Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 374 άτομα (47 μέλη και 327 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Μια ερώτηση έχω,την οποία έχω την εντύπωση ότι την έχουν κάνει κι άλλοι:Πως στο καλό τα γράφει όλα αυτά το μέλος Φανούρης Τζούρας?  :S

Κρατάς επί τόπου σημειώσεις λογικά στο κινητό ή έχεις μπλοκάκι μαζί σου αλλιώς δεν εξηγείται. :2funny:

Επίσης πόση ώρα σου παίρνει να περπατήσεις όλη αυτή την απόσταση?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Τεράστιο respect στον Φανούρη Τζούρα! Κορυφαία ενημέρωση!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.858
Πόντοι
41.447

bowing-036.gif

06_Barboza_Etim_01.jpg
brutal-art-perfect-knockout-punch.jpg

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Φανουρη το τερματισες ! πραγματικα φοβερος ! δεν εχω λογια  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
157) Φωκαίας 25 αριστερά (όροφος): Η νεαρή βουλγάρα Βανέσα˙ με μακρύ μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφη με μικρό προς μεσαίο στήθος, ωραίο σώμα με πιασιματάκια.

Πολὺ βαρεία φανέλα ἐπιχειρεῖ νὰ φορέσῃ ἡ νεαρά...

Κ. Τζούρα τὰ σέβη μου.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Κρατάς επί τόπου σημειώσεις λογικά στο κινητό ή έχεις μπλοκάκι μαζί σου αλλιώς δεν εξηγείται. :2funny:

είναι πολύ πιθανό να τα σημειώνει κάπου. Εγώ πχ για τις πολύ μικρότερες ενημερώσεις που κάνω, όταν κάνω, έχω μπλοκάκι σημειώσεων γιατί δεν μπορώ να θυμάμαι όλα τα ονόματα.

113) Περγάμου 1: Η νεαρή πόντια Λουίζα˙ με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, "δεμένο" κορμί με ωραίο αφράτο κώλο και "γεμάτα" μπούτια. Απλό χωρίς 69 (το τόνισε!...).
Πληρώθηκε...

Έλα ρε Φανούρη την Ποντία ψώλιασες; Την πήρα και εγώ χτες το πρωί σε στοχευμένη κατάθεση. Μου είπε μάλιστα μετά ότι ψάχνει για άντρα να παντρευτεί και να της κάνει παιδάκι αλλά δεν μπορεί να βρεί. Ελπίζω να πέρασες καλά, εγώ σίγουρα πέρασα  :rockon: :rockon: Επίσης κόκκινη κάρτα που δεν έβγαλες φωτογραφία τις υπέρ-ρομαντικές κουρελούδες-τίγρεις ήταν υπερ-κάλτ.

Συγχαρητήρια στον τεράστιο Προφέσσορ και τον Φανούρη για τις ενημερώσεις τους!! Πάντα πρώτοι στον αγώνα της ενημέρωσης! :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τόσες άλλες βρωμιές εκεί μέσα με τα ακάποτα το γατί τώρα ενόχλησε.
ελα ντε :idiot: :idiot: :idiot:

----
Χθες το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι γαμούσα την άντζελα δημητρίου.Την είχα ξεσκίσει ακάποτα από μουνί και κώλο και ξύπνησα με τρελές καύλες.

χθες τη νύχτα...
Πρώτη φορά που πήγαινα στο μεταξουργείο,μετά την ανακαίνιση της Ιάσωνος.Είναι πλέον πολύ φωτισμένη(Ερμού το κάναμε) και ομολογουμένως πιο καθαρή.Το κομμάτι από Αχιλλέως μέχρι Κεραμκεικού το προτιμούσα προηγουμένως(έχασε πολύ απ΄τον ρομαντισμό του και την καλτ μυστηριακή ατμόσφαιρα),αλλά το κομμάτι της πρεζοπιάτσας ίσως να μου αρέσει περισσότερο τώρα.Είναι πολύ καθαρότερο,φωτισμένο και τα πρεζάκια εξαφανίστηκαν(μόνο ένα υπήρχε) μάλλον επειδή έκλεισαν το γκρεμισμένο ερείπο με κάγκελα και σύρματα και δεν είχαν που να χέσουν.Ποιος ξέρει ποια τυχερή γειτονιά τους φιλοξενεί πλέον.Επίσης το καινούργιο μπουρδέλο που άνοιξε στο Ιάσωνος 2 είναι πάρα πολύ ρομαντικό...σαν ανακαινσμένο νεοκλασικό είναι...

Εφτασα με συναγωνιστή στην περιοχή στις 23.00 και αρκετά σπιτάκια ήταν κλειστά λόγω αλλαγής,τόσο που σκεφτήκαμε μήπως είχε γίνει καμιά σκουπα.

Στο μεγάλου αλεξάνδρου 20 δεξιά,είχε μια όμορφη τσιγγάνα.Πολύ ωραίο μουνάκι,δεν την είχα ξαναδεί.αλλά μίλαγε καλά ελληνικά.
Στοπ υπόγειο είχε τον ολιζαντέμπε
olisadebe_1.gif
.γνωστή[/URL] άσχημη μαύρη της περιοχής,δε θυμάμαι τώρα που δούλευε...κανένα κολωνού 47 λογικά...
Μεγάλου αλεξάνδρου 22 δεξιά,είχε κλασικά την ξανθιά daisy duck με το αλλόκοτο στήσιμο σώματος.Εχει ένα χαρούμενο όνομα που δεν θυμάμαι...ας μας το πει ο μπέμπας που τη θεωρεί μουνάρα.

Ιάσωνος 44 δεξιά,η λουμινίτσα
Ιάσωνος 44 αριστερά,η αλβανίδα μαρία "πάμε-πάμε"

Ιάσωνος 46 αριστερά,η μαρία η φυλακόβια με καινούργια κόκκινα σέξυ εσώρουχα :2funny: :2funny: :2funny: και η νικὀλ η χοντρούλα με τις βυζάρες.Είναι πολύ περίεργο που δεν έχω πάρει ακόμα την δεύτερη... :cum:

Ιάσωνος 43 η μαρία του [size=99pt]billy13[/size] και ένα καινούργιο γυφτάκι,νεαρό νόστιμο και τσουπωτό.

Ιάσωνος 33,η λόλα η φόλα με άλλο όνομα(βασικά δεν ορκίζομαι ότι ήταν αυτή γιατί η εικόνα αυτής της κοπέλας δε μου αποτυπώνεται στη μνήμη όσες φορές και να την δω :huh: )
Ιάσωνος 30 αριστερά,η καινούργια αγριοκαυλιάρα μαύρη και η μιλφ ντενίσα.
Στον όροφο το σέξυ κοντοπούτανο προμίλφ μαρία και η άλλη όμορφη ζουμπουρλούδικη πιτσιρίκα του μαγαζιού

Ιάσωνος 31 υπόγειο,η καθυστερημένη τζωρτζιάνα (πως την λένε) η γνωστή :helpplea: :helpplea:
Στο χόστελ,η ελβίρα,παλιά καραβάνα

Ιάσωνος 27,η όμορφη μιλφ μαρία,10 απλό 15 κώλο

Λεωνίδου 28 ισόγειο,η καινούργια γεματούλα τσιγγάνα με τις βυζάρες :tits:

Ιάσωνος 20 αριστερά,η γνωστή μαύρη σακίρα :boobies:
Στον όροφο,η μιλφ Λάουρα με την κωλάρα απο Κολωνού 32 γωνία :kissass2:

Ιάσωνος 19 κάτω,η πουτσοπειράχτρα βερόνικα :s&m_3:

Ιάσωνος 1γ,το μινιόν μαράκι με το λευκό δέρμα και τη μαύρη ελιά(?) πάνω απ'το χείλος

Ιάσωνος 2 αριστερά,η καινούργια όμορφη τσιγγανούλα των μαγαζιών

Κολωνού 11 μεσαίο,η χριστίνα η και καλά μουνάρα.15 ευρώ

Κολωνου 15 αριστερά,η σοφία αν και δεν την είδα...
Το δεξί κλειστό.

Κολωνού 23 αριστερά,μια κοντόχοντρη.σαν κεφτεδάκι ήταν

Κολωνού 30 δεξιά,η άννα.

Κολωνού 30 πάνω,η μουνάρα προμιλφ όλγα.Είναι η μις μεταξουργείο για μένα,φοβερή γκόμενα. :cum: :cum: :cum:

Κολωνου 32 υπόγειο,η ξανθιά άννα με τις βυζάρες και το αστείο χαμόγελο.Εχει αδυνατίσει και ομορφύνει πολύ.

Κολωνου 27 αριστερά,η μιρέλλα από κολωνού 32 υπόγειο.

Μετά την κάναμε για φυλής...
Στη φυλής συναντήσαμε σκρουντζ,μπέμπα και πορνομάτορα.Ο μπέμπας ήταν κακόκεφος,ενώ ο πορνομάστορας χαρούμενος!ποτς γενεν αυτο :tooth:

Στο καινούργιο φυλής και φωκαίας ένα ξανθό μιλφ.Δεν την είχα ξαναδεί

Φυλής 74 δεξιά,η νάντια με τις βυζάρες

Φυλής 69 πάνω,η άννα η βουλγάρα

Φυλής 71 πάνω bi-bi bo γκαμπριέλα με το ιστορικό "όχι" για 69 που είχε πει σε [size=99pt]billy13[/size]

Φυλής 71  κάτω η ξανθιά και νταρντάνα πλέον άντζελα.Ωραία κωλάρα έχει στρώσει... :kissass: :kissass2:

Εξω απ το 67 ήταν ο τσάτσος την εμμανουέλας, τζο ντάλτον

Μετά μίλαγα με τον μπέμπα τον πορνομάστορα και τον σκρουντζ και μου λέγαν για την καρολίνα του φωκαίας 27 την οποία δεν είχα δει ακόμα.Απ αυτά που μου έλεγαν και απ'αυτά που είχα διαβάσει εδώ δεν περίμενα να συναντήσω και τίποτα της προκοπής,αλλά ήθελα να τη δω...κι έτσι πήγα από κει...
Καλά ρε παιδιά,συγγνώμη δηλαδή...τυφλοί είστε?τι μουνάρα είναι αυτή!τι καυλόφατσα και τι βυζάρες είναι αυτές! :cum: :cum: :cum: τύποι όποιος γουστάρει ζουμπουρλούδικες ομορφοκαυλιάρες με βυζάρες,θα πάθει την πλάκα του με την καρολίνα!Σπάνια εμφανίζονται στα μπουρδέλα τόσο δυνατά μπαμπάτσικα μωρά... :tits: :kissass2: :cum: :cum:

----------------

[size=40pt]ΦΑΝΟΥΡΗ ΡΙΣΠΕΚΤ!![/size]
king-033.gif
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Χθες το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι γαμούσα την άντζελα δημητρίου.Την είχα ξεσκίσει ακάποτα από μουνί και κώλο και ξύπνησα με τρελές καύλες. :2funny:


Ιάσωνος 43 η μαρία του [size=99pt]billy13[/size] και ένα καινούργιο γυφτάκι,νεαρό νόστιμο και τσουπωτό.

Φυλής 71 πάνω bi-bi bo γκαμπριέλα με το ιστορικό "όχι" για 69 που είχε πει σε [size=99pt]billy13[/size]

Πολλές φορές μου έριξε άκυρο για 69,αν έκανε...θα την είχα πάρει πάνω από 10 φορές και όχι μόνο μια...κρίμα η καύλα..... :S

Είσαι "τρελοκομείο"....... :tooth: :tooth: :tooth: Να πω μπράβο και σε εσένα,μετά τους Φανούρης Τζούρας/professorx....το αξίζετε.....
Ελπίζω να τα πούμε μέσα στην εβδομάδα....... :rockon: :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ξεροχύνω με ενημέρωση λούστφορλαιφ  :cum: καλά ο φανούρης αναφέρει στην ενημέρωση του σχεδόν όλους τους οίκους των Αθηνών!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ξεροχύνω με ενημέρωση Λαστφορλαιφ. Τώρα που ανακαινίστηκε το Μετάξυ σκέφτομαι να περάσω από εκεί.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
253
Κριτικές
45
Like
3.523
Πόντοι
1.651
ΜΠΡΑΒΟ στους πρωτομαστορες της ενημερωσης ! ! ! Ειναι πολλα τα σημεια πλεον. Θελει τρεξιμο. Επιτρεψτε μου (χωρις να θελω ΚΑΘΟΛΟΥ να περιαυτολογισω) πως αυτο το εκανα "δια ζωσης" στα φιλαρακια μου την 10ετια του 80. Τα δυο τελ. χρονια του λυκειου δλδ καθως και μετα . Τοτε ηταν "σταθερες" οι πουτανες , γνωστα τα σπιτια. Πολλα "σαπακια" αλλα και ΚΥΡΙΕΣ μεσα σ'αυτα.
Οποιος ηθελε να μαθει τι και πως ρωταγε τον Πρυτανη.
Θυμαμαι πολλα ακομη. Ισως μια μερα να ριξω μερικες ιστοριουλες* . Δεν γραφω πολλες κριτικες διοτι πηγαινω στα στανταρακια μου , οποτε ειναι κουραστικο να επαναλαμβανω τα ιδια. Κοινως δεν με παιρνει να "ρισκαρω" την επενδυση. Δυσκολοι καιροι για ξανοιγματα.
*Απο τσιγγανες και φυλακοβιες , μεχρι φρεσκοκομμενα τραβελια ενα midget (ναι υπηρχε μια Ελληνιδα κάποτε) και κυνηγημενες απο το σπιτι γυναικες.
Καλη συνεχεια σε ολους και φυσικα ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ !
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Άψογος @professorx....... Έτσι είναι το Ντενισάκι....... :thumbsup:
Ευχαριστώ billy.

@ professorx, ευχαριστούμε για την λεπτομερή ενημέρωση και καλο μήνα και σε σένα!
(Ωραίο το avatar με τον Λάβκραφτ!)  :thumbsup:
Σε ευχαριστώ πολύ και ιδιαιτέρως μιας και σου αρέσει και το avatar με τον Λαβκραφτ.

Συγχαρητήρια Φανούρη! Ακόμα μία υπερμαραθώνια τσάρκα με όλους τους οίκους! Χαράς το κουράγιο σου!


ελα ντε :idiot: :idiot: :idiot:

----
Χθες το μεσημέρι έβλεπα στον ύπνο μου ότι γαμούσα την άντζελα δημητρίου.Την είχα ξεσκίσει ακάποτα από μουνί και κώλο και ξύπνησα με τρελές καύλες.
Μπράβο για την ενήμερωση!Για την Άντζελα κάνε μία κριτική για να μας περιγράψεις αν γαμιόταν καλά.
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Τεραστιο ρισπεκτ σε Φανουρη......ΤΕΡΑΣΤΙΟ...
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Τζουλιάνα από Αλκιβιάδου και Φυλής, παίζει κάπου;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
[size=15pt]Ο πρεζόδρομος της Ιάσωνος ζει και βασιλεύει![/size]

Μόλις γύρισα από Μεταξουργείο.
Ξεκίνησα την βόλτα από τα σοβετικά,όπου είδα τα πρεζάκια να έχουν επιστρέψει στο πόστο τους...και η κατάσταση να είναι πάλι ιδαιτέρως ανθυγιεινή... :zombie:
Τελικά ο Καμίνης δεν τους έδιωξε απ'την περιοχή όπως υπέθεσα και είμαστε πάλι αναγκασμένοι να περπατάμε στον πρεζόδρομο όπως το ανθρωπάκι του γκαφιτι της φωτογραφίας,μόνο αντί για κουράδες προσπαθούμε να αποφύγουμε τις σύριγγες.

ht7n78.jpg
(το γκραφιτι βρίσκεται στο οικόπεδο απέναντι απ'τα Ιάσωνος 20...)

[size=14pt]Ιάσωνος[/size] λοιπον...

Στο 1α,ήταν η Σοφία η Σλάβα μιλφ με το κοντό πλέον μαλλί.
Στο 1β αριστερά ήταν η σκίνυ γυφτοβουλγάρα Χριστίνα με το τέλειο φυσικό βυζί.
Στο 1β δεξιά,ήταν μια καινούργια χοντρούλα τσιγγάνα.
Στο 1γ ήταν η μπέμπα τζόανα...

Στο 2 δεξιά,ήταν η κοντή νόστιμη μιλφ ναταλία με τα βυζόμπαλα.
Αριστερά,η ομορφούλα τσιγγάνα που είδα και χθες το βράδυ και τελικά λέγεται Μπέλα.

Στο 20 δεξιά και μεσαίο δε μπήκα,ενώ το αριστερό ήταν κλειστό.
Στο 19 κάτω η βιολέτα :tits: ήταν στο δωμάτιο.

Στο 27,ήταν πάλι η Μαρία και η ίδια τσατσά με τα γυαλιά.

Στο 30 πάνω ενα μινιόν μελαχρινό...
Στο 33,η ομορφούλα που είδα χθες στο 30 πάνω,η οποία είχε κάψει το πόδι της στη σόμπα σήμερα και κούτσαινε κι άλλη μια μελαχρινή συμβατικής εμφάνισης.

37 κάτω,η τσιγγάνα μιλφ μπάρμπαρα και άλλη μια τσιγγάνα χοντρή γκιλφ,η οποία πρέπει να είναι η πιο τρομακτική του μεταξιού.

44 δεξιά,η καύλα η σόνια η οποία έχει αδυνατίσει.
44 αριστερά,οι γνωστές σάντρα και κλαούντια.

46 μεσαίο,η αλέξια η οποία μου πολάει πολύ έρωτα και καυλάντα στο σαλόνι αλλα δεν έχω τσιμπήσει ακόμα. :rockon:
46 αριστερό,από την περιγραφή κατάλαβα ότι ηταν...ποια άλλη?Η μαρία η φυλακόβια.Ευτυχώς που δεν την είδα,δε θα άντεχα το θέαμα με τα καινούργια κόκκινα σέξυ εσώρουχα δεύτερη φορά μέσα σε τόσο λίγες ώρες. :cussing:

Λεωνίδου 28 δεξιά,η αλίνα η κουκλίτσα...

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28,η βερόνικα και η φλόρα.

Κωλοκυνθούς 38 πάνω η μιλφογκιλφ έλενα με κώλο νομίζω στο πρόγραμμα,ενώ στο ισόγειο ήταν η νταρντάνα ινέσα απο ιάσωνος 46 και κολωνού 48 παλιότερα,όπου έγινε και κατάθεση. :<
Ξεφούσκωσαν τα βυζιά της αρκετά,αλλά έχει ακόμα γάλα... :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom