Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (31 μέλη και 246 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
λοιπον να καταθεσω κατι στους προυγουμενους συναγωνιστες.υπαρχει μια λεπτη μελαχροινη που και κλα τα κανει ολα στο 69 κατω την κυριακη το πρωι συναγωνιστης φωναξε την τσατσα για παραπονα οταν η κοπεα ηταν μεσα στο δωματιο και προς εκπληξη μας μονο γυμνος που δεν βγηκε εξω στο τελος τα ακουσε και απο την τσατσα.
οσο για το φωκ 17 κατω αν λες xilnik μια πετιτ με ωραιο βυζακι αλλα μετρια μαπα ειναι η αντζυ εγω που την ειχα παρει δεν ελεγε.λιγα πραγματα στην πιπα και μετα δυο κλασσικες στασεις βεβαια δεν ακουσα ποτε την φωνη της ουτε κιχ δεν εκανε.ισως να ετοιχε σε εμενα τι να πω

Λοστρόμε Respect  :rockon:
μόλις έσωσες από άδοξο τέλος ένα από τα ηρωικά μου 20-άευρα  :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
kαταρχην θερμους χαιρετισμους σε free ,stranrger kαι λοστρομο,
επισκεψη σημερα το βραδι φυλης καθως το μεσημερι αν και υπηρχαν καποια ελαχιστα καλα κοματια,δεν περασα καθως τα χα ξαναπαρει
και υπηρχε διαθεση για κατι  διαφορετικο,σημερα βραδι λοιπον
φυλης 65 πανω και κατω ειχαμε διπλοβαρδιες με ρωξανη και αντζελα αντιστοιχα,οπως και φ71 κατω η βικυ
φυλης 84 πανω η ιλιανα  :bigdick:του pitsi η οποια βγαζει απιστευτη καβλα,φοβερα σεξι σωμα,λες μεσα σου αυτην πρεπει να την εχω μια ωρα να τη πηδαω για να ευχαριστηθω και να ευχαριστηθει,σημειωτεον την εχω δει απο κοντα στο δρομο και απο το σεξι θηλυκο στη φυλης ειναι ενα κοριτσακι οταν τη βλεπεις στον δρομο,απο τα περιεργα..
φυλης 80 ενα  πολυ σεξι μελαγχροινο ,νεο στο χωρο
φ 69 πανω η χριστινα,αυτη οσο μεγαλωνει θα γινει πολυ ωραια
μονης προδρομου νεο ψηλο αδυνατο μ ελκυστικο ομως σωμα
φ 71 πανω η αννα μαρια απο ρουμανια,η ξανθια κοπελα που χα πει την κυριακη το βραδι,καταθεση , θα συμφωνησω απολυτα με τον stranger,αν και κουρασμενο το κοριτσι ειναι παρα πολυ καλο,
με χαδια,με τριψιματα,στοματικο χωρις βιασυνη,ατου της η σταση απο πανω και πισωκολητο οπου ειναι πολυ καλη,δεν ενδεικνυται φια ιεραποστολικο,τελος
αγ πετρου 7 η σοφια,το ψιλο ξανθο αλογο,ξανα καταθεση,με υποδεχτηκε με αγκαλιες και φιλια αφου η αδυναμια που της εχω ειναι φανερη,οπου ειχαμε απο το πρωτο λεπτο ενα πολυ εντονο τεμπο με μενα απο πανω,κατοπιν αυτη πλαγια και τελος και οι
δυο σε πλαγιαστη σταση,αν και ο ρυθμος ηταν εντονος απο την αρχη θα ελεγα οτι το να κανεις ερωτα μαζι της στην αρχη σιγα και μετα ν ανεβαζεις προοδευτικα ρυθμους ,νομιζω ειναι ο τροπος
που της παει και που και εγω προτιμω

 

Επισκέπτης
Αδέρφια ,την Αλεξανδρα από Φ69 που την πετυχαίνει κανέις και τι ώρες ?
Ευχαριστώ
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μίνι πρωινή ενημερωσούλα από Φυλής και περίχωρα 24/07/2008.
-Ξανθίππης 2 και Λιοσίων κατά τις 11 ήταν κλειστό και έτσι δεν
είδα τον έρωτά μου την Ρενάτα.

Με τα φτερά του έρωτα πεσμένα κατηφόρισα προς Φυλής 134
-Φυλής 134 Υπόγειο ένα μουνάκι προς το κοντό με ωραίο αδύνατο
κορμί μικρό βυζάκι και βαμένα καστανά μαλλιά, δεν ρώτησα όνομα
γιατί ήθελα να πάω δίπλα να τσεκάρω την 'Τάνια' που έχω ακούσει.
-Φυλής 134 Ισόγειο ευτυχώς βρήκα την 'Τάνια' με το ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ φυσικό
βυζί, λοιπόν να περιγράψω και λίγο το κορίτσι κοντό μαλλί καρέ καστανό,
μέτριο πρόσωπο, χαμογελαστή, ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ, εκπέμπει θετική ενέργεια,
ψηλή κοπέλα γύρω στο 1.75, καλό κορμί, ΒΥΖΙ Στητό ΦΥΣΙΚΟ 3,5-άρι.  :boobies:
Μουνάκι σφιχτό με πολύ καλή αίσθηση, καλή συμμετοχή στο σέξ.
Μια κοπέλα για να περάσεις καλά, δεν σου προκαλέι καψούρα όπως
κάτι άλλες 'μαύρες χήρες' της φυλής, αλλά περνάς υπέροχα ξαλαφρωτικά.
Value For Money Κυριολεκτικά. 
Συμπληρώνω: το μωρό αφού της έφαγα κυριολεκτικά τα στήθη, ήρθε από
πάνω όπου με καβάλησε αρκετή ώρα, μετά πισωκολλητά, μετά την γύρισα
ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους όπου και κατέθεσα γλυκά γλυκά  :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
-Ξανθίππης 2 και Λιοσίων κατά τις 11 ήταν κλειστό και έτσι δεν
είδα τον έρωτά μου την Ρενάτα.

Με τα φτερά του έρωτα πεσμένα κατηφόρισα προς Φυλής 134
Τι γραφει ο ανθρωπος! εδω μιλαμε για τον ποιητη της φυλης! :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
πανω που ηθελα να ρωτησω περισσοτερα για τανια scorpie ειδα τη κριτικη σου η οποια με καλυπτει απολυτα
Και ενα χαρακτηριστικο στιγμιοτυπο απο χτες,κατεβαινοντας απο την ιλιανα του pitsi,καλος πολιτης pitsi,ανεβαινε ενας συμπολεμιστης με κινητικα προβληματα τον οποιο συνοδευαν δυο παλικαρακια στους οποιους θελω να δωσω αγωνιστικους χαιρετισμους,και ενα μπραβο στο κοριτσι αφου φαινοταν το παιδι να πηγαινε αποκλειστικα γι αυτη,για να βλεπουμε μερικες φορες και την κοινωνικη προσφορα αυτων των κοριτσιων
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
πανω που ηθελα να ρωτησω περισσοτερα για τανια scorpie ειδα τη κριτικη σου η οποια με καλυπτει απολυτα
Και ενα χαρακτηριστικο στιγμιοτυπο απο χτες,κατεβαινοντας απο την ιλιανα του pitsi,καλος πολιτης pitsi,ανεβαινε ενας συμπολεμιστης με κινητικα προβληματα τον οποιο συνοδευαν δυο παλικαρακια στους οποιους θελω να δωσω αγωνιστικους χαιρετισμους,και ενα μπραβο στο κοριτσι αφου φαινοταν το παιδι να πηγαινε αποκλειστικα γι αυτη,για να βλεπουμε μερικες φορες και την κοινωνικη προσφορα αυτων των κοριτσιων

Thanks Άρχοντα Xilnik  :rockon:
Η Τάνια στο πρόσωπο είναι 'ασχημογλυκιά' αλλά οι Βυζάρες της
είναι ικανές να προκαλέσουν Τύφλωση και Αδυναμία προστασίας του
20-άευρου μέσα στην τσέπη από τα αρπακτικά χέρια της γλυκιάς
μίλφ τσατσάς του Φ134 ισόγειο  :grin:

Υ.Γ. γιατί να μην υπάρχει μια τάνα που να τα συνδιάζει όλα,
εγώ θα ήθελα μια με το κορμί και την ΚΟΛΑΡΑ της Τζούλης της
κουλουρτζούς, με τις ΒΥΖΑΡΕΣ της Τάνιας και με το πρόσωπο της Ξένιας  :grin:
Συμφωνείτε συνμπουρδελιάρηδες ?  :grin: ...Α, και με την 'πουτανιά' της
Χριστίνας του Φ69 'θέλω πούτζο, σέξ, σέξ, σέξ, έλα να κάνουμε παιντάκια'

:2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αυτο που με χαλαει στο να μπω ειναι οτι ειναι πολυ αδυνατη σε κωλο και ποδια,αλλα αν το ξεπερασω αφου η κριτικες ειναι καλες μπορει να μπω, εκτος αν περιμενω λιγο να παρει μερικα κιλα :2funny: :2funny:για στηθος συμφωνω ,βγαζει ματια
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
αυτο που με χαλαει στο να μπω ειναι οτι ειναι πολυ αδυνατη σε κωλο και ποδια,αλλα αν το ξεπερασω αφου η κριτικες ειναι καλες μπορει να μπω, εκτος αν περιμενω λιγο να παρει μερικα κιλα :2funny: :2funny:για στηθος συμφωνω ,βγαζει ματια

Γιατί να μην υπάρχει μια τάνα που να τα συνδιάζει όλα,
εγώ θα ήθελα μια με το κορμί και την ΚΟΛΑΡΑ της Τζούλης της
κουλουρτζούς, με τις ΒΥΖΑΡΕΣ της Τάνιας και με το πρόσωπο της Ξένιας  :grin:
Συμφωνείτε συνμπουρδελιάρηδες ?  :grin: ...Α, και με την 'πουτανιά' της
Χριστίνας του Φ69 'θέλω πούτζο, σέξ, σέξ, σέξ, έλα να κάνουμε παιντάκια'

:2funny:    Και φυσικά να έδινε και κώλο χωρίς αρχιδοσπάσιμο  :grin:

Υ.Γ.  Και με την 'συμμετοχή' και τις 'υπηρεσίες' που έδινε το Σοφάκι
      που ήταν πριν στο Φ54Β και τώρα Λιοσίων.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
προ ολίγου χτύπησα την Κατιούσα ή Κατερίνα στο Φυλής 134 άνω. Στο κάτω ήταν η Τάνια. Η κατιούσα ήταν μια γλυκύτατη κοπέλα που παρέχει τις τυπικές υπηρεσίες. Δεν ξεστρατίζει απ' αυτές αλλά έμοιαζε με μια γνωστή μου που μου έχει μείνει απωθημένη, οπότε κατέθεσα τα 20 ευρώ
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη 24/7/08 κατά τις 18:00 Αγ.Πέτρου.Ήταν η Σόφη όπου και είχα διαβάσει τα σχετικά και έδωσα τον όβολό μου χωρίς ενδοιασμούς.Το κατέχει το άθλημα και αν το δουλέψει λίγο καλύτερα έχει τα προσόντα.Έχω να αναφέρω το αρκετά καλό στήθος της,καλή με επιείκια πίπα,αν και διέκρινα μια βιασύνη και μια νευρικότητα.Οπωσδήποτε χρίζει και άλλων επισκέψεων για την εξαγωγή ασφαλέστερων συμπερασμάτων. Υ.Γ. Λίγο γυμναστική θα τις έκανε καλό γιατί διέκρινα και μια σχετική πλαδαρότητα.Πάντως όντως είναι σαν να γαμάς το κορίτσι της διπλανής πόρτας.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
σημερινη ενημερωση απο φυλης και περιχωρα στις 2000:
φυλης 59 οροφος αδιαφορο κοντοπουτανο με μελαχρινο καρε μαλλι.
φυλης 59 ισογειο το γνωστο μελαχρινο αλογο που δουλευε και Φυλής 67.φιλοτιμη κοπελα. 
φυλης 65 μελαχρινο με καρε μαλλι τσαχπινικο τιποτα το ιδιαιτερο.
φυκης 65 αδιαφορη κοντουλα με παχακια μακρια.............
φυλης 80 μελαχρινο μαλλον ελληνιδα αλλα φαινοταν κουρασμενη χωρις ορεξη.
φυλης 84 ισογειο ξανθο με ομορφο προσωπο αλλα εμφανη κοιταριτιδα αδιαφορο.
φυλης 84 οροφος ξανθια με βυζομπαλα σιλικονατα αλλα ψυχρη ουτε χαιρετισε.
φυλης 86 κατω η γνωστη καστανη αδυνατη με την γαμψη μυτη.
Φυλής 67 κοντουλα αδιαφορη δεν χρειαζεται περετερω αναφορα.
Φυλής 67 οροφος με την μουναρα τσατσα τσαχπινικο τρελο κουνημα με ασχημο προσωπο αλλα πολυ διαφημηση επεφτε,παντως το κοντοπουτανο η τσατσα πολυ καλυτερο απο την εργαζομενη ιεροδουλο.
φυλης 71 ισογειο η μουναρα η ντενιζ τα λογια ειναι περιττα.
φυλης 92 η ελληνοβραζιλιανα μονικα μονο που δεν παρακαλαγε η τσατσα να περασεις δεν ειναι του γουστου μου οι νταρντανες.
φυλης99 καστανη ψιλη με χαρακτηριστικο σκουλαρικι στο φρυδι αδυνατουλα απο φατσα δεν λεει με τσοντουλα στο δωματιο.
φωκαιας 17 ισογειο μελαχρινο μωρο καβλιαρικο με ορεξη.
φωκαιας 17 οροφος ξανθια υπερβολικα τσαχπινα με τα πιασιματα της στα υποψη.
φωκαιας 19 τρακαρισμενο ξανθο με μεγαλη μυτη μπαζακι μακρια.............
φωκαιας 27 πρωτο εθεαθει μαυρη γαζελα.
φωκαιας 25 ξανθια με τατου στην μεση καλη φαινοταν στα αρνητικα η εμφανης κυταριτιδα
φωκαιας 22 αστερακι ξανθο αψογο! :P
φωκαιας 27 ξανθο με τσιμπουκοχειλα στα υποψη.
φωκαιας 27 οροφος κοκκινομαλλα τσολιας αλλα ψυχρη.
και παμε στις μπαζολες της διδυμου: :headbang:
πρωτο δεξια μπουρδελο οροφος γεματουλα ξανθια αδιαφορη
διδυμου 8 τσαχπινικο καστανο με στραβα δοντια με ορεξη φανηκε χαραχτηριστικο τατου στην μεση.
διδυμου 16 χοντρομπαζο
διδυμου 20  ξανθια χοντρουλα
υπογειο σιτεμενη ξανθια εχουν γραφτει κριτικες.
διδημου 18 μια φωτεινη, η γιαγια μου ειναι πιο ομορφη!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
stranger :rockon:ωραια ενημερωση
επισης συγχαρητηρια θελω να δωσω και στον imaginas oσον αφορα τη κριτικη του για την αννα απο το 134,την ειχα παρει δυο φορες
και τη δευτερη που πηγα να  τη πηδηξω λογω ενος προβληματος στη
πλατη  της δεν μπορουσα να ευχαριστηθω το πηδημα και της το ειπα ,μωρη μαλακω αφου δεν μπορεις,τι στο διαολο το θες το πηδημα,απο τοτε δεν τη ξαναπηρα
το ιδιο μου κανε και η ρενατα,οταν ηταν στο 71 πανω,πηγαινα συνεχεια,και απο ενα σημειο και μετα,αναρωτιομουνα,θα πηδηξω καλα σημερα η΄'θα κανει πως ποναει και ετσι την αραιωσα,τωρα βεβαια δεν καταλαβαινει τιποτα..
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
σουλατσαρισμα στην φυλης και περιχωρα ωρα 19:30
φυλης 92 μπαζολα ξανθια μακρια............
φυλης 71 ισογειο η μονικα καλο σωματακι συμπαθητικη με μαλλακι καρε,στα υποψη.
φυλης 71 οροφος ξανθο μωρακι αδυνατουλη με βυζακι περιορισμενων ικανοτητων, στα υποψη.
φυλης 69 μελαχροινο με καλο βυζι αλλα εμφανης κυταριτιδα αδιαφορο.
φυλης 69 οροφος η σαντρα καλο βυζι με κωλαρα για σκαμπιλια  ;)
Φυλής 67 κατω αδυνατουλα  ξανθη μπαζο στην φατσα αλλα ενδιαφερον.
φυλης 86 το καστανο γνωστο μωρακι με το ωραιο σωμα αλλα με την γαμψη μυτη στα υποψη.
φυλης 86 πανω ξανθο κοντοπουτανο με κωλαρα και ορεξατο σιγουρα θα δοκιμαστει  ;)
φυλης 65 τρακαρισμενο αδιαφορο μωρακι αδυνατουλη με καλο σωμα αλλα δεν μου γεμισε το ματι στο καλαθι των αχρηστων.
φυκης 84 κατω αστερακι ξανθο γαλανοματικο με χαραχτηριστικο σκουλαρικι στην κοιλια αξιζει καταθεση ;)
φυλης 84 πανω το ξανθο με τα σιλικονατα βυζια συνεχιζει να φαινεται ψυχρη οποτε αστο.
φυλης 80 μελαχροινο κοντοπουτανο με σκουλαρικι στην μυτη αδιαφορο.
φυλης 59 κατω ξανθος πυραυλος αξιζει καταθεση αλλα δεν φανηκε ορεξατη στα υποψη.
φυλης 59 πανω μελαχρινη αδιαφορη υπαρξη με τα πιασιματα της καλο βυζομπαλο φυσικο αλλα μετρια εμφανησιακα.
φυλης 66Α αθλιος χωρος εκει ειναι το χριστινακι κοντοπουτανο μελαχρινο αλλα ο κωλος τροφαντος οποτε αστο.
φυλης 54 μελαχρινο αστερακι που δεν βιαζεται πολυ καλη με ησηχια για λιγες μερες και καλα μου ειπε η τσατσα θα ειναι παντως παιδια αξιζει το μωρο! ;) ;)
φυλης 40 ρωσακι καβλιαρικο με ορεξη και σωματακι αψογο αξιζει σιγουρα καταθεση! ;)
και παμε στις μπαζολες τις διδυμου: :headbang:
διδυμοου 8 χοντρουλη τσαχπινικο με κοντο μαλλακι μονο που δεν παρακαλαγε.στα υποψη
διδυμου 18 κουλουρακι και ακαποτα απο μελαχρινη κακης ποιοτητας εμφανησιακα.
διπλα η εριτα ξανθο με την κυταριτιδα να ξεχειλιζει
υπογειο κλειστο

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
σουλατσαρισμα στην φυλης και περιχωρα ωρα 19:30
φυλης 92 μπαζολα ξανθια μακρια............
φυλης 71 ισογειο η μονικα καλο σωματακι συμπαθητικη με μαλλακι καρε,στα υποψη.
φυλης 71 οροφος ξανθο μωρακι αδυνατουλη με βυζακι περιορισμενων ικανοτητων, στα υποψη.
φυλης 69 μελαχροινο με καλο βυζι αλλα εμφανης κυταριτιδα αδιαφορο.
φυλης 69 οροφος η σαντρα καλο βυζι με κωλαρα για σκαμπιλια  ;)
Φυλής 67 κατω αδυνατουλα  ξανθη μπαζο στην φατσα αλλα ενδιαφερον.
φυλης 86 το καστανο γνωστο μωρακι με το ωραιο σωμα αλλα με την γαμψη μυτη στα υποψη.
φυλης 86 πανω ξανθο κοντοπουτανο με κωλαρα και ορεξατο σιγουρα θα δοκιμαστει  ;)
φυλης 65 τρακαρισμενο αδιαφορο μωρακι αδυνατουλη με καλο σωμα αλλα δεν μου γεμισε το ματι στο καλαθι των αχρηστων.
φυκης 84 κατω αστερακι ξανθο γαλανοματικο με χαραχτηριστικο σκουλαρικι στην κοιλια αξιζει καταθεση ;)
φυλης 84 πανω το ξανθο με τα σιλικονατα βυζια συνεχιζει να φαινεται ψυχρη οποτε αστο.
φυλης 80 μελαχροινο κοντοπουτανο με σκουλαρικι στην μυτη αδιαφορο.
φυλης 59 κατω ξανθος πυραυλος αξιζει καταθεση αλλα δεν φανηκε ορεξατη στα υποψη.
φυλης 59 πανω μελαχρινη αδιαφορη υπαρξη με τα πιασιματα της καλο βυζομπαλο φυσικο αλλα μετρια εμφανησιακα.
φυλης 66Α αθλιος χωρος εκει ειναι το χριστινακι κοντοπουτανο μελαχρινο αλλα ο κωλος τροφαντος οποτε αστο.
φυλης 54 μελαχρινο αστερακι που δεν βιαζεται πολυ καλη με ησηχια για λιγες μερες και καλα μου ειπε η τσατσα θα ειναι παντως παιδια αξιζει το μωρο! ;) ;)
φυλης 40 ρωσακι καβλιαρικο με ορεξη και σωματακι αψογο αξιζει σιγουρα καταθεση! ;)
και παμε στις μπαζολες τις διδυμου: :headbang:
διδυμοου 8 χοντρουλη τσαχπινικο με κοντο μαλλακι μονο που δεν παρακαλαγε.στα υποψη
διδυμου 18 κουλουρακι και ακαποτα απο μελαχρινη κακης ποιοτητας εμφανησιακα.
διπλα η εριτα ξανθο με την κυταριτιδα να ξεχειλιζει
υπογειο κλειστο

πωπω.... χαράς στο κουραγιο σου φίλε....
έσπρωξες στο τέλος;;;
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
πωπω.... χαράς στο κουραγιο σου φίλε....
έσπρωξες στο τέλος;;;

στο 54 καλη εμφανιση και ηρεμια χωρις βιασυνες,δεν ελεγε ιδιατερα στο στοματικο αλλα ηταν πολυ φυλικη και προθυμη  χωρις βιασυνες πανω απο ολα.καλη επιλογη!
 

origen

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom