Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (41 μέλη και 250 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το  μεσημερι περιξ της λιοσιων
Ρεμουνδου 21 υβοννη,καστανη σχετικα ψηλη σεξι μιλφαρα με μαυρισμενη επιδερμιδα και ερωτικο κορμι
Μαγνησιας 11 αντζελα,μελαγχροινη νταρντανοκοπελα με αφθονο λιπωδη ιστο,κοιλιτσα,για τους λατρεις των ευσωμων κοριτσιων
Αλκιβιαδου
16α ιζαμπελα από διδυμου 16α και ελλης 3
Μελαγχροινη νταρντανα με την κυριολεκτικη σημασια του ορου,πολύ ανοιχτη περιφερεια και περιεργως αν προσεξεις πολύ ωραιο προσωπο
16β νικολ ξανθια τροφαντη κοπελιτσα με φουλ προγραμμα,γνωστη ως ρεμπεκα,εχει δουλεψει μαραθωνος και βεργας επισης
16γ μαγια ,πολύ ωραια λεπτη μελαγχροινη παρουσια
Βεργας
2 τζουλια,ψηλη μελαγχροινη νταρντανα mlf
6α μαριαννα,ξανθια προgilf πιθανον από τον οροφο της περγαμου 27 με καλο στηθος
3 Δεξια η ζουμερη ψηλη νταρντανα στελλα με το φοβερο στηθος
3 Αριστερα ελλη,μελαγχροινη λεπτη mlf με φουλ προγραμμα
Οροφος η χρυσα,λεπτη ξανθια σεξι κοπελιτσα,καταθεση
Δεν είναι gfe δεν είναι pse αλλα το κορμι της μ  ερεθιζει αφανταστα
Y.Γ Πολυ ωραιες ενημερωσεις απο n.smirni και fystiki,ενω εξισου σημαντικο για μενα ειναι οταν βλεπω παιδια που κανουν το κοπο να γραψουν εστω και για δυο η' τρια σπιτια
Υ.Γ 2 Πολυ συμπαθης ο picker,τα ποσταρισματα του εχουν ενδιαφερον :)
Υ.Γ 3 Τα ποσταρισματα του μπεμπα παντα τα βρισκω εξαιρετικα,ειναι θα ελεγα και το μελος στ οποιο εχω ιδιαιτερη αδυναμια



 

Kenpachi14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μήπως γνωρίζουμε το όνομα μιας κοπέλας στο Κολωνού 32 κοντή ξανθιά και με μια μεγάλη ουλή από τραύμα στο δεξί της πόδι;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Τωρα το  μεσημερι περιξ της λιοσιων
16γ μαγια ,πολύ ωραια λεπτη μελαγχροινη παρουσια

το νέο μου αμόρε μετά την κινέζα Λίλη. την έχω πάρει πάνω από 6 φορές μέχρι στιγμής. είναι βέβαια περιορισμένων δυνατοτήτων, αλλά τόσο λεπτή και όμορφη και να τα παίρνει με τόση χαρά στο στόμα δεν βρίσκεις εύκολα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Ενα ξανθο τουμπανο ΜΙΛΦ, στο ισογειο της Φωκαιας με Αχαρνων, το 'χει παρει κανεις?

Γαμιεται αξιοπρεπως ή κοροιδευει?  (σσ προσωπικα, μου μυρισε ξεπετα)
 

Επισκέπτης
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 2 πάνω: κλειστό.
- Ιάσωνος 2 κάτω: Αλεξάνδρα.  :smitten: Αυτό τον καιρό είμαι σε περίοδο δοκιμών. Η Αλεξάνδρα είναι μέτριας εμφάνισης, μελαχροινή με στρογγυλό προσωπάκι και λίγο γεματούλα. Τα πατουσάκια της είναι παχουλά και όχι απόλυτα περιποιημένα, η ενασχόληση μαζί τους δεν κατάφερε να με καυλώσει ιδιαίτερα. Το δυνατό της σημείο όμως είναι η πίπα: αργή και βασανιστική με πολύ καλή εφαρμογή στα χείλη και έμφαση στο κεφαλάκι. Την πήρα σε ιεραποστολική στάση με τα σαλιωμένα της πέλματα να με πατάνε στους ώμους. Το τελείωμά μου ήταν οργιώδες.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Μερικά πρωινά ενσταντανέ:

Ιωαννίνων 3
Χρίστίνα, Ουκρανή μιλφ.
Την ώρα που της τον είχα μέσα όλον και βαθιά, έγινε ο εξής μικρός διάλογος:
- Γκάμαμε, γκάμαμε, όλα μέσα, να μου μπουν από κάτω και να μου βγουν απ' το στόμαααα....
- Πολύ άγρια γαμιέστε εκεί πάνω στην Ουκρανία... Τόσο, που γαμήσατε ολόκληρη τη χώρα.
- Την Ουκρανία τη γκάμησαν ο Ομπαμα και η Μέρκελ.

Δεν είπε κουβέντα για τον Πούτιν.
Το συμπέρασμα είναι, ότι η γυναίκα αυτή, είναι αποσχιστικό φιλορωσίδι, ενδεχομένως δε είναι και κουμμουνίστρια.
Επίσης, είναι και ψευδή.
Παρά το ότι τον έπαιρνε ωραία, τελικώς απεβλήθη.

Διδύμου 18, υπόγειο
Άννα, νεαρά χονδρή αλλοδαπή.
Περιφέρθηκε, επιδεικνύοντας τις καμπύλες της, όλο νάζια και καμώματα.
- Πες μου μουρό μου, πως με βρίσκεις; Γλυκειά; Ζουμερή; Πες μου, πες, μου...
- Τζάμπο (σκεπτόμενως ότι έτσι λέγονται οι πιο χονδρές γαρίδες στη Χαραυγή στον Πειραιά).
- Ααα, θα πας στα Τζάμπο;
-  :S

Τροφωνίου 13, ανώγειο
Πρόκειται για το Ανάκτορο της Αυτοκρατορίας οδού Λιοσίων και παρόδων, καθότι εκεί εδράζεται η Αυτοκράτειρα Μπέτι.
Με το που με αντίκρυσε, αναφώνησε: "Έλα αγορίνα μου"!
Μόνο γι αυτά τα λογάκια, της έδωσα επιτόπου ένα εικοσάρικο.
Το πήρε και είπε: "Θα με γκαμήσεις κιόλας;"
Το γκαμίσι με τη Μπέτι έχει ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: Πρώτον, οι υπερμαστοί της πάλλονται στο ρυθμό που υπαγορεύει η ψωλή. Δεύτερον, το μουνί της έχει δύο επίπεδα - κοιλότητες.
Η πρώτη κοιλότητα, είναι κάτι σαν προθάλαμος. Εκεί σουλατσάρουν οι μελάτες και οι μικρές ψωλές.
Η δεύτερη κοιλότητα, που είναι πιο μέσα, είναι αυτή που σκαλώνει το πουτσοκέφαλο.
Δυστυχώς, αυτή τη φορά δε μπόρεσα να νιώσω το σκάλωμα στο βάθος. Ενδεχομένως είχε προηγηθεί κάποιος υπερψωλαράς, όστις της έκανε ρεκτιφιέ.
Δεν πειράζει, άλλη φορά.

 

perpa

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Νωρίτερα το απόγευμα σήμερα πήρα στο Φ.66 αριστερά μία μαυρομάλλα σχετικά ψηλή, έδινε και κώλο. Επειδή δεν συγκράτησα όνομα, το θυμάται μήπως κανείς ?
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Νωρίτερα το απόγευμα σήμερα πήρα στο Φ.66 αριστερά μία μαυρομάλλα σχετικά ψηλή, έδινε και κώλο. Επειδή δεν συγκράτησα όνομα, το θυμάται μήπως κανείς ?

ατζελα μηπως ;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Μετάξι την τελευταία εβδομάδα 3 γαμήσια x 10 εβραίους = 30 ευρώ
Άννα Κολωνού 48 ώρα περίπου 22:00. Ημέρα δεν θυμάμαι. Ρωσικής καταγωγής περί τα 25-27, 175 ύψος ξανθιά με σχετικά πιασιματάκια και μεγάλα βυζόμπαλα. Πίπα πολύ δυνατή με deepthroat και χτύπημα δυνατό σε γλώσσα  και μάγουλο, δεν δέχεται δάχτυλα αλλά αφήνει χαϊδέματα. Κάνει δαγκώματα σε όλα το σώμα. Γαμήσι αυτή από πάνω και η ματιά της αλλού να μην βλέπεις γιατί μάλλον ντρέπεται γι αυτό που κάνει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Μετά το χύσιμο μαζεύει η ίδια την καπότα και σε περιποιείται με μαντιλάκι για να είσαι καθαρός ενώ μετά θέλει και της αρέσει το :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: με πολύ καλά ελληνικά. Όλα με προφύλαξη.

Τζέσικα Ιάσωνος 30Α Προχθές βράδυ (22:00). Ρουμάνα ή αλβανίδα, ψηλόλιγνη με μακριά μαύρα μαλλιά, χαμογελαστή, επικοινωνιακή και καθαρή. Πέφτει γρήγορα στο ψητό και βγάζει και νύχια τα οποία χρησιμοποιεί ως ορεκτικό για περισσότερες καύλες. Βυζιά πεσμένα και ψιλοζαρωμένα αλλά πεντακάθαρο φρασκοξηρισμένο μουνάκι που χαίρεσαι να το γαμάς. Η πίπα της ρουφηχτή χωρίς βάθος με δόντι. Γαμήσι από μπρος και dogy. Ήθελα να της τα πετάξω στη μάπα αλλά δεν ήθελε με τίποτα οπότε πήγα πάσω ενώ μου είπε ότι στη φυλής και Φώκαιας που δούλευε πολλοί πελάτες θέλανε να την γαμήσουν ακάποτα γι΄ αυτό και έφυγε από εκεί και ήρθε στο Μετάξι για καλύτερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Όλα με προφύλαξη.

Μαρία Ιάσωνος 37Α Xθες βράδυ (21:00). Με διαγραφή του ονόματος λόγω χείριστων υπηρεσιών. Κοντοπούτανο, αδύνατο, πολύ σκούρο γυφτωειδής καταγωγής, με μαλλί κάτω από τους ώμους σαν αφάνα, με κάτι τατουάζ στη κοιλιά και που αλλού δεν θυμάμαι. Ψαρωμένη φάτσα αλλά τον πούτσο τον κατάπιε με την μία στο μικροσκοπικό στόμα της. Περνάει αμέσως προφυλακτικό και αποφεύγει κάθε είδος προκαταρκτικών. Αφήνει λίγο να της χαϊδέψεις τα επίμαχα σημεία. Η επιλογή μου ήταν το μικροσκοπικό σώμα της (πολύ petite) αν και είχα μεγάλες υποψίες για κακές υπηρεσίες και δεν έπεσα έξω. Σε κάθε περίπτωση ο πούτσος μου είχε να μπει σε τόσο στενό τρυπάκι από τότε που πηδάγαμε ως πιτσιρικάδες κάτι 17άρικα αγάμητες μαθητριούλες. Πραγματικά πολύ στενό μουνί και δεν χώραγε ολόκληρος μέσα αφού πριν είχα κουμπώσει και ένα μπλέ κινέζικο sildenafil ακυκλοφόρητο στην Ελλάδα, που αν το πάρεις γαμάς και ελέφαντα  :2funny: :2funny: :2funny:. Χτυπιότανε το γυφτάκι από την εισχώρηση και έβγαζε αναστεναγμούς ώσπου κάποια στιγμή τραβήχτηκε για να σταματήσει τ μαρτύριο. Δεν ήθελα και πολύ και τη γύρισα για πισοκολλητό που δεν έκανε παιχνίδι και έτσι τελείωσα. Γενικά αξίζει μόνο για την στενότητα της και για 10 εβραίους είναι ok, κατά τα αλλά μην περιμένετε τίποτα αξιόλογο΄Από συνεννόηση 0 εις το πηλίκο ούτε μιλάει ούτε καταλαβαίνει, μάλλον είναι τρομοκρατημένη από την τσατσά που είχε φάει πριν στη κουζίνα τα μπινελίκια της ζωής της.
Καλά να περνάτε

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.187
Πόντοι
46.232
μικρή βόλτα(19.30-20.05) στη δεύτερη βάρδια πριν από λίγο  

Μαραθώνος 59 Ευα μελαχρινή με πιασηματάκια περισσότερο στην περιοχή της κοιλίας 3άρια βυζιά , με ακα.

Παιανέων 24 Αννα ξανθιά μιλφ με κοντά μαλλιά , κοντή χοντρούλα με 2.5άρια βυζιά , με ακα και τελειωτικό.

Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα με καστανοκόκκινα μαλλιά λεπτή με 3άρια βυζιά , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά.

Κωνσταντινουπόλεως 166α Ναταλία ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί , με ακα.

Ελευσινίων 22 ξανθιά ελληνίδα μιλφογκίλφ χοντρή ασπρουλιάρα μες στην κυτταρίτιδα 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό κώλο και άνεση χρόνου....

Χωματιανού 11β Αννα μελαχρινό ζυμαράκι με κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο και 1.5άρι θεόστητο λεμονάκι βυζί κάτασπρο που ερχόταν σε αντίθεση με την πιο σκούρα επιδερμίδα της ,απλό πρόγραμμα.

Λιοσίων 76    Ναταλία καστανόξανθη κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , με ακα

Λιοσίων 76β Μαργαρίτα η καστανή μουνάρα με το μακρύ ίσιο μαλλί , ψιλή λεπτή με 3άρι+ βυζί , απλό πρόγραμμα και μασάζ , τα έχουμε ξαναπεί η κοπέλα είναι μουνάρα αλλά δυστυχώς μέσα είναι
πιο κρύα και απο παγάκι , αν είχε υπηρεσίες θα είχε ουρές , εγώ με δυσκολία κρατιέμαι και δεν ξαναπερνάω...

Εξηκίου 18β Έλλη ξανθό μιλφ στουμπουλό με 2.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Εξηκίου 18 Έλενα μελαχρινή παχουλή με 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό και κώλο.

Εξηκίου 18γ Πωλίνα ξανθιά με πιασηματάκια χορταστική τουρλωτή κωλάρα και 2άρι βυζί , με ακα , τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.

Καλό βράδυ.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
παιδια η πωλινα σταθερα στην καλυμνου? :huh:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Λιοσίων 76β Μαργαρίτα η καστανή μουνάρα με το μακρύ ίσιο μαλλί , ψιλή λεπτή με 3άρι+ βυζί , ...
...
Τα φούσκωσε με χειρουργείο, ε;

Μάλλον λάθος επένδυση έκανε.
Το συμφέρον της (και το δικό μας) είναι να επενδύσει στη συμπεριφορά της.

Να κάνει ψυχοθεραπεία για να βελτιώσει τη συμπεριφορά της, για να τη γαμάνε διάφοροι περίεργοι στα λαϊκά μπουρδέλα των Αθηνών.
Τραγέλαφος.
Μη ρεαλιστικόν.
Δεν πρόκειται να συμβεί.

Μάλλον θα παραμείνει έτσι όπως είναι τώρα, έως ότου μεγαλώσει και γίνει αναποδιασμένη τσατσά...

Κρίμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom