Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (51 μέλη και 318 επισκέπτες)

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Την προτιμησα το Σαββατο το βραδυ.
Μου εκανε κλικ που ειναι κοντοπουτανο και φορουσε δερματινα.
Σε ερωτηση μου για κωλο...πηρα αρνητικη απαντηση αλλα ειπε "οτι παιζει ανωμαλα"!
Περασα και ηρθε κρατωντας στο ενα χερι λιπαντικο,προφυλαξη,χειροπεδες και στο αλλο ενα μαστιγιο ροζ.
Παιδια εφαγα πολυ ξυλο.
:grin:
Με διεταξε να βγαλω την μπλουζα.Με κολλησε στο κρεβατι και ορμηξε επανω μου.Με εδεσε με τις χειροπεδες και μου χαστουκωνε τους μηρους.
Δεχτηκα ισπανικο απο τα ζουλιγμενα βυζα της,εννοω δεν εβγαλε το κορσε η τι σκατα ηταν αυτο που φορουσε.
Μου πηρε μια αξιοπρεπη πιπα,με γρηγορο και αχορταγο ρυθμο και με καβαλησε.
Τελειωμα σε ιεραποστολικη σταση που καθως εκανα οτι μπορουσα στο σφυροκοπημα με χαστουκιζε στο προσωπο και στα κωλομερια.
Τα αποτελεσματα να εχω μια πρησμενη αριστερη ρογα και δυο μελανιες απο δαγκωματα στον αριστερο μηρο.

Σε οσους αρεσει αυτη η φαση του σεξ να της δωσουν μια ευκαιρια!

Την πηρα προσφατα, παιζει επιθετικα στο δωματιο, βεβαια αυτα δεν μου αρεσουν εμενα και της τα ξεκοψα απο νωρις. Κατα τ'αλλα πολυ μπρατσο και πολυ κοιλια ρε παιδι μου. Το δεκαρικο το κερδισε ο "κουλ" αερας που βγαζει και το χαμογελο αλλα μεχρι εκει. Την επομενη θα πάρω την συναδελφο της που κάνουν την ιδια βαρδια. Ωραιο σωμα και εκφυλιά. Γενικότερα οι γκόμενες του κοντεινερ εχουν κατι σπεσιαλ..
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Την πηρα προσφατα, παιζει επιθετικα στο δωματιο, βεβαια αυτα δεν μου αρεσουν εμενα και της τα ξεκοψα απο νωρις. Κατα τ'αλλα πολυ μπρατσο και πολυ κοιλια ρε παιδι μου. Το δεκαρικο το κερδισε ο "κουλ" αερας που βγαζει και το χαμογελο αλλα μεχρι εκει. Την επομενη θα πάρω την συναδελφο της που κάνουν την ιδια βαρδια. Ωραιο σωμα και εκφυλιά. Γενικότερα οι γκόμενες του κοντεινερ εχουν κατι σπεσιαλ..

Ειναι στρουμπουλη!Παρατηρησα ραγαδες στην κοιλια της!
Προσωπικα δεν με ενοχλησε το συνολο της!
Συμφωνω οτι εχουν κατι το ιδιαιτερο οσες περνουν απο εκει!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
δεν εχω δοκιμασει(ακομα)αλλα που θα παει :grin:

Πίπα από μούμια που θα ξαναβρείς φιλαράκι; κάτσε καλά ! ...χαχαχα

Υ.Γ. Εγώ μια φορά το τόλμησα με την περι ης ο λόγος, και από τότε
    υποσχέθηκα να μην ξαναπέσω σε τέτοιου μεγέθους cult ανωμαλίες.

Υ.Γ.2.Απάντηση στον jimmy.m : Γούστα είναι αυτά, αλλά εγώ είμαι και
      μοντελοπνίχτης, άλλοι εδώ μέσα τρελλαίνονται για την μπάμπουσκα...χαχαχα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πίπα από μούμια που θα ξαναβρείς φιλαράκι; κάτσε καλά ! ...χαχαχα

Υ.Γ. Εγώ μια φορά το τόλμησα με την περι ης ο λόγος, και από τότε
     υποσχέθηκα να μην ξαναπέσω σε τέτοιου μεγέθους cult ανωμαλίες.

τοσο χαλι φιλε μου?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Απο οτι μου ειπε φιλος επεστρεψε η Αλιονα στις επαλξεις για οποιον ενδιαφερεται  :pipa2:

η καλητερη πιπα της αθηνας που λενε :huh:

Η σπεσιαλιτέ της Αλιόνας είναι ο βιολογικός καθαρισμός των ποδόνυχων του πελάτη...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.384
Πόντοι
41.447
Η σπεσιαλιτέ της Αλιόνας είναι ο βιολογικός καθαρισμός των ποδόνυχων του πελάτη...

ξεχασατε να αναφερεται κ.ΠΥΡΑΥΛΕ οτι ολοι οι φανατικοι της πελάτες έχουν προσβληθει απο μια περιεργη και ανιατη εγκεφαλοπαθεια
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Χύστες καλησπέρα, στοχευμένη καταδρομική για κουλουρόσπιτα στην σημερινή απογευματινή βάρδια, κατά τις 19:00-20:00, περίπου. :P

Φυλής 71Α, μάλλον η Στεφανία, με την υπέροχη τροφαντή κωλάρα της, την οποία δυστυχώς δεν δίνει! :(
Φυλής 71Β, κοπέλα με μέτριο πρόσωπο αλλά ωραία βυζιά, πλην όμως ολίγον πεσμένο κώλο, τον οποίο και δίνει.
Φυλής 80, ένα μπάζο ψιλοαρρωστιάρικο, απλό πρόγραμμα με 69.
Φυλής 84Β, Κορίνα, απλό πρόγραμμα
Φυλής 86Α, μια ξανθιά με ωραία βυζιά και τροφαντό κώλο, τον οποίο και δίνει. Δίνω 20€ στην τσατσά και την ρωτάω αν θα έχω άνεση χρόνου, και με το που είπε ότι στα 10' χτυπάει την πόρτα, της παίρνω τα λεφτά από το χέρι, και γίνομαι καπνός. :badair:
Φυλής 86Β, μελαχροινή γεματούλα, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61, δύο κοπέλες, η μία με ελεύθερο στοματικό, και η άλλη με πρωκτικό, και οι δύο αδιάφορες.
Φυλής 66Α, ένα θεϊκό ξανθό μουνί όλο νάζι, με απλό πρόγραμμα. Νομίζω είχε εργασθεί παλαιότερα και στο Φυλής 71Α.
Φυλής 66Δ, μια γλυκιά κοπελίτσα, απλό πρόγραμμα, με 69.
Φωκαίας 27 υπόγειο, δύο κοπέλες, Χριστίνα με κώλο, η άλλη με 69 και τελειωτικό στο στήθος. Αδιάφορες/μπάζα/αρρωστιάρες και οι δύο. Όταν σηκωθήκαμε να φύγουμε μαζί με τους άλλους συναγωνιστές, μας βρίσανε. :piss:
Φωκαίας 24, Ελένη, φουλ του Άσσου με έναν Ρήγα, τιμήθηκε/πληρώθηκε...! :rockon: (Μείνετε συντονισμένοι, ακολουθεί διθυραμβική κριτική!) :cool2:

Αυτά τα ολίγα κι από εμένα, οι "εμπειρότεροι" παρακαλούνται όπως διορθώσουν τυχόν λάθη ή παραλείψεις μου. Υγιαίνετε...! :woldman:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ξεχασατε να αναφερεται κ.ΠΥΡΑΥΛΕ οτι ολοι οι φανατικοι της πελάτες έχουν προσβληθει απο μια περιεργη και ανιατη εγκεφαλοπαθεια
ωχ...για πες συμπτώματα γιατί πριν λίγο γύρισα από Αλιόνα... :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Χύστες καλησπέρα, στοχευμένη καταδρομική για κουλουρόσπιτα στην σημερινή απογευματινή βάρδια, κατά τις 19:00-20:00, περίπου. :P

Φυλής 71Α, μάλλον η Στεφανία, με την υπέροχη τροφαντή κωλάρα της, την οποία δυστυχώς δεν δίνει! :(
Φυλής 71Β, κοπέλα με μέτριο πρόσωπο αλλά ωραία βυζιά, πλην όμως ολίγον πεσμένο κώλο, τον οποίο και δίνει.
Φυλής 80, ένα μπάζο ψιλοαρρωστιάρικο, απλό πρόγραμμα με 69.
Φυλής 84Β, Κορίνα, απλό πρόγραμμα
Φυλής 86Α, μια ξανθιά με ωραία βυζιά και τροφαντό κώλο, τον οποίο και δίνει. Δίνω 20€ στην τσατσά και την ρωτάω αν θα έχω άνεση χρόνου, και με το που είπε ότι στα 10' χτυπάει την πόρτα, της παίρνω τα λεφτά από το χέρι, και γίνομαι καπνός. :badair:
Φυλής 86Β, μελαχροινή γεματούλα, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61, δύο κοπέλες, η μία με ελεύθερο στοματικό, και η άλλη με πρωκτικό, και οι δύο αδιάφορες.
Φυλής 66Α, ένα θεϊκό ξανθό μουνί όλο νάζι, με απλό πρόγραμμα. Νομίζω είχε εργασθεί παλαιότερα και στο Φυλής 71Α.
Φυλής 66Δ, μια γλυκιά κοπελίτσα, απλό πρόγραμμα, με 69.
Φωκαίας 27 υπόγειο, δύο κοπέλες, Χριστίνα με κώλο, η άλλη με 69 και τελειωτικό στο στήθος. Αδιάφορες/μπάζα/αρρωστιάρες και οι δύο. Όταν σηκωθήκαμε να φύγουμε μαζί με τους άλλους συναγωνιστές, μας βρίσανε. :piss:
Φωκαίας 24, Ελένη, φουλ του Άσσου με έναν Ρήγα, τιμήθηκε/πληρώθηκε...! :rockon: (Μείνετε συντονισμένοι, ακολουθεί διθυραμβική κριτική!) :cool2:

Αυτά τα ολίγα κι από εμένα, οι "εμπειρότεροι" παρακαλούνται όπως διορθώσουν τυχόν λάθη ή παραλείψεις μου. Υγιαίνετε...! :woldman:



▪Στο Φυλής 71β είδες την Μόνικα που είναι όπως ακριβώς την περιέγραψες:με πολύ μέτριο πρόσωπο και ωραίο στήθος.

▪Στο Φυλής 80 είδες την Τζούλια.

▪Στο Φυλής 86α είδες την ξανθιά Μαρία με τον ζουμερό κώλο.

▪Στο Φυλής 86β είδες την Βέρα.

▪Στο Φυλής 61 το δίδυμο που είδες ήταν η Νίκη και η Γκάμπυ.

▪ Στο Φωκαίας 27 υπόγειο είδες την Χριστίνα και την Βικτώρια.


Ωραίος  analjukie στην ενημέρωσή σου και περιμένουμε την κριτική σου για το πως πέρασες με την Ελένη...
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση από την τρίτη βάρδια στη Φυλής και στη Φωκαίας- με μέτρια κίνηση και με αρκετά σπίτια κλειστά...

Πιπίνου 65: κλειστό.

Φυλής 136: Εμμανουέλα, μελαχροινή γεματούλα, με μεσαίο στήθος, ζουμερό κώλο και τσακίρικα μάτια-η επονομαζόμενη και ξεματιάστρα...

Φυλής 134: κλειστά και τα τρία.

Φυλής 109 ισόγειο: Κωνσταντίνα η Θεσσαλονικιά, η οποία μου συστήθηκε ως Υβέτ!
Έλεος με τα ονόματα!
Μελαχροινή, κοντό μαλλί ως τη μέση του λαιμού,ωραίο πρόσωπο, σχεδόν μεσαίο πεσμένο στήθος και ωραίο γεμάτο κώλο.

109 όροφος: Ντιάνα, μελαχροινή Ρωσίδα πιτσιρίκα, με γλυκό προσωπάκι, αδύνατο αλλά όμορφο κορμί, μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο-είναι η σχετικά καινούρια κοπέλα που δουλεύει τα απογεύματα στην Λιοσίων 76 στο ισόγειο.

71α: Τζούλια, μελαχροινή πιτσιρίκα,με μέτριο πρόσωπο, ωραίο αδύνατο σώμα, μικρό στήθος και συμετρικό κωλαράκι.

71 όροφος: κλειστό.

69 υπερυψωμένο ισόγειο: Κριστίν, η ξανθιά μουνάρα, με το ωραίο θηλυκό προκλητικό πρόσωπο και την κορμάρα και η Μαρίνα, πολύ γλυκιά καστανή γεματούλα κοπέλα, με ζουμερό στήθος και ελκυστικό ναζιάρικο χαμόγελο.

69 όροφος: κλειστό.

67: Αντίνα, η γνωστή κοντή πλατινέ γυναίκα, με το σιλικονάτο στήθος.

65α και β: κλειστά.

86 ισόγειο: Μαρία, ξανθιά με περίεργη φάτσα, μικρό στήθος και ωραίο ζουμερό κώλο.

86β και 84α: κλειστά.

84 ισόγειο: Βέρα, καστανή με ξανθές ανταύγειες πλέον, πολύ μέτριο πρόσωπο, σώμα ατσούμπαλο με πιασίματα, μεσαίο στήθος και γεμάτο κώλο-και όμως παρά την μέτρια εμφάνισή της είναι καλή και κυρίως πολύ δεκτική στο δωμάτιο.

80: Μαρία η Πόντια.

61: Νίκη, η πρώην Τζούλια, κοντή, με σώμα με λίγα πιασίματα, μικρό στήθος, ελαφρώς γεμάτο κώλο και μαζί της η Γκάμπυ, η πρώην Χριστίνα του Μεταξουργείου με τα περίεργα μάτια, κοντή και με ωραίο σωματάκι.

59:κλειστό.

74: Αριστερά η Μαρία, σκουρόδερμο κοντό τσιγγανοειδές με πολύ μέτριο πρόσωπο με πυγμαχική μύτη, σώμα με ελάχιστα πιασίματα, μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι και Μίκη, στο ίδιο στυλ και αυτή, κοντή, με πιο ανοικτό χρώμα δέρματος, σκιστά μάτια, μικρό στήθος και μικρό κώλο.

66δ: κλειστό.

66α: Άννα, Ιλόνα η ξανθιά ωραία του καταστήματος με το θηλυκό κορμί.

56 και 54: κλειστά.


Φωκαίας 9: Δεξιά η Νάντια, με συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα με πιασιματάκια-η κωλάρα έχει μικρύνει αρκετά αλλά τελευταία εμφανίζει και πάλι τάσεις ανάπτυξης.

Αριστερά η μικρούλα ναζιάρα κοκκινομάλλα πλέον Βανέσα με το ωραίο στητό στηθάκι και το προκλητικό κωλαράκι.

17: Ρωξάννη, κοπέλα που δεν την έχω ξαναδεί.
Πολύ όμορφη, μελαχροινή, με γλυκά χαρακτηριστικά,ωραία μάτια, κανονικό σώμα, στήθος σχεδόν 2αράκι στητό, με πεταχτές ρώγες, πολύ ωραίο κωλαράκι.

17 όροφος: κλειστό.

19: κλειστό.

25 όροφος:κλειστό.

25 υπερυψωμένο ισόγειο: Ιουλία ή Γιούλια ή Γιουλιάννα, μελαχροινό ψηλό κορίτσι, στυλ μαθητριούλας με ωραίο κανονικό σώμα, μικρό στητό στήθος και μικρό κώλο.

27 υπόγειο: Άνκα, μελαχροινό κοντούλι, ναζιάρικο παιχνιδιάρικο κορίτσι,με πολύ γλυκό αλλά ταυτόχρονα και πονηρό πρόσωπο,με μαλλί πιο μακκρύ πλέον, απίθανο κορμάκι και κωλαράκι, στητό στηθάκι.

27 υπερυψωμένο ισόγειο:  Ελένη η πλατινέ σκουρόδερμη ζουμερή κορμάρα με το μεγάλο τατού ψηλά στο πίσω μέρος του λαιμού.
Μαύρο στην γνωστή γηραιά κυκλοθυμική υπηρεσία που έκραξε όσους έφευγαν επειδή δεν μπήκαν με την κοπέλα...

27 όροφος: Αλίνα, μελαχροινή πιτσιρίκα με όμορφο πρόσωπο, με πολύ ωραία μάτια και κορμάρα-η γνωστή Αλίνα από το Μεταξουργείο.

24: Ροζαλίντα, ξανθιά αδύνατη μιλφογκιλφ-κάθε φορά που τη βλέπω μου φαίνεται και πιο τρομακτική...

Καλό ξημέρωμα...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
εχει περασει καιρος απο τοτε που συναντηθηκαμε αλλαζουν οι ανθρωποι δεν ημουν και σιγουρος οτι ηταν αυτος για αυτο δεν του μιλησα.θελουμε λεπτομερειες για λαουρα αναμενουμε κριτικη γιατι απο εμφανιση σκιζει
Ορίστε:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.929
Πόντοι
46.232
τωρα ΦΩΚΑΙΑΣ live

24 Αντωνια μελαχρινή πολύ ψηλη με ωραιο προσωπο κανονικο σωμα μικρο βυζί , με ακα

27β πανω Μαρια μλαχρινή κοντή μαλλί μχρι τους ωμους , κανονικο σωμα 2αρι βυζι , με ακα τελειωτικο στο σωμα

27β κατω Αννα ξανθια κανονικο σωμα 2.5αρια σιλικονατα βυζα , με ακα τελειωτικο στο σωμα.

27α Αννα καστανοξανθη με καρε μαλλι λεπτή με 1.5άρι βυζί , με ακα και Γαβριέλα μελαχρινη νταρντάνα με 3άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

25β Τζουλια ξανθιά κοντή κανοννικο σωμα 2.5αρι βυζί , μ κωλο.

25α Χριστίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα κανονικο σωμα 2άρι βυζί , με ακα τλειωτικο στο σωμα

19 Αλινα μελαχρινη με ισιο μαλλι κανονικο σωμα 2.5αρι βυζί , με ακα τλειωικο.

17β Εμμανουελα καστανοξανθη με μαλλι μεχρι τους ωμους κανονικο σώμα κωλαρα και μικρο βυζί , απλό προγραμμα.

17α Ειρηνη στα καλυτερα της έχει γινει κορμαρα , μελαχρινή κανονικο σώμα ωραίο κωλο μικρό βυζί , μ κωλο.

9 και τα 3 σπιτια κλειστα.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
John, όντως είμαι αδιάβαστος σε σχέση με την συγκεκριμένη, μια και την 3-4ετία που αναφέρεσαι,
με είχανε φάει οι τανα-που-έρωτες...χεχεχε, είμουν 'δοσμένος' και πολύ σπάνια 'απατούσα' την
'αγαπημένη'...χεχεχε ('με τα φτερά του έρωτα σπασμένα').


Και εδώ που τα λέμε και τώρα δεν έχω χρόνο για 'αναγνωρίσεις', και κάνω μόνο στοχευμένους
'ελέγχους', αλλά και πάλι, ακούω γκρίνιες από 'γνωστές' μου.
Ξέρω, ξέρω, μωράκι μουτράκια κλπ κλπ. :grin:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Ενημέρωση από την τρίτη βάρδια στη Φυλής και στη Φωκαίας- με μέτρια κίνηση και με αρκετά σπίτια κλειστά...

17: Ρωξάννη, κοπέλα που δεν την έχω ξαναδεί.
Πολύ όμορφη, μελαχροινή, με γλυκά χαρακτηριστικά,ωραία μάτια, κανονικό σώμα, στήθος σχεδόν 2αράκι στητό, με πεταχτές ρώγες, πολύ ωραίο κωλαράκι.
Κεραμεικού

15Α η νεαρή και καινούρια κοπέλα κάτι ημερών στην Ελλάδα (ξέρει αγγλικά) και από ότι φάνηκε και στην δουλειά Ρουμάνα Ρωξάνα/η, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, καλό χαμογελαστό πρόσωπο με ωραία μάτια και με χαρακτηριστικό το πρόβλημα στην πάνω οδοντοστοιχία στο κέντρο αλλά δεν κάνει τόσο μπαμ ώστε να επηρεάζει την εμφάνιση της, σχετικά ψηλή με κανονικό σώμα, 1,5αρο βυζί και ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
Δοκιμάστηκε με μέτριες εντυπώσεις. Τυπική, θέλει καθοδήγηση αλλά δεν δυσανασχετεί, ξενέρα μεγάλη πως βάζει κρέμα και στο δωμάτιο γιατί πονάει πολύ...
Από την περιγραφή σου μάλλον πρόκειται για την ίδια, ειδικά δε αν είχε και ένα εμφανή πρόβλημα στην από πάνω οδοντοστοιχία!
Μπράβο Eric Castel πολύ καλή ενημέρωση όπως επίσης από analjunkie και n.smirni76!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Χθες στην 2η βάρδια στο Μεταξουργείο γύρω στις 19:00 και για κάνα μισάωρο με υποτονική κίνηση...

Καλλέργη
33 η νεαρή Τάνια από Κολωνού 23 ισόγειο αλλά και Λιοσίων 79 ισόγειο που πετυχαίνω συχνά, μελαμψή με πυκνό μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, συμπαθητικό πρόσωπο, κοντή και σώμα με λίγα κιλάκια παραπάνω, 3αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κωλάρα με λίγα πιασίματα, ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό.

Κολωνού
11Α όροφος ο φαφούτης υπηρέτης που το στόμα του είναι σε συνεχή κίνηση παρουσίασε την Αλβανίδα νεαρή Ζωή, μελαχρινή με ίσιο μαλλί λίγο πιο πάνω από το ύψος των ώμων, πολύ μέτριο πρόσωπο με σαγόνια καρχαρία και ελιά στο πρόσωπο, κοντή και στυλιάρι άβυζο με ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
11Α ισόγειο κοπέλα καινούρια που πέτυχα προ ημερών στο Κεραμεικού 13 (υπόγειο), η νεαρή Χριστίνα, ξανθιά με σπαστό μαλλί πιασμένο, κοντή και αδύνατη, 1,5αρι βυζί και ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα. Πολύ πιτσιρικάς στα όρια του ενήλικου πακιστανός την είχε πολύ ώρα δωμάτιο καθώς δεν μπορούσε να τελειώσει και επειδή δεν μπορούσε να συννεννοηθεί με αυτόν βγήκε η πουτάνα έξω ώστε να συνεννοηθεί με κάποιον φίλο του που γνώριζε ελληνικά ώστε να του πει ότι δεν μπορεί να κάτσει παραπάνω και ενώ ο υπηρέτης έλεγε να πληρώσει άλλα 10 ευρώ. Ο πιτσιρικάς βγήκε γυμνός στο σαλόνι γιατί δεν ήξερε τι να κάνει!
11Β η νεαρή Μαρία που πρώτη φορά είδα και ίσως καινούρια κοπέλα, ξανθιά με ίσιο μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων, ωραίο πρόσωπο, σχετικά ψηλή με εντυπωσιακό κορμί με καμπλύλες, 2αρι βυζί και τρομερό κώλο, απλό πρόγραμμα στα 15ευρώ η συγκεκριμένη.
15 αριστερά η μιλφ Ρωσίδα Μαρία από Ιάσωνος 30Β κ.α., ξανθιά με ίσιο μαλλί στο ύψος των ώμων, μέτριο φουσκωμένο πρόσωπο, 2,5αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κώλος με λίγα πιασίματα, απλό πρόγραμμα και υπηρέτης ο κοιλαράς από δίπλα και Ιάσονος 36 λίγο παλιότερα.
15 δεξιά η νεαρή Μαρία, καστανή με σπαστό μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, αδιάφορο τραχύ πρόσωπο, σχετικά κοντή με κανονικό σώμα, 1,5αρι-2αρι βυζί και ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
23 καινούρια κοπέλα η νεαρή Κατερίνα, μελαμψή και αρκετά σκουρόχρωμη καραγυφταριό δλδ, μελαχρινή με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, κανονικό σώμα με 2,5αρι βυζί και ωραίο τουρλωτό κώλο, απλό πρόγραμμα.
23Β η νεαρή Ιωάννα που είδα και προχθές, μελαχρινή με ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, αδιάφορο πρόσωπο, γεματούλα και σχετικά κοντή, 2αρι βυζί και κώλος με λίγα πιασίματα και κοκκινίλες, απλό πρόγραμμα.
27Β η νεαρή Βανέσσα που πρώτη φορά είδα, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, συμπαθητικό πρόσωπο, κοντή πάνω σε μαύρα πορνοτάκουνα με κανονικό καλό σώμα, 1,5αρι-2αρι μυτερό βυζί με μεγάλη ρόγα (γυμνόστηθη) και ωραίο πεταχτό κώλο, απλό πρόγραμμα.
27Β η μιλφ Μαρίνα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, συμπαθητικό σκληρό πρόσωπο, κοντή και κανονικό σώμα με λίγα παραπανίσια κιλά, 2αρι-2,5αρι βυζί και κώλος με λίγα πιασίματα.
30Α κλειστό
30Β κλειστό
32Γ η ψυχρή Ντάνα η νταρντάνα, μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, ψηλή νταρντάνα που έχει πάρει και λίγα κιλάκια, 2,5αρι βυζί και ωραία κωλάρα, απλό πρόγραμμα.
47 ισόγειο η γκιλφ Ζάνα ήταν δωμάτιο
47 όροφος η μεταμίλφ Ελληνίδα Μαγδαληνή, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, τρομακτικό πρόσωπο, κοντή και θηριώδης, 4αρια μαστάρια και τεράστια κωλάρα και μπούτια μπουκάλες γκαζιού, φορούσε μαύρο μεσοφόρι, απλό πρόγραμμα.
48 η νεαρή Ρωσίδα Αννίτα από Διδύμου 8Β και Μ.Α. 28Α, ξανθιά με μακρύ μαλλί, ωραίο γλυκό πρόσωπο, γεματούλα ατσούμπαλη, 2,5αρι-3αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κωλάρα, φορούσε μαύρα εσώρουχα και η Βαλέρια που ήταν δωμάτιο, απλό πρόγραμμα ανακοίνωσε η ρεσεπσιονίστ ξανθιά γηραιά Ρωσίδα υπηρεσία.

Επίσης νωρίτερα στις 19:10 τα Άγκυρας ήταν κλειστά!
 

Επισκέπτης

N.smirni76 και John Fystikis με πολύ καλές αναφορές-ενημερώσεις...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
27Β η νεαρή Βανέσσα που πρώτη φορά είδα, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, συμπαθητικό πρόσωπο, κοντή πάνω σε μαύρα πορνοτάκουνα με κανονικό καλό σώμα, 1,5αρι-2αρι μυτερό βυζί με μεγάλη ρόγα (γυμνόστηθη) και ωραίο πεταχτό κώλο, απλό πρόγραμμα.
Πολυ καλη την πηρα στον οροφο πρωινη (δες κριτικη)
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Ξερει κανενας καμια απο Μεταξι να κανει ελευθερο στοματικο με εξτρα, να μην το ανακοινωνει public
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom