Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (25 μέλη και 220 επισκέπτες)

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Αυτή η νταρντάνα Στέλλα της Βέργας 3 είναι η ίδια με αυτή της Ιάσωνος 46Β πριν από δύο μήνες; Παράξενο θα μου φαινόταν!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πιο καλά να πάω να πάρω την Λάουρα...παρά την φακλάνα/κουραδομηχανή... Αθηνά/Έλενα,Πειραιώτισσα... Η μια είναι πιπίνι και η άλλη "θειάκα"/κυκλοθυμική...μπουχέσα... :zfuck:
Θα ακούσω τον σζνμυρνη76 και θα την επισκεφτώ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.506
Πόντοι
22.785
Πιο καλά να πάω να πάρω την Λάουρα...παρά την φακλάνα/κουραδομηχανή... Αθηνά/Έλενα,Πειραιώτισσα... Η μια είναι πιπίνι και η άλλη "θειάκα"/κυκλοθυμική...μπουχέσα... :zfuck:
Θα ακούσω τον σζνμυρνη76 και θα την επισκεφτώ...
Δέν σε άναγνωρίζω ...... τί έχει ή Αθηνά , μιά χαρά είναι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.506
Πόντοι
22.785
Υπερεκτιμημένη εντελώς... Θα σου πω και μερικά από κοντά... :)
Νά μού πής .... έμένα μού άρεση ή Αθηνα γιατι έχει μεγάλο σε μέγεθος αίδείο, καί χορταίνω γλύψιμο :rockon: :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πιο καλά να πάω να πάρω την Λάουρα...παρά την φακλάνα/κουραδομηχανή... Αθηνά/Έλενα,Πειραιώτισσα... Η μια είναι πιπίνι και η άλλη "θειάκα"/κυκλοθυμική...μπουχέσα... :zfuck:
Θα ακούσω τον σζνμυρνη76 και θα την επισκεφτώ...
μαζί σου, δεν διαφωνώ. Παίρνεις όποια σου κάνει κλικ και σου αρέσει εμφανησιακά με βάση το γούστο σου. Αλλά επέτρεψε μου να πω πως η Αθηνά δεν είναι θειάκα όπως την λες, και φυσικά ούτε πιτσιρίκα. 30 - 35 είναι, εκτός αν εσύ σε αυτή την ηλικία είσαι θείος.

Επίσης για την Λάουρα να πω πως είναι από τις πιο όμορφες κοπέλες, αλλά από σέρβις που την είχα δοκιμάσει είναι μάπα. Καλά να περάσεις αν τελικά την επιλέξεις
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μαζί σου, δεν διαφωνώ. Παίρνεις όποια σου κάνει κλικ και σου αρέσει εμφανησιακά με βάση το γούστο σου. Αλλά επέτρεψε μου να πω πως η Αθηνά δεν είναι θειάκα όπως την λες, και φυσικά ούτε πιτσιρίκα. 30 - 35 είναι, εκτός αν εσύ σε αυτή την ηλικία είσαι θείος.

Για εκδιδόμενη εργαζόμενη μιλάμε...δεν έχει σχέση με τις δικές μας ηλικίες...  ;)

Επίσης για την Λάουρα να πω πως είναι από τις πιο όμορφες κοπέλες, αλλά από σέρβις που την είχα δοκιμάσει είναι μάπα. Καλά να περάσεις αν τελικά την επιλέξεις

Θα κάνω αυτό που είπε ο φίλος ν.σμυρνη76,ευχαριστώ... :)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Θα κάνω αυτό που είπε ο φίλος ν.σμυρνη76,ευχαριστώ... :)
Για εκδιδόμενη εργαζόμενη μιλάμε...δεν έχει σχέση με τις δικές μας ηλικίες...

ασχέτως εκδιδόμενης εργαζόμενης, μιλάμε για άνθρωπο πάνω από όλα

αλλά οκ, άποψη σου και σεβαστή
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τα μπουρδέλα την πρωίαν.

Κων166 κατώγι
Η βοηθός ανέφερε ότι διατίθεται η Μαρία , η οποία εκείνη την ώρα τον έπαιρνε, βιαζόμουν να γαμήσω, έφυγα γι αλλού.

Κων166 ισόγειο
Μάρθα, αλλοδαπή μεσόκοπη, καμιά 90ριά κιλά.

Παρασίου 36
Άφαντη η τριάδα των εκλεκτών πορνών.
Αντί αυτών, επεδείχθη μαυριδερή αλλοδαπή, με κεφτεδοειδή σωματότυπο.
Συνέβη το εξής:
Ενώπιον της βοηθού και της κοντόχοντρης πόρνης, ευχαρίστησα και κινήθηκα προς την έξοδο.
Τότε, από το βάθος του μπουρδέλου, άρχισε να μου μιλά μια γυναικεία φωνή, αναλύοντας επιχειρήματα και προσπαθώντας να με μεταπείσει και εν τέλει να συνουσιασθώ μετά της χονδρής.
Συνέχισα προς την έξοδο, άνοιξα την πόρτα, τα λόγια από το  βάθος του μπουρδέλου εξακολουθούσαν...
Βγήκα από την πόρτα, κατέβηκα 4-5 σκαλιά, η φωνή συνέχιζε να μιλά...
Κατέβηκα όλη τη σκάλα, είχα φτάσει κοντά στην εξώπορτα της πολυκατοικίας, η φωνή με ακολουθούσε...
Βγήκα στην Παρασίου, μπήκα στο αυτοκίνητο, οδήγησα 20.000 μέτρα, έχουν περάσει 2,5 ώρες, γράφω στο πληκτρολόγιο, ωστόσο εξακολουθώ να ακούω αυτή τη φωνή... :S

Αλκα 117
Σάντρα, βραχύσωμη σοβιετική, που κάθε κύριος τη χύνει όπου επιθυμεί.
Αν είχε καμιά 30ριά πόντους παραπάνω μπόϊ, θα ήταν εξαιρετική.

Αλκα 113
(α) Νίκη, προγκιλφ σοβιετική, κοινώς σέξι θείτσα.
(β) Αλίνα, σοβιετική μεταμίλφ. Οι εκρηκτικοί μαστοί της, σε συνδυασμό με το βαθύ βλέμμα της και το καμπυλωτό κορμί της, συνιστούν φαντασμαγορικό σύνολο, που προκαλεί ισχυρές γενετήσιες ροπές στους άρρενες.

Περγάμου 27 ανώγειο
Αυτό το μππουρδέλο παραμένει κλειστό από καιρό...

Περγάμου 27 ισόγειο
Όλγα, υπέρβαρη σοβιετική προμιλφ, με υπερμαστούς, υπερκώλο, υπερμπούτια...
Πρέπει να ζυγίζει 100 κιλά.

Αγίου Πέτρου
Τα 3 κόκκινα φώτα αναμμένα.
Οι δύο πόρτες ανοιχτές διάπλατα. Ο χώρος αναμονής και επιδείξεων σε κοινή θέα των περαστικών στο δρόμο.
Πίσω από το μπερντέ του δωματίου υπηρεσίας, ακούγονταν φωνή αλλογενούς θήλεος, η οποία μάλωνε ημεδαπό κίναιδο:
Φωνή θήλεος: "Ικοσιοχτό χρονό ίσε, ικοσιοχτό χρόνια μαλακίες κάνις"
Φωνή κίναιδου: "Μα γιατί το λες αυτό καλέ;"

Ρεμούνδου 20
Η Λώρη είναι βραχύσωωμη λεπτοφυής αλλοδαπή.
Μικροσκοπικό παρουσιαστικό, σαν παιδούλας.
Η Λώρη το έχει υπόψη της και το ενισχύει στη συμπεριφορά της, με παιδικά ναζάκια και πεισματάκια.
Όταν γαμάς βραχύσωμα και λεπτοφυή θήλεα, η ψωλή ανάμεσα στα μικροσκοπικά σκέλια φαίνεται σαν βοϊδόπουτσα.
 

Επισκέπτης
Νά μού πής .... έμένα μού άρεση ή Αθηνα γιατι έχει μεγάλο σε μέγεθος αίδείο, καί χορταίνω γλύψιμο :rockon: :rockon:
γλυψιμο σε πουτανα και ειδικα σε μουρδελο στην αχαρνων....ποσο χρονων ειστε αν επιτρεπεται κυριε αμτζικ???
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Τα μπουρδέλα την πρωίαν.


Παρασίου 36
Άφαντη η τριάδα των εκλεκτών πορνών.
Αντί αυτών, επεδείχθη μαυριδερή αλλοδαπή, με κεφτεδοειδή σωματότυπο.


Ναι και την Δευτέρα, αντί της τρελλοκοτσιδούς, σε επίσκεψή μου επιδείχθει νεαρά εύσωμη, μαυριδερή κορασσίδα με το όνομα Μπέτυ αν δεν κάνω λάθος. Παρακαλώ όποιος συναγωνιστής γνωρίζει τι απέγιναν οι προσφιλείς εκδιδόμενες τρελλοκοτσιδού και Μόνικα, ας το αναφέρει στο φόρουμ, καθότι έχει γίνει μπάχαλο με τις βάρδιες που έχω κατά νου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.506
Πόντοι
22.785

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί πέρασα από Φυλής. Μετά από 6 μήνες Μεταξουργείο (αφραγκιές τρελλές στα γεράματα) στα 5-6 σπίτια που είδα μου φάνηκαν όλες "μουνάρες".
Είδα :
Φυλής 69Α την Τζουλιάνα με φουλ
Φυλής 71Α μία 2μετρη με κωλάρα και φουλ
Φυλής 86Β ένα μελαχρινό τούμπανο σιλικόνης με κορμάρα
Φυλής 56 την Βαλέρια (νομίζω) ωραίο κορμί μελαχρινή 2,5 σίλικον
Φωκαιας 19 δύο αψηλές 1,80 μέτριες προς καλές
Φωκαίας 27 την Μαξιμ άλλο τούμπανο με κορμάρα αλλά λίγο τραχύ δέρμα (κάθησε πάνω μου αρκετά στο σαλονάρισμα)και φουλ πρόγραμμα
Φωκαίας 24 Χριστίνα με φουλ και μία κοντούλα μελαχρινή.

Την σύντομη βόλτα μου διέκοπταν συνεχώς τηλεφωνήματα στο κινητό και ξενέρωσα εντελώς. Ενα τηλέφωνο το έκανα στην είσοδο και διαδρόμους του 24 οπότε ο κ.Αρης βγήκε πανικόβλητος και με έκραξε. Μέσα μετά μου είπε ότι η "ασφάλεια" τον πήρε και τον ρώταγε ποιος είναι αυτός κλπ. μου έδειξε στο δωματιάκι την οθόνη με τις κάμερες και απολογήθηκε ότι θα βρει μπελά ...

 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Συμπληρωνοντας για πρωτη βαρδια
αλκιβιαδου16α ισαβελλα απο ελλης,διδυμου
                          β 2 αφρατουλες ξανθες  (δε θυμαμαι ονοματα)
                          γ κατερινα σερβα
φωκαιας27α αννα πολωνη και γαβριελα
                    οροφος μαρια αλβανιδα
                 25 τζουλια απο 84,διδυμου κλπ
διδυμου16 συλβια ξανθο με κοντο μαλλι μιλφ μετριας εμφανισης και αλλη μια που δεν ειδα
                18 υπογειο  συλβια η γνωστη βουλγαρα με φουλ
                      ισογειο αντριανα
φυλης 74 δεξια τερεζα
                  αριστερα αννα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom