Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (31 μέλη και 234 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
μεσημεριάτικη βόλτα(12.20-13.55) στην πρώτη βάρδια ,μια κατάθεση στον πιπίναρο Αντριάνα στο Διδύμου 7β.


μονο στην οδο Αγκύρας δεν πηγες κσι εκει γύρω στη 1 ημουν στο 12 α (ανεβασα κριτική) και συνουσιαζόμουνα την μιλφοΛωρα....
παντως παρόλη τη ζεστη και το νταλαμεσημερο κατι κίνηση ειχαν τα μαγαζια....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.541
Πόντοι
46.232
στη Φυλής είχε νέκρα , στη Διδύμου κάτι είχε...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
απογευματινη βολτα στην φυλης και στο μεταξι μαζι με τον ρουμανολαγνο με 3 καταθεσεις

7α το απιστευτο δυδιμο νικολετα ντενισσα αν ειχε 40 η παρτουζα θα της επαιρνα αλλα δυστηχως ειχε 50..
Την έχουνε δει πάρα πολύ μου φαίνεται οι δεσποινίδες...

Για ποιο λόγο 20+20 κάνει 50;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368

στο Διδύμου 7β είδες την Όλγα
Μάλλον Ανδριάννα την λένε αυτήν με τα γυαλιά οράσεως.Στην ίδια πρέπει να πέρασες σήμερα το μεσημέρι σύμφωνα με την ενημέρωση σου.

στο Διδύμου 7α είδες την Ντενίσα , καλά ακόμα να την μάθεις  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Αυτή η κοπέλα έχει άλλαξει πολλές φορές κόμμωση απο τότε που έχει εμφανιστεί και με μπερδεύει.Την τελευταία φορά που την είδα την είχα αφήσει καστανή,μετά τα έκανε με ανταύγειες,εχθές που την είδα τα είχε κάνει ξανθά ίσια και μακριά.

τί ώρα τσάρκαρες?

Μεσημεράκι γύρω στις δύο.






 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Πόσα θέλει η κα. Ντενίσα για παρτούζα στην πυλωτή? 50? Μήπως την ψώνισε?! Πάντως, όσοι την έχουν πάρει λένε ότι οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο είναι απλά  ικανοποιητικές στο δωμάτιο-δυσανάλογες όμως με το "social γκελ" που έχει στο σαλόνι. Η κοντή είναι καλύτερη.

υγ: Μ' άρεσε η έκφραση : "βυζάκι λεμονάτο" που διάβασα λίγο πιο πάνω...! :grin:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πόσα θέλει η κα. Ντενίσα για παρτούζα στην πυλωτή? 50? Μήπως την ψώνισε?! Πάντως, όσοι την έχουν πάρει λένε ότι οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο είναι απλά  ικανοποιητικές στο δωμάτιο-δυσανάλογες όμως με το "social γκελ" που έχει στο σαλόνι. Η κοντή είναι καλύτερη.

υγ: Μ' άρεσε η έκφραση : "βυζάκι λεμονάτο" που διάβασα λίγο πιο πάνω...! :grin:
η μονη προυποθεση για να τις παρω ειναι να με δεχτούν με 40 αλλιώς δεν μπαίνω...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Την έχουνε δει πάρα πολύ μου φαίνεται οι δεσποινίδες...

Για ποιο λόγο 20+20 κάνει 50;

Σε σχετική ερώτηση στην ξανθιά υπηρεσία, απήντησε ότι: με 40 € , κάνεις "παιχνίδι" και με τις 2, αλλά πηδάς μόνο την μία . . . ! ! ! ! !    :jerking:

Στα 50€ και παίζεις & πηδάς και τις 2. . . . .  ..  :uglystupid:

Κοστίζουν πολύ τα προφυλακτικά , μάλλον . . . .  :think:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Σε σχετική ερώτηση στην ξανθιά υπηρεσία, απήντησε ότι: με 40 € , κάνεις "παιχνίδι" και με τις 2, αλλά πηδάς μόνο την μία . . . ! ! ! ! !    :jerking:

Στα 50€ και παίζεις & πηδάς και τις 2. . . . .  ..  :uglystupid:

Κοστίζουν πολύ τα προφυλακτικά , μάλλον . . . .  :think:
ελεος σε λιγο καιρο με 30 θα παιρνεις και τις δυο δεν το εχουν καταλαβει ομως ακομα
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Σε σχετική ερώτηση στην ξανθιά υπηρεσία, απήντησε ότι: με 40 € , κάνεις "παιχνίδι" και με τις 2, αλλά πηδάς μόνο την μία . . . ! ! ! ! !    :jerking:

Στα 50€ και παίζεις & πηδάς και τις 2. . . . .  ..  :uglystupid:

Κοστίζουν πολύ τα προφυλακτικά , μάλλον . . . .  :think:
Δεν της είπες ότι παιχνίδι  :jerking: κάνεις και σπίτι σου δωρεάν? Κανονικά η παρτούζα θα 'πρεπε να κάνει όχι 40, λιγότερο! 30-35 ευρώ. Πώς λένε στα μαγαζιά : "αν πάρεις 2 θα σου κάνω καλύτερη τιμή...ή το 2ο προϊόν στη μισή τιμή" κλπκλπ? Αυτές δηλαδή εκεί είναι οι έξυπνες? Πλάκα έχουν τελικά...
Κing, αν άκουγα εγώ αυτές τις παπαριές, ούτε με 40! Γιατί ο χρόνος μέσα δεν είναι διπλάσιος. πχ. Αν γαμήσει κάποιος σε ένα δωμάτιο 10-15 λεπτά και δώσει 20 Ευρώ, στην παρτούζα άντε να κάτσει 20 λεπτά και θα δώσει 40! Από πότε το 1 τελείωμα να ισοδυναμεί με τα 2? Επειδή θα χαζογελάνε από πάνω σου μεταξύ τους? Ενώ το καλύτερο είναι να πάρεις μία, να βγεις για μια βολτίτσα μέχρι να ξαναοπλίσει το σύστημα και μετά 2ο αλλού.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φυλής 61 Αλεξάνδρα η ξανθιά πολύ λεπτή πιτσιρίκα με το μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα , έπαιζε όλη την ώρα με ένα μικροσκοπικό κουτάβι το οποίο δεν το έχει ονομάσει και μου είπε ότι θα το εκπαιδεύση να δαγκώνει πούτσα όσων δεν περνάνε και έσκασε στα γέλια.

μακρυά από εκεί παίδες, κινδυνεύει η πούτσα μας :rockon: Αλήθεια είναι η ίδια Αλεξάνδρα που δούλευε και στο Φυλής 65Β; Αν ναι είχα περάσει καλά με αυτήν.

Φυλής 86β Λάουρα καστανή νταρντάνα με 3άρια βυζία και αφράτη κωλάρα , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά , με το που με είδε μου λεεί πάμε , της λεώ που? εσύ που θές μου κάνει ,
για μπάνιο της λέω και ακούγεται η τσα τσα απο μέσα απο την κουζίνα , δώσε 200 ευρώ και πάρτην...

αν ξέρει και να μαγειρεύει...


Διδύμου 7β Αντριάνα(απο Λεωνίδου 28 κάτω βράδυ) μελαχρινό πιπίνι με γυαλιά λεπτή με απίστευτα ωραίο 2άρι στητό βυζί , απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε , θα ακολουθήσει κριτική , καθώς και μιά φώτο στον ρομαντισμό με το σέξι εσώρουχο που φορούσε)

:rockon: :rockon:

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μακρυά από εκεί παίδες, κινδυνεύει η πούτσα μας :rockon: Αλήθεια είναι η ίδια Αλεξάνδρα που δούλευε και στο Φυλής 65Β; Αν ναι είχα περάσει καλά με αυτήν.
διαβασε την κριτικη μου θα καταλαβεις ;) ;)
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1

απογευματινη βολτα στην φυλης και στο μεταξι μαζι με τον ρουμανολαγνο με 3 καταθεσεις
ΦΥΛΗΣ
54 για αλλη μια φορα πηρα την νταιανα.σιγουρα μετα απ την χθεσινη μας συναντηση θα κανω αρκετο καιρο αν την ξαναπαρω

ωχ..τιι εγινε ? πηρε σασι η νταινα?οχι ρε γμτ γιατι ειναι τοπ
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Στο Κωλονού 27 υπόγειο η Σοφία-Ρομπέρτα-Κική-Αντζελίνα γνωστή κυρίως απο τα Φώκαιας 25 όροφος και Φυλής 86 πριν υποβαθμιστεί.Λατερνατζού γυρολόγος πλέον σε αρκετά σπιτάκια του Μεταξουργείου όπως Ιάσωνος 46 αριστερό,Ιάσωνος 20 κλπ.Την προηγούμενη φορά την είχα ξαναπετύχει εδώ.

πως ειναι αυτη εμφανισιακα;; εγω μπηκα χθες το πρωι και μου συστηθηκε ως Σονια!! Πολυονυμο εχει γινει μου φαινεται! Οχι τιποτα αλλο, δεν ξερω τι ονομα να γραψω στην κριτικη. Αν ειναι παντως μια μελαχροινη πιτσιρικα με ωραιο σχετικα προσωπο, τοτε λεμε την ιδια! Χαρακτηριστικο της οτι εχει ενα υφος σαν τη Μεγαλη Παρασκευη! (τυφλα να εχει η Αννα με το βλεμμα θλιμενου ροφου)

Στο κολωνου 30 στον οροφο, η μελαχροινη Αιμιλια, ειναι αυτη που εχει γραψει κριτικη στο Λεωνιδου 28 ο n.smirni76?! Γιατι δε μου μοιαζει ιδιαιτερα... Ας μας το επιβεβαιωσει ο n.smirni76.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Σε σχετική ερώτηση στην ξανθιά υπηρεσία, απήντησε ότι: με 40 € , κάνεις "παιχνίδι" και με τις 2, αλλά πηδάς μόνο την μία . . . ! ! ! ! !    :jerking:
:2funny:
τί πατέντα είναι πάλι αυτή ?
Τί παιχνίδι εννοεί, τάβλι ?
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
την έχουν δει star η Νικολέτα και η Ντενίσα King James , έπρεπε να κάνεις παζάρι επί τόπου .. αν θυμάσαι !!  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom