Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 326 άτομα (37 μέλη και 289 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Γεια σας συναγωνιστες/συμπολεμιστες :rockon:
Ως τωρα εχω παρει σε παρτουζα τις Νικολ-Ριτα στο Ιασωνος 20 Γ, 2 φορες με 15 ευρω. Καλες εντυπώσεις και τις 2 φορες,αν και λιγο βιαστικες.Στο θεμα του στοματικου (που με ενδιαφερει κυριως) :pipa2: η μια μου εγλειφε τα μπαλακια και η άλλη πιπα με καποτα.
Ξαναπηρα μερος σε παρτουζα με τις Νικολ-Σοφια στο Ιασωνος 1Β, 1 φορα με 15 ευρω. Παλι δεν υπηρχε πολύ ανεση χρονου, αλλα τουλάχιστον αυτή τη φορα η μια μου εκανε λιγο ΑΚΑ πιπα ενώ η άλλη μου εγλειφε τα μπαλακια,εστω για 1 λεπτο.
Η τελευταια μου παρτουζα ηταν με τις Αλεξανδρα-Φλωρη στο Φωκαιας 24, 1 φορα με 30 ευρω. Εδώ τα πραγματα ηταν πολύ καλυτερα, αφου μου εκαναν ΑΚΑ πιπα και οι 2,γαμισα την Αλεξανδρα από κωλο, και στο τελος τελιωσα ΑΚΑ μεσα στο στοματακι της Φλωρης.
Ο καημος μου είναι ότι δεν εχω πετυχει (αν αυτή υπαρχει)  :think: το τελειο στοματικο σε παρτουζα -- δηλαδή να μου γλειφουν ΑΚΑ τον πουτσο και οι 2 συγχρόνως για αρκετη ωρα, χωρις πιεση χρονου, και στο τελος να τελιωσω ΑΚΑ στο στομα της μιας ενώ με γλυφει και η άλλη συγχρόνως. Διαβαζω αναλυτικα τις κριτικες ολων των τιμημενων πορνο-ρεπορτερ, αλλα δεν εχω βρει κατι που να πλησιαζει αυτό που εχω απωθημενο :S
Παρακαλω, αν εχετε κατι υπ'οψιν σας, βοηθηστε ενα συμπολεμιστή σας να εκπληρωσει το ονειρο του :pipa2:
Ευχαριστω  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
... να μου γλειφουν ΑΚΑ τον πουτσο και οι 2 συγχρόνως ...
...
Δύσκολο να το βρείτε αυτό, επειδή τα θήλεα συνήθως σιχαίνονται το ένα το άλλο.
Ενδεικτικά, μια γνωστή μου, όταν βρίσκεται σε δημόσιους χώρους, χρησιμοποιεί τα αποχωρητήρια ανδρών, καθότι σιχαίνεται των γυναικών.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γεια σας συναγωνιστες/συμπολεμιστες :rockon:
Ως τωρα εχω παρει σε παρτουζα τις Νικολ-Ριτα στο Ιασωνος 20 Γ, 2 φορες με 15 ευρω. Καλες εντυπώσεις και τις 2 φορες,αν και λιγο βιαστικες.Στο θεμα του στοματικου (που με ενδιαφερει κυριως) :pipa2: η μια μου εγλειφε τα μπαλακια και η άλλη πιπα με καποτα.
Ξαναπηρα μερος σε παρτουζα με τις Νικολ-Σοφια στο Ιασωνος 1Β, 1 φορα με 15 ευρω. Παλι δεν υπηρχε πολύ ανεση χρονου, αλλα τουλάχιστον αυτή τη φορα η μια μου εκανε λιγο ΑΚΑ πιπα ενώ η άλλη μου εγλειφε τα μπαλακια,εστω για 1 λεπτο.
Η τελευταια μου παρτουζα ηταν με τις Αλεξανδρα-Φλωρη στο Φωκαιας 24, 1 φορα με 30 ευρω. Εδώ τα πραγματα ηταν πολύ καλυτερα, αφου μου εκαναν ΑΚΑ πιπα και οι 2,γαμισα την Αλεξανδρα από κωλο, και στο τελος τελιωσα ΑΚΑ μεσα στο στοματακι της Φλωρης.
Ο καημος μου είναι ότι δεν εχω πετυχει (αν αυτή υπαρχει)  :think: το τελειο στοματικο σε παρτουζα -- δηλαδή να μου γλειφουν ΑΚΑ τον πουτσο και οι 2 συγχρόνως για αρκετη ωρα, χωρις πιεση χρονου, και στο τελος να τελιωσω ΑΚΑ στο στομα της μιας ενώ με γλυφει και η άλλη συγχρόνως. Διαβαζω αναλυτικα τις κριτικες ολων των τιμημενων πορνο-ρεπορτερ, αλλα δεν εχω βρει κατι που να πλησιαζει αυτό που εχω απωθημενο :S
Παρακαλω, αν εχετε κατι υπ'οψιν σας, βοηθηστε ενα συμπολεμιστή σας να εκπληρωσει το ονειρο του :pipa2:
Ευχαριστω  :rockon: :rockon: :rockon:

φιλε παρε cg τοτες
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πολύ μωρό η Ξένια από Φωκαίας. Λέει τίποτα στο κρεββάτι ή φόλα;

Γενικά μπαζίλα η Φυλής αηδίασα.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Πολύ μωρό η Ξένια από Φωκαίας. Λέει τίποτα στο κρεββάτι ή φόλα;

Γενικά μπαζίλα η Φυλής αηδίασα.

φιλαρακι την πηρα προχθες,οντως σωστο μωρο ΑΛΛΑ : μαπα βυζι εντελως και μεσα απλα και τυπικα πραγματα,για μια δυο φορες το πολυ ειναι οκ και αν θες τη γνωμη μου αφου τα ακουμπαμε κιολας πηγαινε μια φορα,καλα ειναι.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
φιλαρακι την πηρα προχθες,οντως σωστο μωρο ΑΛΛΑ : μαπα βυζι εντελως και μεσα απλα και τυπικα πραγματα,για μια δυο φορες το πολυ ειναι οκ και αν θες τη γνωμη μου αφου τα ακουμπαμε κιολας πηγαινε μια φορα,καλα ειναι.

Στο τσιμπούκι είναι καλή τουλάχιστον;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Στο τσιμπούκι είναι καλή τουλάχιστον;

γενικα στο τσιμπουκι λιγες ειναι οι καλες που θα "ανεβασεις πυρετο",αυτη κανει μια απλη ωραια πιπα,ουτε δαγκωνει ουτε τιποτα,νορμαλ..δε θα το κλαψεις κιολας το 20αρικο,αυτο εννοω.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
γενικα στο τσιμπουκι λιγες ειναι οι καλες που θα "ανεβασεις πυρετο",αυτη κανει μια απλη ωραια πιπα,ουτε δαγκωνει ουτε τιποτα,νορμαλ..δε θα το κλαψεις κιολας το 20αρικο,αυτο εννοω.

Για μένα τυπικό γαμήσι Φυλής = φόλα. Αν έπαιρνε καλό τσιμπούκι με αυτή τη φάτσα θα άξιζε αλλά με αυτά που μου είπες τη βάζω στον πάτο της λίστας μου.


Και κάτι εύθυμο! Η Aurora μεγαλύτερη:

http://[URL unfurl="true"]www.superiorpics.com/hs/rachel_dratch/main1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.superiorpics.com/movie_pictures/mp/2009_Love_N'_Dancing/tn270/2009_love_n_dancing_007.jpg[/img[/URL]]

:2funny:
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Για μένα τυπικό γαμήσι Φυλής = φόλα. Αν έπαιρνε καλό τσιμπούκι με αυτή τη φάτσα θα άξιζε αλλά με αυτά που μου είπες τη βάζω στον πάτο της λίστας μου.


Και κάτι εύθυμο! Η Aurora μεγαλύτερη:

http://[URL unfurl="true"]www.superiorpics.com/hs/rachel_dratch/main1.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.superiorpics.com/movie_pictures/mp/2009_Love_N'_Dancing/tn270/2009_love_n_dancing_007.jpg[/img[/URL]]

:2funny:
[/quote]

ε νταξει δε χανεις και τιποτα στο κατω κατω....επρεπε να πετυχεις τη μιραντα οταν ηταν φυλης,να δεις τι εστι τσιμπουκι..
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Δεν την πρόλαβα. Είχαν πει ότι μόνο στις αρχές είχε καλές υπηρεσίες.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Δεν την πρόλαβα. Είχαν πει ότι μόνο στις αρχές είχε καλές υπηρεσίες.

σχετικο αυτο,εγω οσες φορες που ειχα παει και δεν ηταν και λιγες ηταν αψογη,απτα καλυτερα γαμησια ever σα συνολο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
σχετικο αυτο,εγω οσες φορες που ειχα παει και δεν ηταν και λιγες ηταν αψογη,απτα καλυτερα γαμησια ever σα συνολο.

Όντως γαμιότανε σαν σκυλί η καύλα,αλλά στο τέλος μας τα χάλασε... :S
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Έχω καλό προαίσθημα για τη μελαχροινή που δουλεύει στο καινούριο 65 όροφος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Περί την 13η ώρα, είδαμε τα εξής:


Μαγνησίας 11
Δύο θήλεα, το ένα χειρότερο από το άλλο...
Το ένα χονδρό και απαίσιο, (4/10) το άλλο απλώς απαίσιο (4,5/10).

Αγκύρας 12 δεξιά
Χονδρή, που της έτρεχαν οι μύξες, 4/10
:2funny: :2funny: :2funny:

Στη διασταύρωση Λιοσίων και Παιωνίου, στο "Οινομαγειρείον η Νάξος", συναντήσαμε τυχαία τον κ. ZeroTolerance, όστις σε κατάσταση έκστασης, καταβρόχθιζε πατσά χονδροκομμένο.
:grin:
URL]]
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
γενικα στο τσιμπουκι λιγες ειναι οι καλες που θα "ανεβασεις πυρετο",αυτη κανει μια απλη ωραια πιπα,ουτε δαγκωνει ουτε τιποτα,νορμαλ..δε θα το κλαψεις κιολας το 20αρικο,αυτο εννοω.
συμφωνω απολυτα με το φιλο. οχι κατι ιδιαιτερο αλλα δεν κλαις τα λεφτα σου
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Χθες απογευμα πηγα Ντισνευ Μ.Αλεξανδρου28 για την καθιερωμενη καταθεση στο Παολακι, αλλα στη θεση της ηταν η Μαρια η "Γαλλιδα" για οσους εχουν καλη μνημη.

Καλησπερα!
Το ψευδωνυμο αυτο πως κατεληξε?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Στο Φυλής 67 τυποι μου ενα κοντοπουτανο που κανει καλο σαλοναρισμα ολο ναζι..πρωινη βαρδια δεν θυμαμε δυστηχος ονομα...τι λεει ειναι καλη στα ενδοτερα ;
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Yπαρχει αυτες τις μερες κανα καλο διδυμο για παρτουζιτσα φυλης και περιχωρων;Για 2η βαρδια...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μαρεση που μου ειχε πει η τσα στο ιας 33...οτι Παντρευτικε  :2funny: Τελοσπαντον καλα τα νεα τυποι μου, 8α τιμηθη ξανα και ξανα... :rockon:

Τύπε σου είχα πει,ότι έλεγε μούφες... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom