Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 375 άτομα (36 μέλη και 339 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.625
Πόντοι
46.232
βόλτα(00.00-01.40)στην τρίτη βάρδια , ενημέρωση από μερικά που μπήκα

Φυλής 54β Αννα ξανθιά ωραία μάτια κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Νταιάννα καστανή τα μαλλιά μαζεμένα πάνω ψηλόλιγνη με 2άρια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Ελίζα μελαχρινή κοπελίτσα με κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Τζούλι(α) μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο , με κώλο.
Φωκαίας 17α Ελένη μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο τατού χαμηλά στη μέση , απλό πρόγραμμα  και Ιζαμπέλα(η πρώην Τζουλιάννα απο Φωκαίας 19)μελαχρινή μουνάρα κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο πίρσινγκ στα χείλη και τατού χαμηλά στο στομάχι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Αγάπη ξανθό μίλφ κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αντριάννα μελαχρινή κοντή παχουλή μικρό βυζί ,με κώλο(έκλεισε στις 00.30)
Φωκαίας 27α Χριστίνα ξανθιά τα μαλλιά πιασμένα πάνω κανονικό σώμα 2.5άρια πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα και Αννα μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι ελαφρός πεσμένο βυζί απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω  Μαρίνα μελαχρινή με σκυλόφατσα κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ,με ακα και τελειωτικό στα βυζιά.
Φωκαίας 27Β πάνω Αλίνα/Αλισα  αυτή με το πρόβλημα στη μέση μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρια στητά βυζιά , σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμα.
Χωματιανού 11α Αντζέλικα μελαχρινή χοντρή με 2άρια απλό πρόγραμμα. Μαρία(κλώνος της Ολιβ του Ποπάυ  )μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή και άβυζι , απλό πρόγραμμα
Χωματιανού 11β Μαρία(κλώνος της Ολιβ του Ποπάυ  )μελαχρινή πολύ λεπτή ψηλή και άβυζι , απλό πρόγραμμα και μιά ακόμα κοπέλα που δεν την είδα.
Λιοσίων 76 πάνω κλασσικά Ναταλία σήμερα με καστανά μαλλία κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.
Λιοσίων 76β ανοικτό μετά από πάρα πολύ καιρό άλλαξαν και την διαρρύθμιση στους καναπέδες μιάς και το κουζηνάκι τώρα είναι δεξία όπως μπαίνεις και όχι απέναντι..δούλευε η κορμάρα Μαργαρίτα(απο Φυλής 109α)καστανή ψηλόλιγνη 2άρι βυζί ωραίο κορμί ,απλό πρόγραμμα και μασάζ.
Εξηκίου 18β Κάτια ξανθοκάστανη πολύ λεπτή με 2άρι βυζί , με κώλο και μια ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18 Τζίνα(νέα παρουσία)καστανή με μαλλί μέχρι λίγο κάτω απο τους ώμους πανέμορφο πρόσωπο κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18γ Ιζαμπέλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα
Βέργας 2 Νάντια η Ελληνίδα ξανθιά χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 δεξιά Ζάνα η ταιλανδέζα μελαχρινή με πιασηματάκια 2.5άρια βυζιά , με ακα.
Βέργας 6β ξανθιά γκίλφ με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 91 Ναταλία μελαχρινή Βουλγάρα κανονικό σφιχτό σώμα ωραίο κωλαρακι 1.5 βυζί τατου χαμηλά στη μέση  ,απλό πρόγραμμα
Τροφωνίου 11 αριστερά Αλεξάνδρα καστανή με πιασηματάκια μικρό βυζί , με κώλο .
Τροφωνίου 11 δεξιά  Γιάννα(που δουλεύει στο κάτω) ξανθιά μαλλί μέχρι τους ώμους μικρό βυζί , απο την μέση και κάτω πολύ χοντρή με τεράστιο κώλο και κυτταρίτιδα , με κώλο.
Τροφωνίου 13 αριστερά Τζούλια ξανθοκάστανη χοντρούλα  με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
καλό ξημέρωμα , καλή εβδομάδα.
 
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
βόλτα χτες στην δεύτερη βάρδια στην Φυλής.
στο 71 το πάνω η Άννυ με κωλαράκι στο μενού την οποία ... μαλακία μου ... τίμησα. θα ακολουθήσει κριτική
στο 67 με πολύ, μα πάρα πολύ δυνατή μουσική, σαν κλαμπ, η Αλίσια με τις τορπύλες.
στο 65 η Εμμανουέλα με απλό.
στο 84 η Μαργαρίτα με απλό.
στο 84 το πάνω η Λώρα, ωραίο μουνάκι, με απλό.
στο 66 το δεξιό μάλλον η Άννα, ξανθιά μουνάρα με απλό.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Καλημερα μυστες μου μετα απο σκληρο πορνιασμα χθες ακολουθησαν 2 καταθεσεις (η 3 οπως το παρει κανεις)

α. Μια 2πλη καταθεση στο Φωκαιας 24 στην Ειρηνη την μελαχρινη Βουλγαρα με το πανεμορφο προσωπο και αρκετα περιτα κιλα... Κλασικα μετριοτατη στο δωματιο ολο μη και μη γαργαλιεμαι ουτε φιλια αφηνε ουτε τιποτα αλλα τι να κανω την εχω τεραστια αναγκη πιρφορισα 40 ευρω(οχι απο την αρχη, στο 10λεπτο που ελεγε οτι τελειωνει ο χρονος της εδωσα αλλα 20) ... Τουλαχιστον την ξεσκισα απο καθε τρυπα σε καθε σταση για πανω απο 30 λεπτα και μου φυγε το αποθυμενο...

β. τα ξημερωματα στην Αννα/Τζουλιανα/Ιλονα/Ευτερπη στο Φυλης 54 μετα απο 2 χρονια... Ειχα τρελο κολλημα μαζι της πριν 2-3 χρονια οταν δουλευε στο Φυλης 134 πηγαινα μονο σαυτην και απο τοτε εχω να την παρω.. Φοβερη γαμησαρα τρελλα γλωσσοφιλα τα παντα ολα η κοπελα ειναι εγγυηση + οτι ημουνα στο δωματιο πανω απο 20 λεπτα..

εσυ εισαι ο πυρφορος που ψαχνουν ολοι?

αυτος που πληρωνει 40 ευρα και καθεται στα δωματια μιση ωρα?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Καλημερα μυστες μου μετα απο σκληρο πορνιασμα χθες ακολουθησαν 2 καταθεσεις (η 3 οπως το παρει κανεις)

α. Μια 2πλη καταθεση στο Φωκαιας 24 στην Ειρηνη την μελαχρινη Βουλγαρα με το πανεμορφο προσωπο και αρκετα περιτα κιλα... Κλασικα μετριοτατη στο δωματιο ολο μη και μη γαργαλιεμαι ουτε φιλια αφηνε ουτε τιποτα αλλα τι να κανω την εχω τεραστια αναγκη πιρφορισα 40 ευρω(οχι απο την αρχη, στο 10λεπτο που ελεγε οτι τελειωνει ο χρονος της εδωσα αλλα 20) ... Τουλαχιστον την ξεσκισα απο καθε τρυπα σε καθε σταση για πανω απο 30 λεπτα και μου φυγε το αποθυμενο...

β. τα ξημερωματα στην Αννα/Τζουλιανα/Ιλονα/Ευτερπη στο Φυλης 54 μετα απο 2 χρονια... Ειχα τρελο κολλημα μαζι της πριν 2-3 χρονια οταν δουλευε στο Φυλης 134 πηγαινα μονο σαυτην και απο τοτε εχω να την παρω.. Φοβερη γαμησαρα τρελλα γλωσσοφιλα τα παντα ολα η κοπελα ειναι εγγυηση + οτι ημουνα στο δωματιο πανω απο 20 λεπτα..
καλημερα μπεμπα ωραιες οι κριτικες σου για τις καταθεσεις σου,σου στελνω αγωνιστικους  χερετισμούς μύστη μου :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο στη φυλης
54β παολα,ψηλη λεπτη κοπελα με σκουροχρωμη επιδερμιδα,καλο σωμα αλλα πολύ μετριο προσωπο,που ηταν και το στοιχειο που με απετρεψε να περασω
56 εβελινα,καστανη κοπελα,μετριο αναστημα,σφριγηλο κορμι
Αγκυρας
12α η αλισα που ειχα δει και την παρασκευη,αμεσως μετα την ενημερωση του smirni
Ξανθια κοντουλα,ζουμερη,μικρουλα,θα μπορουσαμε να τη πουμε και γεματουλα
12β εβελινα,την ειδα και σημερα και τη παρασκευη.Τη παρασκευη δεν μ εντυπωσιασε,προκειται για μια λεπτη πολύ γλυκια ξανθουλα κοπελιτσα,ένα χαριτωμενο ξανθο κοντοπουτανο ,των οποιων δεν ειμαι λατρης
Σημερα όμως μου αρεσε περισσοτερο,μου φανηκε πιο ψηλη,και περισσοτερο ελκυστικη.Ομως τα δυο δωματια ηταν γεματα,ενώ ειχαν προπληρωσει και αλλοι δυο πελατες που περιμεναν στο σαλονι,ενώ ερχοταν και άλλος κοσμος
Διδυμου 16α βανεσσα,τσουπωτη πολύ θηλυκια καστανη mlf γυρω στο 1,65.Την ειχα δει το σαββατο και ημουν ένα βημα απ το να περασω και το σαββατο και σημερα.Τελικα επειδη μου φανηκε ότι πρεπει να είναι γυρω στα σαραντα σαν κορμι,μια κατηγορια που συνηθως δεν είναι στις προτιησεις μου,αποφασισα να μην προχωρησω
Αλκιβιαδου ,ολες με φουλ προγραμα
16α η κοκκινομαλλα αλισια από το υπογειο της φωκαιας 27,ρωσιδα
16β η πληθωρικη ειρηνη με το κοντο αγοριστικο μαλλι
16γ ντανα,μελαγχροινη με ρουμανικη αυρα,καλο  δεμενο κορμι,σχετικα ψηλη,μαυρα μαλλια σχετικα κοντα
Καμια καταθεση τελικα και τεσσερις μερες καθαρος από σεξ,ουτε ναρκομανης να ημουνα.
Ελπιζω το απογευμα ισως να μπορεσω να εχω μια ηρεμη καταθεση με την ησυχια μου



 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Πριν από λιγο στη φυλης

12β εβελινα,την ειδα και σημερα και τη παρασκευη.Τη παρασκευη δεν μ εντυπωσιασε,προκειται για μια λεπτη πολύ γλυκια ξανθουλα κοπελιτσα,ένα χαριτωμενο ξανθο κοντοπουτανο ,των οποιων δεν ειμαι λατρης
Σημερα όμως μου αρεσε περισσοτερο,μου φανηκε πιο ψηλη,και περισσοτερο ελκυστικη.Ομως τα δυο δωματια ηταν γεματα,ενώ ειχαν προπληρωσει και αλλοι δυο πελατες που περιμεναν στο σαλονι,ενώ ερχοταν και άλλος κοσμος
Θα το πεθάνετε στην κούραση το κοριτσάκι πηγαίνοντας μπουλουκηδόν που λέει κ ο Λεβέντης,κ μετά θα λέτε ότι δεν είναι καλή...

Προς θεού δεν το λέω για σένα xlinik...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Θα το πεθάνετε στην κούραση το κοριτσάκι πηγαίνοντας μπουλουκηδόν που λέει κ ο Λεβέντης,κ μετά θα λέτε ότι δεν είναι καλή...

Προς θεού δεν το λέω για σένα xlinik...
καλα ολα αυτα αλλα εμενα με παραξένεψε οτι πριν μου παρει ακα πιπα δεν μου σκουπησε εστω με ενα υγρο μαννντηλακι την  μπ...λογικο αυτο θα το κανει κααι σε άλλους αυτος δεν ειναι λογος για να ανυσηχουμε??? αλλα μετα  μην λεμε για την βικτωρια απο φωκαιας οτι δεν προσεχει την υγιεινή της...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Δεν είναι κόλλημα,έτσι κάνετε αρκετοί και γι'αυτό μείνατε τρεις κι ο κούκος.
Όποιος ξέρει από πολύ παλιά εδώ γινόταν χαμός.

εγω που ξερω απο παλια σου λεω οτι λες  ανοησιες.
τα τελευταια 2 χρονια,ισως και παραπανω ,  το παρον θρεντ ειναι σε κορυφαιο επιπεδο του διαθετοντας φοβερους πορνορεπορτερ.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
καλα ολα αυτα αλλα εμενα με παραξένεψε οτι πριν μου παρει ακα πιπα δεν μου σκουπησε εστω με ενα υγρο μαννντηλακι την  μπ...λογικο αυτο θα το κανει κααι σε άλλους αυτος δεν ειναι λογος για να ανυσηχουμε??? αλλα μετα  μην λεμε για την βικτωρια απο φωκαιας οτι δεν προσεχει την υγιεινή της...
Πολύ σωστός...

Δεν ξέρω τι έκανε στους άλλους,αλλά κ μόνο που το έκανε σε σένα όπως λες,κάτι παίζει...

Ελπίζω να βγουν να το πουν κ άλλοι αν τους έκανε το ίδιο...

Μην τα βλέπουμε όλα ωραία,κ μην είμαστε μεροληπτικοί...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πολύ σωστός...

Δεν ξέρω τι έκανε στους άλλους,αλλά κ μόνο που το έκανε σε σένα όπως λες,κάτι παίζει...

Ελπίζω να βγουν να το πουν κ άλλοι αν τους έκανε το ίδιο...

Μην τα βλέπουμε όλα ωραία,κ μην είμαστε μεροληπτικοί...
:thumbsup: :thumbsup:δηλαδη που ξερουμε  που εχει δουλεψει αυτη στο εξωτερικο γιατι σιγουρα εχει κανει αυτη την δουλεια παλαιοτερα οπως δείχνει η συμπεριφορα της που ξερουμε σε τι κυκλο δουλευε μπορει να δουλευει στην πιατσα και να γαμιοταν ακαποτα προσωπικα εγω αν ξαναπαω σε αυτην θα της πω να μου παρει πιπα με προφ και δεν θα την φιλησω στο στομα γιατι ειναι σαν να φιλαω δημοσια τουαλετα προτεινω και εσεις να κάνετε το ιδιο...αν σκεφτειτε το καλο της υγεια σας και δεν θέλετε να ρισκάρετε 
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Άννα-Τζούλια-Τζουλιάνα η χειρότερη απ'ολες. Μην ξαναπάει κανείς.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
πρωνη μινι τσαρκα στη φυλης με 3 καταθεσεις
ΑΓΚΥΡΑΣ
12α βικτωρια νεαρο ξανθο καυλακι με μακρια ξανθα μαλλια ενισχυμενο στηθος και με σουπερ κωλαρακι
η γνωστη ξανθουλα ρωσιδουλα βικτωρια απο διδυμου 16 και λιοσιων 76?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom