Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (9 μέλη και 112 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Η έκπληξη που συνάντησα σήμερα στο Κεραμεικού 13 όροφος 2η βάρδια  Το μελαχρινό κοντοπιπινάκι Κατερίνα, ελληνίδα από  Φυλής 200 (την έψαχνα κιόλας) έχει και πολύ καλές κριτικές όταν δούλευε εκεί.

Έλα ρε μύστη και με ρωτούσαν κάποιοι εξωθεσμικοί συναγωνιστές γι αυτήν  :rockon: :rockon: :hi:.Πως και ξέπεσε μετάξι,στη Φυλής πάντως το τιμούσε το 20αρι και είχε μια ρομαντική διάθεση  :orchestra: :grin: :grin:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
σωστός μύστη και μενα μου κανε εντύπωση, άντε να δούμε πόσο καιρό θα κάτσει εκεί
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Σημερα το απογευμα πηγα και γαμησα το καυλομουνο την βαλεντινα στη διδυμου 18β(υπογειο).

Περασα καλα μαζι της...... :knockinb:
Το μενου ειχε γλωσσοφιλα,69,γλειψιμο αρχειδιων,ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο στομα!! :pipa1:
πως ειναι αυτη εξωτερικα ρε μυστη?
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
H Bαλεντίνα είναι καινούριο τεμάχιο(10 μέρες περίπου) απο Ρωσία.Εμφανισιακά είναι κανονικών κιλών,1.69 ύψος,τουρλωτό κολαράκι με καστανά σγουρά μαλλιά στο ύψος των ώμων,λευκό δέρμα,δυάρι βυζί,απαλή καθαρή επιδερμίδα και έχει ωραίο αγνό πρόσωπο.
Δεν γνωρίζει Ελληνικά και η συνεννόηση γίνεται με αγγλικά η ρώσικα.

:sunglasses:
ωραιος μυστη
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Σημερα δευτερη απογευματινη βαρδια, προγραμμα σε ολα απλο, οπου αναφερεται, κατι αλλο.

φυλης 71α: Μαιρη μελαχρινη, μετριο προσωπο και πλεον αρκετα μπαμπατσικη.
Φυλής 67: Λαουρα μελαχρινη με τις κρεμαστες βυζαρες.
φυλης 86β ισογειο: Μαριαννα ξανθια με ισιο μαλλι μεχρι τους ωμους, ομορφο προσωπο, λεπτο μοντελε σωμα και σεξι ροζ εσωρουχα.Ισως η πιο εντυπωσιακη παρουσια στη σημερινη γυρα.
φυλης 65α οροφος: Η γνωστη μελαχρινη Σονια με ακα. Λιγο πολυ ολα ωραια πανω της, και χαμος στο σαλονι απο κοσμο(δουλευει καλα το promo    mouth to mouth)
φυλης 65β ισογειο: Ατζελινα ομορφη ξανθια κοπελα με ωραιο σωμα αλλα σαλοναρισμα, βορειος πολος. Θα εβρισκες περισσοτερη ζωντανια σε νεκροταφειο(gimli son of gloin)
φυλης 59 ισογειο: Βανεσσα και Αλιονα(νομιζω), ψιλοαδιαφορες και οι δυο με την Βανεσσα ακα.
φυλης 59 οροφος: Κατερινα μελαχρινη με νεο κουρεμα πλεον, πιο κοντο, που δεν μου αρεσε ιδιαιτερα να πω την αληθεια.
Φυλής 72: Αλεξανδα μελαχρινο καυλοπιπινο με μετριο προσωπο, και Ελενη ξανθια ατσουπαλο σωμα και προσωπο, με ακα.
φυλης 66α: Ρενατα η καστανη ρωσιδα. Τι ηταν παλι αυτο  :rockon: :rockon:. Σαλοναρισμα με ολοσωμο μαυρο φορεμα μεχρι τον αστραγαλο που διαγραφονταν τελεια η κωλαρα της   :wanker:. Πως δεν την εχω γαμησει ποτε αυτην την ελαφινα. Πανω απο πεντε χρονια την βλεπω.
φυλης 56: Ναντια μελαχρινη, μετριο προσωπο, σωμα με πιασιματα και κωλο μεγαλο και σφιχτο.
φυλης 54β: Ναταλι ξανθια ρωσιδα, γλυκο προσωπο οχι κατι το ιδιαιτερο και μετριο σωμα με πιασιματα.
φωκαιας 9: Σονια η αλβανιδα, ξανθια κοντη με ωραιο αγαλματενιο σωμα και ενα δυαρι στηθος να το πιεις στο ποτηρι.
φωκαιας 17β οροφος: Αδιαφορη μελαχρινη, περασε και δεν ακουμπησε.
φωκαιας 24: Γκαμπυ η ακεντραριστη και Μαγια η μελαχρινη. Ομορφο μωρο η Μαγια, τουλαχιστον ετσι δειχνει στο σαλονι.
Φωκαίας 27Β υπερυψωμενο ισογειο: Τζανιν ξανθια, νορμαλ προσωπο και σωμα, προς το καλο, και Αννα μαυρομαλουσα αρκετα μπαμπατσικη. Φουλ επιθετικο σαλοναρισμα και απο τις δυο, χωρις  κατω εσωρουχο η Τζανιν να σου τριβει το γατακι της στα μπουτια σου και με την τσατσα να λεει σε καθε επιθεση της Αννας στους πελατες, "ετσι μπραβο" σαν να την διδασκε ενα πραγμα. Τουλαχιστον η Τζανιν κερδισε την καταθεση του φιλου μου.
φωκαιας 17α ισογειο: Ξανθια, ομορφο προσωπο και σωμα, καλος κωλος και στηθος μεγαλο και λιγο κρεμασμενο. Φουλ προγραμμα ανακοινωσε η τσατσα και πρωτη μερα της κοπελας που εδινε πισω κινηση. Εδω εγινε και η δικη μου καταθεση. Ρε το  :jerking:, θυμηθηκα τοσα ονοματα και δεν θυμαμαι το ονομα αυτης που γαμησα. Περασα καλα, πιπα ακα, μουνι, βυζι και βουρ στον κωλο.

-Αμα πονας και δεν θελεις, δεν γουσταρω της ειπα, και οντως δε μ'αρεσει.
-Οχι, οχι θελω μωρακι μου λεει, να ανοιξει και να στρωσει, ευκαιρια ειναι  :S.
Ε αφου το ηθελε, εκανα και γω το χρεος μου  :s&m_1:.
 

traxanoulis

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα λάιβ

Ιάσωνος 30 πάνω η Έλσα απο το Αγκύρας 1 έχει χοντρύνει πάρα πολύ και φουλ κυταρίτιδα στο απαξιωμένο 10ρικο. Είναι που δεν δουλεύει στο Μεταξουργείο.
Παρουσιάστηκε ως Θεσσαλονικιά!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα το απογευμα πηγα και γαμησα το καυλομουνο την βαλεντινα στη διδυμου 18β(υπογειο).

Περασα καλα μαζι της...... :knockinb:
Το μενου ειχε γλωσσοφιλα,69,γλειψιμο αρχειδιων,ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο στομα!! :pipa1:
Ωραιος! :hi: Γιατι τις πρωτες ημερες ανακοινωνονταν μονο τελειωτικο στο στηθος.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Εχει παρει καποιος την Ρωσιδα Ναταλι :wanker: απο Φωκαιας 7 υπογειο? :think: :helpplea:

Ειναι μια νεαρη με ομορφο προσωπο,λευκο δερμα,μαυρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ενα μικρο τατου κατω απο την κοιλια, μικρο στητο στηθος και ωραιο αδυνατο κορμι
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Η έκπληξη που συνάντησα σήμερα στο Κεραμεικού 13 όροφος 2η βάρδια  Το μελαχρινό κοντοπιπινάκι Κατερίνα, ελληνίδα από  Φυλής 200 (την έψαχνα κιόλας) έχει και πολύ καλές κριτικές όταν δούλευε εκεί.
Εγω οταν την πηρα στη Φυλης , βρωμουσε η αναπνοη της! :S Και το σωμα της δεν ηταν ιδιαιτερα καθαρο! :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Ντιάνα,Λώρη και Νατάσσα,(η σειρά τυχαία),στο Κολωνού 30 2ος όροφος,έχουν οργανώσει ένα άτυπο εσωτερικό πρωτάθλημα ποιά θα είναι πιο καυλιάρα και δοτική,η καθεμία με το στυλ της και τον τρόπο της!Μπράβο στα κορίτσια,να περνάνε αυτές καλά,κι εμείς καλύτερα!  :erection:
 

ANAMA

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2014
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
...Eνίοτε ο πρωταθλητισμός τους είναι επικίνδυνος για τους πελάτες...οπότε προσοχή...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566

[size=30pt]BOUEFA[/size]

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Kostakis27 - master21
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6

traxanoulis

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
και παλαιότερα εκεί ήταν νομίζω
Έκανα λάθος φίλε η Έλσα εχθές ήταν στο Ιάσωνος 33 και η υπηρεσία την ανέφερε ως Έλενα κομμώτρια Θεσσαλονικιά.Από τα 25 ευρώ ξανά πίσω στο πάκικο απαξιωμένο δεκαρικάκι.
 

rus3l_aod

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Γνωρίζει μήπως κάποιος αν δουλεύει ακόμη και που η Έλλη που είχε περάσει απο το Φυλής 56? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πολυ γρηγορο περασμα πριν μια ωρα στην α' βαρδια αναζητωντας την Αννυ πορνοσταρ του Γασπαρη,την οποια και δεν πετυχα.

Φιλιππιδη 11α: Μαρια ξανθια κοντουλα με ωραιο βυζακι κ κωλο κ λιγη κοιλιτσα, τοσσο οσο χρειαζεται για να ειναι σεξυ. Πολυ προστοιχο μουτρακι.

Φυλης 59: Βανεσα, λεπτη μελαχρινη με ωραιο σωματακι κ βυζι, προσωπο γλυκο, σαν να πηδας την μικρη ξαδελφουλα της κοπελας σου απο το χωριο. "Κανονι" στο δωματιο κατα δηλωση της τσατσας .....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
φωκαιας 17α ισογειο: Ξανθια, ομορφο προσωπο και σωμα, καλος κωλος και στηθος μεγαλο και λιγο κρεμασμενο. Φουλ προγραμμα ανακοινωσε η τσατσα και πρωτη μερα της κοπελας που εδινε πισω κινηση. Εδω εγινε και η δικη μου καταθεση. Ρε το  :jerking:, θυμηθηκα τοσα ονοματα και δεν θυμαμαι το ονομα αυτης που γαμησα. Περασα καλα, πιπα ακα, μουνι, βυζι και βουρ στον κωλο.

-Αμα πονας και δεν θελεις, δεν γουσταρω της ειπα, και οντως δε μ'αρεσει.
-Οχι, οχι θελω μωρακι μου λεει, να ανοιξει και να στρωσει, ευκαιρια ειναι  :S.
Ε αφου το ηθελε, εκανα και γω το χρεος μου  :s&m_1:.

και πριν 2 μερες η τσατσα ελεγε 1η μερα που δινει κωλαρακι χαχαχαχα

Τζοανα το ονομα της
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Κολωνού 27 ισόγειο: Κλαούντια. Το μωράκι αυτό είναι γλυκό, αφράτο, καθαρό, καλοσυνάτο και ανοίγει τα πόδια καλά.


Την ίδια ώρα την Παρασκευή:

Κολωνού 53: Χριστίνα. Τη βρήκα μόνη και της πρότεινα να μην ξαναδουλέψει με την Πάολα γιατί σιχαίνομαι αυτά που κάνει.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Ντιάνα,Λώρη και Νατάσσα,(η σειρά τυχαία),στο Κολωνού 30 2ος όροφος,έχουν οργανώσει ένα άτυπο εσωτερικό πρωτάθλημα ποιά θα είναι πιο καυλιάρα και δοτική,η καθεμία με το στυλ της και τον τρόπο της!Μπράβο στα κορίτσια,να περνάνε αυτές καλά,κι εμείς καλύτερα!  :erection:

Λώρη - Νατάσσα συμμετέχουν σε παρτούζα και μάλιστα κάνουν και λεσβιακό, χωρίς να γλείφουν το αιδοίο, όμως, η μια της άλλης! Δεν πήρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom