Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (42 μέλη και 256 επισκέπτες)

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
λέω και κανα "μπράβο", "ωραία", "ωραιότατα", "εξαιρετικά", "καταπληκτικά", "θεσπέσια" (αυτό οι περισσότεροι δεν το καταλαβαίνουν).
Αυτά τα λέω σε οποιαδήποτε εμφάνιση θήλεος, και τα λέω εγκαρδίως

εμψυχώνω το προσωπικό οποιυδήποτε καταστήματος με εξυπηρετεί

Και αν πας σε κανένα αστυνομικό κατάστημα για το γνήσιον της υπογραφής π.χ., τα ίδια τους λες?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Χτεσινο-μεταμεσονύχτιες καύλες και βουρ στο Μετάξυ για ένα φτηνό ξεμπούκομα.
Το επίπεδο έχει ανέβει κατακόρυφα . . . .
Τρελά μωρά στην πιάτσα.

Έχουμε και λέμε:

Κολ. 23 υπ.: η φοβερή κορμάρα Αντρέα από Κολ. 32β & Φ.86α  :kissass:
Κολ. 23 1ος: Η Λαρίσσα με την ξαθιά μιλφ που έπαιζε και στο Κολ. 15 δεξια
Κολ. 15 αρ.: η Εσμεράλδα η μπιχλοπιπίνα και μια άλλη ξινομούρα γεματούλα με μαύρα μακρυά σπαστά μαλλιά.

Ιασ. 1α: ένα κήτος
Ιασ. 1β: ένα γιλφ αδύνατο κοντό με αγορέ ξανθό κουπ.
Ιασ. 10 1ος: η Αντριάννα η διοπτροφόρος
Ιασ. 10 ισ.: Μάλλον η Νίνα, που ή προσπαθούσε να ισορροπήσει πάνω στα τακούνια, ή τα είχε "κοπανίσει" . . . .  
Ιασ. 1γ: 2 τσούπρες, την Χλόη και ένα άλλο άγουρο μικρό, επίσης κοντοπουτανοαδύνατο.
Ιασ. 20α: το απίθανο μωρό Αντριάννα, έχει μαυρίσει κιόλας και είναι να τι φας, αλλά ΔΕΝ το δίνει . . . . :bigdick:
Ιασ. 20β: το κοντοπούτανο γυρολόγος του Μετάξι (νομίζω Μαρία), όπου ξεκίνησε από Φυλ. 109 1ος, Ιασ. 1β, 1γ, Κερ. 23 υπ.
Ιασ. 20γ: ένα στυλιάρι , η Άννα. Πολύ αδύνατη με σπαστά μαύρα μαλλιά. Την είδα ταλαιπορημένη-βαριεστημένη.
Ιασ. 19 ισ.: ένα γιουβαρλάκι
Ιασ. 19 1ος: η Τζέσσικα η μαυριδερή τούμπανο Ρουμάνα, που είδα προχτές σ το Ιασ. 30 και παλιότερα στο Φ.86  :thumbsup:
Ιασ. 37 ισ.: γύρισε το ξανθό πιπινάκι Καμέλια από το Κερ. 32γ & Λεων., όπου ξεκίνησε από το Φ.84 με το όνομα Ελένη.  :happy:
Ιασ. 37 1ος: 2 κοντοπούτανα. Μικρές στο μάτι, μεγάλες ΦΟΛΕΣ στο κρεβάτι !  :referee:
Ιασ. 30 1ος: 2 τούμπανα. Η Σαμπρίνα με καρέ μαλλάκι και κορμί θανατηφόρο και μια άλλη με μακρύ σπαστό μαύρο μαλλί, επίσης καλλίγραμμη.  :rockon:

Αυτά τα ολίγα . . . . .
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Επισκευθηκα, τελικα, τη διδα Πιτσος, στο 109 - ισογειο κι ομολογω οτι με εξεπληξε
(=> θερμες ευχαριστιες στο φιλο που τη συνεστησε!)
Τις θερμές ευχαριστίες και τις καλημέρες μας για την ενημέρωση! Αυτός άλλωστε είναι και ο αντικειμενικός σκοπός του site: να ανταλλάσουμε απόψεις προς εύρεση της καλύτερης δυνατής λύσης μεταξύ μας!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
τωρα στην 2η βαρδια στο Φωκαιας 24 δουλευει το εκφυλο διδυμο Τανια κ Μονα
σκοπος της επισκεψης να γαμησω την Τανια αλλα ειχε δυο δωματια ,ετσι περασα με την Μονα ξανθια μιλαει μονο αγγλικα λεει οτι ειναι Τσεχα 23χρονων ,εχει σωμα με πιασηματακια 1.5αρι βυζι κπολλα τατου ,μεσα τα παντα ολα εκτος πρωκτικου ,θα ακολουθησει κριτικη
Να με διωρθωσω γιατι εγραψα αναποδα τα ονοματα
Την  Μονα ηθελα να γαμησω κ τελικα περασα με την Τανια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
Με μπέρδεψες...η ξανθία λέγεται Μόνα και η μελαχρινή Τάνια? Εγώ νόμιζα το ανάποδο...
Όπως και να έχει, κι εγώ με την ξανθία πέρασα κι η γκόμενα είναι σούπερ.
Άφησα και κριτική (πιθανότατα -λοιπόν- με λάθος όνομα) να υπάρχει.
οχι σωστα εγραψες ,εγω τα εγραψα αναποδα στο κινητο και μετα δεν μπηκα ξανα να κανω διορθωση
και εγω περασα πολυ καλα με την Τανια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
οχι σωστα εγραψες ,εγω τα εγραψα αναποδα στο κινητο και μετα δεν μπηκα ξανα να κανω διορθωση
και εγω περασα πολυ καλα με την Τανια
ενημερωση για καταστηματα με μαγιο ανδρικα ποιος κανει εδω μεσα?..θελω να αγορασω ενα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ενημερωση για καταστηματα με μαγιο ανδρικα ποιος κανει εδω μεσα?..θελω να αγορασω ενα...
σου έχω ένα...ταμάμ...θα σου τονίζει και το...θεληματικό πηγούνι.... :grin: :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
 Αυτη ειναι τυποι μ μολης την ειδα μαγευτικα δεν την εχω ξαναδει ουτε ονομα γνωριζο...

Ωραίο στυλιάρι... :cum:



Χτεσινο-μεταμεσονύχτιες καύλες και βουρ στο Μετάξυ για ένα φτηνό ξεμπούκομα.
Το επίπεδο έχει ανέβει κατακόρυφα . . . .
Κολ. 15 αρ.: η Εσμεράλδα η μπιχλοπιπίνα .

Θα της πω μια τελευταία φορά,να πλυθεί.... :shower:


Ιασ. 10 1ος: η Αντριάννα η διοπτροφόρος

Ο Beverlys μου είπε ότι είναι πιο αδύνατη από ποτέ.... :bigdick:


Ιασ. 20β: το κοντοπούτανο γυρολόγος του Μετάξι (νομίζω Μαρία), όπου ξεκίνησε από Φυλ. 109 1ος, Ιασ. 1β, 1γ, Κερ. 23 υπ.

Την ξανθιά/ποντικομούρα εννοείς? Μακρυά...φόλα... :rolleyes:


Αυτά τα ολίγα . . . . .

@amadeus_gr,επέστρεψες πολύ δυνατά... :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.452
Πόντοι
41.447
Τι μαλακισμένα καλαμπούρια είναι αυτά ;
παω να αυτομαστιγωθω κε Φαρκελι! :s&m_2:
σας ζητω ταπεινα συγγνωμη! :'(
______________________________________________________________________________

Επίσης πολύ καλές ενημερώσεις για τα παιδιά που γράφουν μόνο εδώ όπως ο Badpanos [size=20pt]amadeus_gr, BMWpower,Tommy de Vitto, profesorx, Φανουρης Τζουρας , aoratos 19,ktl ktl.. :rockon:
[/size]
______________________________________________________________________________
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλημερα σε ολους παιδια θα ηθελα να εκφρασω εναν προβληματισμο σχετικα με την δημοσιοποιηση φωτο κοπελας καινουργιας που ανεβηκε χτες δεν ξερω αν ειναι σωστο εφοσον δεν εχει την εγκριση της κοπελας αν την εχει παω πασο.Δεν θελω να υποδειξω σε κανεναν συναγωνιστη πως θα εκφραζεται αφου το βημα που μας δινεται ειναι ελευθερο αλλα προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχουν καποιοι κανονες ας πουμε δεοντολογιας τους οποιους φυσικα θα καθορισει ο Διαχειριστης του site καλη συνεχεια σε ολους
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
αφού δεν φαίνεται πρόσωπο... :rolleyes:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
παντως  θα ηταν  καλο  στην ενημερωση  απο τα μπουρδελακια


να ειχαμε φωτο  ΕΣΤΩ  ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ (ΚΑΙ  ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ)

σε αυτο το σκεπτικο και με την κριση που υπαρχει πρεπει τα μπουρδελα να  εκσυχρονιστουν      με site-φωτο και να ανεβασουν υπηρεσιες
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημερα σε ολους παιδια θα ηθελα να εκφρασω εναν προβληματισμο σχετικα με την δημοσιοποιηση φωτο κοπελας καινουργιας που ανεβηκε χτες δεν ξερω αν ειναι σωστο εφοσον δεν εχει την εγκριση της κοπελας αν την εχει παω πασο.Δεν θελω να υποδειξω σε κανεναν συναγωνιστη πως θα εκφραζεται αφου το βημα που μας δινεται ειναι ελευθερο αλλα προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχουν καποιοι κανονες ας πουμε δεοντολογιας τους οποιους φυσικα θα καθορισει ο Διαχειριστης του site καλη συνεχεια σε ολους
αν δεν φαινεται προσωπο δεν ειναι προβλημα...τωρα σχετικα με το γεγονος,οτι δεν υπαρχει συγκαταθεση των κοριτσιων,αυτο κανονικα απαγορευεται...το ιδΙο ομως ισχυει,και στο νημα με τις φωτος απο τον δρομο..και εκει ΔΕΝ υπαρχει συγκαταθεση..
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Καλημερα σε ολους οπως προανεφερε συναγωνιστης Φυλης86Β καινουργια κοπελα μελαχρινη ψηλη μακρια ισια μαλλια ωραιο χαμογελο πολλη αξιολογη παρουσια.Η τσατσα την φωναξε με το ονομα Λαβινια

Μία επίσης αξιόλογη παρουσία με το όνομα Λαβίνια έπαιζε -που και που- σε ντουετάκι πριν 2-3 μήνες τα πρωινά στο Διδ.8Α.
Αν είναι η ίδια, εμφανισιακά μετράει πολύ. Αν έχει άποψη κάποιος άλλος συμπουρδελιάρης τι λέει στα ενδότερα, ας ενημερώσει.
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
παντως  θα ηταν  καλο  στην ενημερωση  απο τα μπουρδελακια


να ειχαμε φωτο  ΕΣΤΩ  ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ (ΚΑΙ  ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ)

σε αυτο το σκεπτικο και με την κριση που υπαρχει πρεπει τα μπουρδελα να  εκσυχρονιστουν      με site-φωτο και να ανεβασουν υπηρεσιες

+1 απο εμένα
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom