Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (9 μέλη και 112 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
Η Αντινα ειναι μια κοπελα πολυ τσοντα που εχει ψευτικο βυζι τουμπανο και απιστευτο σωμα ξανθια? Αν εννοουμε την ιδια ειμαι νεος στον χωρο αξιζει να την επισκεφτω?
όχι , είναι φολάρα μέσα , δεν αφήνει φιλιά , 69 και δάχτυλα .
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ηταν μια φορα ενας ξενος που δεν ειχε ξαναπαει στα μπουρδελα....
λοιπον παει βλεπει μια γαμευσιμη ... λεει ενταξει να περασω
δινει τα λεφτα
περναει ξαπλωνει ερχεται η κοπελα ξεκινανε και μετα απο λιγη ωρα......

..... τσουπ τσατσα χτυπαει την πορτα ....

ο ανθρωπος εντρομος πεταγεται πανω διακοπτωντας την συνουσια του και γρηγορα γρηγορα βαζει τα ρουχα του
και εντρομος ρωταει εξω τι συνεβη ?

εκπληκτη τσατσα και κοπελα τον βλεπουν πανικοβλημενο .... λεει μα καλα τι συνεβη μολις ξεκινησαμε και μας χτυπας την πορτα συνεβη κατι?


η τσατσα ως αγραμματη δεν ηξερε του εξηγησει σε ξενη γλωσσα τιποτα
κοπελα τα ιδια δεν γνωριζε .....

εντρομος λοιπον αποχωρει πιστευωντας οτι κατι συμβαινει ......

λογω οτι ενα χτυπημα πορτας μολις ειχε ξεκινησει ηταν ανηκουστο για αυτον .....

συνεχιζεται ......
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τον βλεπει μια παρεα μπουρδελιαρηδων απο τους εμπειρους (λουλης και σια χαχαχαχααχα)

με τα παντελονια μισο ανεβασμενα ..... και τους πλησιαζει και τους εξηγει τι συνεβη ........

και οι εμπειροι του απαντανε ..... αν ειναι κατι ποιο γρηγορο απο το 4g της κοσμοτε τοτε αυτη ειναι η γκρηκ τσατσα στο χτυπημα πορτας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Σήμερα το πρωί αποφασίσαμε να συνουσιασθούμε με ηθοποιό, συνεπώς απευθυνθήκαμε στην κα Τζούλια Εξηκίου.

Μας φάνηκε ότι ο κώλος της έχει αφρατέψει κι άλλο, τόσο που γεννώνται ερωτηματικά εάν έκανε κι εκεί προσθετική.

Έχουμε γράψει κι άλλοτε, την ιδιαίτερη και ισχυρή σχέση που έχει η Τζούλια με το όργανο "στόμα".
Σήμερα, ασχολήθηκε με το δικό μας στόμα...
Αρχικά, αφού μας συνεχάρη για την άοσμη στοματική μας οδό, εκτίμησε ότι αυτό είναι αποτέλεσμα συστηματικής στοματικής υγιεινής και συμπέρανε ότι συνολικά είμαστε προσεκτικοί και υγιείς "αγκάπιμου, άμα προσέχεις το στόμα σου, σημαίνει ότι προσέχεις τι τρως, τι γαμάς, κτλ".
Στα πλαίσια των αμοιβαίων φιλοφρονήσεων, ειπώθηκαν και τα εξής:
- Τζούλια, τι θα έλεγες να πηγαίναμε 2-3 μέρες χειμερινή εκδρομή, σε κάποιο από τα ειδυλλιακά μέρη της Ελλάδας;
- Αποκλείεται, γιατί θα με γαμάς συνέχεια και δεν θα μπορέσω να δω το μέρος...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
από ερώτηση που είχα κάνει στον μεσιέ Πύραυλο , όχι , εγώ δεν την  έχω δει αυτή της Παρασίου.
Είναι δύο διαφορετικές Καργιολίνες...
Η της Αλκιβιάδου ήταν σαφώς πιο εύσωμη... (εξαφανισμένη από καιρό).
Αμφότερες συγκαταλέγονται στη βυζολίστα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ξεροχύνω με επιστροφή γιατράρας ....των φώτων , ρομαντικά ταξίδια από Ασία  :rockon: :rockon: :rockon:
καλώς ήρθατε ξανά !!!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Σήμερα το πρωί αποφασίσαμε να συνουσιασθούμε με ηθοποιό, συνεπώς απευθυνθήκαμε στην κα Τζούλια Εξηκίου.

Μας φάνηκε ότι ο κώλος της έχει αφρατέψει κι άλλο, τόσο που γεννώνται ερωτηματικά εάν έκανε κι εκεί προσθετική.

Έχουμε γράψει κι άλλοτε, την ιδιαίτερη και ισχυρή σχέση που έχει η Τζούλια με το όργανο "στόμα".
Σήμερα, ασχολήθηκε με το δικό μας στόμα...
Αρχικά, αφού μας συνεχάρη για την άοσμη στοματική μας οδό, εκτίμησε ότι αυτό είναι αποτέλεσμα συστηματικής στοματικής υγιεινής και συμπέρανε ότι συνολικά είμαστε προσεκτικοί και υγιείς "αγκάπιμου, άμα προσέχεις το στόμα σου, σημαίνει ότι προσέχεις τι τρως, τι γαμάς, κτλ".
Στα πλαίσια των αμοιβαίων φιλοφρονήσεων, ειπώθηκαν και τα εξής:
- Τζούλια, τι θα έλεγες να πηγαίναμε 2-3 μέρες χειμερινή εκδρομή, σε κάποιο από τα ειδυλλιακά μέρη της Ελλάδας;
- Αποκλείεται, γιατί θα με γαμάς συνέχεια και δεν θα μπορέσω να δω το μέρος...

έτσι πυραυλάρα μου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Τι να πω μαν, εμενα 3 φιλοι(και εμπειροι μπουρδελιαριδες) μου ειπαν πολυ καλα λογια  :dunno:

Φίλε για μένα είναι από τις καλύτερες επιλογές από πλευράς υπηρεσιών!

Και ακάποτο κάνει, και γλείψιμο στα αρχίδια, και γλειψίματα σε αυτιά, λαιμό, παντού... Και όλες τις στάσεις, και γλωσσόφιλα και λέει πάντα ευχαριστώ το τέλος, και πιάνει και κουβεντούλα αν γουστάρεις... και γουστάρει αυτό που κάνει (από τις λίγες) και αρκετά καθαρή είναι... ε τι άλλο;

Απλά 2 σημειώσεις:

-Την είχα ταλαιπωρήσει λίγο πριν μπω πρώτη φορά. Με ξέρει καιρό και λέμε ένα γεια όποτε τη δω.
-Είναι καριόλα και θάβει όλες τις άλλες που δουλεύουν εκεί... Παραλίγο να τσακωθώ άσχημα εξαιτίας της πρόσφατα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
-Την είχα ταλαιπωρήσει λίγο πριν μπω πρώτη φορά. Με ξέρει καιρό και λέμε ένα γεια όποτε τη δω.
-Είναι καριόλα και θάβει όλες τις άλλες που δουλεύουν εκεί... Παραλίγο να τσακωθώ άσχημα εξαιτίας της πρόσφατα...

γιατί ποιά έθαψε;
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
296
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
1
Άν παίζει καμία ενημέρωση για απογευματινή βάρδια Φυλής, ρίχτε καμιά πληροφορία, για εμάς που λέμε να κατέβουμε σε κανα δύωρο! :fuck1:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μυστη μου σχεδον ολες οι πουτανες θαβονται μεταξυ τους...
Εχω ακουσει και γω ιστοριες τι να σου λεω..  :2funny:

εγώ μόνο σε 1-2 περιπτώσεις έχω ακούσει καλό λόγο από κάποια για κάποια άλλη, ακόμα και από "φίλες" μεταξύ τους...

θυμάμαι πρόσφατα, το είχα γράψει και σε ενημέρωση: Η Λάουρα που δουλεύει στο Φ69 κάτω μου πρότεινε να μπω με τη Νικόλ που είναι σαν αδερφές... μπορεί όντως και να είναι γιατί αλλιώς δεν πιστεύω να το έλεγε...  :think:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Άν παίζει καμία ενημέρωση για απογευματινή βάρδια Φυλής, ρίχτε καμιά πληροφορία, για εμάς που λέμε να κατέβουμε σε κανα δύωρο! :fuck1:

συμφωνώ ρε φίλε... αν και διάβασε απλά τη χθεσινή, κατά 99% ίδιες θα είναι.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τωρα απογευματινη βαρδια εχουμε κανα αξιολογο πρωκτικο ; ή εχουμε κανα διδυμο για ακαποτο μπουκι διπλο ; (μη μου πειτε το χομπιτ τη φλωρα)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
  Φίλε , από ποιό STAR ?  Από το  STAR CHANEL , σοβαρολογείς , αυτό είναι τρελλό ! ! ! SERAPIS.
Ναι, από το STAR CHANNEL, ξέρεις κανενα άλλο STAR;


Ω,ρε γλεντια ! !
Δεν εχουν με τι να ασχοληθουν τα καναλια+σκασανε για μπουρδελλορεπορταζ  :grin:
Ρε υφακι χιλιων καρδηναλιων, δυστυχως το φιλαρακι μου δεν ψαχνοται ποτε για καβγα αλλιως θα τρωγανε μερικες και μετα θα τις τρωγανε και απο τους νταβαδες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ναι, από το STAR CHANNEL, ξέρεις κανενα άλλο STAR;

Ρε υφακι χιλιων καρδηναλιων, δυστυχως το φιλαρακι μου δεν ψαχνοται ποτε για καβγα αλλιως θα τρωγανε μερικες και μετα θα τις τρωγανε και απο τους νταβαδες.
υπάρχει και το star κεντρικής Ελλάδας τύπε :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom