Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (26 μέλη και 130 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Aπογευματινη βαρδια παιζει κανα σουπερ στιλιαρι ;
 

Επισκέπτης
Πρόσφατο ακάπωτο τσιμπούκι με συριζολάουρα από Φ 69β και έχασα τον ύπνο μου.Τί παίζει με τα ακά,οι παλιότεροι;Πόσο επικίνδυνα είναι;Και πόσο καθαρή είναι η λαόυρα και οι άλλες;Θα μου πεις τί ρωτάς τώρα; :S
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Πρόσφατο ακάπωτο τσιμπούκι με συριζολάουρα από Φ 69β και έχασα τον ύπνο μου.Τί παίζει με τα ακά,οι παλιότεροι;Πόσο επικίνδυνα είναι;Και πόσο καθαρή είναι η λαόυρα και οι άλλες;Θα μου πεις τί ρωτάς τώρα; :S

τα εχουμε ξαναπει ρισκα ειναι αυτα, μπορει μια ζωη να δινεις ακαποτη πιπα και να μη κολλησεις τιποτα μπορει να δωσεις μια φορα και να τη πατησεις.
------
Απογευματινη Βολτα σημερα:

Φ. 56 Πατριτσια (Φοβερο στιλιαρι) αλλα δεν μου κανει αυτο το κλικ... το εχω δοκιμασει στο παρελθον, οχι κατι το ιδιαιτερο στο δωματιο, τυπικο ξεμπουκωμα με ενα ομορφο κοριτσι.
Φ. 54 Βικτωρια (Αν δεν κανω λαθος στο ονομα) ωραιο κορμι δοκιμη στο παρελθον με ανεση χρονου και πολυ καλη στο δωματιο με απλο προγραμμα αξιζει το 20αρικο κατα τη γνωμη μου
Φ. 40 Ελενα , οσο παει και τουμπανιαζει ... δεν χοντρενει ρε παιδι μου αλλα νομιζω πως φουσκωνει !! φουλ προγραμμα

Αγκυρας τα 2 σπιτακια στο ενα ηταν ενα μιλφ Αννα και στο αλλο παλι ενα μιλφ που δεν συγκρατησα ονομα.

Αλκιβιαδου 16Γ ηταν ενα προμιλφ και ενα μιλφ αλλα δεν νομιζω πως θα εμπαινα ακομα και δωρεαν να ειχαν τις υπηρεσιες τους

Αλλαγη πορειας και βουρ για Βεργας 3...

Στο ισογειο το αριστερο κλειστο
Στο δεξι 2 κοπελες ενα προ-μιλφ αδιαφορο και ενα γυρω στα 25 ομορφο κοριτσακιξανθο χωρις ομως να μου πουνε ονομα, σιγουρα ειχαν προγραμμα με αφιλτρο  :pipa1: δεν ειμαι σιγουρος ομως αν ειπε για κωλο η τσα2
Στον οροφο η Σαμπρινα με πανεμορφα εσωρουχα , οι λατρεις των χυμωδων γυναικων θα παθουν τεραστια ζημια ... σφιχτο κορμι , πολυ καυλομουνο για τα γουστα μου, ελευθερο στοματικο.

Τελικα βγηκα εξω μπηκα στο αμαξι να κανω ενα τσιγαρο και να σκεφτω τι θα τιμησω , δεν ξερω πως μου τη βαρεσε αλλα ξενερωσα παρολο που ειδα 4 καυλομωρα και δεν μπηκα πουθενα
Τσαμπα 20km διαδρομη να παω και αλλα τοσα να γυρισω

Υ.Γ. Ηταν το ιδανικο απογευμα για πιτσιλισμα καθως δεν υπηρχε καθολου κοσμος πουθενα ειδικα παρεες πιτσιρικαδων που προκαλουν βαβουρα

 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
kαλησπερα παιδια μικρη βολτα πριν απο καμια ωρα φυλης
Διδυμου 8Β Ναταλια ξανθια με πιασιματα και Μαρια Τσεχα κοκκινομαλα με ωραιο χαμογελο και στυλακι νκανουν παρτουζα στα30ευρωπουλα
Διδυμου16Α δυο μπαγιατικα μιλφειγ Μελινα και Ειρηνη οπου μαλιστα η Μελινα νευριασε που δεν περασα για τεταρτη φορα οπως μου ειπε ενταξει κατανοω οτι η αναδουλεια φερνει νευρικοτητα
Φωκαιας25Β Τζουλια που εχει δουλεψει και φυλης84Α,86β χωρις ιδιαιτερη διαθεση στο σαλονι
Φωκαιας24 λαβυρινθος Φλωρη και Αλινα απο αγιου πετρου7
Φυλης74 Νανσυ
Φυλης66Δ μια αδυνατη νεαρη κοπελιτσα πολυ μετρια αδιαφορη ονομα δεν συγκρατησα
Αυτα τα ολιγα προς το παρον καλο βραδυ σε ολους
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Πρόσφατο ακάπωτο τσιμπούκι με συριζολάουρα από Φ 69β και έχασα τον ύπνο μου.Τί παίζει με τα ακά,οι παλιότεροι;Πόσο επικίνδυνα είναι;Και πόσο καθαρή είναι η λαόυρα και οι άλλες;Θα μου πεις τί ρωτάς τώρα; :S

αφήστε τα ακάποτα για τις γυναίκες σας ... όχι σε δημόσιες
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Σημερινή συνεύρεση στο Φυλής 56 με την Πατρίτσια.... Μοντελάκι 19 χρονών από Βουλγαρία με ωραία διάθεση μέσα στο δωμάτιο και καθόλου αίσθηση βιασύνης....Ξεκινάει με χάδια κ φιλιά στο σώμα...συνεχίζει με πίπα αρκετά καλή για αρκετή ώρα... έρχεται από πάνω μου , συνεχίζουμε με εμένα από πάνω της.... αλλάξαμε συνολικα 5 στάσεις χωρίς καθόλου διαμαρτυρία από μέρους της....εν κατακλείδι θετική εντύπωση ... θα την ξανατιμήσω σίγουρα...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Φ. 54 Βικτωρια (Αν δεν κανω λαθος στο ονομα) ωραιο κορμι δοκιμη στο παρελθον με ανεση χρονου και πολυ καλη στο δωματιο με απλο προγραμμα αξιζει το 20αρικο κατα τη γνωμη μου
Βαλερια



 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
χθες 3η βαρδια Φυλης, κατεθεσα σε μια Μαρινα στο Φ71 πανω (τα στεκια της Μιραντας). Ειναι ενα κοντο στρουμπουλουτσικο με απλο προγραμμα, που ομολογουμενως περασα πολυ καλα. Δεκτικη σε αρκετες προτιμησεις. Η τσα2 χτυπησε 2 φορες την πορτα (δεν κρατησα χρονο για να ξερω αν ειχε δικιο η αδικο), αλλα αυτη συνεχισε. Φαινεται οτι θελει να περασει καλα ο πελατης της....
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Σημερινή συνεύρεση στο Φυλής 56 με την Πατρίτσια.... Μοντελάκι 19 χρονών από Βουλγαρία με ωραία διάθεση μέσα στο δωμάτιο και καθόλου αίσθηση βιασύνης....Ξεκινάει με χάδια κ φιλιά στο σώμα...συνεχίζει με πίπα αρκετά καλή για αρκετή ώρα... έρχεται από πάνω μου , συνεχίζουμε με εμένα από πάνω της.... αλλάξαμε συνολικα 5 στάσεις χωρίς καθόλου διαμαρτυρία από μέρους της....εν κατακλείδι θετική εντύπωση ... θα την ξανατιμήσω σίγουρα...

απο Ρουμανια ειναι τυπε
 

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για την Τζωρτζια που δουλευε τελευταια στο Διδυμου 7Β? Περασα προσφατα και ο οικος ηταν κλειστος!
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0


Mηπως  γνωριζει καποιος που  πηγε η Αννα  που δουλευε στο  Κολωνου 30Α - Ρουμανα ψηλη, λεπτη, μελαχροινη , με μαλι
κοκαλωμμενο



 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Mηπως  γνωριζει καποιος που  πηγε η Αννα  που δουλευε στο  Κολωνου 30Α - Ρουμανα ψηλη, λεπτη, μελαχροινη , με μαλι
κοκαλωμμενο

DIv2f.jpg


Back to Romania....

Έχει γραφτεί επανειλημμένα πως έχει γυρίσει για πάντα στην πατρίδα της.
Βέβαια για κοπέλες του χώρου μιλάμε. Το αν ισχύει ή όχι ο χρόνος θα δείξει.
Αλλά όπως και να 'χει ουδεμία αναντικατάστατη.

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
DIv2f.jpg


Back to Romania....

Έχει γραφτεί επανειλημμένα πως έχει γυρίσει για πάντα στην πατρίδα της.
Βέβαια για κοπέλες του χώρου μιλάμε. Το αν ισχύει ή όχι ο χρόνος θα δείξει.
Αλλά όπως και να 'χει ουδεμία αναντικατάστατη.
ο χρόνος είναι υπέρ μας...ξέρεις πόσες είπαν τέλος και "πριν αλέκτωρ φωνήσαι τρις" ξαναγύρισαν στα αγαπημένα πορνο-μετερίζια??
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
ο χρόνος είναι υπέρ μας...ξέρεις πόσες είπαν τέλος και "πριν αλέκτωρ φωνήσαι τρις" ξαναγύρισαν στα αγαπημένα πορνο-μετερίζια??

Καλά σίγουρα.
Ειδικά η συγκεκριμένη έλεγε από καιρό ότι θα φύγει και όλο εκεί ήταν  :grin:

Ήταν τίμια πάντως η Αννούλα.
Καλά να είναι...
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
Καλά σίγουρα.
Ειδικά η συγκεκριμένη έλεγε από καιρό ότι θα φύγει και όλο εκεί ήταν  :grin:

Ήταν τίμια πάντως η Αννούλα.
Καλά να είναι...
Ευχαριστω για την πληροφορια, η Αννουλα  ηταν πραγματικο  αστερακι
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Απογευματινή βάρδια τώρα Φυλής έχουμε τίποτα "δυνατό"?? εκτός της Άλεξ στο Φ61...Ορόρα παίζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom