Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (21 μέλη και 198 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
έχει το Star αφιέρωμα στα μπουρδέλα;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
υπάρχει και το star κεντρικής Ελλάδας τύπε :-
Ναι και ήρθαν από το Βόλο, Λάρισα που σκατά έχουν έδρα, στη Φυλής να κάνουν ρεπορτάζ... :jerking:

έχει το Star αφιέρωμα στα μπουρδέλα;
Σήμερα, αύριο, δεν ξέρω πότε. Ενας Γκουμας ήταν, όχι ο Γκούμας ο ποδοσφαιριστής.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
πολύ  :d-spam: και  :offtopic: ρε παίδες  :( :( :(
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ποια δεν εθαψε να λες... "καλη κοπελα αυτή, αλλα..."

κουτοπονηρη αλβανιδα πουτανα...
Ολες οι πουτανες σχεδον, το ιδιο ειναι.....θαβουν η μια... την αλλη.....

λιγες ειναι, εκτος αυτου του κανονα... και αυτες ομως, αν σου δειξουν εμπιστοσυνη(να εχεις παει 5-6 φορες) σου λενε τα παντα..οχι μονο για αλλες πουτανες, αλλα και οτι αλλο επιθυμεις να μαθεις και νομιζεις, οτι το ξερουν αυτες.
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Ολες οι πουτανες επαγγελατιες απο περιπτερα μεχρι πυρηνικο φυσικό, σχεδον, το ιδιο ειναι.....θαβουν η μια ο ενας... την αλλη.....

λιγες ειναι, εκτος αυτου του κανονα... και αυτες ομως, αν σου δειξουν εμπιστοσυνη(να εχεις παει 5-6 φορες) σου λενε τα παντα..οχι μονο για αλλες πουτανες, αλλα και οτι αλλο επιθυμεις να μαθεις και νομιζεις, οτι το ξερουν αυτες.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
ειναι ανοιχτα τα ρδελακια σημερα?
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
μεταξι απο οτι βλεπω απεναντι απο το σπιτι μου ειναι ανοιχτα αυτη τη στιγμη

στην καλύτερη περιοχή μένεις με τέλεια θέα, ειδικά το καλοκαιράκι με φραπέ στο μπαλκόνι θα πρέπει να είναι σοούπερ  !!
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
στην καλύτερη περιοχή μένεις με τέλεια θέα, ειδικά το καλοκαιράκι με φραπέ στο μπαλκόνι θα πρέπει να είναι σοούπερ  !!

Με τα πακια+τους μαυρους να κανουν βολτες....
τα πρεζακια να βαρανε ενεσεις....
Ωραιες σκηνες απο το ρομαντικο Μεταξι  :cheesy:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
οι βυζαρες καλες ; φαινονται λιγο νερουλες μεσα στο σουτιεν κανε μια καλη περιγραφή στην κριτικη,την εχω στα υποψην
δεν έχει τύχει όσες φορές την έχω δει να φοράει σουτιέν (και ευτυχώς)... οπτικά δείχνουν λίγο αλλά σίγουρα δεν είναι τόσο τουμπανιασμένα όσο της Ορόρας (εννοώ σε σκληρότητα και όχι σε μέγεθος)!
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Μεταξουργιωτης τυπε?  :rockon: :rockon:

ναι  :) 26 χρονια τωρα (οσο χρονων ειμαι :P)

δεν τον παιρνει τυπε
εκεινοι ξηγουνται λαμα μετα :S
μικρος θυμαμαι οταν ηταν ανοιχτο εδω ενα νετ,ηρθε ενας ψιλεας τρομερα να παιξει counter strike μαζι μας,και μας λεει ειμαι νταβατζης λολ
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
οι βυζαρες καλες ; φαινονται λιγο νερουλες μεσα στο σουτιεν κανε μια καλη περιγραφή στην κριτικη,την εχω στα υποψην
προσωπικά δύο φορές που την τίμησα ευχαριστήθηκα χούφτωμα...δεν τις λες νερουλές με τίποτα...αλλά δεν είναι και το hardcore φυσικό...από το πολύ κάτσιασμα έχει μαλακώσει ελαφρά..το μόνο κακό είναι ότι δεν δίνει φιλάκια  ''σε μένα τουλάχιστον''
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Με τα πακια+τους μαυρους να κανουν βολτες....
τα πρεζακια να βαρανε ενεσεις....
Ωραιες σκηνες απο το ρομαντικο Μεταξι  :cheesy:

συν τους μεσήλικες πούστιδες να ψαρεύουν αγοράκια από Πακιστάν
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
οι βυζαρες καλες ; φαινονται λιγο νερουλες μεσα στο σουτιεν κανε μια καλη περιγραφή στην κριτικη,την εχω στα υποψην
δεν ειναι νερουλες,ωραιο βυζακι αλλα πεσμενο
πανεφορφη επισης η κοπελα αλλα δεν ειναι για πολλα
βαζει χερι οταν την γαμας  ;)
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
ρε συναδελφοι να ρωτησω επειδη δεν ειμαι του μπουρδελου αλλα πιο πολυ του στουντιο και επειδη δεν ειμαι για 40αρια και 50αρια καννα πιπινι στεγνο και αβγαλτο παιζει στα δελα , απο καποιες κριτικες που ετυχε να διαβασω βρηκα μια αλινα στο φωκαιας 19 , παιζει τιποτα αλλο ?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
σμυρνη περασα σημερα απ το βεργας 3 και στο δεξι δουλευε η καιτη,καινουρια κοπελα αν κρινω οτι κανεις δεν εχει γραψει κριτικη για αυτην..την τιμησα με πολλες καλες ενυπωσεις..αρα μαλλον δεν θα περασες η θα μπερδευτικες η θα περασες μονο στο αριστερο...επισης τιμησα την βικτωρια απο αχαρνων 85 και την τερεζα το καυλοπιπινο με τις βυζαρες απο φυλης 74 δεξι,θα ακολουθησαν κριτικες..


[size=12pt]King_James........ξεκίνησες τα ίδια.....ψεύτικες τσάρκες.....ψεύτικες κριτικές.....ψεύτικες φωτό από παραλίες στην Πάρο,θα σε αναλάβουν οι στουντιακοί πάλι....... >:(
Μου είπαν και άλλα παιδιά ότι είσαι εσύ...καλά κρασιά...... :jerking:




Σημερινή βολτίτσα στην Φυλής......ενώ περίμενα μεγάλο μύστη (άργησε λίγο).......τίμησα την Ρενάτα στο 66Α (αύριο κριτική).

Ακόμα είδα Φυλής 66Δ - Μπιάνκα και Φυλής 59 - Αντίνα!

Ο κυρ.Βασίλης έκανε την έκπληξη με μια σφυρίχτρα,στο στόμα..... :grin:
Έλεγε το ποίημα και συγχρόνως σφύραγε...... :rolleyes:

Τέλος τιμήθηκε και η Μαρία - Ιάσωνος 1 (αύριο κριτική),δεν είχα μεγάλη ανάγκη 2η κατάθεση......και αφού έφυγαν όλοι...επέστρεψα με Beverly (που φόρτωσε γνωστό πόρνο)...περνώντας μαζί της....[/size]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom