο, Καλλεργη 33
Κολωνου 11 ισογειο - Το άλλο πολύ ωραιο πιπινι Ιωαννα με το εντυπωσιακο της στηθος, μαζι με τη φρυδατη Αννα.
Κολωνου 11 οροφος - Η μαυριδερη Αννα.
Κολωνου 15 δεξι - Η πολύ αδυνατη μελαχρινη Αννα, μαζι με τη γεματουλα ξανθια Κορινα.
Κολωνου 15 αριστερο - Η Αντζελίνα με τη μαυρομαλλα ΦΟΛΑ Μαγδα.
Κολωνου 23 ισογειο - Η σκουροδερμη Ντενισα
Κολωνου 23 υπογειο - Η Ελενη σταθερα στη θεση της.
Κολωνου 27 οροφος - Η skinny Aλεξανδρα, που με λιγη προσοχη μετρας τα κοκκαλα της...
Κολωνου 27 ισογειο - Η βραζιλιανα Ελενη. Η Λιλυ αρχισε τις απουσιες παλι....
Κολωνου 30α - Η μιλφ Κατερινα. Παλια καραβανα εκει.
Κολωνου 47 οροφος - Το μπαζο Μαρια, χωρις περαιτέρω σχολια....
Αυτά για σημερα. Καλο σας βραδυ.

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
piρinomageia    περασαμε    τελεια    θα  ξανακανουμε   σιγουρα   καλη   τσαρκα  
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
η  ροντικα  απο  ιασωνος  19  Β    ΚΑΙ  η  ΙΩΑΝΝΑ  ΑΠΟ  ΚΟΛΩΝΟΥ  11  ΙΣΟΓΕΙΟ
Ήταν κομματια η Ροντικα σημερα απο γριππη...
Δυστηχως την δοκιμασα υπο κακιστες συνθηκες και η κοπελα ηταν με σβηστες τις μηχανες, αλλα πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλη οταν ειναι καλα. Επισης τα δωματια μονιμως γεματα και εχτες και σημερα.

Επιρρεπη η Ντιανα ποια βαρδια ειχε? Πριν ή μετα τις 8 το βραδυ?


Επισης να αναφερω ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ 21 ΟΡΟΦΟΣ.
Ειχα παει χτες, στο σαλονι μονο εγω και μετα απο 2 λεπτα βαραει πορτα η τσατσα με το μπλοκακι. Την εκραξα και της ειπα οτι αμα θελει μονιμους πελατες, δεν θα πρεπει να το κανει αυτο. Μου λεει εμενα δεν με νοιαζει τιποτα, 10 λεπτά και τελος...
Πηγα λοιπον σημερα για την Ολγα εκει και ειδα πολυ ηρεμια λεω ας περασω μιας και μου αρεσει η κοπελα.
Ε στα 7 λεπτα χτυπησε πορτα η καριολα, παλι αυτη η τσατσα που διαβαζει το προγραμμα απο μπλοκακι.
Εκραξα λοιπον την Ολγα και της λεω καντε οτι γουσταρετε, αμα δεν θελετε πελατες χτυπατε στο 7λεπτο εγω δεν ξαναπαταω εδω.

Επισης χρωσταω κριτικη και στην αχρηστη Τζανιν την αλβανοφωλαρα. Μακριά.... φωκαιας 27 δουλευει, η γνωστη απο ιασωνος και Φυλής 67.

Για να γραψω και κατι θετικο ομως, χρωσταω και καλη κριτικη στην αψογη Αννυ πορνοσταρ.
Τιμαει το καθε σεντ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom