Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 192 άτομα (24 μέλη και 168 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Συνέχεια στην Λιοσίων...

Λιοσίων 73α: Η σχεδόν κοκκινομάλλα πιτσιρίκα Καρίνα(την προηγούμενη φορά μού την είχαν παρουσιάσει σαν Κορίνα).
Όμορφη μικρούλα, με γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι, αρκετά λευκό χρώμα δέρματος, κανονικό σώμα με κάποια πιασιματάκια πιο έντονα(αλλά όχι αντιαισθητικά) από τη μέση και κάτω.
Ενδιαφέρουσα περίπτωση-εμφανισιακά τουλάχιστον...

Χωματιανού 11β: Η γνωστή μελαχροινή Ρουμάνα πιτσιρίκα Κλαούντια με το συμπαθητικό πρόσωπο και τον ζουμερό κώλο.

Εξηκίου 18α: Η μελαχροινή χοντρή Τζούλια με τεραστίων διαστάσεων κωλάρα.

18: Οι δυο γνωστές κοκκινομάλλα λεπτή Στέλλα και ξανθιά πιο γεμάτη Έλλη- μιλφ και αλλοίθωρες αμφότερες...

Βέργας 3: Δεξιά η καινούρια κοπέλα, η μελαχροινή πιτσιρίκα Καρίνα, με κοντό σπαστό μαλλί, πολύ γλυκό πρόσωπο με σκιστά μάτια, κανονικό σώμα με μικρό στήθος και ελαφρώς πιο ζουμερό-από το υπόλοιπο κορμί της-κώλο.
Αρκετά όμορφη κοπέλα.

Δεξιά η γνωστή κοκκινομάλλα σχετικά ψηλή Κλάρα.

Στον όροφο, η Αλίνα και η μελαχροινή ωραία Σβέτα.

Τροφωνιού 11α: Η μελαχροινή γεματούλα Νάντια με τις βυζάρες.

11β: Η καστανή ωραία αδύνατη Γιάννα με την παλαιά κωλάρα της να απουσιάζει.

13α: Το ψηλό γκράνυ Ελένη, η ξανθιά μεγαλόσωμη από Διδυμου 27 και η μικρόσωμη μελαχροινή αδυνατούλα Μαίρη που δούλευε και αυτή στο ίδιο μαγαζί της Διδύμου πριν κλείσει.

Τα Λιοσίων 76 ισόγειο,79,Χωματιανού 11α, Εξηκίου 18γ, Βέργας 2 και 6α,6β και Τροφωνίου 13β ήταν κλειστά.
Δεν μπήκα στα Λιοσίων 76 όροφος,91 και Παιωνίου 47.

Καλημέρα να έχετε...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
..Φωκαίας 27Β όροφος προχτές μια Αννα ρουμάνα.Ξανθοβαμμένη μεσαιου αναστηματος με πιασιματακια.Απλό πρόγραμμα.Καλή ως νέα.

Η πιπίνα Αντριάννα ξεκίνησε την πορνοκαριέρα της από το Κολωνού 11β.
Υπάρχουν εκεί 8 κριτικές στο όνομά της.

Συνέχισε για αρκετό χρονικό διστημα στο Κολωνού 32β.
Υπάρχουν εκεί 7 κριτικές στο όνομά της.

Προσωπική εμπειρία μαζί της στο Κολωνού 32β όπου την είχα πάρει δύο φορές:
Αρκετά καλή αλλά λόγω ειδικών (προσωπικών) συνθηκών...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ας βαλω και εγω ενα ληθαρακι στην ενημερωση
Σημερα λοιπον στην απογευματινη αλλαγη


Μεταξι
Ιασωνος 37β ισογειο ΝΤΑΝΑ 8/10 καινουργια κοπελα  :cum:συμφωνα με την τσατσα αλλα και εγω πρωτη φορα την ειδα.Ψηλη μελαχρινη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , αρκετα ομορφο προσωπο , κανονικο ωραιο κορμι , μικρα βυζακια ,ψηλο αναστημα και καποια τατουαζ στο σωμα.Σαλοναρισε με αερα ντιβας και στυλ Ιταλιδας μοντελας! Φορουσε και κατι καυλιαρικες ασπρες ζαρτιερες! Ωραιο μωρο αλλα μου φανηκε φολα! Δεν μου φανηκε παντως για πρωταρα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ανακοινωθηκε παρουσια πακιστανου στο σαλονι.Δευτερη κοπελα ηταν η επισης καινουργια ΚΡΙΣΤΙΝΑ 7/10 οχι τοσο εντωπωσιακη οπως η πρωτη κοπελα.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , ψηλο αναστημα , μικρα βυζακια , μετριο αλλα συμπαθητικο προσωπο και κανονικο κορμι.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ανακοινωθηκε και για αυτην.
Ιασωνος 19 ισογειο ΑΝΝΑ 5/10 κοντη νεαρη μελαχρινη κοπελα με αδιαφορη φατσα , μικρα βυζακια και κανονικο κορμι ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε.

Κολωνου 53 ΓΙΕΛΕΝΑ 7/10 καινουργια κοπελα.Προκειται για μια νεαρη κοπελα :cum:  με μακρυ μαυρο μαλλι λιγο κατω απο τους ωμους , ωραιο γλυκο προσωπο , μικρα βυζακια και ωραιο κορμι.ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε.Σαλοναρισε με σοβαρο υφος και βλεμμα.Την κοιταξα στα ματια και της χαμογελασα.Αλλα αυτη τιποτα! Συνεχιζε και με κοιτουσε με το ανεκφραστο προσωπο! Αβυσσος η ψυχη της πουτανας! Καλη περιπτωση για Μεταξι.

▪Στο Ιάσωνος 37 ισόγειο, τόσο η Ντάνα όσο και η Χριστίνα δεν είναι καινούριες κοπέλες-με παλαιότερη την Χριστίνα που έχει δουλέψει στα Ιάσωνος 20α(όπου και ξεκίνησε) και 20β καθώς και Κολωνού 23α και 23β.

Η Ντάνα ξεκίνησε πριν από λίγο καιρό στο Ιάσωνος 20α και από τότε παίζει σε αυτά τα δύο μαγαζιά.

Πιο γήινη παρουσία η Χριστίνα, πιο θηλυκή η Ντάνα.

▪Στο  Ιάσωνος 19α, είδες την Ντιάνα και όχι Άννα.
Είσαι πολύ αυστηρός ως προς την εμφάνιση της κοπέλας-ιδίως ως προς το "αδιάφορη φάτσα"...

▪Στο Κολωνού 53, η όμορφη Έλενα δεν είναι καινούρια κοπέλα.
Δουλεύει εδώ και 15 ημέρες στο Μεταξουργείο με πέρασμα και από Κολωνού 48 σε δίδυμο με την ξανθιά Αννίτα.
Συμφωνώ μαζί σου ως προς την εμφάνισή της αλλά διαφωνεί και με τους δυο μας ο billy 13!!!  :grin:

ΥΓ: Ωραία η ενημέρωσή σου...
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Ας βαλω και εγω ενα ληθαρακι στην ενημερωση
Σημερα λοιπον στην απογευματινη αλλαγη


Φυλης και περιξ
Φυλης 66δ ΑΝΝΑ 6/10 κοντη μελαχρινη νεαρη κοπελα με μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο γλυκο προσωπο , κανονικο κορμι με καποια πιασηματα στον κωλο και μικρα βυζακια ΚΩΛΟΣ ανακοινωθηκε και η ΕΛΕΝΗ 7/10  πιο ψηλη απο την προηγουμενη μελαχρινη κοπελα με σγουρο μαλλι πανω απο τους ωμους , συμπαθητικο αλλα ταυτοχρονα λιγο παραξενο προσωπο , μικρα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ ανακοινωθηκε.Η Ελενη μου αρεσε πιο πολυ.

Εμένα μου ανακοίνωσαν κώλο και για τις δύο. Και επειδή ο Μπέμπας είπε ότι η Άννα δεν δίνει πραγματικά ,  είπα να δοκιμάσω την Ελένη.

Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με ένα παγωμένο χαμόγελο.Είπαμε τα σχετικά και αργά-αργά άρχισε να γδύνεται και να τακτοποιεί τα πράγματά της. Προκαταρκτικά μηδέν και πίπα του αέρος βαρετή σε σημείο να με παίρνει ο ύπνος. Μόλις τελείωσε μου ξεκαθάρισε ότι δεν θα μου δώσει κώλο λόγω μεγέθους.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό με μηδέν συμμετοχή. Την γύρισα στα τέσσερα και την σφυροκόπησα για να τελειώσω. Το σπίτι έχει ανακαινιστεί-στολιστεί για τα Χριστούγεννα. Κρίμα που δεν έχει και αξιόλογες κοπέλες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
...

φυλης71Β Χριστινα η καζακστανη διαχρονικη αξια απο παλια δεν εχει μετανιωσει κανενας νομιζω που εχει δοκιμασει μαζι της

...
Μου φαίνεται ότι όλα τ'άλλα είναι απλώς... οδοντόκρεμες!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Εμένα μου ανακοίνωσαν κώλο και για τις δύο. Και επειδή ο Μπέμπας είπε ότι η Άννα δεν δίνει πραγματικά ,  είπα να δοκιμάσω την Ελένη.

Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με ένα παγωμένο χαμόγελο.Είπαμε τα σχετικά και αργά-αργά άρχισε να γδύνεται και να τακτοποιεί τα πράγματά της. Προκαταρκτικά μηδέν και πίπα του αέρος βαρετή σε σημείο να με παίρνει ο ύπνος. Μόλις τελείωσε μου ξεκαθάρισε ότι δεν θα μου δώσει κώλο λόγω μεγέθους.

Πρώτη στάση ιεραποστολικό με μηδέν συμμετοχή. Την γύρισα στα τέσσερα και την σφυροκόπησα για να τελειώσω. Το σπίτι έχει ανακαινιστεί-στολιστεί για τα Χριστούγεννα. Κρίμα που δεν έχει και αξιόλογες κοπέλες.
Η Αννα ειναι μια μαυρομαλλα...αδυνατη αλλα αχλαδοκολα...εργαζοταν κια πιο παλια με υπηρεσια τον τσατσο με τα γυαλακια ;;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
54: Βαρέθηκα να πάω ως εκεί πέρα.

:s&m_1:

πολυ ωραια ενημερωση Dude όπως και του Tommy De Vito! :thumbsup:

για την Σονια με τις Βυζαρες που ανεφερε ο Τομι στο Ευνειδων ΗΜΑΡΤΟΝ! 20 ευρω το απλο προγραμμα και 40 για ισπανικο?
μας δουλευουν? >:(

%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%B9-%CE%B2%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B7.gif
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η Αννα ειναι μια μαυρομαλλα...αδυνατη αλλα αχλαδοκολα...εργαζοταν κια πιο παλια με υπηρεσια τον τσατσο με τα γυαλακια ;;

Καινούρια κοπέλα είναι η Άννα.
Πιτσιρίκα, κοντούλα, με γλυκό πρόσωπο και όχι εντελώς αδύνατη-με ζουμερό κώλο.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
πολυ ωραια ενημερωση Dude όπως και του Tommy De Vito! :thumbsup:

για την Σονια με τις Βυζαρες που ανεφερε ο Τομι στο Ευνειδων ΗΜΑΡΤΟΝ! 20 ευρω το απλο προγραμμα και 40 για ισπανικο?
μας δουλευουν? >:(

Είναι αδίστακτοι και μάς εκμεταλλεύονται...  :tickedoff:
Εκμεταλλεύονται την (βυζο)αδυναμία μας  :tits: και μάς πατάνε πάνω στον (βυζο)κάλο μας...  :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
▪Στο  Ιάσωνος 19α, είδες την Ντιάνα και όχι Άννα.
Είσαι πολύ αυστηρός ως προς την εμφάνιση της κοπέλας-ιδίως ως προς το "αδιάφορη φάτσα"...

▪Στο Κολωνού 53, η όμορφη Έλενα δεν είναι καινούρια κοπέλα.
Δουλεύει εδώ και 15 ημέρες στο Μεταξουργείο με πέρασμα και από Κολωνού 48 σε δίδυμο με την ξανθιά Αννίτα.
Συμφωνώ μαζί σου ως προς την εμφάνισή της αλλά διαφωνεί και με τους δυο μας ο billy 13!!!  :grin:

ΥΓ: Ωραία η ενημέρωσή σου...

Για την μικρούλα Ντιάνα,τα έγραψα το βράδυ...ωραίο μωράκι...αλλά δεν κάνει 69...ούτε επιλεκτικά... :'(

Για Έλενα....είπα ότι δεν είναι αρκετά στυλιάρι για εμένα και ότι είναι ακόμα άβγαλτη... :grin: ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φωκαίας

17β: Η Έλενα η Αιγύπτια-δεν ξέρω γιατί αλλά κάθε φορά μού φαίνεται και πιο θηλυκή...

27 υπόγειο: Η μελαχροινή Αλεξία, φοβερό κορμί, ωραίο πρόσωπο, απίθανο κωλαράκι, μοναδικό στήθος.
Μαζί της η ξανθιά(πλέον) Μιρέλα, σχετικά ψηλή πιτσιρίκα, με ωραίο στήθος και ψιλογεμάτο, από τη μέση και κάτω,σώμα.

71 όροφος: Η γνωστή πλατινέ μουνάρα Κατρίν

65β: Η Εμμανουέλα συνέχιζε τα τριψίματα που έκανε και στην προηγούμενη βάρδια...


86 ισόγειο: Η Μάγια Μπάρμπορα με απίστευτο κορμάκι-εσώρουχο και απόψε που τόνιζε το μοναδικό κωλαράκι της...

Καλή η 3η βάρδια... ;)
Ξεχωρίζω το τρελό μουνάκι Αλέξια...που έχει ακριβώς,το σώμα που γουστάρω...το παλιο/στυλιάρι... :grin: :grin: :grin: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επίσης,Μεταξουργείο....σαπίλα σκέτη... :headbang:

...και τέλος στο Ιάσωνος 30Β...έπαιζε ένα φοβερό στυλιάρι...κοντούλα - με απαξιωμένη φάτσα - ...με κοντό σχετικά μαύρο μαλλάκι - ξέχασα το όνομα - ...για αυτούς που μου στέλνουν π.μ...για skinny..... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Το όνομα της είναι Χριστίνα,τελικά... ;)
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
thanks!  ;) (το είχα ξεχάσει κι εγώ το όνομα!)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Συνέχεια στην Λιοσίων...

Λιοσίων 73α: Η σχεδόν κοκκινομάλλα πιτσιρίκα Καρίνα(την προηγούμενη φορά μού την είχαν παρουσιάσει σαν Κορίνα).
Όμορφη μικρούλα, με γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι, αρκετά λευκό χρώμα δέρματος, κανονικό σώμα με κάποια πιασιματάκια πιο έντονα(αλλά όχι αντιαισθητικά) από τη μέση και κάτω.
Ενδιαφέρουσα περίπτωση-εμφανισιακά τουλάχιστον...

Βέργας 3: Δεξιά η καινούρια κοπέλα, η μελαχροινή πιτσιρίκα Καρίνα, με κοντό σπαστό μαλλί, πολύ γλυκό πρόσωπο με σκιστά μάτια, κανονικό σώμα με μικρό στήθος και ελαφρώς πιο ζουμερό-από το υπόλοιπο κορμί της-κώλο.
Αρκετά όμορφη κοπέλα.
Θα περασω να τις δω τις κορασιδες , φαινονται ενδιαφερουσες περιπτωσεις.
Αψογη η ενημερωση σου! :thumbsup: Δυστυχως τον τελευταιο καιρο ενημερωνουν λιγοι :( , ειδικα στην μεταμεσονυχτια αλλαγη!




 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Διαβάστε ένα ρομαντικό άρθρο που πήρε το μάτι μου  :grin:

:offtopic:Ναι τι καημενοι ειναι οι μεταναστες! Δεν μπορουν να βγουν εξω γιατι υπαρχουν γκεττο Ελληνων! Ειναι καθαροι , περιποιημενοι ενω οι Ελληνες δημιουργουν προβληματα στα μπουρδελα!
Δεν μας λεει ομως ο αρθρογραφος οτι οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι λαθρομεταναστες και εχουν ερθει παρανομα στην Ελλαδα!!!
Αιντε  εχω βαρεθει την αριστερη θολοκουλτουρα!
Ενα ακομα αρθρο που την καταδεικνυει την ιδεολογικη ηγεμονια της Αριστερας στην Ελλαδα της μεταπολιτευσης!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Καλή η 3η βάρδια... ;)
Ξεχωρίζω το τρελό μουνάκι Αλέξια...που έχει ακριβώς,το σώμα που γουστάρω...το παλιο/στυλιάρι... :grin: :grin: :grin: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Έχω αηδιάσει με το νορμάλ πρόγραμμα που ακούω παντού τα βράδια στη Φυλής  :tickedoff: :tickedoff: :birdman: :birdman: :headbang: :headbang:.Να το βάλουν εκεί που ξέρουν και να φέρουν κάποιο σκληρό γκράνι για εμάς  τους καλτ χύστες  :rockon: :rockon: :rockon:.Σιχάθηκα όπου και να μπαίνω βλέπω μικρές  :S :S :headbang: :headbang:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Θα περασω να τις δω τις κορασιδες , φαινονται ενδιαφερουσες περιπτωσεις.
Αψογη η ενημερωση σου! :thumbsup: Δυστυχως τον τελευταιο καιρο ενημερωνουν λιγοι :( , ειδικα στην μεταμεσονυχτια αλλαγη!

@DEVITO να είσαι καλά!
Αν θες τσεκάρησε και την Αλεξάνδρα στο Φωκαίας 17α που είναι και αυτή ενδιαφέρουσα περίπτωση και (εμφανισιακά...) μού θύμησε μικρογραφία της Ξένιας!!!

ΥΓ: Εν μέρει συμφωνώ για την μονοδιάστατη (αριστερής κατεύθυνσης) πλευρά του ρεπορτάζ για το Μεταξουργείο...
(Και βέβαια μπράβο στον @ redman για την παράθεση του άρθρου...)
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
:s&m_1:

πολυ ωραια ενημερωση Dude όπως και του Tommy De Vito! :thumbsup:

για την Σονια με τις Βυζαρες που ανεφερε ο Τομι στο Ευνειδων ΗΜΑΡΤΟΝ! 20 ευρω το απλο προγραμμα και 40 για ισπανικο?
μας δουλευουν? >:(

%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%B9-%CE%B2%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B7.gif
Σαν την Ευα-Σονια απο Φυλης,Αλκιβιαδου,Βεργας που ζηταγε εξτρα για το παραμικρο.Και πολλοι της τα εδιναν.Παντα οταν περναγα μαζι της εκανε τα απολυτως βασικα αφου δε δινω ποτε επιπλεον χρηματα.Προτιμω να τα δωσω σε κανα φτωχο αναξιοπαθουντα που βλεπω στο δρομο.Και η Τζουλια με τις βυζαρες απο Κνιδου,Τροφωνιου.Εχω περασει τεσσερεις φορες μαζι της και μονο μια φορα εχει δεχτει τελειωτικο στα βυζια χωρις εξτρα.Τις επομενες φορες που την εβλεπα στο σαλονι της το προτεινα αλλα αυτη ανενδοτη,μονο με επιπλεον λεφτα.Δικαιωμα της και δικαιωμα μου να παω σε αλλη.Απ οτι φαινεται βρισκουν και τα κανουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom