Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (32 μέλη και 250 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο Διδύμου 18 πάνω δουλεύει μια , που με 20 ευρώ κάνει και κώλο!  :o
Σχετικά εμφανίσιμη! Μέχρι τέλος Σεπτέμβρη θα είναι εκεί τις πρωινές βάρδιες γιατί μετά επιστρέφει η Ναταλί!  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.362
Πόντοι
41.447
Στο Διδύμου 18 πάνω δουλεύει μια , που με 20 ευρώ κάνει και κώλο!  :o
Σχετικά εμφανίσιμη! Μέχρι τέλος Σεπτέμβρη θα είναι εκεί τις πρωινές βάρδιες γιατί μετά επιστρέφει η Ναταλί!  ;)

κωλαράκι με 20 ευρώ?
ευκαιρία! θα το τσεκαρω το ΣΚ!
αντε να γυρίσει η Ναταλι, εμενα μου εχει λειψει, super value for money & all time classic πουτανα!
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Βραδυνή επίσκεψη Αλκαμένους 117&Περγάμου(καιρό είχα να το ελέγξω)..Είμαι στην ευχάριστη θέση να πώ οτι άξιζε τον κόπο! Μαρίνα από Ρωσσία κύριοι,ξανθό μωράκι(πρός το petit θα έλεγα),που κάνει όλες τις στάσεις(και 69) γλυψιμο,κ.α.25 ευρώ το μαλλί.Πέρασα στο δωμάτιο,έρχεται και το πορνίδιο μετά από λίγο,αρκετά φιλική και ομιλιτική,ανεβαίνει στο κρεββάτι κι αρχίζει ένα  ΠΟΛΥ καλό γλύψιμο στα @@δια! :dancing: μετά από λίγο,με ρωτάει για τσιμπούκι με προφυλακτικό ή χωρίς(υπάρχουν κα οι δύο επιλογές)  :rockon: .Και με αρχίζει σε μια Super πίπα σβουριχτή και στη μεγαλύτερη διάρκεια χωρίς χέρια(έχει ταλέντο το κορίτσι).Επειτα ιεραποστολικό κι έπειτα της είπα να γυρίσει σε πισοκωλητό για τελείωμα,οπού και έχασα το φώς μου με την κωλάρα της!Και το ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙ(οχι Tanga) να αναδεικνύει το υπέροχο αυτό προσόν της.Πραγματικά υπομονετική(αργησα αλλά δεν παραπονέθηκε),αρκετά καλή συμμετοχή,ΠΟΛΥ καλό κορμί και σφιχτό.Τα μόνα μειονεκτήματα οτι δεν αφήνει να της πιάνεις το κεφάλι στο τσιμπουκλόβερ(που λέει κι ένας γνωστός) και δεν αφήνει χύσιμο στο στόμα/πρόσωπο.C’est la vie!..
Γενικά θα έλεγα πολύ καλή επιλογή,και συστήνεται ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ(gomenios speaking)!
Το κορίτσι από 7/9 θα δουλεύει από 12:30-18:00...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
είχες δίκιο gomenie, πολύ καλή η μαρίνα όπως τα περιγράφεις την τσέκαρα σήμερα το μεσημέρι...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Τι θαυμάσια συγκυρία σήμερα απογευματινή βάρδια στη Φυλής... Στο 71Α η Μιλένα και δίπλα, στο 71Β, η Άννα. Ζούμε ιστορικές στιγμές. :grin:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
την τελευταια εβδομαδα πετυχα την γνωστη Μιλανα που δουλευε σε φυλης 134 και αριστοτελους 6 στο μπορδελο που ειναι στη φυλης 80.και τις 2 φορες ηταν απογευματινη
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τι θαυμάσια συγκυρία σήμερα απογευματινή βάρδια στη Φυλής... Στο 71Α η Μιλένα και δίπλα, στο 71Β, η Άννα. Ζούμε ιστορικές στιγμές. :grin:


και παραδιπλα Μιλανα...3 ξανθιες αρχιδορουφηχτρες ταυτοχρονα...να μην ξερεις ποια να διαλεξεις
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
το τσεκαρα εγω το μαρινακι,ευγενικο και ομιλιτικο κοριτσακι,απιστευτο γλυψιμο στα αρχιδια και τσιμπουκι σουπερ,το κακο ειναι οτι δεν βγαζει το στρινγκ ουτε σουτιεν,και το μπουρδελο και κατ επεκταση το δωματιο ειναι μεσα στο σκοταδι(ισως φταιει η αποτομη αλλαγη απο το φως στο μπλακ λαιτ)και  δεν εβρισκα την τρυπα να τον βαλω!!!!!!παντως μου κανει εντυπωση η ευφραδεια που μιλαει,λαλιστατη η μαρινουλα!!!!ααα επισης δυσανασχετει αμα αλλαξεις πανω απο 2 στασεις,σε εμενα τουλαχιστον αυτο εδειξε,αλλα ειμαι εθισμενος στο γλυψιμο των ορχεων οποτε ξαναπηγα!!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ΜΑΚΡΙΑ απο το Φυλης 84, νομιζω, οπως παμε για Πατησια, το πρωτο απο τα δυο που συνανταμε και ειναι στον 1ο οροφο...
Λιλιανα μου ειπε οτι την λενε, μελαχρινο μαλλον Ρωσιδακι(δε μπορουσα ουτε να τη ρωτησω απο που ειναι με τετοιο υφος που ειχε...) και απο τις πιο μεγαλες ΞΕΝΕΡΕΣ που εχω φαει στη μεγαλη "μπουρδελοζωη" μου, δουλευε την πρωινη βαρδια...
Κρατουσε 3 λεπτα τον καθενα, απο το 1ο δευτερολεπτο το ειχα μετανοιωσει και ηθελα να φυγω και απλως καθησα για το 20αρικο που το λυπηθηκα που το εδωσα σε αυτη τη χαμουρα...
Πραγματικα επρεπε να το πεταξω στο δρομο παρα να μπω σε αυτο το ΑΙΣΧΟΣ!!!
Καλυτερα να πεταγα το 20αρικο στα σκουπιδια...
ΜΑΚΡΙΑ σας λεω...
Απορω και γω που ειμαι εμπειρος, πως την πατησα ετσι...
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ο χιστις εμπνευσμενος απο τον μεγαλο ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΙ ειπε σημερα να καταθεσει...

Ο δρομος με εβγαλε φ.71 στο πανω εκει εμφανιστικε μια ξανθια ετσι οπως λεγεται στις περιγραφες,δεν μου πολυ-αρεσε η φατσα της και δεν ειδα καλτσοδετη στο ποδι οποτε δεν ηταν μαλλον η γνωστη…δεν θυμαμαι το ονομα της αλλα η τσατσα την παρουσιασε με το ονομα της πολύ καλης που περιγραφουν αλλοι συναγωνιστες εδώ.

συνεχεια στο διπλα φ.71 στο κατω......ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΟ !!!! απιστευτο

εμφανιστικε η τσατσα η κοντοπουτανη μου παρουσιαζει την αννα .....τρελη καυλα !! ετσι οπως ακριβως θελω τη γυναικα !! αρρωστησα.

μου λεει η τσατσα πριν λιγο ηταν ενας που μπαινει στο ιντερνετ και ειναι αρχηγος στο σαιτ εκει !! χαχαχαχαχα και την πηρε και επαθε ζημια...ασε της λεω την εχω ξαναδοκιμασει και τη θελωωωωωω !!!

μπαινω λοιπον μεσα στο πολυ καθαρο για τα δεδομενα της φυλης δωματιο.

μετα απο 5 λεπτακια εμφανιζεται η αννουλα.....

γελαστη.....ερχεται και τριβεται απο πανω μου.....τα βυζακια της επαιζαν απο το προσωπο μου μεχρι τα @@ μου ..... ειχα γινει τουρμπο....μου βαζει το προφυλακτικο και αρχιζει ενα ανωμαλο blowjob απο τα @@ μεχρι το κεφαλακι...... αρχισα να βγαζω καπνους !! το κονταρι κοντευε να σπασει ! της λες ελα απο πανω και αρχιζει ενα πηδημα με πολυ ενταση πολυ δυναμη !! στη συνεχεια τη βαζω στα 4 ....ξαπλωνωντας την τελειος μπρουμητα......τα ποδια της να με χτυπουν στη πλατη και να με σπρωχνουν ολο και πιο μεσα.... αυτο ηταν ..... σε 7 λεπτα ειχα παραδωσει πνευμα...

αφου τελειωσα και ειμουν ακομα μεσα της και απο πανω της μου πιανει το κεφαλι και μου γλυφει το αυτι και μου δινει ενα φιλι στο μαγουλο. γυρναω στο κρεβατι και της λεω εσενα επρεπε να σε ειχα για κανα 2ωρο !!

χαμογελαει και φευγει....

Δεν ξερω αν εχω συναντησει κατι καλυτερο για τα δικα μου δεδομενα στη φυλης / στουντιο.

Και όλα αυτά μονο με 20€ ……. Όχι καποια κωλοστουντιο που την εχουν δει καπως και ζητανε 50€ για τη κάθε πατσαβουρα η για το κάθε γαμησακι του 5λεπτου…

Οποιος δεν την εχει δοκιμασει πραγματικα χανει κατι πολυ καλο

dgomez εσυ εισουν που οταν μπηκα εγω μεσα εισουν μονος και περιμενες να δεις τη κοπελα και καθησα διπλα απο εσενα ;  :rockon:

Υ.Γ Διαχειριστες του σαιτ δεν μπορω να κανω κριτικη στους οικους ανοχης μου λεει "Πρεπει να εισαι μέλος" ενω εγω ειμαι ήδη συνδεδεμενος !!!! μπαινω με ιντερνετ εξπλορερ.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες κανένα νέο απο ντανίελα που δούλευε φωκαίας 17?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η γνωστή Αλεξάνδρα με το τατού εμφανίστηκε;
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Και όλα αυτά μονο με 20€ ……. Όχι καποια κωλοστουντιο που την εχουν δει καπως και ζητανε 50€ για τη κάθε πατσαβουρα η για το κάθε γαμησακι του 5λεπτου…

φιλε ετσι ακριβως ειναι  +100000000

εγω εχω σταματηση πλεον να πηγαινω σε στουντιο αφου το 50 το εχουν  ξεφτιληση
και εχω ξοδεψη μια περιουσια , ημουν και εγω απο αυτους που νομιζα οτι στο  studio κανουν καλυτερο γ@μιση και περισοτερη ωρα , οσπου με ενα φιλο αρχησαμε σιγα σιγα να πηγαινουμε και στα μπουρδελα , και τωρα εχουμε δυο τρια μαγαζια που πηγαινουμε , με 20 ευρω και μεσα δεινουμε και ενα δεκαρικο ή 20 αρικο και κανουμε τρελο γ@μιση , αλλα τρελο γ@μιση

και μεταξυ μας στο studio εαν δεν δωσει κατι παραπανω απο το πενινταρικο στο 5 λεπτο σε εχουν τελιωση και αντε γεια !!!!!!!

εμενα η γνωμη μου , πρωσοπικη , ειναι μακρια απο τα studio !!!!!!
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα βόλτα το απόγευμα
Πήγα για πρώτη φορά στην Μιλένα στο 71 (γύρω στις 6 η ώρα) παρότι την είχα δει αρκετές φορές.
Η κοπέλα είναι μια ευγενική και σωστή κοπέλα και υπομονετική.
Στο σεξ μπορώ να πω ότι ήταν απλά καλή αλλά έχω κάνει και πολύ καλύτερα στην Φυλής.
Μετά από 1 ώρα κατα τις 7 πήγα στο 66Δ και ήταν μία ρουμάνα η Αντριάννα η οποία όπως έλεγε η τσατσά έδινε και κωλαράκι στο 20ευρω.
Τελικά αφού με διαβεβαίωσε η τσατσά ότι σίγουρα δίνει κώλο μπήκα ενθουσιασμένος να γαμήσω κώλο και αφού μου πήρε μία ομολογουμένως καταπληκτική πίπα της λέω ότι θέλω κώλο και μου λέει ΝΟ κωλαράκι γιατί πονάει και τελικά γάμησα μουνί για να μην πάει τσάμπα το 20ευρώ.
Προς γνώση παιδιά για να μην την πατήσουν και άλλοι.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Σήμερα βόλτα το απόγευμα
Πήγα για πρώτη φορά στην Μιλένα στο 71 (γύρω στις 6 η ώρα) παρότι την είχα δει αρκετές φορές.
Η κοπέλα είναι μια ευγενική και σωστή κοπέλα και υπομονετική.
Στο σεξ μπορώ να πω ότι ήταν απλά καλή αλλά έχω κάνει και πολύ καλύτερα στην Φυλής.
Μετά από 1 ώρα κατα τις 7 πήγα στο 66Δ και ήταν μία ρουμάνα η Αντριάννα η οποία όπως έλεγε η τσατσά έδινε και κωλαράκι στο 20ευρω.
Τελικά αφού με διαβεβαίωσε η τσατσά ότι σίγουρα δίνει κώλο μπήκα ενθουσιασμένος να γαμήσω κώλο και αφού μου πήρε μία ομολογουμένως καταπληκτική πίπα της λέω ότι θέλω κώλο και μου λέει ΝΟ κωλαράκι γιατί πονάει και τελικά γάμησα μουνί για να μην πάει τσάμπα το 20ευρώ.
Προς γνώση παιδιά για να μην την πατήσουν και άλλοι.

Χιστι μου διαφημιζει κωλαρακι η τσατσα και μεσα δεν δινει ;

ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΣΤΟ 66Δ !!!
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω να κανω κριτικη στους οικους ανοχης μου λεει "Πρεπει να εισαι μέλος" ενω εγω ειμαι ήδη συνδεδεμενος !!!! μπαινω με ιντερνετ εξπλορερ.
δοκίμασε να κάνεις αποσύνδεση απο το site κ ξαναμπες με το νικ σου.. εγω αυτό έκανα κ έπιασε.
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
1
χαι γκαϊς
μόλις επέστρεψα από φυλής και έχω να αναφέρω τα κάτοθι:

1η στάση στο Φ66 όπου συνοδοιπόρος είχε αναφέρει για κωλαράκι. Η τσατσά αναφέρει κωλαράκι και όταν της είπα ότι άκουσα ότι δεν δίνει στο δωμάτιο μου λέει τότε παίρνεις τα λεφτά σου πίσω αφού είπα ότι δίνει... τώρα αν λέει μούφες δεν ξέρω...
2η στάση στο Φ71 με Άννα απογευματινή βάρδυα! πολλά υποσχόμενο πουτανάκι αφού έχει την πουτανιά στο βλέμμα της όταν μπαίνει στο χωλ... αρκετός κόσμος όμως οπότε έφαγε άκυρο αφού...
3η στάση στο Φ71 πάνω... Μιλένα! Επιβεβαιώνω όσα γράφονται μιας και ήμουν ο τελευταίος που την πήδηξε απόψε. Τρομερό γλύψιμο αρχοδιών και πιπούλα όλο μέσα, δακτυλάκι και λοιπά. Δύο στάσεις άντεξα ο καψερός με αυτήν από πάνω και μετά στα τέσσερα... Αξίζει κάθε γιούροσεντ!
Όποιος έχει καμιά κριτική για την Άννα στο Φ71 κάτω ας την γράψει.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πήγα για πρώτη φορά στην Μιλένα στο 71 (γύρω στις 6 η ώρα)
την ειδα και γω το απογευμα, δεν μπηκα, δεν ειχα σκοπο.
μετριοτατη εμφανιση, και σχετικα ψηλη..
kokolongos, αν δεν μου βρεις κανονικη κοντη, θα ξαναγαμησω τον νοεμβρη παλι. αληθεια, το καρινακι στο μεταξι τι κανει? υπαρχει?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Aποψινη γρηγορη βολτα απο Μεταξουργειο
Με 15€ τιμησα ενα μαυρακι με πολυ σουπερ προσωπο-πιτσιρικι και στενομουνα σε ενα παρaλληλο δρομο πριν την Κεραμεικου-Το μοναδικο ανοιχτο μπουρδελο στα φαναρια-Δεν ειδα πινακιδα με οδο καθοτι θεοσκοταδο
Κεραμεικου 13α η Λολα-εχω ξαναγραψει γι`αυτην την προηγουμενη φορα που τη γευτηκα πριν λιγες μερες-Πολυ μικροκαμωμενη με ωραια βυζακια και προσωπακι πολυ εκφυλο και γλυκο παραλληλα :rockon:-Ευχαριστο τυπακι 19 χρονων που πρωτα εκανε βιζιτες  :rockon:και τωρα παιρνει 18€ :sperm:
Την προηγουμενη φορα μου ειχε παραπονεθει οτι την πειραζουν παντου απο σουπερ μαρκετ μεχρι δεν ξερω γω που-στο δωματιο ηταν γραμμενο μαλιστα ''Ετσι γαμει ο Ελληνισμος' :cool2:'Ισως φιλος συνμπουρδελιαρης το εβαλε κατοπιν αναγνωσης του θεματος :cool2:-Στο ψητο τωρα,ευδιαθετη και της ξεκινησα την κουβεντα απο εκει που την ειχαμε αφησει την προηγουμενη φορα με ταυτοχρονο κωλοτριψιματα σε ενα μινιον κωλαρακι και στα βυζια της τα οποια καυλωναν και η ρωγα εγινε καγκελο :headbang2:
Πιπα και gag throat χωρις χερια μαλιστα στα 4  :headbang2: :knockinb:και μετα απο πανω οπου πραγματικα ειναι πολυ στενη-Τη ρωτησα αν δινει κωλαρακι αν της δωσω αλλα 30€ εξτρα και ειπε με πολυ ναζι ''φοβαμαι την πουτσα στο κωλαρακι μου οτι θα πονεσει''
:headbang2: :sperm: >:cheesy:Αξιζει το Ρουμανακι με τα μαζεμενα μαλλακια και την σουπερ πιπαρα-Στο γαμησι ειναι εντελως φυσικη χωρις ψευτομαλακιες :knockinb: :headbang2: :cum: αλλα ουτε και παγος-Γουσταρει μαλιστα που ειναι σε μπουρδελο σε συγκριση με τος βιζιτες που εκανε πρωτα
Λολα i`ll meet u again next time :headbang2: :cum: :knockinb:

τι ώρες δουλεύει η Λόλα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom