Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 264 άτομα (29 μέλη και 235 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Τρίτη βάρδια στο Μεταξουργείο χθες (δηλαδή σήμερα) με ώρα έναρξης κατά τις 00.30.
ρε εσύ αν μπορείς βαλτα με σειρα οπως τα βαζει ο φανουρης...τα κειμενα σου ειναι κουραστικά στην αναγνωση..μετα απο καποιο σμειο βαριέσαι να τα διαβαζεις... 
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς αν δουλεύει η Ναόμι ακόμα στο Ιάσωνος 20Γ ?
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Σε σχετική ερώτηση στην ξανθιά υπηρεσία, απήντησε ότι: με 40 € , κάνεις "παιχνίδι" και με τις 2, αλλά πηδάς μόνο την μία . . . ! ! ! ! !    :jerking:

Στα 50€ και παίζεις & πηδάς και τις 2. . . . .  ..  :uglystupid:

Κοστίζουν πολύ τα προφυλακτικά , μάλλον . . . .  :think:
Ήμαρτον...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Δεν της είπες ότι παιχνίδι  :jerking: κάνεις και σπίτι σου δωρεάν? Κανονικά η παρτούζα θα 'πρεπε να κάνει όχι 40, λιγότερο! 30-35 ευρώ. Πώς λένε στα μαγαζιά : "αν πάρεις 2 θα σου κάνω καλύτερη τιμή...ή το 2ο προϊόν στη μισή τιμή" κλπκλπ? Αυτές δηλαδή εκεί είναι οι έξυπνες? Πλάκα έχουν τελικά...
Κing, αν άκουγα εγώ αυτές τις παπαριές, ούτε με 40! Γιατί ο χρόνος μέσα δεν είναι διπλάσιος. πχ. Αν γαμήσει κάποιος σε ένα δωμάτιο 10-15 λεπτά και δώσει 20 Ευρώ, στην παρτούζα άντε να κάτσει 20 λεπτά και θα δώσει 40! Από πότε το 1 τελείωμα να ισοδυναμεί με τα 2? Επειδή θα χαζογελάνε από πάνω σου μεταξύ τους? Ενώ το καλύτερο είναι να πάρεις μία, να βγεις για μια βολτίτσα μέχρι να ξαναοπλίσει το σύστημα και μετά 2ο αλλού.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
καλησπερα σας συνοδοιποροι..... τι θα γινει επιτελους με αυτη τη τσατσα απο αλκαμενους

να τσεκαρω καποια καινουρια αφιξη καινο λογος που δε μπαινω ειναι οτι οι κοπελες ειναι πολυ μετριες για τα γουστα μου..αλλα τιποτα..αυτη ειρωνια....αυτα..ειπα το παραπονο μου..sorry αν ημουν off topic...αλλα δε παει αλλο με τη συγκεκριμενη κυρια....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Aλκαμενους 117 σαν να μη περασε μια μερα,ενώ εχουν περασει δυο μηνες σιγουρα από τοτε που συναντησα τη μελαγχροινη υπηρεσια.Η ιδια αυθαδεια,το ιδιο υφος,τα οποιο πρεπει να το πληρωσε,καθως μου ανεφερε ότι γραφουμε στο ιντερνετ για τη κακη της συμπεριφορα
Οσον αφορα τη κοπελα,ηταν η μελαγχροινη χριστινα,πληθωρικο και ελκυστικο κορμι,η οποια εχει δουλεψει και αγκυρας και διδυμου
117 καρολινα,ξανθια βαμενη τωρα,φυσιολογικοτατο  κορμι ,όχι στεγνο αλλα με τις καμπυλες του
Εδώ να πω κατι για την λεπτη μελαγχροινη υπηρεσια..μου λεει,είναι η καρολινα,την ξερετε?
Νομιζω ναι,της λεω,μια μελαγχροινη? Και ετοιμαζομαι να φυγω
Τα εχει βαψει τωρα μου λεει..ε καλα τοτε ,λεω,να τη δω,μηπως κανω καποιο λαθος
Βγαινοντας η κοπελα,που δεν τη πολυθυμουνα,μου λεει την εχετε δει δεκα φορες.
Πως είναι δυνατον της λεω,αφου σ αυτό το σπιτι,ζητημα να εχω ερθει τρεις με τεσσερις φορες στο τριμηνο..Κοινως να πουν τις μαλακιες τους…Αυτά κανετε ,της λεω,και σε λιγο καιρο,θα φοβομαστε να ρθουμε να δουμε τις κοπελες
Μετα λεμε για τους δημοσιους υπαλληλους..οπως εχω δει οι αλλοδαπες υπηρεσιες ,και κυρως οι ρωσσιδες,εχουν σηκωσει πολύ ψηλα τον αμανε..
Πενηντα μερες μετα..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
καλησπερα σας συνοδοιποροι..... τι θα γινει επιτελους με αυτη τη τσατσα απο αλκαμενους

να τσεκαρω καποια καινουρια αφιξη καινο λογος που δε μπαινω ειναι οτι οι κοπελες ειναι πολυ μετριες για τα γουστα μου..αλλα τιποτα..αυτη ειρωνια....αυτα..ειπα το παραπονο μου..sorry αν ημουν off topic...αλλα δε παει αλλο με τη συγκεκριμενη κυρια....

στα παπάρια σου παίχτη , ό,τι και να λένε οι τσατσάδες ... να σπάσουν το ηθικό σου θέλουν για να μπεις μέσα , αστες εκει να βαρανε μυγες
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Χθες το βραδάκι στην περιοχή της Φυλής δεν κουνιόταν φύλο.

Γύρω στις 10 - 10:15, γίνεται ένα μπραφ και πλακώνουν 5-6 παρέες από πιτσιρίκια. Στο 61 η Αλεξάνδρα είχε αγκαλιά έναν και γύρω γύρω ήταν μαζεμένα καμιά δεκαριά.

Αυτό σήμανε την άτακτη υποχώρηση μου προς τα τσιμπουκάδικα της Διδύμου, για να αποθέσω τον ζωμό μου στο λαρύγγι κάποιου ρωσοουκρανικού μιλφο-γλιλφ, όπως κι έγινε.

Θα ακολουθήσει κριτική
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Χθες το βραδάκι στην περιοχή της Φυλής δεν κουνιόταν φύλο.

Γύρω στις 10 - 10:15, γίνεται ένα μπραφ και πλακώνουν 5-6 παρέες από πιτσιρίκια. Στο 61 η Αλεξάνδρα είχε αγκαλιά έναν και γύρω γύρω ήταν μαζεμένα καμιά δεκαριά.

Αυτό σήμανε την άτακτη υποχώρηση μου προς τα τσιμπουκάδικα της Διδύμου, για να αποθέσω τον ζωμό μου στο λαρύγγι κάποιου ρωσοουκρανικού μιλφο-γλιλφ, όπως κι έγινε.

Θα ακολουθήσει κριτική

το έχω παρατηρήσει και γω αυτό με τα πιτσιρίκια , κυρίως στο μαγαζί της Αλεξανδρας .. ηθελα να ηξερα , μπαινουν και γαμανε ??? παντως πλακα ειχε μια μερα ενας πιτσιρικας που λεει στην αλεξανδρα , δεν ειμαι εγω , ο φιλος μου που ειναι εξω ειναι απλα ντρεπεται να μπει και του λεει η αλεξανδρα , και πως θα με γαμησει αμα ντρεπεται ????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πενηντα μερες μετα..
συνοδοιπόρε της ηδονής μην ασχολείσαι με 'αμυαλες σκατοκέφαλες τσατσάδες.Οι θεωρίες του σύμπαντος πάντα ''δείχνουν μικρές''μπροστά στην χαζομάρα και την ξερολίαση που κατέχουν,κάποιες είναι εκ φύσεως αντιπαθέστατες αλλά αν δεν σπάσουν με ένα χαμόγελο δικό σου και δεν γλυκαθούν από το 3ευρω του εικοσάρικου..Πλην περιπτώσεων μετρημένων στα δάχτυλα του ενός χεριού
ΥΓ Επίσης ΄Αντζελα απο 74 δεξιά την έκανε οριστικά από το μαγαζί,τίμια στον αγώνα με φρέσκο κουλούρι.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
συνοδοιπόρε της ηδονής μην ασχολείσαι με 'αμυαλες σκατοκέφαλες τσατσάδες.Οι θεωρίες του σύμπαντος πάντα ''δείχνουν μικρές''μπροστά στην χαζομάρα και την ξερολίαση που κατέχουν,κάποιες είναι εκ φύσεως αντιπαθέστατες αλλά αν δεν σπάσουν με ένα χαμόγελο δικό σου και δεν γλυκαθούν από το 3ευρω του εικοσάρικου..Πλην περιπτώσεων μετρημένων στα δάχτυλα του ενός χεριού
ΥΓ Επίσης ΄Αντζελα απο 74 δεξιά την έκανε οριστικά από το μαγαζί,τίμια στον αγώνα με φρέσκο κουλούρι.

εγω προσωπικα με ορισμενες εχω καλες σχεσεις , και μιλαμε και ολα καλα , αλλα ειναι και ορισμενες αλλες που ειναι σκατα ... η ατζελα οντως εφυγε , εμαθα πηγε αλβανια , οσοι προλαβαν να φανε κουλουρι προλαβαν
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
έχει μάπες σήμερα δηλαδή μάγκες?Τι ώρα λέτε να κατέβω να κοζάρω? αν έχετε προηγούμενα πρέπει να πάτε Φυλής δηλαδή?  off topic
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
το έχω παρατηρήσει και γω αυτό με τα πιτσιρίκια , κυρίως στο μαγαζί της Αλεξανδρας .. ηθελα να ηξερα , μπαινουν και γαμανε ??? παντως πλακα ειχε μια μερα ενας πιτσιρικας που λεει στην αλεξανδρα , δεν ειμαι εγω , ο φιλος μου που ειναι εξω ειναι απλα ντρεπεται να μπει και του λεει η αλεξανδρα , και πως θα με γαμησει αμα ντρεπεται ????  :2funny: :2funny: :2funny:
και εγω το εχω παρατηρησει οτι πολλοί πιτσιρικαδες πανε στην αλεξανδρα...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αλήθεια xilnik, η Βαλέρια έφυγε μόνιμα ή θα επιστρέψει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom