Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 342 άτομα (27 μέλη και 315 επισκέπτες)

997t

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
123
Like
395
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά.Ξέρουμε αν η γνωστή Μπάρμπορα(Τσέχα) παίζει στο Αδάνων τα απογεύματα;
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Τότε για ποιό λόγο τα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο έχουν τιμή 10 ευρώ, ενώ στη Φυλής έχουν 20;
Σε τί διαφέρουν, αφού δέχονται όλα αλλοδαπούς;
Διαφέρουν μόνο στις υπηρεσίες και στην εμφάνιση των κοριτσιών;

Γιατι τα ιδια παπουτσια πωλουνται ακριβότερα στη Γλυφαδα απο οτι στα Πατήσια εχεις αναρωτηθεί ποτε?
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Καλησπέρα παιδιά.Ξέρουμε αν η γνωστή Μπάρμπορα(Τσέχα) παίζει στο Αδάνων τα απογεύματα;
σήμερα πάντως απόγευμα ήταν μια μιλφού, μελαχρινή μακρυά μαλλιά, γεματούλα αρκετά, με άσχημο "τετράγωνο" πρόσωπο. έφυγα τρέχοντας. δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Eπίσης από απογευματινή τσάρκα σήμερα λιοσσίων κοντά:

Τροφωνίου 13 πάνω: μια γεματούλα ξανθιά πιτσιρίκα
Τροφωνίου 13 κάτω: Αλιόνα κ Είρήνη, γνωστές μιλφογκιλφοκυρίες
Βέργας 3 αριστέρα: Ζάνα, κινεζούλα πιτσιρίκα, δουλεύει κάθε μέρα από 17,00~06,00 μου είπαν. Πηδιόταν με άλλον κ γκάριζε υπερβολικά στο δωμάτιο
Βέργας 3 δεξιά: Μια ρωσσίδα ~25, μακρυό ίσιο μαλί, ψηλή με μεγάλη περιφέρεια κ στήθος. Πρέπει να δούλευε κ σε κάποιο από τα Αλκαμένους παλιότερα
Βέργας 6Α: μια γνωστή γεματούλα μίλφ που δουλεύει πάντα εκεί
Βέργας 2Α: μια αδιάφορη, ούτε καν συγκράτησα πώς τη λένε
Εξηκίου 18Β: Ντούο. μια πιτσιρίκα μελαχρινή που δουλεύει συνήθως εκεί τα απογεύματα, κ μια ξανθιά μιλφού με βυζάρα τούμπανο. με έψησε να την δοκιμάσω σε κάποια φάση. Δίνει κ κώλο μου είπε. Καμιά ιδέα κανείς?
Εξηκίου 18Γ (μπλε πόρτα): Μια μιλφάρα με 'σπασμένο πρόσωπο΄, άγρια χαρακτηριστικά γενικά, ξανθιά ψιλογεματούλα με 2 βυζάρες που πηγαίνανε να "σκάσουν" μέσα στο σουτιέν της. Καμιά ιδέα κανείς?

Τελικά δεν ενέδωσα, μια κ δεν ήταν καμιά που να με έψηνε υπερβολικά να χωθώ, κ τον τελευταίο καιρό έχω βάλει 1-2 προτεραιότητες
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι τα ιδια παπουτσια πωλουνται ακριβότερα στη Γλυφαδα απο οτι στα Πατήσια εχεις αναρωτηθεί ποτε?
παιδια χωρις να λεω μαλακιες παντως σημερα που εκανα τσαρκα απο 8 και μεχρι 9 ειδα μποθρδελα να δεχονται πακιστανους και στην φυλης αλλα και φωκαιας κυριως...φαντασου ειδα πακιστανο να κραταει στα χερια του ενα χαρτι το οπιο ηταν αδεια παραμονης?χαρτι απο νοσοκομειο  οτι δεν εχει τιποτα?αν ειναι ετσι παιδια ας το κατεβασουνστο 15αθρο ξερω εγω?
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
γαμησε τα με τετια κριση σε λιγο θα δεχονται κ εξωγηινους οχι μονο πακηδες ειδα κ γω πιν μερες 4 πακια σε δελο στη φυλης κ ξενερωσα κ δν μπηκα >:(
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
έχω δει λάιβ κυρ μπιλη στο Φυλής 59 να δίνει τη λύση στην κρίση σε 2 βρωμερους αραπηδες να τους ταζει στρωτες μπαλιτσες κλπ... Στο Φώκαιας 27 Γιάννα κ Βικτώρια ανακοίνωσαν ακα σε 2 υπέρβρωμερά πακια.. Καλα δε μιλάω καν για Ντίσνεϊ στη κωλοκυνθους τους ταζουν και ρομαντικά γλωσσοφιλα
έχουν ξυπνήσει οι πάκιδες και ανεβάζουν ρομαντικά βίντεο με τις ερωτικές τους περιπτύξεις στα μπουρδελάκια της ντίσνεϊ,έχουν εξελιχθεί σε πορνοκασκαντέρ της πίατσας :grin:
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
έχουν ξυπνήσει οι πάκιδες και ανεβάζουν ρομαντικά βίντεο με τις ερωτικές τους περιπτύξεις στα μπουρδελάκια της ντίσνεϊ,έχουν εξελιχθεί σε πορνοκασκαντέρ της πίατσας :grin:
που στο διαολο τα βρισκουν οι πακιστανοι τα λεφτα???παντως πολλα δεν δεχονται πακιστανους ακομη πακιστανους προς το παρον
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
μολις μπηκα σπιτι,ερχομενος απο βεργας 3...ειδα μια σχιτσοματα,τωρα τοπο καταγωγης μην με ρωτατε ακριβως...,η υπηρεσια παντως την παρουσιασε ως ζανα απο κινα,τεσπα...μπηκα....1) δεν ειναι πιτσιρικα οπως αναφεραν αλλοι...κινεζομιλφ αντε καπως..,παντως ειναι μεγαλη με πιασιματακια,μετρια εμφανιση γενικα,στη πιπα το παλευε...και στο γαμησι παραμιλαει....ποναει και λεει συνεχεια ε γουει ε γουει ε γουει....ααα επισης ποναει για να μπει ο πουτσος πρεπει να εχεις κανει ταμα ποιο πριν...(αυτο ηταν και το καλο)ελεεινα στενι...,φωναζει και πιανει την κοιλια της...,ξεχασα κατι αλλο? :think: αααα...η υπηρεσια ευγενεσταστη και δεν πλησιαζει καν την πορτα,,,,εχει και ντουζιερα σου δινει και πετσετουλα να κανεις μπανακι αν τυχον θες....
αυτα μπουρδελιαριδες...παω για νανι..
Τα σεβη μου. ;)
 

997t

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
123
Like
395
Πόντοι
21
σήμερα πάντως απόγευμα ήταν μια μιλφού, μελαχρινή μακρυά μαλλιά, γεματούλα αρκετά, με άσχημο "τετράγωνο" πρόσωπο. έφυγα τρέχοντας. δεν ξέρω αν είναι αυτή που λες
Ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε.Δεν νομίζω να είναι αυτή εκτός αν πάχυνε πάλι.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες σκέφτομαι να δοκιμασω την νικολετα απο διδύμου τι λέτε αξίζει??? 
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
εγω που ξερω απο παλια σου λεω οτι λες  ανοησιες.
τα τελευταια 2 χρονια,ισως και παραπανω ,  το παρον θρεντ ειναι σε κορυφαιο επιπεδο του διαθετοντας φοβερους πορνορεπορτερ.
οι οποιοι ομως συντομα φευγουν γ "αλλου" θα χεις παρατηρησει..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom