Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (5 μέλη και 135 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
καβλωμενη κυριακη ηταν χθες.....
πρωινη βαρδια
φυλης 82 ενα μικρο 19 χρονο οπως μου ειπε η τσατσα ρουμανακι σαν 14χρονο μου φανηκε
φυλης 84 η μαρια με το καρε μαλλακι
φυλης 86 η λαουρα που προσφερε το κολαρακι της απλωχερα
απέναντι στο 69 ισογειο (δεν τα παω καλα με τα νουμερα απο αυτη την πλευρα) μαγια μελαχρινο αδυνατουλικο ...να σημειοθει πως το εν λογω μπουρδελακι εχει ανακαινηστει και μαλλον ειναι τωρα καλυτερο απο στουντιακι με αιρ κοντισιον σπεσιαλ
στο πανω ηταν ενα ομορφο μελαχρινο που το ειδα μονο οταν βγηκε στο παραθυρι...



απογεμα
φωκαιας 24 φλωρη με ενα πιο ψιλο (ελενα?) ρουμανοειδες
φωκαις 27 υπογα η αλεξια με ωραια ματια και κολο
φωκαις 27 ισογειο ανκα -εμιλυ
φωκαιας 27 ανωγειο η εστελ με τις βυζαρες που μαλλον ειναι φυσικες!!
το αχαρνων 85 ειχε ανοικτη την πορτα αλλα κλειστα τα φωτα :think: για καποιον που ρωτησε η αλεξανδρα δεν ειναι εδω πλεον αλλα αφαντη και η βικτωρια που ηταν δεινη αθλητρια του σεξ!!
αλκιβιαδου 16 το αριστερο οπως τα βλεπουμε χριστινα νταρντανα που ηταν εκτος των αλλων και στο δυδιμου 8 πανω...
στα αλλα μαλλον οι γνωστες
δυδιμου 7(αριστερο οπως το βλεπουμε) η πιπινα απο το φυκλης 54.........και δεξια της εισοδου τηα πολυκατοικιας αδυνατο μελαχρινο πιπινι...μες το χαμογελο
στο 8 κατω η μαρια με ναταλι.
αλκαμενους 117 η λιλιαν και το πρωι η σαντρα
στο 113 η αλινα και νικη μεσοκοπες αλλα χαμογελαστες...

εξηκιου αριστερα οπως τ βλεπουμε η παολινα μελαχρινη με λευκο δερμα...σε ακα
μεσαιο μια τσιγγανα που μας δηλωσε οτι κανει οτι χρειαστει και δεν φευγει αν δεν χυσουμε
το δεξιο δεν θυμαμαι αλλα καμια αξια σημασιας
βεργας στο 3 το αριστερο ειχε 2 κοπελες ευσωμες που η τσατσα δεν ειπε ουτε τα ονοματα γιατι ηταν απασχολημενη με το κινητο της
στο δεξι η ευα...
σε αυτο το νουμερο μαλλον εχε ακα

στο λιοσιων αναμεσα στη βεργας και εξηκιου (79?) ηταν μια τσιγγανοβραζιλιανα και ο δροσερος τσατσοςμου ειπε πως εχι μουνακι η κοπελα....μαλλον εδω παιζουν και πουτσακια!!

αυτα απο τη χωρα της σκατιλας!! :P















 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
καβλωμενη κυριακη ηταν χθες.....
πρωινη βαρδια
φυλης 82 ενα μικρο 19 χρονο οπως μου ειπε η τσατσα ρουμανακι σαν 14χρονο μου φανηκε
φυλης 84 η μαρια με το καρε μαλλακι
φυλης 86 η λαουρα που προσφερε το κολαρακι της απλωχερα
απέναντι στο 69 ισογειο (δεν τα παω καλα με τα νουμερα απο αυτη την πλευρα) μαγια μελαχρινο αδυνατουλικο ...να σημειοθει πως το εν λογω μπουρδελακι εχει ανακαινηστει και μαλλον ειναι τωρα καλυτερο απο στουντιακι με αιρ κοντισιον σπεσιαλ
στο πανω ηταν ενα ομορφο μελαχρινο που το ειδα μονο οταν βγηκε στο παραθυρι...



απογεμα
φωκαιας 24 φλωρη με ενα πιο ψιλο (ελενα?) ρουμανοειδες
φωκαις 27 υπογα η αλεξια με ωραια ματια και κολο
φωκαις 27 ισογειο ανκα -εμιλυ
φωκαιας 27 ανωγειο η εστελ με τις βυζαρες που μαλλον ειναι φυσικες!!
το αχαρνων 85 ειχε ανοικτη την πορτα αλλα κλειστα τα φωτα :think: για καποιον που ρωτησε η αλεξανδρα δεν ειναι εδω πλεον αλλα αφαντη και η βικτωρια που ηταν δεινη αθλητρια του σεξ!!
αλκιβιαδου 16 το αριστερο οπως τα βλεπουμε χριστινα νταρντανα που ηταν εκτος των αλλων και στο δυδιμου 8 πανω...
στα αλλα μαλλον οι γνωστες
δυδιμου 7(αριστερο οπως το βλεπουμε) η πιπινα απο το φυκλης 54.........και δεξια της εισοδου τηα πολυκατοικιας αδυνατο μελαχρινο πιπινι...μες το χαμογελο
στο 8 κατω η μαρια με ναταλι.
αλκαμενους 117 η λιλιαν και το πρωι η σαντρα
στο 113 η αλινα και νικη μεσοκοπες αλλα χαμογελαστες...

εξηκιου αριστερα οπως τ βλεπουμε η παολινα μελαχρινη με λευκο δερμα...σε ακα
μεσαιο μια τσιγγανα που μας δηλωσε οτι κανει οτι χρειαστει και δεν φευγει αν δεν χυσουμε
το δεξιο δεν θυμαμαι αλλα καμια αξια σημασιας
βεργας στο 3 το αριστερο ειχε 2 κοπελες ευσωμες που η τσατσα δεν ειπε ουτε τα ονοματα γιατι ηταν απασχολημενη με το κινητο της
στο δεξι η ευα...
σε αυτο το νουμερο μαλλον εχε ακα

στο λιοσιων αναμεσα στη βεργας και εξηκιου (79?) ηταν μια τσιγγανοβραζιλιανα και ο δροσερος τσατσοςμου ειπε πως εχι μουνακι η κοπελα....μαλλον εδω παιζουν και πουτσακια!!

αυτα απο τη χωρα της σκατιλας!! :P

μου το έχει πει και μένα και αρχικώς λέω παίζουν και τραβέλια .. έλα όμως που όπως με διαβεβαίωσε μου είπε πως η κοπέλα προσφέρει και μουνάκι, αυτό εννοεί ...  :jerking: :jerking: :jerking: ... για φαντάσου να πας μπουρδέλο και να μην γαμήσεις !!!  :rockon: :rockon:
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
361
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους σας εχω πςρασει απο αρκετα σπιτια αλλα δεν εχω βει ποτε μου ισως να μηνντυχαινει η ωρα καποιο γκρανυ σημερα τωρα εχω ορεξη για ενα ξερει κανεις που παιζει τωρα κανενα ας μου στειλει πμ ρε αλανια.....
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
η μαγια που εχει χαθει?ειναι μονο απογευματινη η και βραδινη βαρδια?τωρα ειναι εκει?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
καβλωμενη κυριακη ηταν χθες.....
πρωινη βαρδια
φυλης 82 ενα μικρο 19 χρονο οπως μου ειπε η τσατσα ρουμανακι σαν 14χρονο μου φανηκε
στο πανω ηταν ενα ομορφο μελαχρινο που το ειδα μονο οταν βγηκε στο παραθυρι...
Μαλλον εννοεις Φυλης 84α ισογειο οπου τα πρωινα δουλευει τον τελευταιο καιρο η Βανεσσα ,οντως μικροδειχνει.
Φυλης 65α πανω ειδες την Λαουρα.



 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σε μια γρήγορη τσάρκα που έκανα με redmanftw...

Κατέθεσα στο Κ.23 πάνω...που σήμερα ήταν η γνωστή Εσμεράλντα... Είχα πει δεν θα την ξαναπάρω,είχα στοχεύσει την Αλεξάνδρα που ήταν σήμερα Κεραμικού 15 πάνω... Ανεβήκαμε πάνω με dimitrakis29 και η Αλεξάνδρα είχε τουπέ...αλλά και πήγε από το ένα δωμάτιο στο άλλο καπάκι...χωρίς να φρεσκαριστεί καν...
Έτσι επέστρεψα στο Κ.23 πάνω... :fuck2:


Ας αναφέρω τα καλύτερα μωρά που είδαμε σήμερα...


Φωκαίας 17: Ιζαμπέλλα (καύλα μελαχρινή με τατουάζ και απλό πρόγραμμα)  :cum:

Φωκαίας 27 πάνω: Η ΜΟΥΝΆΡΑ...με βυζάρες - φόλα - από Μεταξουργείο Κ.15 αριστερά Εστέλ (πρώην Αλέξια)  :cum: και το απίστευτο μωρό,με το καλύτερο σώμα που είδαμε Αλέξια με τατουάζ...
                Χόρευαν και οι 2 στον στύλο,μεγάλες καύλες...η Αλέξια έφερε το κωλί της μέσα στα μούτρα μου....μας καύλωσαν οι μουνάρες... :zfuck:


...ακόμα...

Φ.86κάτω - Αλίνα (με την κωλάρα,δεν είχε δουλειά και μας έπιασε την κουβέντα στο παράθυρο)...

Τέλος το "κλου" τη βραδιάς ήταν στο Φ.65Β...μας είπε η τσα2 ότι έχει νέα κορασίδα ΙΝΔΉ  :grin: :grin: :grin: ...ώσπου εμφανίστηκε η γνωστή Νικόλ...
Παππούς συναγωνιστής,καραμούζιασε την υπηρεσία...λέγοντας ότι η κοπέλα έχει Ευρωπαϊκά χαρακτηριστικά!  :crazy:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
                Χόρευαν και οι 2 στον στύλο,μεγάλες καύλες...η Αλέξια έφερε το κωλί της μέσα στα μούτρα μου....μας καύλωσαν οι μουνάρες... :zfuck:
Πολυ ωραιο μωρο! Και σε μενα το ιδιο εκανε στο σαλοναρισμα! :bigdick: Θα την τιμησω οταν την ξαναπετυχω
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πολυ ωραιο μωρο! Και σε μενα το ιδιο εκανε στο σαλοναρισμα! :bigdick: Θα την τιμησω οταν την ξαναπετυχω

Τελείως μουνάρα για τα γούστα μου...είχα καταθέσει ήδη,αλλιώς θα γινόταν χαμός... :zfuck:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Ο πορνομετανάστης έφαγε φόλα σήμερα στο μετάξι κι έδωσε και 15  :o :o :headbang: :headbang: όπως ο ίδιος έγραψε σε άλλο θρεντ.Μάλλον σνομπάρει τα μιλφ και τα γκιλφ μου φαίνεται  :rockon: :rockon: :S :S.Και κάτι ακόμα,''γιατρέ΄΄ μιμικό ή όπως διάολο λέγεσαι κατέβα επιτέλους από το σκούτερ και περπάτα λίγο την πιάτσα γιατί το λίπος σου έχει κάψει τον εγκεφάλο :jerking: :jerking: :jerking:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
και η εβελινα απο αγκυρας γυριζει σε καμια 20 μερες οπως μου ειπε γνωστος
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μαλλον εννοεις Φυλης 84α ισογειο οπου τα πρωινα δουλευει τον τελευταιο καιρο η Βανεσσα ,οντως μικροδειχνει.
Φυλης 65α πανω ειδες την Λαουρα.
Ειναι κalη στο γαμηση τυπε μου ;;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ειναι κalη στο γαμηση τυπε μου ;;
Την Βανεσσα δεν την εχω παρει γιατι εχει κακες κριτικες αλλα εμφανισικα μου αρεσει.Και η Λαουρα παντως εχει αρνητικες κριτικες.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Την Βανεσσα δεν την εχω παρει γιατι εχει κακες κριτικες αλλα εμφανισικα μου αρεσει.Και η Λαουρα παντως εχει αρνητικες κριτικες.
Οποτε τυπε μου δεν υπαρχη νοημα στο να κανω  δοκιμη  :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Η Βανέσσα αν και για μένα είναι μακράν η πιο ωραία γκόμενα στην 3η βάρδια σε φυλής-λιοσίων-μετάξι  :tits: :tits2: :cum: :cum: είναι απατεώνισσα και σίγουρα δεν τιμάει το 20ευρώ :jerking: :jerking: :tickedoff: :tickedoff:.Κλασσική πουτάνα που ανακοινώνει πρόγραμμα που δεν κάνει και σου κάνει τα γλυκά μάτια μόνο στο σαλόνι :birdman: :birdman:.Κι ένα ρομαντικό σκηνικό ξημερώματα δυετέρας γύρω στις 02:00,βρέθηκα στα κεντρικά της φυλής(το είχα τεράστια ανάγκη :grin:) κι εκεί που τον έχω πετάξει έξω και ρομαντίζω τοίχο πολυκατοικίας,έρχεται ζευγάρι μεσήλικων και η ελλεινίδα αρχίζει να με καραμουζιάζει ''Σαν  δεν ντρεπέστε παλιόπαιδα,κατουράτε όπου βρείτε,ανα χαθείτε,να φύγετε από δω'' :2funny: :2funny: και ο μεσήλικας πιρφόρος άντρας της την τραβούσε προς την πολυκατοικία που είχαμε ρομαντίσει ήδη 3 άτομα :2funny: :2funny: :2funny:.Αφού την ''στολίσαμε'' ωραία  :rockon: :rockon: :grin: :grin: και μετά από αρκετά κωλοδάχτυλα συνέχισα την τσάρκα :sunglasses: :sunglasses:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
καλησπερα παιδια περασμα απο Διδυμου18 πριν κανα τριωρο οπου εχει επιστρεψει η Αλιοναρα μετα απο ολιγοημερη αδεια με καινουργιο λουκ μαλλι πολυ καλο αφου ξεμπουκωσα εκανα μια βολτα απο την αδεια φυλης και εφυγα χωρις να μπω σε καποιο μαγαζι τις επομενες μερες θα κανω μια γενικη μπας και εχει αλλαξει κατι στις παρουσιες και την διαθεση των κοριτσιων καλο βραδυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom