Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (7 μέλη και 70 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ρε αδελφια εκεινος ο ΑΡΧΙΚΑΥΛΑΡΟΣ Η ΟΛΓΑ απο το διδ 20 δεν ξαναφανηκε πουθενα ρε σεις ?.........Πριν τα Χριστουγεννα εριξε μαυρη πετρα ή κανω λαθος ?

Το έχουμε γράψει εδώ,ότι θα έφευγε....να πάει να δώσει τα μαθήματα στο Πανεπιστήμιο που χρωστούσε..... :sunglasses:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Το έχουμε γράψει εδώ,ότι θα έφευγε....να πάει να δώσει τα μαθήματα στο Πανεπιστήμιο που χρωστούσε..... :sunglasses:

προετοιμάζεται για μεταπτυχιακό και διδακτορικό ταυτόχρονα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Έχω καιρό να μπω εδώ...Η ως άνω διαχείριση με ξέρει καλά..Δεν θέλω να προσβάλλω ή οτιδήποτε...
Αλλά πέστε μου..Παρά την "οικονομική κρίση" που μας διακατέχει όλους μας...αποφασίσατε να βάλετε χρονομέτρηση και χρονοδιακόπτη στο πουλί σας ανάλογα με τα ευρώ σας?
17-18 λεπτά λέει ο άλλος...γαμούσε...Να μου το πει κι εμένα πως γίνεται γιατί δεν φοράω ρολόι..αφύπνιση με ρινγκτόουνς στο πουλί έχει? Η είχε πάρει μαζί τον κούκο παρτούζα?
Τες πα...10....15....20 ...ευρώ...που διαθέτετε...και καλώς τα έχετε για να τα καταθέσετε....συνήθως λένε.."ότι πληρώνεις παίρνεις"...μη το πολυ-ψιρίζετε το θέμα...μπορεί να βρεθεί και καλύτερη γκομενούλα που θα τα κάνει και τσάμπα τα ωραία "κουνήματα".. άμα τη κεράσεις ένα ποτό...Τα ξέρετε...μη τα λέω εγώ...
Γι'αυτό λοιπόν φίλε μου....τα "έδωσες"? το ευχαριστήθηκες? Ναί? Όχι? Ότι και να'γινε...σε σένα έμεινε το αποτέλεσμα...Με το δικό σου πουλί κανένας δε πάει να γαμήσει την ίδια...
Όποιος κατάλαβε... κατάλαβε...
Τα σέβη μου στους bourdeliarides και στους bourdelomagkes
       
                                    KATERINA69    ΚΟΛΩΝΟΥ30Α

δεν κατάλαβα τίποτα.
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος που εργαζοντσι η Εβελινα από Αγκυρας και η Μπιάνκα η Βραζιλισνα από Φυλης; Ευχαριστώ! Τις ψάχνω αλλά δεν.........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
Μαλακιές! :grin:
Συλβια γατοσπιτο Πιπινου 32β πρωι
Νανα Καλυμνου 36α απογευμα

τισ συστηνει ανεπιφυλακτα και το apolyto arseniko! :dancing:
και την βραζιλιανα τερεζα τυπε :grin:
ειδικα αν του αρεσουν οι ταινιες τρομου :grin:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος που εργαζοντσι η Εβελινα από Αγκυρας και η Μπιάνκα η Βραζιλισνα από Φυλης; Ευχαριστώ! Τις ψάχνω αλλά δεν.........

η Εβελινα λειπει τωρα
Η Μπιανκα το πρωι συνηθως ειναι στο Φυλης 71οροφος ενω το απογευμα στο 66δ
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ρε αδελφια εκεινος ο ΑΡΧΙΚΑΥΛΑΡΟΣ Η ΟΛΓΑ απο το διδ 20 δεν ξαναφανηκε πουθενα ρε σεις ?.........Πριν τα Χριστουγεννα εριξε μαυρη πετρα ή κανω λαθος ?

καποιος ειχε πει οτι θα επιστρεψει το Μαρτιο
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Τσάρκα πριν από λίγο καβάλα στον τυφώνα. Έχουμε και λέμε:

Σε αυτά που δεν γράφω όνομα είναι επειδή δεν τις ξέρω και δεν ανακοινώθηκε. Οι πιό έμπειροι ας με διορθώσουν ως προς τα ονόματα. Να τις μαθαίνω και εγώ


ΦΥΛΗΣ:
71 δεξί υπόγειο: ανοιχτό χωρίς κοπέλα. Καλά αρχίσαμε σκέφτηκα
71Α: Χριστίνα η καζακστανή μελαχρινή κορμάρα, στανταράκι με πολύ καλές υπηρεσίες
71Β: Μαρία η πόντια, εμφανίστηκε με μαύρα εσώρουχα, ωραίο χτένισμα, μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω  :new_shocked:
69Β: Νικόλ πρώτη φορά την είδα, πολύ όμορφη για τα γουστα μου, μελαχρινή με κοντό καρέ μαλί, 3άρι στήθος φυσικό, και κωλάρα. Απλό. Επέστρεψα αργότερα και την τίμησα. Τυπικές καλούτσικες εντυπώσεις. Θέλω να ξαναπάω πάντως.
69Α: Τζουλιάννα, ήταν στο δωμάτιο, φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε
67: Ξανθιά κοπέλα όμορφη με μικρό στήθος, κορμάρα, πρέπει να ήταν η Αντζελίνα από δίπλα. Φόλα όταν την είχα δοκιμάσει
86Β: Λάουρα επί στήθους κρεμάμενη, ξανθιά με 3άρια κρεμαστάρια με κώλο
86Α: Αντριάννα το μελαχρινό πιπίνι αδυνατισμένη
84Β: η κοκκινομάλα με το όμορφο σώμα, δεν θυμάμαι όνομα
84Α: Μία εκ των Πάολα και Τζέσσικα δεν ξέρω πια, αλλά αδιάφορη
80: Κλειστό
61: Τζούλια η μελαχρινή και Αλεξάνδρα η αδύνατη ξανθιά, πιπινάκια και οι δύο
59 κάτω: Ιζαμπέλα το μελαχρινό άλογο με την καυλόφατσα
59 πάνω: Μια αδύνατη μελαχρινή ποντικίνα η οποία μόλις πήγα να φύγω μου λέει: "Φοβήθηκες"? Ναι σκέφτηκα και την έκανα
74 αριστερό: Άννα μελαχρινή αδιάφορη με μέτριο σώμα και πρόσωπο
74 δεξί: Ξανθιά κοπέλα κοντή με μεγάλο στήθος δεν είπε όνομα, ίσως η Τερέζα
66Δ: Άντζελα μελαχρινή αδιάφορη με μικρό στήθος, φουλ πρόγραμμα
66Α: κλειστό
56: κλειστό
54Β: Βαλέρια μελαχρινή κοπέλα, όμορφη με 2άρι στήθος και ωραίο κώλο, νέα άφιξη είπε η υπηρεσία
40: στο δωμάτιο ήταν δεν περίμενα

ΦΩΚΑΙΑΣ:
17 αριστερό: Ειρήνα η μελαχρινή αδιάφορη φάτσα με την κωλάρα και μικρό στήθος
17 επάνω: Ξένια καστανή με κανονικό σώμα και μικρό στήθος
19: Χριστίνα, αδύνατη κοπέλα με μικρό στήθος αδιάφορη
25Α: Τζούλια με τα πίρσινγκ, κλασσικά καραμούζα όταν έφυγα, στα παπάρια μου όμως
25Β: Άνκα  η πολωνέζα, εδώ έμεινα μαλάκας, μελαχρινή με ωραίο στήθος ωραίο κορμί και κωλάρα, θα έμπαινα αλλά ήταν 2 πριν από μένα
27Α: Ξανθιά κοπέλα με 3άρι στήθος, η υπηρεσία μου χάιδευε το κεφάλι. Το πάνω εννοώ
27Β κάτω: Ξανθιά μετριότητα, αρτσούμπαλο σώμα εντελώς αδιάφορη
27Β πάνω: τα ίδια με το κάτω, ο κύριος Άρης με έκραξε.... "όλο βόλτες κάνεις" τι να του απαντήσω?
Λαβύρινθος: Αντελίνα καστανή με μικρό στήθος κοντή αδιάφορη και Χριστίνα η μελαχρινή από απέναντι με κώλο στο πρόγραμμα

ΑΓΚΥΡΑΣ:

12Α: Μία το όνομα της κοπέλας, δεν θυμάμαι ούτε πως ήταν, μάλλον αδιάφορη
12Β: Μίλα το ξανθό μιλφ με το κοντό καρέ μαλί κανονικό σώμα

ΔΙΔΥΜΟΥ:

7Α: Γιάννα η μελαχρινή με το 2άρι στήθος και όμορφο σώμα
7Β: η Αντριάννα με τα γυαλιά, σήμερα που την είδα δεν μου άρεσε τόσο όσο χτες. Fystiki δίκιο είχες για την παρατήρησή σου
8Β: Δύο κοπέλες, Μάρω και Λαβίνια, αδύνατες αδιάφορες μελαχρινή και ξανθιά και η παρτούζα στα 30


84Β: η κοκκινομάλα με το όμορφο σώμα, δεν θυμάμαι όνομα[/u] ΤΖΙΝΑ
59 πάνω: Μια αδύνατη μελαχρινή ποντικίνα η οποία μόλις πήγα να φύγω μου λέει: "Φοβήθηκες"? Ναι σκέφτηκα και την έκανα
ΝΙΚΗ
27Α: Ξανθιά κοπέλα με 3άρι στήθος, η υπηρεσία μου χάιδευε το κεφάλι. Το πάνω εννοώ

ΕΛΕΝΑ
74 δεξί: Ξανθιά κοπέλα κοντή με μεγάλο στήθος δεν είπε όνομα, ίσως η Τερέζα[/u] ΝΑΙ
 

Επισκέπτης
Λοιπον παιδες εχω μια δυσσαρεστη πληροφορια από εμπιστο εξωθεσμικο χυστη.....
Λαρίσα από Μεταξουργειο τελος !! Από αυριο σε νέο οικο που μολις επισκεφθω
για το αληθες θα ενημερωσω, όπως και για τυχον νέο πρόγραμμα...

Καλύτερα. Εμένα δεν θα μου λείψει καθόλου.  :grin:
 

Επισκέπτης
Εκτιμώ ότι κανένας δεν κατάλαβε, ωστόσο εσείς κ. Ντον, είσθε ο πρώτος που το παραδέχθηκε.
Εγώ είμαι ο δεύτερος.

Εγώ πάλι κατάλαβα τι θέλει να πει. Ότι είναι τελείως μαλακία να κάθεσαι να γράφεις ολόκληρες φιλοσοφικές αναλύσεις για το κάθε γαμήσι που ρίχνεις στα μπουρδέλα.  :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εγώ πάλι κατάλαβα τι θέλει να πει. Ότι είναι τελείως μαλακία να κάθεσαι να γράφεις ολόκληρες φιλοσοφικές αναλύσεις για το κάθε γαμήσι που ρίχνεις στα μπουρδέλα.  :-*

Πολύ σωστά!!
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Εγώ πάλι κατάλαβα τι θέλει να πει. Ότι είναι τελείως μαλακία να κάθεσαι να γράφεις ολόκληρες φιλοσοφικές αναλύσεις για το κάθε γαμήσι που ρίχνεις στα μπουρδέλα.  :-*
+1  :thumbsup:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Έχω καιρό να μπω εδώ...Η ως άνω διαχείριση με ξέρει καλά..Δεν θέλω να προσβάλλω ή οτιδήποτε...
Αλλά πέστε μου..Παρά την "οικονομική κρίση" που μας διακατέχει όλους μας...αποφασίσατε να βάλετε χρονομέτρηση και χρονοδιακόπτη στο πουλί σας ανάλογα με τα ευρώ σας?
17-18 λεπτά λέει ο άλλος...γαμούσε...Να μου το πει κι εμένα πως γίνεται γιατί δεν φοράω ρολόι..αφύπνιση με ρινγκτόουνς στο πουλί έχει? Η είχε πάρει μαζί τον κούκο παρτούζα?
Τες πα...10....15....20 ...ευρώ...που διαθέτετε...και καλώς τα έχετε για να τα καταθέσετε....συνήθως λένε.."ότι πληρώνεις παίρνεις"...μη το πολυ-ψιρίζετε το θέμα...μπορεί να βρεθεί και καλύτερη γκομενούλα που θα τα κάνει και τσάμπα τα ωραία "κουνήματα".. άμα τη κεράσεις ένα ποτό...Τα ξέρετε...μη τα λέω εγώ...
Γι'αυτό λοιπόν φίλε μου....τα "έδωσες"? το ευχαριστήθηκες? Ναί? Όχι? Ότι και να'γινε...σε σένα έμεινε το αποτέλεσμα...Με το δικό σου πουλί κανένας δε πάει να γαμήσει την ίδια...
Όποιος κατάλαβε... κατάλαβε...
Τα σέβη μου στους bourdeliarides και στους bourdelomagkes
       
                                    KATERINA69    ΚΟΛΩΝΟΥ30Α

δεν κατάλαβα τίποτα.

Εκτιμώ ότι κανένας δεν κατάλαβε, ωστόσο εσείς κ. Ντον, είσθε ο πρώτος που το παραδέχθηκε.
Εγώ είμαι ο δεύτερος.

Εγώ πάλι κατάλαβα τι θέλει να πει. Ότι είναι τελείως μαλακία να κάθεσαι να γράφεις ολόκληρες φιλοσοφικές αναλύσεις για το κάθε γαμήσι που ρίχνεις στα μπουρδέλα.  :-*



Το σχολίασα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82938.msg5216576#msg5216576]εδώ[/url]
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.827
Κριτικές
61
Like
40.727
Πόντοι
22.785
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom