Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (40 μέλη και 255 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τότε μάλλον θα παω για Λάουρα η οποια ελπίζω να μην είναι ρουμάνα.
δεν κατάλαβα?? τι έχουν οι Ρουμάνες?? μια χαρά κορίτσια είναι....για να σου κλείσουν το σπίτι... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αυτη η Πατρίτσια είναι πολωνή;
η πατριτσια ειναι απ την ρουμανια,προτοδελεψε στο φυλης 84 οροφος το προιγουμενο καλοκαιρι για δυο εβδομαδες περιπου τελη ιουλιου αρχες αυγουστου,τοτε ιταν μελαγχρινο,τωρα θα την βρις ξανθια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
H καθιερωμένη βόλτα του Σαββάτου με βρήκε να περιπλανιέμαι στις περιοχές της Αττικής,του Αγ.Παντελεήμονος και του Μεταξουργείου προς αναζήτηση της ηδονής με καινούρια τεμάχια.Αλλά εις μάτην κατέληξα πάλι με κοπέλες που είχα δοκιμάσει.Η κατάσταση λίγο πολύ παγιωμένη όσον αφορά τις κοπέλες.Ας ξεκινήσουμε σιγά σιγά.

Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε!
μπράβο professorx  :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Με αυτό το όνομα δουλεύει σε αυτό το σπίτι αυτή η τσιγγάνα; Είναι αρκετά παλιά καραβάνα.
Κοίτα να δεις και δεν πέρασα για να μην με δει η Χρύσα! Έχασα την καινούρια!

Συγχαρητήρια για τις πολύ καλές ενημερώσεις σου!
ναι η τραβελοτσατσα με αυτό το όνομα την παρουσίασε...
σε ευχαριστώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
[size=11pt]Γαμάμε με προφύλαξη και ΔΕΝ[/size]

DSC05010.jpg


Ιάσονος ψηλά, στην περιοχή των ναρκομανών


18:21-20:24 (χθες)


Ιάσονος 44 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Σόνια, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο έκφυλο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί, ωραίος κώλος. Σε απλό και 69.
Πληρώθηκε...

άψογος όπως  πάντα Φανούρη
την Σόνια την είχα πάρει μέσα Ιανουαρίου , αλλά τότε με είχαν καταμαυρίσει με αυτά που έγραψα , ελπίζω τώρα που θα διαβάσουν και την δική σου κριτική να
καταλάβουν ότι πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση.
 

georgiosT

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας... ερώτηση  Μ.Α 15  τώρα (απογευματινή βάρδια)  ποιές κοπέλες είναι;;;

Ευχαριστώ!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
άψογος όπως , πάντα Φανούρη
την Σόνια την είχα πάρει μέσα Ιανουαρίου , αλλά τότε με είχαν καταμαυρίσει με αυτά που έγραψα , ελπίζω τώρα που θα διαβάσουν και την δική σου κριτική να
καταλάβουν ότι πρόκειται για πολύ καλή περίπτωση.

Καλά το μαύρισμα,όπως ξέρεις δεν έχει σχέση με τις κριτικές...και εμένα με έχουν ξεσκίσει τώρα τελευταία... Σιγά τώρα,στα @@ μας... :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Έχουμε πει δε μασάμε...πχ,κάποιοι εγκεφαλικά νεκροί με έβριζαν (ξέρουν αυτοί  ;) )...όταν έγραψα την τελευταία μου κριτική για Μπάρμπαρα/Λάουρα/Μάγια...ότι μόνο εγώ περνάω καλά με το μωρό...


...ενώ του πολύ φίλου μου/μας dmtrsxxx...του έγραψαν τα καλύτερα... Απλό παράδειγμα για να δουν τα παιδιά ότι τα + στις κριτικές είναι πλασματικά μερικές φορές...  ;)

 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
η πατριτσια ειναι απ την ρουμανια,
μολδαβή είναι και ρουφάει όλον τον πούτσο μέσα (dpth). Εγώ είχα πάρει  κινέζικο βιάγκρα πριν και μου είχε γίνει κατάρτι  και το πουτανάκι τον ρούφιξε σχεδόν
όλον μέσα. Στο τέλος την έβαλα από πάνω και χοροπήδαγε του σκωτομού. Πάντως  όποιος θέλει να γαμίσει στενό κωλαράκι, προτείνεται η Άντζελα από Φωκαίας 17. βουλγάρα
 

Επισκέπτης
μολδαβή είναι και ρουφάει όλον τον πούτσο μέσα (dpth). Εγώ είχα πάρει  κινέζικο βιάγκρα πριν και μου είχε γίνει κατάρτι  και το πουτανάκι τον ρούφιξε σχεδόν . όλον μέσα. Στο τέλος την έβαλα από πάνω και χοροπήδαγε του σκωτομού. Πάντως  όποιος θέλει να γαμίσει στενό κωλαράκι, προτείνεται η Άντζελα από Φωκαίας 17. βουλγάρα
πος σου ηρθε οτι ινε απ την μολδαβια,εμενα μου ιχε πι οτι εινε απ την μποτοσανι της ρουμανιας,μικρι σημασια εχει αυτο..
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
πος σου ηρθε οτι ινε απ την μολδαβια,εμενα μου ιχε πι οτι εινε απ την μποτοσανι της ρουμανιας,μικρι σημασια εχει αυτο..
έτσι μου είπε, μολδαβή, στα΄αρχίδια μας όμως από που είναι. Εγώ της είπα να φέρει και φίλες της από εκεί που είναι για να γαμήσουμε τέτοιες, και της άρεσε η ιδέα
 

Επισκέπτης
έτσι μου είπε, μοδαβή, στα΄αρχίδια μας όμως από που είναι. Εγώ της είπα να φέρει και φίλες της από εκεί που είναι για να γαμήσουμε τέτοιες, και της άρεσε η ιδέα
θα στο πε επιδη η πολι τις ειναι στα συνορα με την μολδαβια,ηδη εχει μια συνομιλικη φιλη της που εργαζεται εδω...αν θες τσεκαρε π.μ ;) ;)
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Λαϊκή απογευματινή, πορνεία οδού Τροφωνίου...

11ισόγειο
Γιάννα, Αλβανίδα, προμιλφ, μαύρο ίσιο μαλλί, με λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, σε αντιδιαστολή με τον υπερ-κώλο της.
Προτιμά να συνουσιάζεται με τον αφεδρώνα της, παρά με τον κόλπο της.
Θέτει σοβαρή υποψηφιότητα για την Μις Κώλος των λαϊκών μπουρδέλων των Αθηνών.

11 ανώγειο
Άννα, σοβιετική, προμιλφ, βραχύσωμη, καστανή αλλά ξανθοβαμμένη, ολίγα παραπάνω κιλά, πάλλευκη και τρυφερότατη επιδερμίδα.
Με τη βοηθό, έχουν μεγάλη ομοιότητα στα χαρακτηριστικά τους. Πιθανώς είναι συγγενείς...
Κατά τη διάρκεια της πράξης, της ζήτησα (α) να αφαιρέσει τους κοθόρνους, και (β) να στήσει μουνί, χωρίς να μεσολαβήσει πεοθηλασμός.
Υπάκουσε με χαρά...

13 ισόγειο
Δύο αλλοδαπές γκιλφ.

13 ανώγειο
Η αλλοδαπή γκιλφ Όλγα, που την έχει καταγαμήσει ο μισός νομός Αττικής...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom