Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (38 μέλη και 264 επισκέπτες)

origen

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
κατω απογευματινη βαρδια μηπως θελεις να σου πουμε και τον πως θα πας? :headbang:

Oχι να βαλεις το χερι στη τσεπη και να μου κερασεις και το γαμησι :jerking:
Σου πεσε ο κωλος δηλ που μου απάντησες?
Για κοιταχτε ρε μια ντιβα
warnban.gif
 antisthenis[/URL]: 7 διαφορετικά nicks (!) 11 (!!) καλές έως θριαμβευτικές κριτικές για ΕΝΑ συγκεκριμένο μαγαζί και άλλες τόσες κακές κριτικές για αρκετά άλλα μαγαζιά. Όλες οι κριτικές σβήνονται και οι λογαριασμοί αποκλείονται.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα πρωινη ενημερωση απο φυλης

φ40 η λαρισσα η τσατσα συνεχιζει να λεει για 69 κατι που δεν ισχυει οπως ειπε καποιος συναγωνιστης
διδυμου 8 πανω η μαρια το γνωστο milf αν εν κανω λαθος πηρε τα κιλακια που ειχε χασει.
διδυμου 8 κατω το γνωστο milfaki που βλεπω καθε κυριακη αλλα με αλλο ονομα τωρα νεκταρια
φ54 κατω η ελενη ή μαρια ή οπως αλλιως θελετε μου εχει συστηθει με τοσα ονοματα που δεν τα θυμαμε
φωκ17 κατω η αντζυ το μινιον μωρο που το ειχα παρει και δεν αξιζε αλλα σημρα ηταν ολο μεσα στη γλυκα και στο ναζι
φωκ17 πανω η γνωστη αλινα απο το προγραμμα βγηκε ο κ... καθως εμπαινε στο δωματιο εδινε φιλακια (στον αερα) στα παιδια του σαλονιου.τι να πει κανεις;
φωκ 25 πανω μια ξανθουλα με ωραιο πεταχτο κ....ακι και βυζι που γεμιζε την παλαμη σου και στιτο.
φωκ25 κατω μια μελαχροινη που την εβλεπα αρκετες φορες στο 25 πανω καλη απο εμφανηση αλλα μεχρι εκει μεσα που την ειχα παρει ηταν βιαστικη και μην το ενα μην το αλλο
φ59 κατω η μισελ
φ 59πανω ενα ψιλο λιγνο μελαχροινο βγηκαν εξ με φωνες αφου ενας πακιστανος ηθελε κ... και εκεινη φωναζε "δεν δινω τον κ... μου" πλακα ειχε
φ 80 ενα μελαχροινο που βγηκε μονο του στο σαλονι κατω πολυ του μετριου
φ84 πανω η μινιον μλαχροινη που γυρναει σε εκεινα τα σπιτακια αυτη με το πεταχτο κ...ακι σημερα και αυτη μου φανηκε να εχει περισσοτερο ναζι απο αλλες φορες
φ84 κατω η ξανθουλα με τα κοντα μαλλια
φ65 πανω μελαχροινο μετριο μωρο
φ65 κατω η αντζελινα
φ 86 κατω αν δεν κανω λαθος στελλα λεγετε η κοπελα με εντωνοτατο βαψιμο σημερα
φ 86 πανω μια πολυ κοντη ξανθουλα που φοραγε παπουτσια τετοια για να δειχνει πιο ψηλη.στο προγραμμα και ισπανικο
φ67 μια ψηλη ξανθια με ενα αχαρο γεια στο σαλονι
φ69 πανω η σαντρα με ισπανικο.ρωτησα τον τσατσο για το κατερινακι το θυμαστε αυτο που αλλαζε με την χριστινα κατω στο 65.μου ειπε οτι δουλευει εκει στο 65 κατω βραδυνη βαρδια αλλα εχθες σημερα και αυριο εχει ρεπο.οποιος συναγωνιστης παει απο τριτη ας ριξει μια ματια γιατι καταλαβαινω οτι πολλοι θελουν να ξανατιμησουν αυτο το μωρο.
φ69 κατω χριστινα στο ονομα μελαχροινη λεπτουλα αυτη που την προηγουμενη κυριακη δεν εκανε οσα ελεγε στο δωματιο και φωναζε ο φιλος.σημερα η τσατσα εδεινε εμφαση στο καλο 69 που κανει
φ 71 κατω η σκουροχρωμη κοπελιτσα απο 134 υπογειο ή φ80 με αλλαγη κομης σγουρα.σημερα χαμογελουσε πολυ περισσοτερο και ελεγε γεια κατι που δεν ειχα ξαναδει
φ71 πανω η μπαρμπαρα
μονης προδρομου ενα λιγνοτατο μελαχροινο με χαμογελο ψιλομετρια θα την ελεγα
φ 92 μια ξανθια +35 χοντρουλα
φ109 κατω η νατασσα νεα παρουσια ουτε λεξη δεν εβγαλε φαινεται δεν της εμαθαν κατι αλλα απλα χαμογελουσε μετρια τα πραγματα και εδω
φ134 ισογειο η τανια
φ134 υπογειο ενα μικρο πετιτ μελαχροινο με "διακοσμητικο" στη κοιλιτσα το οποιο περιμενε μπροστα μου ανεκφραστο για το τι θα κανω ισως αυτο να με χαλασε και εφυγα.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα το πρωί η Φυλής θα μπορούσε άνετα να χαρακτηριστεί
με μία λέξη ΜΠΑΖΟΘΥΕΛΛΑ πέρα από 1-2 κομμάτια
η κατάσταση ήταν απελπιστική (τίποτα νέο), γι΄αυτό και δεν
είχα ούτε το κουράγιο να κάνω αναφορά...
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
διακοπες και ρεπο φιλε hotscrpios αναμονη απο σεπτεμβρη για τιποτα νεο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
συγχαρητηρια σε stranger :rockon: και lostromo  :rockon:για τις πλουσιες ενημερωσεις τους,παρενθεση,και εμεις οταν γραφουμε πρεπει να μαστε πολυ συγκεκριμενοι για ν αποφευγουμε τις επεξηγηματικες απαντησεις
αλλα και οι νεοι συναγωνιστες να εκτιμουν τον κοπο των παιδιων
που γραφουν και να ζητουν ευγενικα καποια διευκρινηση
Μετα απο κριτικη χτες για τανια,scorpie :thumbsup: σε λιγο
φανταζομαι θ ανεβει κριτικη και για μαρια απο φυλης71 πανω
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
συγχαρητηρια σε stranger :rockon: και lostromo  :rockon:για τις πλουσιες ενημερωσεις τους,παρενθεση,και εμεις οταν γραφουμε πρεπει να μαστε πολυ συγκεκριμενοι για ν αποφευγουμε τις επεξηγηματικες απαντησεις
αλλα και οι νεοι συναγωνιστες να εκτιμουν τον κοπο των παιδιων
που γραφουν και να ζητουν ευγενικα καποια διευκρινηση
Μετα απο κριτικη χτες για τανια,scorpie :thumbsup: σε λιγο
φανταζομαι θ ανεβει κριτικη και για μαρια απο φυλης71 πανω

Έτσι σε θέλουμε Xilnik, Ακούραστο Εργάτη της Ηδονής  :rockon:

Υ.Γ. Εγώ πήρα το πρωί το χαζο-Αλινάκι(ΦΩ17Β) και το Απόγευμα τη Σόφη(ΑΠ7)
αλλά καλύτερα να τα είχα επενδύσει στο Ρενατάκι :boobies:, μαλακία μου.
Έκανα scouting αλλά βαρέθηκα τόσο (από αυτά που έβλεπα) που 'κατέθεσα' σε λάθος μέρη  :tickedoff:
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Σημερα βολταρα Θησειο και περασα απο Κολωνου...
Μπαινω στο 24 και ειχε ενα καλο ρωσιδακι με ωραιο βυζακι, καλη συμμετοχη στο δωματιο και μονο 15 ευρουλακια....μια χαρα
Φιλος μπηκε στο 24Α οπου ηταν η Ντιανα απο Ρωσια ,ξανθια με ωραιο κωλαρακι και συμμετοχη με ρυθμο. !5 ευρουλακια και εκει.

Αρνητικα οι πολλοι μα παρα πολλοι ξενοι (φαση ειχε που στα δυο παραπανω ηταν καλα κομματακια και παρολο που η τιμη ητανε 15 ευρω δεν μπαινανε...τι διαολο ζητανε...να γαμησουν μοντελο με 5 ευρω?)
Επισης πηγαιναμε απο το ενα στο αλλο και απο πισω ακολουθουσαν 10-12 ξενοι...γκρουπακι ειχαμε κανει. Στα υπολοιπα σπιτια η ποιοτητα πολυ χαμηλα

Το Κατερινακι σε ποιο σπιτι ειναι ρε παιδια?
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Κολωνού 30Α!!
Αυτό που είναι δίπλα από τι ίντερνετ καφέ!!!

Εισαι τελειος
Θα περασω μεσοβδομαδα για μια επισκεψη
Μια χαρη ακομα. Αν ξερεις πως μπορω να βρω ευκολα τα δυο παραπανω σπιτακια να κανω την κριτικη μου απο τον καταλογο γιατι οσο και να προσπαθησα δε μπορεσα να τα βρω.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή με την δροσούλα στην Φυλής λίγα ανοικτά (10:10)

Στο 65Β αδιάφορη μελαχρινή ξενερουά.
Στο 84Α, 71Β, 69Β μπήκα περίμενα δεν εμφανίστηκε κανείς βγήκα.
Στο 86Β η Στέλλα τα έλεγε με πλανόδιο - έφυγα.
Στο 71Α η Μπάρμπαρα όπου και κατέθεσα - value for money full περιποιηση επιπέδου στούντιο με 20 Ευρώ.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε μαστορια victoria φωκαιας 25β
επιπεδο ct  το κοριτσι αλογο πραγματικο
3-4 κιλακια λιγοτερα αν ειχε θα ηταν ακομα πιο σουπερ,ρε τι μπορει καποιος να γαμησει με 20 ευρουλακια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε μαστορια victoria φωκαιας 25β
επιπεδο ct  το κοριτσι αλογο πραγματικο
3-4 κιλακια λιγοτερα αν ειχε θα ηταν ακομα πιο σουπερ,ρε τι μπορει καποιος να γαμησει με 20 ευρουλακια... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα που να εισουνα κ πριν κανα 5αρη χρονια να δεις τι μουνι επαιζε η φυλης.. :cheesy:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
oλοι οι φιλοι μου ερχονται στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα,χαιρομαι που περασες καλα striantaf :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Αστον ,αυτος (striantaf)εχει παρει master στη φυλης.
Το κατεχει σου λεω το αθλημα.....
Tα ξερει καλυτερα απ ολους τα μπου...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
τοσο καλή είναι η βαρβάρα 71Α. Φαίνεται λίγο ψεύτικη ρε συ έξω στο σαλονάκι............
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
δεν εγραφες ρε τζουτζουκο ομως :2funny: :2funny: :2funny:
ενα,ενα τα βγαζετε
εχεις δικιο σε αυτο, αλλα αν δινουμε καθημερινη αναφορα χανεται και η μαγεια του τι θα συναντησω σε καθε ενα απο τα μπουρδελακια,αυτη την προσμονη που υπαρχει μεχρι να βγει το πουτανακι απο το δωματιο
τωρα γνωριζουμε τα παντα πριν παμε, και παμε συστημενοι
βεβαια προς θεου δεν κακιζω κανεναν για αυτο,αυτος αλλωστε ειναι και ο σκοπος που βρισκομαστε εδω μεσα.
απο την αλλη βεβαια οι φοβερες αναλυσεις σου για καθεμια απο τα κοριτσοπουλα εχουνε γλυτωσει πολλους συναγωνιστες απο πιθανα βατερλο :2funny: :2funny:
βεβαια αν δεν φας και την κατραπακια σου τι σοι μπουρδελιαρης εισαι? ;)
αυτα τα ολιγα απο εμενα

ΥΓ.
και πλεον αν θα βρισκω κατι πολλη καλο και αξιο λογου θα καταθετω και εγω την αποψη μου
οπως βεβαια και για τιποτα περιεργα μπαζα, μπας και γλυτωσουμε και κανενα συναγωνιστη! :grin:






 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom