Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 355 άτομα (46 μέλη και 309 επισκέπτες)

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα στο Μετάξι γύρω στις 12 και μισή:

- Ιάσωνος 1 κάτω αριστερά: Μαρίνα. Ο τσάτσος ανακοίνωσε φουλ πρόγραμμα με 69, κωλαράκι και... ποδαράκι. Πρώτη φορά το ακούω αυτό. Δεν έχει και ωραία πόδια γαμώτο.
- Ιάσωνος 1 κάτω δεξιά: Μια μελαχροινή αδιάφορη με μαλλί από ελληνική ταινία δεκαετίας του '50. Κωλαράκι και αυτή νομίζω.
- Ιάσωνος 1 πάνω δεξιά: Μια αδιάφορη νταρντάνα.
- Ιάσωνος 1 πάνω αριστερά: Αλίνα.  :smitten: Αγάπη μου? Κούκλα μου? Ψυχή μου? Παιδιά βρήκα τον έρωτα ξανά. Μεταγραφή τριών ημερών από Φυλής, από ό,τι μου είπε. Οι Φυλιανοί πηγαίνετε να τη δείτε για να ενημερώσετε ποια είναι. Ξανθιά, ανοιχτόχρωμη, στρογγυλοπρόσωπη, γαλανομάτα. Ο τύπος μου δηλαδή. Καμία σχέση με Λαρίσες, Αντριάνες και άλλα κωλόσκυλα που γουστάρετε. Η τσατσά επίσης πανέμορφη, άρχισα ήδη να την ψήνω.  :grin:

Μπορει καποιος να περιγραψει αυτην την Αλινα ???
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Τυποι μου φυλης 86β ειδα να μπαινει για απογευματινη βαρδια ενα κορμι θανατηφορο μαυρομαλα με κοτσιδα αδυνατα μπουτακια πρασινα ματια μαυριδερη...Δεν ξερω αν σας λεει κατι η περιγραφη η ειναι καινουργια..εβγαλα και φοτο αλλα δεν ξερω αν κανει να την ανεβασο  :think:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Τυποι μου φυλης 86β ειδα να μπαινει για απογευματινη βαρδια ενα κορμι θανατηφορο μαυρομαλα με κοτσιδα αδυνατα μπουτακια πρασινα ματια μαυριδερη...Δεν ξερω αν σας λεει κατι η περιγραφη η ειναι καινουργια..εβγαλα και φοτο αλλα δεν ξερω αν κανει να την ανεβασο  :think:
κάνει...πως δεν κάνει... :grin: :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα
Κωνσταντινουπολεως 206 η νατασα του smirni,ξανθια μετριου αναστηματος,καλο σωμα
Χωρις να είναι κατι εξαιρετικο μου φανηκε αρκετα ενδιαφερουσα
Δωματια νομιζω γεματα,η κριτικη σου μαλλον απεδωσε smirni
Ξανθιπης 2 η αξιοπροσεκτη μαρινα απο φυλης 109 παλιοτερα,ξανθια με λεπτο καλο κορμι ,μετριο αναστημα
Φωκαιας
19 η βαλεντινα από το μεσημερι
27 υπογειο δυο κοπελες,η βικτωρια και η μινιον λεπτεπιλεπτη καστανη χριστινα από φωκαιας 24 και Διδυμου 27
27 ισογειο αννα η τσεχα,η’ αλλιως νελι η σλοβενα παλιοτερα
Καταθεση με σουπερ εξαιρετικες εντυπωσεις,καποτε ειχαμε και τετοια κοριτσια στη φυλης
 

Επισκέπτης
Μπορει καποιος να περιγραψει αυτην την Αλινα ???

Στο πρόσωπο την περιέγραψα ήδη. Στην ηλικία δεν είναι πολύ μικρή, κοντά στα 30 την έκανα. Σώμα δεν έχει τόσο καλό, έχει κοιλίτσα. Μοιάζει γενικά αρκετά στο στυλ της Μαρίας της Πολωνέζας που συστήνεται ως Ρωσίδα απέναντι στο Ιάσωνος 2. Μου αρέσει πολύ και εκείνη αλλά είναι μια από τις τρεις πουτάνες στο Μετάξι που δεν με βάζουν μέσα.  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636

Συνημμένα

  • mp3.jpg
    mp3.jpg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 46

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
για φωτογραφος πηγαινες τυπε μου?  :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.448
Πόντοι
41.447
Αργοπορηνένη ενημέρωση από την χθεσινή βόλτα που πραγματοποιήθηκε από τις 20:15 στη 2η και μετά στη 3η βάρδια ξεκινώντας ως εξής και με την σειρά που ακολουθεί, από όσα μπήκα και θυμάμαι...

.

Να συγχαρώ ιδιαιτέρως τους xlinik, n.smirni76 για τις καθημερινές του ενημερώσεις, όπως και τους BMWPOWER, ΠΥΡΑΥΛΟΣ, Larson, duskolieggrafi, TOMMY DEVITO, badpanos, Picker!

και σε εσενα αξιζουν θερμα συγχαρητηρια κυριε Φυστικη τοσο για την σημερινη αψογη τιτανοενημερωση, οσο και για τις τοσες συχνες και ομορφες ενημερωσεις που κανεις!!!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Μπορει καποιος να περιγραψει αυτην την Αλινα ???
Καλησπερα προκειτε για την γνωστη μιλφ Αλινα που εχει δουλεψει Αλκιβιαδου Εξηκιου Αδανων και προσφατα πριν κανα δυο βδομαδες Πιπινου65 διπλα απο το μαναβικο.Επισης να πω για την ερωτηση που εκανε συναγωνιστης για την Πωλινα περνωντας σημερα μεσημερι ειδα φως Καλυμνου 48στο ισογειο μαγαζι που δουλευει οποτε μαλλον επεστρεψε

.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπερα προκειτε για την γνωστη μιλφ Αλινα που εχει δουλεψει Αλκιβιαδου Εξηκιου Αδανων και προσφατα πριν κσνα δυο βδομαδες Πιπινου65 διπλα απο το μαναβικο.Επισης να πω για την ερωτηση που εκσνε συναγωνιστης για την Πωλινα περνωντας σημερα μεσημερι ειδα φως Καλυμνου 48στο ισογειο μαγαζι που δουλευει οποτε μαλλον επεστρεψε

.

επεστρεψε η καβλωπωλινα>
βουρ :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα προκειτε για την γνωστη μιλφ Αλινα που εχει δουλεψει Αλκιβιαδου Εξηκιου Αδανων και προσφατα πριν κανα δυο βδομαδες Πιπινου65 διπλα απο το μαναβικο.

Θέλουμε κι άλλες πουτάνες του 20-άρικου στο Μετάξι.  :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

2 σημαντικες ερωτησεις:

1) Σε καμια ωρα απο τωρα θα πετυχω απογευματινη ή βραδινη βαρδια??

2) Τι μου προτεινετε??
(Δε με νοιαζει η σουπερ εμφανιση, αρκει να γαμησω σε επιπεδο Χριστινας ή παραπανω - αν υπαρχει)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Και κατι ακομα:

Η Αλιονα δουλευει, ή εχει παει διακοπες?
Παντα την ειχα αχτι τη βρωμοGILF...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.049
Κριτικές
7
Like
9.778
Πόντοι
1.686
2 σημαντικες ερωτησεις:

1) Σε καμια ωρα απο τωρα θα πετυχω απογευματινη ή βραδινη βαρδια??

2) Τι μου προτεινετε??
(Δε με νοιαζει η σουπερ εμφανιση, αρκει να γαμησω σε επιπεδο Χριστινας ή παραπανω - αν υπαρχει)

Σε μία ώρα θα είναι απογευματινή βάρδια ( μέχρι τις 11 ) .
Προτείνω να δεις Ολγα Διδύμου 20 και Ξένια Φυλής 66 ,για ματι .Ρωσιδες
γλυκειές .
Για το πήδημα ,δεν ξέρω αν σε περιποιηθούν !
Κάβλωσε με το μάτι και πέρνα με καμία Ρουμάνα !
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Σε μία ώρα θα είναι απογευματινή βάρδια ( μέχρι τις 11 ) .
Προτείνω να δεις Ολγα Διδύμου 20 και Ξένια Φυλής 66 ,για ματι .Ρωσιδες
γλυκειές .
Για το πήδημα ,δεν ξέρω αν σε περιποιηθούν !
Κάβλωσε με το μάτι και πέρνα με καμία Ρουμάνα !
Ίσως η Άννα η Μολδαβή να είναι καλή περίπτωση εμφάνισης και υπηρεσιών. Θα τη βρείς ή στο Διδύμου 7 ή 7Α ή στο Φυλής 66Δ ή στο Χωματιανού 11.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Σε μία ώρα θα είναι απογευματινή βάρδια ( μέχρι τις 11 ) .
Προτείνω να δεις Ολγα Διδύμου 20 και Ξένια Φυλής 66 ,για ματι .Ρωσιδες
γλυκειές .
Για το πήδημα ,δεν ξέρω αν σε περιποιηθούν !
Κάβλωσε με το μάτι και πέρνα με καμία Ρουμάνα !

Στα μεγαλα νουμερα της Φυλης υπαρχει τπτ καλο?

Κατα καιρους εχω πετυχει καυλωτικα κομματια (κυριως μιλφαδια), αλλα δεν εχω περασει ποτε.

ΥΓ Την Αννα την ξερω. Ειχα περασει στη Χωματιανου.
Αλλα λεω να δοκιμασω και τπτ αλλο, καθως οι υπηρεσιες της δεν ειναι και σουπερ (απο εμφανιση δεν το συζηταμε... φυσαει!)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Στα μεγαλα νουμερα της Φυλης υπαρχει τπτ καλο?

Κατα καιρους εχω πετυχει καυλωτικα κομματια (κυριως μιλφαδια), αλλα δεν εχω περασει ποτε.

ΥΓ Την Αννα την ξερω. Ειχα περασει στη Χωματιανου.
Αλλα λεω να δοκιμασω και τπτ αλλο, καθως οι υπηρεσιες της δεν ειναι και σουπερ (απο εμφανιση δεν το συζηταμε... φυσαει!)
Από  ότι έχω συμπεράνει η κατάσταση σε αυτά τα νούμερα είναι 50 - 50... ίσως η μόνη σταθερή (σε απόδοση πάντα) είναι η γνωστή Άννα - Πίτσος.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Αν ρίξεις μια ματιά στις κριτικές του σπιτιού αυτόυ θα τα δείς όλα φίλε μου... Είναι καλή σε γενικές γραμμές (μια φορά την έχω δοκιμάσει προσωπικά), ωστόσο να έχεις υπόψιν σου ότι δεν είναι μιλφ αλλά πιτσιρίκα. Αν σε γουστάρει κιόλας είναι πολύ διαχυτική μαζί σου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom