Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (33 μέλη και 252 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Xτες το απογευμα περιξ της  φυλης
Λιοσιων 76α ναταλια,λεπτη μελαγχροινη μετριας εμφανισης κοπελα με τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικα
76β αννα,η καστανη κοπελα με το επιτρεψτε με να πω,πτηνομορφο προσωπο,γνωστη από φυλης 66δ τα πρωινα αλλα και διδυμου 8α τα απογευματα  κυριως πριν αρκετους μηνες
Εξηκιου 18,το ανακαινισμενο σπιτι,ναταλια,η ξανθια μεταmlf ρωσιδα η οποια εχει δουλεψει στα βεργας 6,λεπτη,σχετικα ψηλη,καλο σωμα,με χαρακτηριστικο τα ωοειδες προσωπειο
Βεργας
2 ναντια,ξανθια  ελληνιδα mlf πλουσια σε ογκο τοσο στους μηρους οσο και στους γλουτους
6α ριτα,η καστανοξανθη τρυφερη mlf που προσφερει καλο σεξακι,όπως χαρακτηριστικα αναφερει
Κωνσταντινουπολεως 166α αννα η πολωνεζα.Δεν προκειται για την κοπελα που εργαζεται τα πρωινα κατά περιοδους στη φωκαιας 25,αλλα για μια πολύ λεπτη,σχετικα ψηλη καστανη κοπελα,που προσωπικα δεν περασε απαρατηρητη
Αχιλλεως και μαραθωνος τζουλιανα,η γνωστη λεπτη ξανθια κοπελα με την οποια εχω βρεθει δυο φορες,με πολύ θετικες εντυπωσεις.Ωστοσο ,το τελευταιο διαστημα δεν μπορω να μπω,καθως μου φαινεται πιο αδυνατη,πιο αχρωμη,πιο ατονη
Μαραθωνος 59 η αλεξανδρα ,η καστανη κατσαρομαλλα κοπελα από διδυμου 8 και βεργας 3,καταπληκτικο σωμα
Μεταμεσονυχτια επισκεψη στη φυλης
Φωκαιας
27 ισογειο αλεξανδρα,καστανη αρκετα ψηλη κοπελα,με καλο  σωμα,που με προκαλεσε αρκετα.Τη κοπελα αυτή την εχω δει και απεναντι στο φωκαιας 24
24 αγαπη,ξανθια μεταmlf,καλο κορμι,αλλα τα σημαδια του χρονου ηταν αποτυπωμενα στο προσωπο της
134 οροφος βικυ,μελαγχροινη με καλο σωμα,σχετικα ψηλη,ενδιαφερουσα  και γνωστη παρουσια
134 ισογειο μελαγχροινη mlf με προσωπο που μοιαζει κυριως στα χειλη με την πενελοπε κρουζ.Εχω την εντυπωση ότι μπορει να είναι η ειρηνη,μια αλβανιδα σχετικα κοντοπουτανη κοπελα που δουλευε πριν αρκετα χρονια στη φυλης.Η’ τουλαχιστον,της μοιαζει αρκετα
136 τζινα,καστανη κοπελιτσα,σχετικα γλυκια,μετριας εμφανισεως και υψους

 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
Για όσους την έχουν πεθυμήσει σήμερα το πρωί στο Φ.66Α, στην θέση της Γιάννας που λείπει με άδεια ήταν η Ρενάτα από φ.71 και Ξανθίππης παλιότερα.
Σε τι κιλά βρίσκεται;Είναι στα "παχιά" της ή στα αδύνατά της;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καμια αυξηση παιδες, προσωρινα.. 10 ευρω πηγα και γαμησα..

και το καλυτερο?

βρηκα την αλινα, της το χωσα βαθεια μεχρι το λαρυγγα και την απαξιωσα με ενα ψωλοχυμα στην μαπα  :2on1:


ΚΑΤΩ Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ.. ΖΗΤΩ ΤΑ ΦΤΗΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ  :zfuck:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Σε τι κιλά βρίσκεται;Είναι στα "παχιά" της ή στα αδύνατά της;

το μωρό (Ρενάτα) είναι στα 'αδύνατά' της αλλά με ένα κωλαράκι κόλαση όπως
είπε και ο συναθλητής. Αυτές οι Μολδαβές, Ουκρανές, Ρωσίδες έχουνε κορμιά οι άτιμες.
 

Επισκέπτης
καμια αυξηση παιδες, προσωρινα.. 10 ευρω πηγα και γαμησα..

και το καλυτερο?

βρηκα την αλινα, της το χωσα βαθεια μεχρι το λαρυγγα και την απαξιωσα με ενα ψωλοχυμα στην μαπα  :2on1:


ΚΑΤΩ Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ.. ΖΗΤΩ ΤΑ ΦΤΗΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ  :zfuck:

Που εργαζόταν η Αλίνα, stam_90, όταν την ψωλόχυσες;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Μετάξι πρωινή νωρίς όσα ήταν ανοιχτά και ΟΛΑ ΣΤΑ €10

Κολωνού 32 ισόγειο η Αννα συμπαθητική με στήθος στητό 2αρι και ελαφρά κοιλίτσα - εδοκιμάσθη
Κολωνού 27 ισόγειο αδιάφορη μελαχρινή
Λεωνίδου 28 μελαχρινή επίσης καλό σώμα λίγο άγριο βλέμμα
Ιάσωνος 30 πάνω πάλι μελαχρινή πάλι αδιάφορη
Ιάσωνος 30 κάτω με σβηστά τα φώτα gilf με ολόσωμη δικτυωτή φόρμα και αξύριστη κάτω ... για πολύ "μερακλήδες"
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Δουλειές στο κέντρο με τον πορνοτυφώνα και...

Πριν λίγο στην Φυλής
Διδ 7Β Μια με βυζάρες μελαχρινή

Ημουνα πριν λίγο στη Φυλής και μιας που ο συναγωνιστής πιο πάνω ανέφερε για μία μελαχρινή με βυζάρες στο Διδύμου 7Β,  πέρασα για να τσεκάρω.

Πρόκειται για την Αντριάννα, η οποία δούλευε με το ίδιο όνομα πέρυσι στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ, και συγκεκριμένα στο Κολωνού 30Α. Υπάρχει και σχετική κριτική στον κατάλογο με τα σπίτια, από τον lustforlife με ημερομηνία 4/1/2012.

Εγώ την είχα πάρει στο Κολωνού 30Α λίγο πριν τα χριστούγεννα του 2012, και μετά είχε εξαφανιστεί.

Δεν την θυμήθηκα αμέσως με το που την ξαναείδα σήμερα στο Διδύμου 7Β, αλλά μου άρεσε έτσι και αλλιώς και (ξανα)πέρασα στο δωμάτιο. Νόστιμη κοπέλα, πολύ ωραίο και σφιχτό σώμα, φορούσε πλέον και κάτι γυαλάκια που της πηγαίνανε και την κάνανε να δείχνει αφάσιο τυπάκι.

Δεν θα έλεγα ότι έχει βυζάρες από θέμα μεγέθους. Μιλάμε για στήθος 1,5 με 2 το πολύ. Ομως είναι πολύ ωραίο και στητό, και έχει καλή ρόγα (με την οποία όμως δεν άφηνε και πολλά παιχνίδια γιατί είναι ευαίσθητη).

Πρόγραμμα απλό, δεν κάνει τίποτα παπάδες αλλά είναι ευχάριστη μέσα στο δωμάτιο και δεν κλαις τα λεφτά σου. Δεν το μετάνιωσα δηλαδή που ξαναπέρασα.

Κατά τα άλλα μου αρέσει που η τσατσά έλεγε ότι η κοπέλα έχει μόνο 6 μήνες στην Ελλάδα, και η ίδια η Αντριάννα, όταν την ρώτησα μέσα στο δωμάτιο που αλλού έχει δουλέψει εκτός από το Διδύμου 7Β, μου έλεγε ότι έχει δουλέψει μόνο σε κάτι καφετέριες.

 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καμια αυξηση παιδες, προσωρινα.. 10 ευρω πηγα και γαμησα..

και το καλυτερο?

βρηκα την αλινα, της το χωσα βαθεια μεχρι το λαρυγγα και την απαξιωσα με ενα ψωλοχυμα στην μαπα  :2on1:


ΚΑΤΩ Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ.. ΖΗΤΩ ΤΑ ΦΤΗΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ  :zfuck:
σωστος. :sunglasses:  ολοι οσοι εχουν παει λενε οτι παραμενει 10
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες δε μου λετε κατι. οταν ξεκινανε την πιπα ολες βαζουν προφυλακτικο. πως τις χυνετε στη μαπα? το βγαζετε μονοι σας? ειναι στανταρ πρακτικη? η το συζητατε πρωτα? εγω δε θελω πιπα χωρις προφ αλλα προτιμω να χυνω χωρις
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
περδικα 3 τριτη βαρδια... Η γυναικα ειναι γενημενη να ρουφαει ψωλες  :rockon:

της χωνεις πουτσα στο στομα και το βλεπεις στο βλεμα της οτι καυλωνει  :rockon:
τι ωραριο δουευει η κυρια αλινα;
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ρε μαγκες δε μου λετε κατι. οταν ξεκινανε την πιπα ολες βαζουν προφυλακτικο. πως τις χυνετε στη μαπα? το βγαζετε μονοι σας? ειναι στανταρ πρακτικη? η το συζητατε πρωτα? εγω δε θελω πιπα χωρις προφ αλλα προτιμω να χυνω χωρις
Βάζουν όσες βάζουν..... :grin:
Αν θες να τις χύσεις στην μάπα (κάτι που είναι πολύ ευαίσθητο θέμα)
υπάρχουν δύο τρόποι (εκτός αν ήδη δέχονται).
Ο πρώτος τρόπος είναι να μην μιλήσεις-ρωτήσεις και αργα-αργά να δείξεις
ότι πας να το κάνεις,έτσι θα φανεί ως δεδομένο και ίσως πετύχει η "ταρζανιά".
Ο δεύτερος τρόπος είναι να το πας με συννενόηση εξαρχής ή καλόπιασμα.
Άνθρωποι είναι και καταλαβαίνουν.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
καλα δε θελω συγκεκριμενα στη μαπα απλα το φχαριστιεμαι πιο πολυ να χυνω εκτως προφυλακτικου αλλα μεχρι τωρα το θεωρουσα δεδομενο οτι μονο μεσα χυνουμε εκτως απο μια που μετα απο λιγο γαμησι της ειπα παιξτον μου και εβγαλε μονητης το προφ κ τν  επαιξε κ εχυσα στα βυζια της
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
καλα δε θελω συγκεκριμενα στη μαπα απλα το φχαριστιεμαι πιο πολυ να χυνω εκτως προφυλακτικου αλλα μεχρι τωρα το θεωρουσα δεδομενο οτι μονο μεσα χυνουμε εκτως απο μια που μετα απο λιγο γαμησι της ειπα παιξτον μου και εβγαλε μονητης το προφ κ τν  επαιξε κ εχυσα στα βυζια της
Τα βυζιά και το σώμα το έχουν για πλάκα αρκετές.
Στην μούρη φοβούνται για τα μάτια αλλά και παράλληλα σκέφτονται μην χαλάσουν την "κουπ"
στο μαλλί και χάσουν παραπάνω χρόνο στην "ανασυγκρότηση" στην κουζίνα.
Εδώ που τα λέμε όμως στο πρόσωπο είναι και λίγο απαξιωτικό (όσο να'ναι) και το αποφεύγουν.
Καλή τύχη πάντως όπου δεχτούν οι κοπέλες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom