Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (13 μέλη και 126 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
:offtopic: Το’χω σαν απορία αν συμβαίνει και με άλλους συναγωνιστές,δηλαδή να υπάρχει μια ανεξήγητη ψυχρότητα και μεταστροφή της συμπεριφοράς από κοπέλες που τις έχεις τιμήσει επανειλημμένα,και τις έχεις φερθεί άψογα σε όλα!Αυτό αναρωτήθηκα σήμερα με την κορασίδα Ελένη στο Κολωνού 30 1ος όροφος.Αν και δεν ήταν στο πλάνο μου,μπήκα μετά τον εξάμηνο ''πάγο'' που την είχα από το καλοκαίρι μήπως,αλλά δεν... Απόμακρη και τυπική,απλά ''έβγαλε'' το δωμάτιο σαν αγγαρεία... Τελικά η υπερβολική ευγένεια βλάπτει σοβαρά την πνευματική και ψυχική υγεία των κορασίδων, που και που θέλουν και την αγριάδα τους! :s&m_1:
αν πηγαίνεις συχνότερα από μία στο 15νθήμερο (και πολλές λέω) οι υπηρεσίες θα πέσουν γιατί σε θεωρεί σίγουρο. Να την βάλεις στον πάγο μετά δε έχει αποτέλεσμα γιατί η αλλαγή τη θυμώνει και γίνεται χειρότερη.
Συμπέρασμα : αραιά και αγαπημένοι
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
:offtopic: Το’χω σαν απορία αν συμβαίνει και με άλλους συναγωνιστές,δηλαδή να υπάρχει μια ανεξήγητη ψυχρότητα και μεταστροφή της συμπεριφοράς από κοπέλες που τις έχεις τιμήσει επανειλημμένα,και τις έχεις φερθεί άψογα σε όλα!Αυτό αναρωτήθηκα σήμερα με την κορασίδα Ελένη στο Κολωνού 30 1ος όροφος.Αν και δεν ήταν στο πλάνο μου,μπήκα μετά τον εξάμηνο ''πάγο'' που την είχα από το καλοκαίρι μήπως,αλλά δεν... Απόμακρη και τυπική,απλά ''έβγαλε'' το δωμάτιο σαν αγγαρεία... Τελικά η υπερβολική ευγένεια βλάπτει σοβαρά την πνευματική και ψυχική υγεία των κορασίδων, που και που θέλουν και την αγριάδα τους! :s&m_1:
Το ιδιο ακριβως μου εχει συμβει κ εμενα, κ μαλιστα με την ιδια ακριβως κοπελα που αναφερεις. Την Ελενη απο Κολωνου 30, με την οποια "γνωριζομαστε" απο την εποχη που δουλευε Διδυμου. Ειχα πολλες κ αψογες συνευρεσεις μαζι της, την θεωρουσα στανταρακι.

Μεχρι που απο καποια στιγμη κ μετα, αλλαξε τελειως η συμπεριφορα της απεναντι μου, δηλ πολυ ψυχρα κ βιαστικη στο δωματιο. Με αποτελεσμα εδω κ κανα χρονο, οποτε την πετυχαινω στις τσαρκες, την απαξιωνω τελειως κ δεν νομιζω να ξαναπερασω ποτε μαζι της.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
η αννα φωκαιας27 εχει μεγαλο κωλο???και αν ναι παραθεστε ενα παραδειγμα αλλης κοπελας

Ε,δεν τον λες και μινιόν .....

Ούτε σαν τον μικρό,στρογγυλό κ τουρλωτο της Χριστίνας Καζακσταν, ούτε καν σαν τον γυμνασμενο/στρογγυλό της Τζώρτζιας.....

Έχει ένα εκτόπισμα, αλλά θα ελεγα είναι σε άλλη κατηγορία ....
Από τις ωραίες κωλαρες όμως, να τα λέμε κ αυτά ;-)
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
:offtopic: Το’χω σαν απορία αν συμβαίνει και με άλλους συναγωνιστές,δηλαδή να υπάρχει μια ανεξήγητη ψυχρότητα και μεταστροφή της συμπεριφοράς από κοπέλες που τις έχεις τιμήσει επανειλημμένα,και τις έχεις φερθεί άψογα σε όλα!Αυτό αναρωτήθηκα σήμερα με την κορασίδα Ελένη στο Κολωνού 30 1ος όροφος.Αν και δεν ήταν στο πλάνο μου,μπήκα μετά τον εξάμηνο ''πάγο'' που την είχα από το καλοκαίρι μήπως,αλλά δεν... Απόμακρη και τυπική,απλά ''έβγαλε'' το δωμάτιο σαν αγγαρεία... Τελικά η υπερβολική ευγένεια βλάπτει σοβαρά την πνευματική και ψυχική υγεία των κορασίδων, που και που θέλουν και την αγριάδα τους! :s&m_1:

Στις γυναίκες φερομαστε πάντα σωστά κ σαν κύριοι, οποίο κ αν είναι το επάγγελμα που κανουν. Εγώ προσωπικά αγριαδες δεν κάνω ποτέ. Αν η κοπέλα "πάγωσε", απλά έφτασε το τέλος μεταξύ σας κ πας για αλλά .... Ούτε γκρινιες,ούτε κακίες.
Ή γνώμη μου πάντα. Μην με παρεξηγήσεις ....
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.441
Πόντοι
5.267
Ε,δεν τον λες και μινιόν .....

Ούτε σαν τον μικρό,στρογγυλό κ τουρλωτο της Χριστίνας Καζακσταν, ούτε καν σαν τον γυμνασμενο/στρογγυλό της Τζώρτζιας.....

Έχει ένα εκτόπισμα, αλλά θα ελεγα είναι σε άλλη κατηγορία ....
Από τις ωραίες κωλαρες όμως, να τα λέμε κ αυτά ;-)

δουλευει και αυριο απογευματινη?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Στις γυναίκες φερομαστε πάντα σωστά κ σαν κύριοι, οποίο κ αν είναι το επάγγελμα που κανουν. Εγώ προσωπικά αγριαδες δεν κάνω ποτέ. Αν η κοπέλα "πάγωσε", απλά έφτασε το τέλος μεταξύ σας κ πας για αλλά .... Ούτε γκρινιες,ούτε κακίες.
Ή γνώμη μου πάντα. Μην με παρεξηγήσεις ....
Η... σχέση έχει τελειώσει,έφαγε από μένα "μαύρο" οριστικά και αμετάκλητα! Συζητάμε για το τι πρέπει να κάνεις ή να αποφύγεις να μην φτάσει εκεί.Άβυσσος η ψυχή των γυναικών, και δη των πουτάνων,άντε να βρεις άκρη...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Να το πω, αν και είναι ... "χιλιοειπωμένο"

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ !!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εγω     αν περασω   με καποια      κορασιδα   ξαναπηγαινω μετα απο μερες  εγω   εχω αδικησει κοπελα   διοτι δεν πηγαινω   μαζι  της    αρκετα   μου  εχει φερθει  καλα     οταν   την γαμαω  καμια    φορα  καμια  κοπελα  δεν με    εχει    δεδομενο  μονο  μια  με χαιρεται
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
:offtopic: Το’χω σαν απορία αν συμβαίνει και με άλλους συναγωνιστές,δηλαδή να υπάρχει μια ανεξήγητη ψυχρότητα και μεταστροφή της συμπεριφοράς από κοπέλες που τις έχεις τιμήσει επανειλημμένα,και τις έχεις φερθεί άψογα σε όλα!Αυτό αναρωτήθηκα σήμερα με την κορασίδα Ελένη στο Κολωνού 30 1ος όροφος.Αν και δεν ήταν στο πλάνο μου,μπήκα μετά τον εξάμηνο ''πάγο'' που την είχα από το καλοκαίρι μήπως,αλλά δεν... Απόμακρη και τυπική,απλά ''έβγαλε'' το δωμάτιο σαν αγγαρεία... Τελικά η υπερβολική ευγένεια βλάπτει σοβαρά την πνευματική και ψυχική υγεία των κορασίδων, που και που θέλουν και την αγριάδα τους! :s&m_1:
[/quote
Ειχα κι εγω τέτοιες αναλογες περιπτώσεις, και πιστευω λιγο πολύ ολοι μας. Και ότι δικαιολογια και να πεις στην εκάστοτε κοπελα, και αληθεια να 'ναι δε θα γινεις πιστευτος, γιατι ετσι σκέφτονται. Και όταν δεις μια αλλαγη συμπεριφορας, και μια αδιαφορια, απλα δε ξαναπας.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
εγω     αν περασω   με καποια      κορασιδα   ξαναπηγαινω μετα απο μερες  εγω   εχω αδικησει κοπελα   διοτι δεν πηγαινω   μαζι  της    αρκετα   μου  εχει φερθει  καλα     οταν   την γαμαω   καμια    φορα   καμια  κοπελα   δεν με    εχει     δεδομενο   μονο   μια  με χαιρεται
ΓΙΩΡΓΟ,στα τελευταία σου ποσταρίσματα παρουσίασες αισθητή βελτίωση,τώρα πάλι... βγάζουμε τα μάτια μας να καταλάβουμε τι εννοείς!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
πταισματα ..  /  στο FB  εχουν συμβεί .. σοβαρότερα .. :cheesy:
 

Συνημμένα

  • FB GR-Exogiinoi.jpg
    FB GR-Exogiinoi.jpg
    54,8 KB · Εμφανίσεις: 19

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
ψάχνω μιλφ με καλές υπηρεσίες που να αφήνει πιασίματα 69 άνετη στο χρόνο κλπ
αλλά πίπα μόνο με καπότα και να μη τη χύνουνε,
καμμιά πρόταση ;; 
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
ψάχνω μιλφ με καλές υπηρεσίες που να αφήνει πιασίματα 69 άνετη στο χρόνο κλπ
αλλά πίπα μόνο με καπότα και να μη τη χύνουνε,
καμμιά πρόταση ;; 
........

..... Αγαπητέ μου φίλε μάς βάζεις δύσκολα τώρα.....
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η έκπληξη που συνάντησα σήμερα στο Κεραμεικού 13 όροφος 2η βάρδια  Το μελαχρινό κοντοπιπινάκι Κατερίνα, ελληνίδα από  Φυλής 200 (την έψαχνα κιόλας) έχει και πολύ καλές κριτικές όταν δούλευε εκεί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom