Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (29 μέλη και 228 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ζούμε στην Αθήνα, τον παράδεισο της πορνείας. Ας σταματήσουμε να μεμψιμοιρούμε. Η κατάσταση κατά τη γνώμη μου είναι εξαιρετική. Στο Μεταξουργείο βρίσκεις να γαμήσεις ωραίες νεαρές κοπέλες με 10 ευρώ. Πουθενά αλλού στην Ευρώπη δεν υπάρχουν τέτοιες τιμές. Στην Αθήνα μόνο μπορεί κάποιος που δεν έχει γκόμενα να γαμάει περισσότερο από κάποιον που έχει. Ο μοναδικός κίνδυνος για τα μπουρδέλα ακούει στο όνομα ΣΥΡΙΖΑ και είναι η φεμινιστική ιδεολογία που πρεσβεύει. Είναι ακόμα λίγο καιρό στην κυβέρνηση και δεν έχει τολμήσει να κάνει μεγάλες αλλαγές. Ποιος όμως μου εγγυάται ότι αν μείνει 5-10 χρόνια στην εξουσία δεν θα επιβάλει στην Ελλάδα το "μοντέλο της Σουηδίας";

10 ευρώ για 6 λεπτα δηλαδη στην ωρα 100 ευρω για να ξαπλωσεις στα χυσια του αλλοδαπου με μια ψοφια.

Εδω και χρονια πηρα την αποφαση να αντικαταστησω τα μπουρδελα οσο γινεται με κολ-γκερλ που πολλες φορες βγαινουν πιο οικονομικα αν δεν ξεχασεις τον παρανομαστη. Βεβαια γαμουσα παντα και γκομενες.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Exεις πολυ αδικο.Θυμαμαι με πολυ νοσταλγια εποχες '95-'00 στο Μεταξι παρασκευη κ ειδικα σαββατο ο πεζοδρομος της Ιασωνος να ειναι σαν την ερμου.Μικροι-μεγαλοι εν δραση.Σχεδον σε καθε ''σπιτι'' να περιμενεις αρκετα για να βγει η κοπελα ακομα κ αν ηταν πολυ μετρια.Απειρα κοπαδια καβλωμενα.
Πολλες φορες δεν χωραγες να μπεις στο σαλονι κ να δεις καλα την κοπελα οπως πχ στο Κολωνού 30Α και αλλα.

Ο λογος που εχει πεσει η Φυλης ειναι επειδη πολυ απλα ο κοσμος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ. Δεν φταιει το μεταξι κ ουτε ειναι λυση να σταματησει ο κοσμος να πηγαινει εκει κ να πηγαινει στην Φυλης.Εδω ο κοσμος δεν εχει να αγορασει τροφιμα να ζησει,θα δωσει 10-20 ευρω να γαμησει? κανει την καρδια κ την πουτσα του πετρα κ γαμαει την χουφτα η την γυναικα/γκομενα του.

Στο μεταξι υπαρχει βρωμια κ χαμηλο επιπεδο αλλα υπαρχουν κ εξαιρεσεις.Αν θες πιο υψηλες υπηρεσιες να βαλεις αλλα 20 κ να πας σε στουντιο εσυ ρε φιλε.

Στα σουπερμαρκετ ελαχιστοι αγοραζουν μοσχαρι κρεας(η κρεας γενικοτερα).Το χοιρινο παει κ ερχεται.Ο αλλος με 20 ευρω αγοραζει κοντα 5 κιλα μπριζολες.Λες στον τυπο πισω απο τον παγκο να σου βαλει 2 κιλα μοσχαρι σπαλομπριζολα κ βγαινει απ'εξω να σε αγκαλιασει δακρυσμενος.

Η μονη λυση ειναι το αλλο που λες κ εχεις πολυ δικιο.Να ριχνουμε ακυρο στις φολες ωστε να ανεβει το επιπεδο οσο μπορει.

*φυσικα κ παιζει ρολο αν εχεις βαρεσει το λιλι σου πριν πας να γαμησεις.Πως θα σου γινει πετρα κ θα χυσεις σε 5 λεπτα με καποτα αν εχεις αδειασει τελειως την ιδια μερα η κ την προηγουμενη? Εκτος αν εισαι σαν κατι λαλακες που ξεροχυνουν με το παραμικρο καθε μερα βλεποντας ακομα κ την παραμικρη πιθαμη σαρκας.
1)90s....Όχι σήμερα.Άλλες εποχές τότε.
2)Δεν είπα πουθενά ότι φταίει το Μετάξι...
3)Όταν καίς 50 ευρώ να γαμήσεις στο Μετάξι,λεφτά έχεις.
4)Ελάχιστες παρέχουν καλές υπηρεσίες και έχουν ένα αξιοπρεπές επίπεδο
5)Στουντιο δεν υπάρχει με 30€ και αν κάνεις παζάρι σε ξεπετάνε χειρότερα
6)Χύνω περισσότερες απο μια φορές τη μέρα και είμαι στην 6η δεκαετία της ζωής μου
7)Κάποιοι δεν έχουν να φάνε,όχι όλοι.Οι περισσότεροι απο εμάς,πάμε και καίμε αρκετό χαρτί σε πουτάνες κάθε είδους.
 

ΕΦΙΑΛΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2015
Μηνύματα
235
Like
6
Πόντοι
1
Ζούμε στην Αθήνα, τον παράδεισο της πορνείας. Ας σταματήσουμε να μεμψιμοιρούμε. Η κατάσταση κατά τη γνώμη μου είναι εξαιρετική. Στο Μεταξουργείο βρίσκεις να γαμήσεις ωραίες νεαρές κοπέλες με 10 ευρώ. Πουθενά αλλού στην Ευρώπη δεν υπάρχουν τέτοιες τιμές. Στην Αθήνα μόνο μπορεί κάποιος που δεν έχει γκόμενα να γαμάει περισσότερο από κάποιον που έχει. Ο μοναδικός κίνδυνος για τα μπουρδέλα ακούει στο όνομα ΣΥΡΙΖΑ και είναι η φεμινιστική ιδεολογία που πρεσβεύει. Είναι ακόμα λίγο καιρό στην κυβέρνηση και δεν έχει τολμήσει να κάνει μεγάλες αλλαγές. Ποιος όμως μου εγγυάται ότι αν μείνει 5-10 χρόνια στην εξουσία δεν θα επιβάλει στην Ελλάδα το "μοντέλο της Σουηδίας";

Η λυση στο προβλημα σου ειναι μια φιλε μου............να βρεις γκομενα για να μη φοβασαι το τι θα συμβει αν ο συριζα  μεινει στην εξουσια για 10 χρονια εκτος και αν πας στην τηνο και κανεις ταμα στη παναγια να φυγει απο την εξουσια το συντομοτερο δυνατον....!!!!!!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Ρε φιλος απο τη στιγμη που φτιαχτηκαν τα εμπορικα σαιτ βλεπεις σταθερα να διαφημιζονται καποια μπουρδελα στις κριτικες. Τη σημασια εχει πια αν η πουτανα ειναι καλη ή φολα; Σημασια εχει να γινονται εγκωμιαστες κριτικες και η πελατεια ερχεται... Δε μπορει μια πορνη να ανταγωνιστει με διαφημιση στομα-σε-στομα τη διαφημιση των κοινωνικων δικτυων. Ελπιζω να εγινα κατανοητος με τις ορολογιες.

Τωρα για τους Πακηδες που λες στο Μεταξι ναι βρωμιζουν τα παντα αλλα τον τελευταιο χρονο μην ξεχναμε οτι και τα μπουρδελα της Φυλης κατηργησαν το ονλι γκρικ και παρακαλανε Συριους και Αφγανους να περασουν με αποτελεσμα πολλοι να τα θεωρουν το ιδιο μολυσματικα με του Μεταξουργειου. Το ακουω συνεχεια οταν κατεβαινω στη Φυλης απο τους συναδελφους πορναγωνιστες, το ακουτε κι εσεις, "Μεταξουργειο καταντησε".
1)Δεν είμαστε φίλοι
2)Οι κριτικές δεν διαφημίζουν μπουρδέλα,αλλά γράφονται απο συναγωνιστές και αδελφούς εν πόρναις και μας λένε τις εμπειρίες τους.
3)Αν μιλάς για προμότορες,σποτάρονται και εκτελούνται.
4)Καμία πραγματικά καλή πουτάνα δεν μένει απότιστη απο χύσι και ας μην έχει προμότορες
5)Ποτέ δεν υπήρχε only Greek.Απλά μας έκαναν να το πιστεύουμε
6)Μεταξουργείο η Φυλής δεν μπορεί να καταντήσει με καμία δύναμη,προς το παρόν
7)Αν δεν διαβάζεις πλήρως τι γράφω να μην αναφέρεις το όνομά μου και τα γεγραμμένα μου επι ματαίω
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
έτσι, γκόμενα συριζαία μόνο για σύμφωνο συμβίωσης
 

Επισκέπτης
10 ευρώ για 6 λεπτα δηλαδη στην ωρα 100 ευρω για να ξαπλωσεις στα χυσια του αλλοδαπου με μια ψοφια.

Εδω και χρονια πηρα την αποφαση να αντικαταστησω τα μπουρδελα οσο γινεται με κολ-γκερλ που πολλες φορες βγαινουν πιο οικονομικα αν δεν ξεχασεις τον παρανομαστη. Βεβαια γαμουσα παντα και γκομενες.

Άσε φίλε, δεν το έχεις με τα μπουρδέλα. Δεν μπορείς. Δεν είναι για όλους, το καταλαβαίνω.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Άσε φίλε, δεν το έχεις με τα μπουρδέλα. Δεν μπορείς. Δεν είναι για όλους, το καταλαβαίνω.

Φιλε αν σου έρθει όρεξη να γαμήσεις δυο φορες την ίδια μέρα τι κανεις?
Τι λέει ο νομος για αυτό?
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
εκτος απο την καμελια υπαρχει καμια που να τα παιρνει στο προσωπο?

οχι στο στομα που αφηνουν πολλες αλλα προσωπο...
εστω με εξτρα λεφτα
 

Επισκέπτης
Φιλε αν σου έρθει όρεξη να γαμήσεις δυο φορες την ίδια μέρα τι κανεις?
Τι λέει ο νομος για αυτό?

Δεν κάνεις τίποτα. Είσαι κύριος του εαυτού σου και μαζεύεις τις καύλες σου για να ρίξεις ένα καλό γαμήσι μεθαύριο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
4)Καμία πραγματικά καλή πουτάνα δεν μένει απότιστη απο χύσι και ας μην έχει προμότορες

Εγω βλεπω τις καλες να φευγουν. Παιζει τεραστιο ρολο η προωθηση, το hype. Μην εχετε φαντασιωσεις οτι θα κανουν καταναλωτικο κινημα οι μπουρδελιαρηδες και θα επιβραβευουν τις καλες και θα τιμωρουν τις φολες. Χοχο! Αυτα τα λεγαμε 15 χρονια πριν στο pathfinder και τελικα αντι τα σαιτ να γινουν δυναμη για εμας τους καταναλωτες γιναν η μεγαλη δυναμη και μηχανη προωθησης για τους νταβατζηδες!!!

Που να το φανταζομασταν τοτε.... Πιστευω οτι αν καποιος ανοιξει μη-εμπορικο σαιτ σημερα θα βρει το μπελα του.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Εγω βλεπω τις καλες να φευγουν. Παιζει τεραστιο ρολο η προωθηση, το hype. Μην εχετε φαντασιωσεις οτι θα κανουν καταναλωτικο κινημα οι μπουρδελιαρηδες και θα επιβραβευουν τις καλες και θα τιμωρουν τις φολες. Χοχο! Αυτα τα λεγαμε 15 χρονια πριν στο pathfinder και τελικα αντι τα σαιτ να γινουν δυναμη για εμας τους καταναλωτες γιναν η μεγαλη δυναμη και μηχανη προωθησης για τους νταβατζηδες!!!

Που να το φανταζομασταν τοτε.... Πιστευω οτι αν καποιος ανοιξει μη-εμπορικο σαιτ σημερα θα βρει το μπελα του.
Δεν μας νοιάζει τι πιστεύεις εσύ.Μας νοιάζει η πραγματικότητα.Και δεν είμαστε 15 χρονια πριν.Μιλάμε για τώρα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Έλεος ρε μεγάλε. Ο μέσος 50-άρης χύνει 2-3 φορές τη βδομάδα. Ό,τι παπαριά θες διαβάζεις εδώ μέσα.
Ο μέσος 50άρης έχει κοιλιά,χοληστερίνη,με 100 μέτρα περπάτημα φτύνει τα συκώτια του,τρώει και πίνει τον κώλο του και θεωρεί άσκηση το να σηκωθεί απο την καρέκλα και να πάει να χέσει.Ένας δεκαθλητής(στα νιάτα του),που αθλείται 3-4 φορές την εβδομάδα είτε σε γυμναστήριο,είτε σε savate(εδώ και σχεδόν 40 χρόνια),δεν έχει καπνίσει ποτέ του,πίνει ελάχιστα,προσέχει τι τρώει κτλ κτλ κτλ δεν είναι ο μέσος όρος...Και παπαριά να πείς το γεγονός ότι υπάρχεις.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Ιάσωνος 19 πάνω: Ντόινα... Αγάπη μου, κούκλα μου εσύ... Τι ωραίο μουτράκι, τι γλυκό μουνάκι είναι αυτό μωρέ... Αχ αχ αχ!
Πεταχτηκα αστραπιαιως κατά τις 16:30 να προλάβω να δω αυτή τη Ντοινα του συναγωνιστη Picker. Μπαινω μεσα, βγαινει η τσα τσα, φωναζει τη κοπελα, και της λεει: Πες στο κυριο τι πρόγραμμα κανεις. Και αρχιζει σα καλο κοριτσι....τσιμπουκακι, πισωκολλητο κλπ. Μου θυμησε σαν ένα κοριτσακι 10 χρονων, που το σηκωνει ο δάσκαλος στο πινακα, για να πει το μαθημα του....Τετοια αθωοτητα και γλυκυτητα εβγαζε. Σκετο μελι μιλαμε το κοριτσι...
Σωστος ο Picker.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Την προηγούμενη βδομάδα μετα απο παρατεταμένη περίοδο ξηρασίας, κατέβηκα ενα 4ημερο αθήνα. Επισκεφτηκα τα εξής ιδρύματα:

1) Τζουλιάνα απο φυλής 65 όροφος. Έδειχνε να γουστάρει αυτο που κάνει. Δεν είχε διάθεση ξεπέτας. Με τα προστυχόλογα με έκανε τουρμπο και δεν άργησα να πυροβολήσω. Περιποιήθηκε το κοντάρι για ώρα. Κοιταζόταν στον καθρέφτη και μου έδωσε την εντύπβση πως είχε κάβλωσει.  Η συμμετοχή της με εξέπληξε.  Που και που ψέκαζε το εργαλείο για να είναι πιο ευχάριστη η διείσδυση. Τίμησε το 20ρικο και παραλίγο να παρασυρθώ και να την ξαναεπισκεφτώ πράγμα που δεν το επιδιώκω στις καταδρομικές που κάνω στα κόκκινα σπιτάκια.

2) Την επομένη μέρα ξεκινώ  για τσάρκα και στην πρώτη επίσκεψη στη Φυλής 67 (?) πετυχαίνω προς τη λήξη της βάρδιας την Αλίνα, μια μελαχρινή  αδύνατη με μικρό βυζί. Έκανε αεράτο σαλονάρισμα και μπήκα σαν υπνωτισμένος στο δωμάτιο. Δεν πρόλαβα να ξεντυθώ και μπούκαρε μέσα. Κατέθεσα εύκολα στην όμορφη κολάρα της αλλά είχε μια διάθεση ξεπέτας που με ψιλοξενέρωσε και φρόντισα και εγώ να τελειώνω μια ώρα νωρίτερα.

3) Τελευταία επίσκεψη η Αντζελα στην ίδια γειτονιά. Πολύ ωραίο σώμα αλλά παγόβουνο. ΤΕλείως τυπικό σεξ, με προσπάθειες να αποφύγει τα βαθιά καρφώματα.

 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Παιδες ξερει κανεις ωρες και σε ποιο ειναι η Αγαπη η μιλφαρα...??
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.181
Κριτικές
12
Like
2.724
Πόντοι
2.811
Πεταχτηκα αστραπιαιως κατά τις 16:30 να προλάβω να δω αυτή τη Ντοινα του συναγωνιστη Picker. Μπαινω μεσα, βγαινει η τσα τσα, φωναζει τη κοπελα, και της λεει: Πες στο κυριο τι πρόγραμμα κανεις. Και αρχιζει σα καλο κοριτσι....τσιμπουκακι, πισωκολλητο κλπ. Μου θυμησε σαν ένα κοριτσακι 10 χρονων, που το σηκωνει ο δάσκαλος στο πινακα, για να πει το μαθημα του....Τετοια αθωοτητα και γλυκυτητα εβγαζε. Σκετο μελι μιλαμε το κοριτσι...
Σωστος ο Picker.

Πώς περάσατε με το κορίτσι στα ενδότερα;
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
ΕΓΩ    ΘΕΩΡΩΩ  οτι  μπορει  να  περασει κανεις    καλα.  ΦΥΛΗΣ  ΚΑΙ  ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ  οταν κανεις  καλη τσαρκα    και  χρησιμοποιησεις  καλα  τα  λεφτα που  εχεις  για  να γαμησεις  το θεμα  καθαριοτητας  του    μπουρδελλου.  ΕΙΝΑΙ  σημαντικο  αλλα  η κοπελα  ειναι  πιο  σημαντικη    διοτι  μπορει  να γαμησεις  σε καθαρο  οικο και  η κοπελα  να ειναι  φολα.  Η  ΝΑ  γαμησεις  σε ενα  οικο και  οχι    τοσο    καθαρο  και η κοπελα  να ειναι  καλη.  ΤΟ  ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ  ΕΙΝΑΙ  Η ΨΥΧΩΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ  ΚΑΙ  Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΙΕΡΩΔΟΥΛΗΣ  διοτι  ο καθενας  μας εχει  διαφορετικες  απαιτησεις στο    γαμησι  με  ιερωδουλη  και  δημιουργουνται  λανθασμενες εντυπωσεις  για καποιες κοπελες   
συμφωνω απολυτα τυπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom